Monday, 01 June 2020|دوشنبه، 12 خرداد، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 27 نفر

فال امروز سه شنبه 9 مهر 1398

تاریخ انتشار: سه شنبه، 9 مهر، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 9 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که در کنار خانواده و دوستان تان هستید، امید و شکرگذاری تان را به زندگی بیشتر کنید. شما سرمایه های زیادی دارید که باید از آنها محافشت کنید. شما فردی رویاپرداز هستید اما در ماه آبان با واقعیت های جدید زندگی آشنا می شوید که نگاه تان را به زندگی تغییر خواهد داد. تغییری در خانه شما بوجود می آید که روحیه شما را بهتر از قبل خواهد کرد. از نظر شرایط کاری، دوران پرفشارتری را تحمل می کنید اما نتیجه آن پیشرفت در کار و درآمد بالاتر خواهد بود. اگر مجرد هستید در اواخر سال فردی به شما ابراز علاقه می کند که شما نیز به او جذب خواهید شد. تا می توانید روابط اجتماعی تان را بالا ببرید. امسال سالی پر از میهمانی، سفر و هیجان برایتان خواهد بود، به خصوص در ماههای آذر، اسفند و خرداد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام محدودیت هایی که برای خود قائل شدی را کنار بگذارید و تنها حرکت کنید. هر چه احساس می کنید را به زبان آورید و به هر کجا که دوست دارید، سفر کنید. کافی ست که خود واقعی تان باشید، آنوقت می بینید که معجزاتی در زندگی تان رخ می دهد. در مورد مسائل عشقی، شانس تان را با فردی که از او دور شده اید، دوباره امتحان کنید. امروز شما انرژی زیادی دارید و به هر چه بخواهید، خواهید رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر این روزها مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی رود، نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. به زودی به کمک فردی از تمام آن موانع گذر خواهید کرد. طبیعی است که برای هزینه های زندگی تان نگران باشید اما بدانید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و نگرانی های شما جز ضرر برای خودتان فایده ای ندارد. اگر مجرد هستید و درباره رابطه ای که می خواهید آغاز دهید تردید دارید، بهتر است کمی آنها را به تعویق بیاندازید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نباید جز صداقت چیزی به زبان آورید، حتی اگر به ضررتان تمام شود. نه تنها خودتان، بلکه به دیگران هم اجازه ندهید. اگر احساس کردید که آنها در حرف هایشان صداقت ندارد، خیلی زود به رویشان آورید. امروز روزی نیست که احساسات و نگرانی هایتان را سرکوب کنید، به خصوص اگر می خواهید شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید فکر کنید که فرد مورد علاقه تان، علاقه ای به شما ندارد اما اشتباه کرده اید. همان قدر که شما به فکر او هستی، او نیز به فکر شماست، فقط به دلیل شرایط موجود آزادی بیان آنها را ندارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می خواهید به هدف کوتاه مدتی که در سر دارید، برسید باید امروز انرژی فیزیکی و ذهنی لازم را داشته باشید و در آرامش کامل به سر ببرید. پس صبح خود را با یک فنجان قهوه و چند حرکت ورزشی آغاز کنید. در طول روز تا می توانید با دیگران، به خصوص افرادی که از شما تجربه های بیشتری دارند، در ارتباط باشید. اگر همه تلاش تان را به کار گیرید، نتیجه ای بهتر از آنچه فکرش را بکنید دریافت خواهید کرد. به زودی شریک زندگی تان شما را با خبر خوبی که مدت ها منتظرش بودید، غافلگیر خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال بالا رفتن از پله های موفقیت هستید اما مراقب باشید زیرا هنوز موانع سر راه شما تمام نشده است. تا رسیدن به هدف، حوس تان را جمع کنید. اگر موضوعی ذهن شما را درگیر کرده، دست روی دست نگذارید و به فکر حل کردنش باشید. اگر در ارتباط با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، بهتر است که به رفتارهای خود فکر کنید. شاید لازم باشد برخی اخلاق های بد خود را تغییر دهید. پنهان کاری چه در محیط کار و چه در رابطه عاطفی تان، به ضررتان تمام می شود. بنابراین این اخلاق را کنار بگذارید و صداقت داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی زیادی از طرف یکی از دوستان تان دریافت می کنید که سرعت شما را در کار بیشتر می کند. مهم نیست مسیری که در پیش گرفته اید با مسیری که در سر داشتید فرق می کند، این راه نیز شما را به هدف های بزرگ تان می رساند. فردی منتظر خبری از جانب شماست تا کارش را آغاز کند، بهتر است که امروز به انتظار او پایان دهید. امروز با صحبت کردن با دیگران، ایده های جدیدی به ذهن تان خطور می کند. ذهن تان را از مسائل قدیمی خالی کنید تا بهترین تصمیمات به سراغ تان آید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی مسایل تان بهم گره می خورد و این موضوع شما را نگران می کند، اما بهتر است که خونسردی تان را حفظ کنید و با مدیریت تان به کارها نظم دهید. این روزها بیشتر با خود و علاقمندی هایتان رو راست باشید و حرف دلتان را بزنید تا هدف هایی که در سر دارید زودتر به دست تان برسند. دوستی منتظر تماس شماست، بیش از این او را منتظر نگذارید. اگر مشکلی میان شماست، به جای پنهان کردن بهتر است که در مورد آنها با طرف مقابل تان کفتگو کنید تا دیگر تکرار نشود.

فـال روزانـه - Daily Omen

راهی را در پیش گرفته اید که سنگ های زیادی از سوی دیگران به سمت شما پرتاب می شود. شاید فکر کنید که اگر در مقابل آنها بایستید موجب دلخوری شان شوید، اما مهم نیست. آنچه اهمیت دارید خود شمایید، نه دیگران. امروز قدرت کافی برای ابراز خود را بدست خواهید آورد. فرقی نمی کند که یک جلسه کاری باشد یا رابطه ای عاطفی، شما باید صادقانه حرف دلتان را به زبان آورید. در همین راستا پیشنهادی به شما می شود که بد نیست به آن فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها پیشنهادهای کاری خوبی به شما می شود اما وقت لازم برای آنها را ندارید. نیازی نیست به خودتان فشار بیاورید. همین که بتوانید یک کار را به خوبی به پایان برسانید، کافی است. در غیر این صورت خییلی زود دچار فرسودگی خواهید شد. شما روابط عاطفی خوبی دارید اما اگر مشکلی بین شما و اطرافیان تان بوجود آید، آن را فراموش نمی کنید. امروز می فهمید که چقدر بخشش و گذشت آسان است، همین باعث می شود که احساس آرامش بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی درگیر مسایل متافیزیک می شوید. اتفاقاتی برایتان می افتد که دلیلش را نمی دانید. بهتر است که خیلی تمرکزتان را برای علت و معلوم ها نگذارید. خیلی زود شرایط به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. اگر هوا خوب است، سعی کنید ساعاتی را به فعالیت های بیرون از خانه اختصاص دهید. هوای پاییزی می تواند انرژی زیادی به شما دهد. امروز بعدازظهر تغییراتی را در احساسات خود مشاهده خواهید کرد. موفقیت با شما است اگر به ندای قلب تان گوش فرا دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید کمی به عقب برگردید و راهی را که آمده اید، بار دیگه زیر ذره بین بگذارید. اشتباهاتی است که مدام در زندگی شما تکرار می شود. اگر می خواهید مسیر زندگی تان مسیر بهتری شود، باید برخی از شر برخی از عادت هایی که دارید خلاص شوید. در مورد شروع رابطه ای دودل هستید اما یادتان باشد که هیچوقت نمی توانید در مورد مسایل اطرافتان صد در صد مطمئن باشیم. شاید بد نباشید که این بار جسارت به خرج دهید و وارد عمل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با تغییر فصل، شما نیز کمی به زندگی تان تغییر دهید. امروز زمان خوبی برای شروع دوباره است، می خواهد در زمینه کاری باشد یا رابطه عاطفی. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد بنابراین تا جایی که می توانید آزادانه عمل کنید. شریک زندگی تان از شما می خواهد که زمان تان را با او و در بیرون از خانه بگذرانید اما شما وقت این کار را ندارید. بهتر است که هر چه دلتان به آن رضایت می دهد را انجام دهید. امروز مهم شما هستید، پس اولویت را روی کارهایی که خودتان دوست دارید، بگذارید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹