Tuesday, 22 October 2019|سه شنبه، 30 مهر، 1398|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 53 نفر

مروری بر گذشته

فال امروز سه شنبه 9 مهر 1398

تاریخ انتشار: سه شنبه، 9 مهر، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 9 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که در کنار خانواده و دوستان تان هستید، امید و شکرگذاری تان را به زندگی بیشتر کنید. شما سرمایه های زیادی دارید که باید از آنها محافشت کنید. شما فردی رویاپرداز هستید اما در ماه آبان با واقعیت های جدید زندگی آشنا می شوید که نگاه تان را به زندگی تغییر خواهد داد. تغییری در خانه شما بوجود می آید که روحیه شما را بهتر از قبل خواهد کرد. از نظر شرایط کاری، دوران پرفشارتری را تحمل می کنید اما نتیجه آن پیشرفت در کار و درآمد بالاتر خواهد بود. اگر مجرد هستید در اواخر سال فردی به شما ابراز علاقه می کند که شما نیز به او جذب خواهید شد. تا می توانید روابط اجتماعی تان را بالا ببرید. امسال سالی پر از میهمانی، سفر و هیجان برایتان خواهد بود، به خصوص در ماههای آذر، اسفند و خرداد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام محدودیت هایی که برای خود قائل شدی را کنار بگذارید و تنها حرکت کنید. هر چه احساس می کنید را به زبان آورید و به هر کجا که دوست دارید، سفر کنید. کافی ست که خود واقعی تان باشید، آنوقت می بینید که معجزاتی در زندگی تان رخ می دهد. در مورد مسائل عشقی، شانس تان را با فردی که از او دور شده اید، دوباره امتحان کنید. امروز شما انرژی زیادی دارید و به هر چه بخواهید، خواهید رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر این روزها مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی رود، نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. به زودی به کمک فردی از تمام آن موانع گذر خواهید کرد. طبیعی است که برای هزینه های زندگی تان نگران باشید اما بدانید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و نگرانی های شما جز ضرر برای خودتان فایده ای ندارد. اگر مجرد هستید و درباره رابطه ای که می خواهید آغاز دهید تردید دارید، بهتر است کمی آنها را به تعویق بیاندازید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نباید جز صداقت چیزی به زبان آورید، حتی اگر به ضررتان تمام شود. نه تنها خودتان، بلکه به دیگران هم اجازه ندهید. اگر احساس کردید که آنها در حرف هایشان صداقت ندارد، خیلی زود به رویشان آورید. امروز روزی نیست که احساسات و نگرانی هایتان را سرکوب کنید، به خصوص اگر می خواهید شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید فکر کنید که فرد مورد علاقه تان، علاقه ای به شما ندارد اما اشتباه کرده اید. همان قدر که شما به فکر او هستی، او نیز به فکر شماست، فقط به دلیل شرایط موجود آزادی بیان آنها را ندارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می خواهید به هدف کوتاه مدتی که در سر دارید، برسید باید امروز انرژی فیزیکی و ذهنی لازم را داشته باشید و در آرامش کامل به سر ببرید. پس صبح خود را با یک فنجان قهوه و چند حرکت ورزشی آغاز کنید. در طول روز تا می توانید با دیگران، به خصوص افرادی که از شما تجربه های بیشتری دارند، در ارتباط باشید. اگر همه تلاش تان را به کار گیرید، نتیجه ای بهتر از آنچه فکرش را بکنید دریافت خواهید کرد. به زودی شریک زندگی تان شما را با خبر خوبی که مدت ها منتظرش بودید، غافلگیر خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال بالا رفتن از پله های موفقیت هستید اما مراقب باشید زیرا هنوز موانع سر راه شما تمام نشده است. تا رسیدن به هدف، حوس تان را جمع کنید. اگر موضوعی ذهن شما را درگیر کرده، دست روی دست نگذارید و به فکر حل کردنش باشید. اگر در ارتباط با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، بهتر است که به رفتارهای خود فکر کنید. شاید لازم باشد برخی اخلاق های بد خود را تغییر دهید. پنهان کاری چه در محیط کار و چه در رابطه عاطفی تان، به ضررتان تمام می شود. بنابراین این اخلاق را کنار بگذارید و صداقت داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی زیادی از طرف یکی از دوستان تان دریافت می کنید که سرعت شما را در کار بیشتر می کند. مهم نیست مسیری که در پیش گرفته اید با مسیری که در سر داشتید فرق می کند، این راه نیز شما را به هدف های بزرگ تان می رساند. فردی منتظر خبری از جانب شماست تا کارش را آغاز کند، بهتر است که امروز به انتظار او پایان دهید. امروز با صحبت کردن با دیگران، ایده های جدیدی به ذهن تان خطور می کند. ذهن تان را از مسائل قدیمی خالی کنید تا بهترین تصمیمات به سراغ تان آید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی مسایل تان بهم گره می خورد و این موضوع شما را نگران می کند، اما بهتر است که خونسردی تان را حفظ کنید و با مدیریت تان به کارها نظم دهید. این روزها بیشتر با خود و علاقمندی هایتان رو راست باشید و حرف دلتان را بزنید تا هدف هایی که در سر دارید زودتر به دست تان برسند. دوستی منتظر تماس شماست، بیش از این او را منتظر نگذارید. اگر مشکلی میان شماست، به جای پنهان کردن بهتر است که در مورد آنها با طرف مقابل تان کفتگو کنید تا دیگر تکرار نشود.

فـال روزانـه - Daily Omen

راهی را در پیش گرفته اید که سنگ های زیادی از سوی دیگران به سمت شما پرتاب می شود. شاید فکر کنید که اگر در مقابل آنها بایستید موجب دلخوری شان شوید، اما مهم نیست. آنچه اهمیت دارید خود شمایید، نه دیگران. امروز قدرت کافی برای ابراز خود را بدست خواهید آورد. فرقی نمی کند که یک جلسه کاری باشد یا رابطه ای عاطفی، شما باید صادقانه حرف دلتان را به زبان آورید. در همین راستا پیشنهادی به شما می شود که بد نیست به آن فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها پیشنهادهای کاری خوبی به شما می شود اما وقت لازم برای آنها را ندارید. نیازی نیست به خودتان فشار بیاورید. همین که بتوانید یک کار را به خوبی به پایان برسانید، کافی است. در غیر این صورت خییلی زود دچار فرسودگی خواهید شد. شما روابط عاطفی خوبی دارید اما اگر مشکلی بین شما و اطرافیان تان بوجود آید، آن را فراموش نمی کنید. امروز می فهمید که چقدر بخشش و گذشت آسان است، همین باعث می شود که احساس آرامش بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی درگیر مسایل متافیزیک می شوید. اتفاقاتی برایتان می افتد که دلیلش را نمی دانید. بهتر است که خیلی تمرکزتان را برای علت و معلوم ها نگذارید. خیلی زود شرایط به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. اگر هوا خوب است، سعی کنید ساعاتی را به فعالیت های بیرون از خانه اختصاص دهید. هوای پاییزی می تواند انرژی زیادی به شما دهد. امروز بعدازظهر تغییراتی را در احساسات خود مشاهده خواهید کرد. موفقیت با شما است اگر به ندای قلب تان گوش فرا دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید کمی به عقب برگردید و راهی را که آمده اید، بار دیگه زیر ذره بین بگذارید. اشتباهاتی است که مدام در زندگی شما تکرار می شود. اگر می خواهید مسیر زندگی تان مسیر بهتری شود، باید برخی از شر برخی از عادت هایی که دارید خلاص شوید. در مورد شروع رابطه ای دودل هستید اما یادتان باشد که هیچوقت نمی توانید در مورد مسایل اطرافتان صد در صد مطمئن باشیم. شاید بد نباشید که این بار جسارت به خرج دهید و وارد عمل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با تغییر فصل، شما نیز کمی به زندگی تان تغییر دهید. امروز زمان خوبی برای شروع دوباره است، می خواهد در زمینه کاری باشد یا رابطه عاطفی. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد بنابراین تا جایی که می توانید آزادانه عمل کنید. شریک زندگی تان از شما می خواهد که زمان تان را با او و در بیرون از خانه بگذرانید اما شما وقت این کار را ندارید. بهتر است که هر چه دلتان به آن رضایت می دهد را انجام دهید. امروز مهم شما هستید، پس اولویت را روی کارهایی که خودتان دوست دارید، بگذارید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اظهارات مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه: مدیری توان سابق را ندارد!اظهارات مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه: مدیری توان سابق را ندارد!خداحافظی مژگان صارمی مجری باسابقه از تلویزیون + عکسخداحافظی مژگان صارمی مجری باسابقه از تلویزیون + عکساظهارات جنجالی علی نصیریان درباره سرمایه گذار سریال شهرزاداظهارات جنجالی علی نصیریان درباره سرمایه گذار سریال شهرزادپایان توقیف فیلم خانه پدری پس از 10 سالپایان توقیف فیلم خانه پدری پس از 10 سالسوگل سریال غنچه های زخمی شکلات میفروشد!سوگل سریال غنچه های زخمی شکلات میفروشد!تغییر چهره ناامید کننده مریم اوزرلی طی 10 سال گذشته!تغییر چهره ناامید کننده مریم اوزرلی طی 10 سال گذشته!سریال اینترنتی ”بابیل” با حضور بزرگان سینما و تلویزیون ترکیه!سریال اینترنتی ”بابیل” با حضور بزرگان سینما و تلویزیون ترکیه!باده ایشچیل: به این حرفها بها نمیدم!باده ایشچیل: به این حرفها بها نمیدم!زایمان سعادت یشیل در لس آنجلس!زایمان سعادت یشیل در لس آنجلس!فریدون جیرانی از بیمارستان مرخص شدفریدون جیرانی از بیمارستان مرخص شدگریم طناز طباطبایی در فیلمی که هشت سال توقیف بودگریم طناز طباطبایی در فیلمی که هشت سال توقیف بودنگاهی به روند تکاملی جوکر در فیلم‌هانگاهی به روند تکاملی جوکر در فیلم‌هاتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (273)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (273)واکنش محمدرضا گلزار به تمسخر علی دایی در صدا و سیماواکنش محمدرضا گلزار به تمسخر علی دایی در صدا و سیماکارگردان مشهور از هازار ارگوچلو خواستگاری کرد!کارگردان مشهور از هازار ارگوچلو خواستگاری کرد!آخرین وضعیت جسمانی فریدون جیرانی پس از سکته مغزیآخرین وضعیت جسمانی فریدون جیرانی پس از سکته مغزیواکنش برگوزار کورال به صحبت های خواهرشواکنش برگوزار کورال به صحبت های خواهرشهشدار ازگی مولا درباره سرطان سینه در میدان بشیکتاش!هشدار ازگی مولا درباره سرطان سینه در میدان بشیکتاش!سریال جدید دمت اوزدمیر ”خانه من” با ابراهیم چیلیک کولسریال جدید دمت اوزدمیر ”خانه من” با ابراهیم چیلیک کولاهدای اسب برنز به پیمان معادیاهدای اسب برنز به پیمان معادیفریدون جیرانی در بیمارستان بستری شدفریدون جیرانی در بیمارستان بستری شددادستان کشور دلیل بسته شدن سایت های دانلود فیلم در ایران را اعلام کرددادستان کشور دلیل بسته شدن سایت های دانلود فیلم در ایران را اعلام کرداعتراضات کار دست جین فوندا داد/ بازیگر معروف هالیوودی زندانی شداعتراضات کار دست جین فوندا داد/ بازیگر معروف هالیوودی زندانی شدپیاده روی هنرمندان در اربعین + عکسپیاده روی هنرمندان در اربعین + عکسطراح صحنه سریال « خواب زده » طی یک حادثه فوت شدطراح صحنه سریال « خواب زده » طی یک حادثه فوت شد
لیدی گاگا خواننده مشهور از صحنه کنسرت سقوط کردلیدی گاگا خواننده مشهور از صحنه کنسرت سقوط کردراز زیبایی و انرژی خواننده گلشن از زبان خودشراز زیبایی و انرژی خواننده گلشن از زبان خودشآقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز استآقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز استرکورد برادران خواننده ایرانی در اروپارکورد برادران خواننده ایرانی در اروپاقمارباز محسن چاوشی مجوز گرفت/اعلام زمان انتشارقمارباز محسن چاوشی مجوز گرفت/اعلام زمان انتشارآمار فاجعه بار فروش بلیت کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکاآمار فاجعه بار فروش بلیت کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکاحمایت دمت آکالین از برگوزر کورال در برابر توهین های خواهرش!حمایت دمت آکالین از برگوزر کورال در برابر توهین های خواهرش!شش هنرمند ایرانی در فهرست 500 هنرمند برتر 2019 جای گرفتندشش هنرمند ایرانی در فهرست 500 هنرمند برتر 2019 جای گرفتندطعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز: حاضر نیستم خودم را بفروشم!طعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز: حاضر نیستم خودم را بفروشم!همایون شجریان و سهراب پورناظری نیز به مست عشق پیوستندهمایون شجریان و سهراب پورناظری نیز به مست عشق پیوستندجریمه‌ای که جنیفر لوپز برای عکس جنجالی‌اش پرداختجریمه‌ای که جنیفر لوپز برای عکس جنجالی‌اش پرداختپای خواننده‌های کره‌ای هم به عربستان باز شدپای خواننده‌های کره‌ای هم به عربستان باز شدریحانا کتاب منتشر می‌کند/ هزار عکس نادیده از خواننده معروفریحانا کتاب منتشر می‌کند/ هزار عکس نادیده از خواننده معروفدرخشش خواننده کوچک "عصر جدید" در آذربایجان/ پارسا خائف برنده یک جایزه بین‌المللی شددرخشش خواننده کوچک "عصر جدید" در آذربایجان/ پارسا خائف برنده یک جایزه بین‌المللی شدآلبوم خواننده ایرانی نامزده جایزه استرالیا شدآلبوم خواننده ایرانی نامزده جایزه استرالیا شددانلا بلیج با آرایش و تغییر چهره جدیدش لایک باران شد!دانلا بلیج با آرایش و تغییر چهره جدیدش لایک باران شد!دردسر چاوشیست‌ها برای محسن چاوشی/ وضعیت قمارباز پیچیده شددردسر چاوشیست‌ها برای محسن چاوشی/ وضعیت قمارباز پیچیده شدتمرینات ورزشی جنیفر لوپز در 50 سالگی + عکستمرینات ورزشی جنیفر لوپز در 50 سالگی + عکسسرنوشت مشابه تتلو برای هوروش‌بند + عکسسرنوشت مشابه تتلو برای هوروش‌بند + عکسدادگاه محسن لرستانی برگزار شددادگاه محسن لرستانی برگزار شدتصاویر ایرانگردی جالب یولیا یوزیک، خبرنگار بازداشت شده روس در تهرانتصاویر ایرانگردی جالب یولیا یوزیک، خبرنگار بازداشت شده روس در تهرانسحر تبر، چهره جنجالی اینستاگرام بازداشت شد!سحر تبر، چهره جنجالی اینستاگرام بازداشت شد!جنگ جدید دمت آکالین با حادیثه/طفلکی حتی یک میلیون فالوور هم نداره!جنگ جدید دمت آکالین با حادیثه/طفلکی حتی یک میلیون فالوور هم نداره!امیر اویار هتلدار مشهور ترک در ونیز ایتالیا، دوست پسر جدید آدریانا لیماامیر اویار هتلدار مشهور ترک در ونیز ایتالیا، دوست پسر جدید آدریانا لیمااوزجان دنیز: تحقیق کردم چنین خواهری ندارم!اوزجان دنیز: تحقیق کردم چنین خواهری ندارم!
انطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریز