Thursday, 04 June 2020|پنج شنبه، 15 خرداد، 1399|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: 40 نفر

مروری بر گذشته

فال امروز چهارشنبه 1 آبان 1398

تاریخ انتشار: چهارشنبه، 1 آبان، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 1 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در همین ابتدا اجازه دهید پس از عرض تبریک، خیال‌تان را راحت کنیم که یکی از بهترین‌ سال‌‌های زندگی خود را در پیش‌رو دارید. در این سال شادی و خوشی در زندگی شما تمامی ندارد و به‌لحاظ شغلی پیشرفت‌هایی چشمگیری نصیب شما می‌شود. این پیشرفت‌ها ممکن است در ابتدا با کندی شروع شود و احساس کنید جایی از کار شما اشکال ندارد، اما غم به‌دل خود راه ندهید، چرا که در نهایت بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کنید از زندگی نصیب‌ شما خواهد شد. یکی از دوستانی که مدت‌ها است خبری از او ندارید در دی ماه سال جاری با هدیه‌ای از راه خواهد رسید. اسفند ماه امسال را به‌خودتان سخت نگیرید و تا می‌توانید در منزل استراحت کنید. فروردین، ماه سلامتی شما است و در این ماه تا می‌توانید خوراکی‌های سالم بخورید و اگر فرصتی دست داد، حتماً ورزش کنید. در ماه اردیبهشت یا خرداد فردی برای شما مشکل ایجاد می‌کند، اما در نهایت مشخص می‌شود که این مشکل، چیز خاصی نیست و به‌جای ناراحتی، موجبات شادی شما را فراهم می‌کند. شهریور ماه سال آینده فرصت خوبی برای آشنایی و دوستی با افراد جدیدی مهیا خواهد شد و اگر مجرد هستید، چه بسا یار زندگی خود را در این ماه پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز پر انرژی در پیش‌روی شما است و امروز به‌اندازه‌ای به شما خوش خواهد گذشت که راحتی و آرامش دیگران را فراموش می‌کنید. در نتیجه پیشنهاد می‌‌کنیم غرق در شادی و خوشی نشوید و در کنار اینکه اوقات خوشی را سپری می‌کنید، حواس‌تان به اطرافیان هم باشد. به‌خاطر داشته باشید انرژی سرشاری که امروز دارید را حتماً نباید برای برای خوشی و تفریح صرف کنید و با روحیه و نشاطی که دارید می‌توانید سروقت کارهای عقب‌افتاده بروید و از همین امروز زمینه را برای موفقیت‌های آینده فراهم نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقات زیادی در اطراف شما رخ داده است و از آنجایی که کنترل این اتفاق‌ها در اختیار شما نبوده احساس ناراحتی می‌کنید و بر این باور هستید که همه‌چیز از کنترل شما خارج شده است. اما اگر امروز بی‌خیال این اتفاق‌‌ها شوید و اجازه دهید بقیه از این اتفاق‌ها بهره بگیرند، در آینده هرگز نخواهید توانست جبران مافات کنید. به‌ این ترتیب اگر اتفاقی در اطراف شما رخ داده و مخالف آن هستید، صدای اعتراض خود را همین امروز به گوش بقیه برسانید و به‌هر قیمتی که شده شرایط را به نفع خودتان تغییر دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی که در پیش‌ دارید را با راست‌گویی ادامه دهید در غیر‌ این‌صورت، سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید از هدف‌هایتان دور خواهید شد. حادثه‌ای در پیش‌رو دارید، اما اگر جانب احتیاط را نگه‌ دارید، هیچ گزندی به شما نخواهد رسید. برای انجام کارها عجله نکنید، مطمئن باشید صبری که به‌خرج می‌دهید در آینده به‌ بار می‌نشیند و فاصله زیادی با موفقیت و ثروت ندارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز رقابت سختی در پیش‌رو دارید و به هر قیمتی که شده در این رقابت کوتاه نیایید. زندگی که با هزارویک زحمت به آن رسیده‌اید را به‌همین راحتی رها نکنید و برای حفظ قلمرو خود در زندگی خودتان را برای هر نبردی آماده کنید. اگر امروز زندگی را دست‌کم بگیرید، هرگز این غفلت را نمی‌توانید جبران کنید. دوست یا فامیل عزیزی چشم‌انتظار شما است، بیشتر از این او را منتظر نگذارید و دیداری با او تازه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار مهمی در پیش‌رو دارید اما برای انجام این‌کار دست‌دست می‌کنید، از انجام این‌کار نترسید، چرا که امروز روز شانس شما است و تکلیف خودتان را با این کار یک‌سره کنید. خبر خوشی به شما خواهد رسید. این خبر زندگی شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد به‌شرط اینکه دوستان و اعضای فامیل را در جریان چنین خبر فرخنده‌ای قرار دهید و آنها را در شادی خودتان سهیم کنید. اعتمادبه‌نفس زیادی دارید اما همیشه خودتان را دست‌کم می‌گیرید، این قضیه باعث شده شایستگی‌های شما تا در فامیل و درجمع دوستان آن‌گونه که بایدوشاید شناخته نشود. امروز به خودتان قول بدهید که از حالا به‌‌بعد هرگز توانایی‌هایی که دارید را دست‌کم نگیرید و با نشان‌دادن این توانایی‌ها، جایگاه بهتری در میان دوستان و اعضای پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
اهل مبالغه هستید و تا می‌توانید مشکلات را بزرگ‌تر از چیزی که هست تصور می‌کنید. این قضیه باعث شده تا از دیگران عقب بمانید و از مشکلات فرار کنید. با خودتان روراست باشید و به‌جای بزرگنمایی مشکلات، با نگاهی واقع‌بینانه فکری برای حل آنها بردارید. خلق‌و‌خوی شما باعث شده تا دشمنان زیادی برای خودتان بتراشید. فراموش نکنید این افراد به‌جای اینکه دشمن شما باشند، می‌توانند به دوستان خوبی تبدیل شوند به‌شرط اینکه مردم‌دار باشید و قدرت محبت به‌دیگران را دست‌کم نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرد حساسی نیستید، اما امروز صبح بدون آنکه دلیلش را بدانید حسابی احساساتی شده‌اید. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احساساتی‌شدن شما روی تصمیم‌هایی که امروز می‌گیرید تأثیر خواهد گذاشت. قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرید حتماً حسابی فکر کنید و اگر فرصتش‌ را دارید، مدتی را قدم بزنید و افکارتان را سرجمع‌ کنید. مدتی است توجه زیادی به اعضای خانواده نمی‌کنید و یکی از آنها بدون اینکه به شما بگویید از کم‌محلی شما حسابی دلخور شده، امروز زمان خوبی است تا بعدازظهر را با اعضای خانواده سپری کنید و دل‌شان را به‌دست بیاورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چند وقتی می‌شود که حسابی گوشه‌گیر شده‌اید و حوصله کسی را ندارید و دائم در فکر و خیال به‌سر می‌برید. این روحیه باعث شده تا رفته‌رفته دوستان‌تان را از دست بدهید و از کار و زندگی به کناری رانده‌ شده‌اید. امروز روز خوبی است که از لاک خود بیرون بیایید و حالی از دوستان قدیمی بپرسید. سرنوشت درخشانی در پیش‌روی شما است به‌شرط آنکه به‌جای خلوت‌گزینی، اجتماعی‌تر زندگی کنید و با گرفتن دست دیگران، شرایطی را برای رفاقت‌های بیشتر فراهم کنید. کمکی که به دوستان خود می‌کنید راه دوری نمی‌رود و در آینده‌ای نزدیک همین افراد دست‌ شما را در موقعیت‌های مهمی خواهند گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بخت با شما یار است و سرشار از انرژی و شادکامی هستید، اجازه ندهید چنین فرصت درخشانی هدر برود و با کمک روحیه مثبتی که دارید مشکلات پیش‌رو را از سر راه بردارید. چشم‌انتظار مهمان عزیزی هستید و برای دیدن او سر از پا نمی‌شناسید، این مهمان از راه خواهد رسید اما گرفتاری و مشکلی را نیز به‌همراه خودش می‌آورد. متأسفانه کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی‌آید. در نتیجه خودتان را ناراحت نکنید و اجازه دهید گذشت‌زمان مشکلاتی از این دست را حل کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مهمانی بزرگی را در پیش‌رو دارید و نگران هزینه‌های برگزاری این مهمانی هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که هزینه این مهمانی از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید فراهم خواهد شد. در نتیجه با خیال راحت مشغول تدارک مهمانی باشید. سفری زمستانی انتظار شما را می‌کشد، در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت به‌شرط آنکه قبل از سفر تدارک همه‌چیز را ببینید و مجهز سفر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

طبق‌ معمول هر روز، امروز هم کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید و حسابی نگران این کارها هستید. اما کافی است عزم انجام این کارها را داشته باشید، بقیه چیزها خودش درست می‌شود و در پایان روز از اینکه موفق به انجام حجم زیادی از کارها شده‌اید متعجب خواهید شد. مدتی است می‌خواهید در یک دوره هنری، ورزشی یا آموزشی ثبت‌نام کنید اما همیشه تعلل کرده‌اید و ثبت‌نام را عقب انداخته‌اید. امروز روز آن است که با شرکت در این دوره، دوستان بیشتری پیدا کنید. اهل رقابت هستید و می‌خواهید همیشه از دیگران جلوتر باشید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد به‌شرط‌ اینکه حق کسی را ضایع نکنید و همیشه هوای دوستان و آشنایان خود را داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

جشن یا مراسمی مهم در پیش‌روی شما است و اطرافیان اصرار زیادی دارند که شما هم حتماً باید در این جشن شرکت کنید. حضور در این مراسم هیچ ضرری ندارد، اما اگر به هر دلیل حوصله جشن‌و‌مهمانی را ندارید، به دعوت دوستان پاسخ منفی بدهید و به‌جای رفتن به این مراسم، وقت خود را به کاری که از آن لذت می‌برید اختصاص دهید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

الهام حمیدی صاحب فرزند شد + عکسالهام حمیدی صاحب فرزند شد + عکسبیماری فریماه فرجامی ۶۸ ساله چیست؟بیماری فریماه فرجامی ۶۸ ساله چیست؟تصاویر جدید از بزرگسالی نیکی نصیریان؛ بازیگر خردسال سریال بزنگاهتصاویر جدید از بزرگسالی نیکی نصیریان؛ بازیگر خردسال سریال بزنگاهبازسازی خلاقانه سکانس های مشهور سینما توسط زوج آلمانی! + تصاویربازسازی خلاقانه سکانس های مشهور سینما توسط زوج آلمانی! + تصاویرسریال عاشقانه عشق زیر شیروانی/بزودیسریال عاشقانه عشق زیر شیروانی/بزودیهمه چیز درباره سریال جدید تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینهمه چیز درباره سریال جدید تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینازدواج هانده آرچل و مورات دالکیلیچازدواج هانده آرچل و مورات دالکیلیچسوپرایز برد پیت برای فرزندش در مهمانی آنجلینا جولیسوپرایز برد پیت برای فرزندش در مهمانی آنجلینا جولیواکنش عجیب برن سات به خیانت همسرش + عکسواکنش عجیب برن سات به خیانت همسرش + عکسسریال استانبول ظالم بدون آقا آگاه چطور پیش خواهد رفت؟سریال استانبول ظالم بدون آقا آگاه چطور پیش خواهد رفت؟پیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپپیام‌های عاشقانه امبر هرد برای جانی دپسکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمیسکته قلبی کریم قربانی بازیگر تلویزیون + وضعیت جسمیروایت جالب نیکی کریمی از عروس شدنش در ۱۹ سالگیروایت جالب نیکی کریمی از عروس شدنش در ۱۹ سالگیاولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شد
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹