Tuesday, 02 June 2020|سه شنبه، 13 خرداد، 1399|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 34 نفر

مروری بر گذشته

عکس‌های قبل از عمل مدل معروف جنجالی شد
عکس‌های قبل از عمل مدل معروف جنجالی شد
پیشخوان روزنامه ها – 7 خرداد 1399
پیشخوان روزنامه ها – 7 خرداد 1399
زارا عابدین مدل مشهور پاکستانی در حادثه سقوط هواپیما جان باخت
زارا عابدین مدل مشهور پاکستانی در حادثه سقوط هواپیما جان باخت
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
قالیباف یا میرسلیم جزییات مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس
قالیباف یا میرسلیم جزییات مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس
واکنش شیلا خداداد به انتقادها
واکنش شیلا خداداد به انتقادها
لیدی گاگا راننده کامیون شد
لیدی گاگا راننده کامیون شد
سکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمی
سکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمی
نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کند
نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کند
فال روزانه – 11 خرداد 1399
فال روزانه – 11 خرداد 1399
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)
پیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپ
پیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپ
پیشخوان روزنامه ها – 11 خرداد 1399
پیشخوان روزنامه ها – 11 خرداد 1399
خبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاتر
خبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاتر
قالیبافِ الان با قالیباف ۴ سال آینده متفاوت خواهد بود
قالیبافِ الان با قالیباف ۴ سال آینده متفاوت خواهد بود
نقد فیلم مهمانخانه ماه نو
نقد فیلم مهمانخانه ماه نو
اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!
اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!
قیمت جدید خودروهای سایپا و زامیاد در خرداد ۹۹
قیمت جدید خودروهای سایپا و زامیاد در خرداد ۹۹
علت درد نوک سینه ها چیست؟
علت درد نوک سینه ها چیست؟
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 6 خرداد 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 6 خرداد 1399

یک رابطه عاطفی سالم چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 26 ارديبهشت، 1398 زناشویی ، دانستنیهای قبل از ازدواج
+ A -

گرچه هیچ رابطه ی کامل و بی عیب و نقصی وجود ندارد، اما یک رابطه عاطفی سالم تقریباً همیشه احساس خوبی به شما می دهد و در مجموع شما را از آنچه که هستید بالاتر می برد، نه آنکه تنزل دهد. از طرفی عده ای تصور می کنند با پیدا کردن نیمه ی گمشده ی خود، برخورداری از یک رابطه ی درست و سالم را برای خود تضمین خواهند کرد، در حالی که روابط عاطفی سالم، خود به خود به وجود نمی آیند، بلکه با تلاش طرفین رابطه، ساخته می شوند. در ادامه با ویژگی های یک رابطه عاطفی سالم آشنا خواهیم شد.

۱- واقعاً از همدیگر خوش تان می آید

شاید بدیهی به نظر برسد، اما زوج های شاد واقعاً از همدیگر خوش شان می آید. شما باید این احساس را داشته باشید که شریک عاطفی شما بهترین دوست شما است، همان کسی است که از او خوش تان می آید، دوستش دارید و می خواهید زندگی تان را با او سهیم شوید. در یک رابطه ی درست و مستحکم، هر دو نفر یکدیگر را ترغیب می کنند که بهترین خودشان باشند.

۲- به همدیگر احترام می گذارید

بدون احترام متقابل، خبری هم از اعتماد، صداقت، دوستی، یا صمیمیت نخواهد بود. احترام متقابل یکی از نیازهای اصلی طرفین یک رابطه عاطفی است و مسأله ای است که اغلب از آن غفلت می شود.

۳- اولین کسی است که دوست دارید خبرهای خوب یا بدتان را به او بدهید

فرض کنید به شما خبر داده اند که ارتقاء شغلی گرفته اید. بعد از فهمیدن این مطلب، اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به شریک عاطفی تان زنگ بزنید. وقتی اتفاق خوبی در زندگی تان رخ می دهد، بیشتر از هر کس دیگری دوست دارید با او درباره ی آن حرف بزنید. اگر هم اتفاق بدی افتاده باشد، ترجیح می دهید که با او درباره اش صحبت کنید، نه کس دیگری. اگر کسی به نفر شماره ی یک زندگی ما تبدیل شود، این مسأله نشانه ی خوبی محسوب می شود. این اتفاق یک شبه رخ نمی دهد، اما وقتی رخ دهد، همه چیز به طور خودآگاه یا ناخودآگاه به خوبی پیش می رود.

۴- شما را قضاوت نمی کند

شما می توانید با شریک عاطفی تان صادق باشید و عکس این مسأله هم صدق می کند. علاوه بر این، هیچ وقت احساس نمی کنید که او شما را قضاوت می کند. هیچ کسی قضاوت شدن، به ویژه از سمت شریک عاطفی و محبوبش را دوست ندارد. قضاوت کردن می تواند منجر به دلخوری و احساس حقارت شود که هر دوی آن ها احساساتی هستند که پنهان کردن آن ها کار ساده ای نیست و باعث از بین رفتن تدریجی یک رابطه می شوند. اگر طرفین یک رابطه عاطفی بتوانند تفاوت های یکدیگر را تحسین کنند یا دست کم، خالصانه تحمل کنند، از یک رابطه ی شاد، سالم و مستحکم برخوردار خواهند شد.

۵- دوستان تان از او خوش شان می آید

ما اغلب تحت تأثیر گروه های اجتماعی ای قرار داریم که عضو آن ها هستیم. به همین دلیل اگر شریک عاطفی ما مورد تأیید صمیمی ترین دوستان ما باشد، این مسأله می تواند به ما آرامش خاطری دهد که رابطه عاطفی ما را به میزان چشمگیری تقویت خواهد کرد. اما از کجا بفهمیم که دوستان ما واقعاً از شریک عاطفی ما خوش شان می آید؟ یک نشانه ی آن این است که شریک عاطفی تان هم به جمع دوستان تان دعوت می شود. علاوه بر این، حضور او، فضای دورهمی هایتان را شادتر می کند، همگی با رغبت در این برنامه ها شرکت می کنند و کسی در حضور او احساس معذب بودن نمی کند.

۶- شکایت او را به دوستان تان نمی کنید

شما تمام شب را به چت کردن با دوست صمیمی تان درباره ی کارها و رفتارهای ناراحت کننده ی شریک عاطفی تان نمی گذرانید. در حقیقت، به سختی می توانید نکته ی منفی ای در شریک عاطفی تان پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که دوستان ما شادی ما را می خواهند. وقتی به دوستان صمیمی تان شکایت شریک عاطفی تان را نکنید، آن ها هم احساس خوبی به او پیدا می کنند و دوست دارند که از رابطه ی شما حمایت کنند.

۷- از بحث درباره ی مسائل جدی طفره نمی روید

اگر شما بتوانید با شریک عاطفی تان درباره ی مسائل مهم و جدی ای مثل رابطه جنسی، بچه دار شدن، مذهب و سیاست صحبت کنید، یعنی پایه  و اساس رابطه ی شما آنقدر مستحکم است که می توانید روی داشتن یک آینده ی مشترک با همدیگر حساب باز کنید. گفتگوی دو طرفه، مهم ترین بخش رابطه ی زناشویی یا عاطفی است. اگر شما و شریک عاطفی تان بتوانید بی پرده، صادقانه و خالصانه درباره ی هر مسأله ای باهم صحبت کنید و هیچ موضوعی برایتان تابو نباشد، پیوند میان شما مستحکم باقی می ماند. برعکس، اگر نتوانید با یکدیگر درباره ی موضوعات مهم صحبت کنید، این ممنوعیت، دیر یا زود، به همه ی ابعاد رابطه ی شما صدمه خواهد زد. مشکل گفتگو در همه ی رابطه ها وجود دارد. اما این به شما بستگی دارد که چطور چنین بحث هایی را که واقعاً مهم هستند، هدایت کنید. هنگام گفتگو درباره ی موضوعات حساس، با همدلی به شریک عاطفی تان گوش دهید و تلاش کنید نقاط قوت او را پیدا کنید.

۸- به فکر تغییر دادن او نیستید

در اغلب مواقع همان ویژگی هایی که باعث جذب ما به شریک عاطفی مان می شوند، بعدها می تواند ما را از او زده کند. برای مثال، ممکن است اوایل آشنایی تان عاشق شوخ طبعی و تصمیم گیری های ناگهانی همسرتان بوده باشید، اما حالا از اینکه او هیچوقت از قبل برای چیزی برنامه ریزی نمی کنید، دائماً شکایت کنید. در یک رابطه ی درست، شما مخفیانه امیدوار نیستید که شریک عاطفی تان در آینده سیگار را کنار بگذارد، بیشتر پول دربیاورد یا خودش را لاغر کند. شما باید تلاش کنید به خاطر بیاورید که اول آشنایی تان چه چیزی شریک عاطفی تان را برای شما دوست داشتنی کرده بود، نه اینکه سعی کنید او را تغییر دهید.

۹- به همدیگر اعتماد دارید

اگر رابطه عاطفی شما رابطه ی مستحکمی باشد، با حضور شریک عاطفی تان در جمعی که جنس مخالف در آن وجود دارد، مشکلی نخواهید داشت. اعتماد و احترام، پایه های هر رابطه ی سالمی هستند. بدون آن ها هیچ رابطه ای پیش نمی رود. شما می دانید که شریک عاطفی تان هرگز به اعتماد شما خیانت نمی کند و کاری نمی کند که از او برنجید. شما پشت همدیگر هستید و رازی برای پنهان کردن از یکدیگر ندارید.

۱۰- می دانید که حواسش به شما هست

در یک رابطه عاطفی سالم، هر یک از طرفین می دانند که اهمیت زیادی برای طرف مقابل شان دارند، چون متوجه هستند که شریک عاطفی شان همه ی تلاشش را برای برآورده کردن نیازهای اولیه ی آن ها که حمایت عاطفی، همراهی و محبت است، می کند. شما احساس نمی کنید که باید برای فهمیدن انگیزه ی واقعی شریک عاطفی تلاش کنید، چون اعمال و رفتارهای او احساس واقعی اش را نسبت به شما نشان می دهند. اگر مدتی پیغام یا تماسی از شریک عاطفی تان دریافت نکنید، این مسأله شما را ناراحت یا نگران نمی کند، چون شما از استحکام رابطه ی خود مطمئن هستید.

۱۱- احساس نمی کنید در یک جنگ بی پایان به سر می برید

این به معنای آن نیست که در رابطه ی شما هیچ بحث و جدلی وجود ندارد، اما اینطور هم نباید باشد که همیشه در حال جنگ و دعوا باشید. یک زوج بالغ و پخته می دانند که چطور بحث و جدلی که لحظه به لحظه غیر قابل کنترل تر می شود را یکباره متوقف کنند. اگر یک زوج دعواهای خود را مرور کنند و به این فکر کنند که بار دیگری که چنین مسأله ای رخ داد چه برخورد متفاوتی داشته باشند، این کار از رنج دعواهای بدی کم خواهد کرد، چون این زوج پایه ی رابطه ی خود را مستحکم کرده اند.

۱۲- می توانید دعوا کنید و ترسی از این کار ندارید

در یک رابطه عاطفی سالم، شما می دانید که می توانید اختلاف نظر داشته باشید و این به معنای آن نیست که رابطه ی شما به هم خواهد خورد. جر و بحث در رابطه عاطفی مسأله ای طبیعی است. اختلاف نظرها بخش جدایی ناپذیر روابط عاطفی هستند. اگر هر دوی شما این توانایی را داشته باشید که با آرامش و خونسردی و با منطق به شریک عاطفی تان گوش دهید و این تمایل را داشته باشید که مسأله را حل کنید، به احتمال زیاد می توانید اختلاف پیش آمده را حل کنید و رابطه ی خود را ادامه دهید.

۱۳- در کنار هم احساس راحتی می کنید

هر کسی در حالی که با یک ظاهر اتو کشیده در یک رستوران شیک در حال غذا خوردن با شریک عاطفی اش است می تواند به سادگی ادعا کند که با شریک عاطفی اش احساس راحتی می کند، اما کار جایی سخت می شود که قرار باشد با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کنند. شما می دانید که رابطه تان با شریک عاطفی تان آنقدر مستحکم هست که بعد از ازدواج، وقتی بعد از یک روز سخت کاری به خانه برگشتید بتوانید جلوی او لباس راحتی به تن کنید و در این شرایط احساس راحتی هم بکنید.

۱۴- دلتان برایش تنگ می شود

در طول روز به شریک عاطفی تان فکر می کنید و او هم در شما است. وقتی از او پیغام یا تماسی دریافت می کنید می دانید که به شما فکر می کرده. اگر مجبور هستید بدون او به سفر بروید، فکر ندیدن او در همین چند روز، ناراحت تان می کند و او هم همین احساس دارد.

۱۵- باهم تصمیم می گیرید

حرف اول و آخر را فقط یک نفرتان نمی زند. بهترین رابطه ها آن هایی هستند که به جای «من»، این «ما» است که در آن ها تصمیم می گیرد. شما موفق شده اید که سبک و سیاق زندگی مجردی را کنار بگذارید و به یک تیم واحد تبدیل شوید. مثلاً به جای آنکه بدون مشورت با شریک عاطفی تان، برنامه ی آخر هفته را فقط با توجه به خودتان تنظیم کنید، هر دو از همدیگر سؤال می کنید که برای آخر هفته چه برنامه ای دارید. این مسأله در مورد همه ی امور صدق می کند، از غذایی که قرار است باهم بخورید تا جایی که قرار است در آینده باهم زندگی کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

پیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپپیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپسکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمیسکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمیروایت جالب نیکی کریمی از عروس شدنش در ۱۹ سالگیروایت جالب نیکی کریمی از عروس شدنش در ۱۹ سالگیاولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاتر
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹