Monday, 01 June 2020|دوشنبه، 12 خرداد، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 31 نفر

فال امروز سه شنبه 16 مهر 1398

تاریخ انتشار: سه شنبه، 16 مهر، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 16 مهر به دنیا آمدی، تولدت مبارک! شما فردی سخت کوش هستید اما بهتر است که امسال به جای کار کردن، کمی به خودتان استراحت دهید و از تلاش هایی که در این سالها کرده اید، لذت ببرید. ارتباطات شما در این سال اهمیت زیادی پیدا می کند. سعی کنید اطرافیان تان را با حساسیت بیشتری انتخاب کنید. امسال از لحاظ مالی مجبور می شوید کمی خرج کنید اما نگران نباشید زیرا تا انتهای سال تمام آنها را با سودی چند برابر جبران خواهید کرد. سعی کنید ورزش و رژیم غذایی سالم تری را در برنامه روزانه تان جای دهید. به جای اهداف کوتاه مدت، روی اهداف بلند مدت تان تمرکز کنید. از نظر رابطه عاطفی، سالی پر از آرامش و عشق را پیش رو خواهید داشت. ماههای آدر، اسفند و تیر از بهترین ماههای سال شما خواهند بود. امسال کار شما بیش از هر چیز دیگری برایتان اهمیت می یابد به طوری که زمان زیادی را صرف آن و پیشرفت قابل ملاحظه ای را مشاهده می کنید. اگر چه ممکن است که کمی مشکلات مالی اذیت تان کند اما در نهایت نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. ماه دی بسیاری از مشکلاتی که با اطرافیان داشتید، تمام می شود. کافی ست که محتاط تر رفتار کنید. از این به بعد به جزییات بیش از کلیات اهمیت دهید. آنوقت می بینید که چه چیزهای مهمی از نگاهتان به دور بوده است. در ماه اسفند عشق در خانه شما را می زند. از فرصت هایی که در مقابل تان ایجاد می شود، نهایت استفاده را ببرید. استقلال، اعتماد به نفس بالا و تلاش کلیدهای موفقیت شما در سال پیش رو هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت هاست که شما زندگی ثابتی دارید اما به زودی در جایگاهی که هستید، پیشرفت خواهید کرد. سعی کنید به فرصت هایی که در این چند روزه برایتان ایجاد می شود، چنگ بزنید. در غیر این صورت در همین جایگاهی که هستید خواهید ماند و پیشرفتی نخواهید کرد. فردی به شما نزدیک شده اما به او هنوز اعتماد ندارید، سعی کنید که بدون قضاوت ارتباط تان را آغاز کنید و به زمان اجازه دهید تا همه چیز را به شما ثابت کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی هیجان زده هستید. کاری می خواهید انجام دهید اما دقیقا نمی دانید که موانعی در انتظارتان است. بهتر است که به توانایی هایتان اعتماد کنید و با جسارت لازم جلو روید. امروز پس از اتمام کار، سعی کنید وقت بیشتری را با دوستان تان سپری کنید. خبرهای خوبی از دهان آنها می شنوید که خوشحالتان می کند. در مورد پیشنهادی که در محیط کار به شما می شود، بهتر است که عجولانه تصمیم نگیرید. چند روز در مورد آن تحقیق کنید سپس وارد عمل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تا می توانید با دیگران در ارتباط باشید و با آنها همکاری کنید، حتی اگر برایتان سخت است. امروز اطرافیان تان انرژی زیادی دارند و می توانند آن را به شما هم انتقال دهند. از این رو گفتگوهایتان نتیجه خوبی خواهد داشت و ایده هایی را به خصوص در زمینه کاری، به ذهن شما می رساند دری در رابطه عاطفی به رویتان باز شده که بهتر است آن را پس نزنید. جسارت کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فرد مغروری هستید اما بهتر است که امروز این رفتار را کنار بگذارید و انعطاف پذیرتر باشید، به خصوص در زمینه کاری. اگر چه فردی مستقل هستید اما امروز از آن روزهایی ست که به دیگران نیاز پیدا خواهید کرد. به زودی یکی از دوستان تان به دیدن شما می آید و خبر خوبی را از گذشته ای نه چندان دور به شما منتقل می کند که زندگی عاطفی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. در انتهای روز فکرتان را از هر چه گذشته خالی کنید و برای آرامش تان به یک پیاده روی یا گشت و گذار در شهر بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما همیشه آمادگی کمک به دیگران را دارید، امروز نیز در موقعیتی قرار خواهید گرفت که باید به فردی کمک کنید. اگر مجرد هستید، در این شرایط با فردی آشنا خواهید شد که از نظر عاطفی ذهن شما را به خود درگیر می کند. بهتر است که آهسته به سمت او قدم بردارید. در محل کار شرایط خوبی ندارید، سعی کنید خودتان را بیشتر نشان دهید تا دیگران نیز به توانایی های شما آگاه شوند. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل مالی می شنوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیچکس حواسش به شما نیست و این موضوع کمی شما را عصبی کرده است. بهتر است که خیلی به دل نگیرید زیرا آنها درگیر مشکلات خودشان هستند. به جای ارتباط با دیگران، روی کار خودتان تمرکز کنید. به زودی خبری که دوست دارید را در نتیجه تلاش های اخیرتان می شنوید و انگیزه بیشتری را برای ادامه مسیر پیدا خواهید کرد. یکی از اطرافیان تان به کمک شما احتیاج دارد، سعی کنید که توجه بیشتری به او نشان دهید. مطمئن باشید که نتیجه این لطف تان را فراموش نخواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام مشلات از مقابل شما کنار می روند و شما می توانید با خیال آسوده به کارهایتان رسیدگی کنید. ذهن شما امروز فعال تر از روزهای دیگر است، بنابرین زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم است. اگر به فکر امضایی هستید، امروز آن را به اتمام برسانید. در چند روز آتی از نتیجه کارهای امروزتان راضی خواهید بود. با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، سعی کنید امروز کمی از او دور بمانید. تنهایی در حال حاضر برای هر دوی شما واجب است.

فـال روزانـه - Daily Omen

خستگی روزهای قبل روی امروز شما تاثیر گذاشته و انرژی را از شما گرفته است. بهتر است که دور کارهای مهم را خط بکشید و کمی استراحت کنید. برای تغییر روحیه، سعی کنید که با طبیعت در ارتباط باشید. برای کارهای فردایتان نیز یک برنامه دقیق بچینید و طبق آن پیش بروید تا استرس به سراغ تان نیاید. شریک زندگی شما چیزی را از شما پنهان کرده، با این که حقیقت را می دانید، به روی خودتان نمی آورید اما این کار اشتباه است. امروز برای بیان این موضوع با او قراری بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقات اخیر باعث شده که شما نیمه خالی پر لیوان را نبینید. اما بدانید که این بدبینی به آینده شما لطمه می زند. پس سعی کنید نگاهتان را تغییر دهید. امروز در محیط کار کمی ناراحت و عصبی می شوید، اگر چه نگران هستید اما خیلی زود همه چیز فراموش می شود. هنگام صحبت کردن با شریک زندگی تان، با احتیاط در مورد مسائل دشوار سخن بگویید. در غیر این صورت با سوتفاهمی همه برنامه هایتان نقشه بر آب می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصت های تازه ای برایتان فراهم می شود تا کمی از استرس های اطرافتان دور شوید و به آرامش برسید. سعی کنید در این شرایط فقط خوش بگذرانید تا ذهن تان برای روزهای پرمشغله آتی باز شود.پیشنهادهایی به شما شده است که وسوسه تان کرده است، بهتر است که منطقی تصمیم بگیرید. شما موقعیت های بهتری پیش رویتان است پس به کم راضی نشوید. امروز حرفی در مورد یکی از دوستان تان می شنوید که سورپرایزتان می کند. کمی هم به دل می گیرید که چرا شما از آن بی خبر بوده اید، بهتر است که زود قضاوت نکنید. با صبر به واقعیت ماجرا پی خواهید برد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما به حرف های مردم اهمیت زیادی می دهید و زندگی تان را بر اساس نظر آنها پیش می برید. بهتر است که این شیوه را کنار بگذارید. آنچه شما باید در اولیت بگذارید خواسته قلبی خودتان است. اگر تمرکز روی کار امروز برایتان سخت است، بهتر است که وقت تان را صرف کارهای دیگر مانند روابط عاطفی تان کنید. از آنجا که مدتی ست از شریک زندگی تان دور شده اید، بهتر است که امروز را در کنار او بگذرانید. این کار در روحیه شما نیز تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تا می توانید به دیگران کمک کنید. این کار نه تنها بر دیگران بلکه بر روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در راهی افتاده اید که با سرعت بالایی در حال حرکت است، همین موضوع استرس شما را زیاد کرده است اما بدانید که عاقبت خوبی در انتظارتان است. دوستی از دور حواسش به شماست در حالی که شما از این موضوع خبر ندارید. بد نیست که به اطراف تان با دقت بیشتری نگاه کنید. اگر مجرد هستید، ارتباط با این فرد می تواند تغییری را در زندگی تان حاصل کند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹