Monday, 01 June 2020|دوشنبه، 12 خرداد، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 33 نفر

فال امروز دوشنبه 6 آبان 1398

تاریخ انتشار: دوشنبه، 6 آبان، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 آبان به دنیا آمده ای تولدتان مبارک، خوب‌ یا بد بودن سالی که در پیش‌روی شما است کاملاً بستگی به خودتان دارد و اگر رفتار خوبی در این سال در پیش بگیرید، این رفتار خوب بی‌پاسخ نخواهد ماند و نتیجه خوبی‌های خود را خواهید دید. مدت زیادی است که فرصتی دست‌نداده تا به‌زندگی‌تان فکر کنید، آبان‌ ماه بهترین زمان برای انجام این کار است. سال شلوغی انتظار شما را می‌کشد و تنها در اسفند ماه سرتان خلوت می‌شود. در نتیجه ممکن است زمان زیادی برای رسیدگی به اعضای خانواده نداشته باشید و اسفند را تا می‌توانید در کنار خانواده سپری کنید. در فروردین‌ ماه خلاقیت شما به اوج می‌رسد و در ماه‌های خرداد و تیر بخت‌و‌اقبال به‌شما رو می‌کند. در این ماه‌ها هر فرصتی را غنیمت بدانید. مدت زیادی است که برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش می‌کنید اما همیشه دست‌تنها بوده‌اید و به‌همین دلیل نیز این آرزوها مانند کشتی در وسط اقیانوس از دسترش شما دور می‌شود. در سالی که پیش‌رو دارید تا جایی که می‌توانید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید تا با کمک آنها، به‌ آرزوهای دیرینه خود جامعه عمل بپوشانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز شلوغی در پیش‌ دارید و مشکلی در منزل پیش‌‌آمده که حسابی ذهن‌ شما را مشغول نگه داشته است. ذهن خود را بیش از حد به حل این مشکل مشغول نکنید و سرتان را با انجام کارهای روزانه بند کنید. خاطر‌جمع‌ باشید این مشکل بدون دخالت شما برطرف خواهد شد. احتمال دارد مشاجر‌ه‌ای لفظی میان شما و یکی از همکاران یا اعضای فامیل در بگیرد، این مشاجره موجبات دلخوری دوست یا همکار شما را فراهم می‌کند اما بد به‌ دل خود راه ندهید چرا که چند روز آینده که آب‌ها از آسیاب‌ افتاد، دوباره میان شما و دوستی که با او مشاجره کرده‌اید صلح و دوستی برقرار خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد و احتمالاً کسی که قرار بوده به ملاقات شما بیاید در سر قرار حاضر نخواهد شد. به مهمانی یا یک جلسه کاری دعوت هستید و یکی از دوستان یا همکاران قرار است شما را در این مراسم همراهی کند، اما این دوست در آخرین لحظه خبر می‌دهد که نمی‌تواند همراه شما بیاید. مشکلاتی از این دست همیشه پیش می‌آیند و اجازه ندهید این بدعهدی‌ها روز شما را خراب کند. در عوض ذهن‌ خودتان را به انجام کارها مشغول کنید و برای سفری که در آینده‌ای نزدیک در پیش‌رو دارید از هم‌اکنون آماده شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سررسید قسط یا قرضی فرا می‌رسد که هیچ اندوخته‌ای برای پرداخت آن کنار نگذاشته‌اید و حسابی نگران هستید. در پرداخت پولی که قرار بود به دست شما برسد هم تعویق افتاده. بعید به‌نظر می‌رسد از جایی بتوانید پول فراهم کنید. نگران نباشید چرا که اتفاق‌هایی از این دست برای همه پیش می‌آید و به‌جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، با مشورت با دوستان به‌فکر راه‌چاره‌ای برای خلاصی از این مخمصه مالی باشید. بین شما و همسر یا یکی از دوستان عزیزتان حسابی شکر‌آب شده و موقتاً با هم صحبت نمی‌‌کنید. بیش از حد به این قضیه فکر نکنید چرا که گذشت‌‌زمان همه‌چیز را در خودش حل می‌کند و رابطه شما محکم‌تر از گذشته خواهد شد. مشغولیت‌های فکری زیادی دارید و امروز بعدازظهر زمانی را به‌خودتان اختصاص دهید تا به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقی غیر منتظره ممکن است شما و فردی که اهمیت زیادی به او در زندگی می‌دهید را از هم جدا کند، این جدایی عرصه را به شما حسابی تنگ می‌کند و حسابی نگران آینده هستید. در چنین شرایطی هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید به‌‌غیر از اینکه همه‌چیز را به گذشت زمان واگذار کنید و ببینید چرخ گردون چه چیزهای پیش‌روی شما قرار می‌دهد. نگرانی‌های مالی شما روز‌به‌روز افزایش پیدا می‌کنید و دخل‌و‌خرج زندگی‌تان با هم نمی‌خواند و به‌رغم اینکه به‌هر دری زده‌اید، باز هم درآمدتان افزایش پیدا نکرده است. مطمئن باشید هنوز ایده‌هایی در سر شما است که آنها امتحان نکرد‌ه‌اید و دست‌‌آخر یکی از همین ایده‌ها گره‌گشای مشکلات مالی شما خواهند بود. امروز روز خوبی برای تصمیم‌گیری نیست و اگر کار مهمی دارید، انجام آن را به فردا واگذار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به‌سرما خوردگی خفیفی مبتلا شده‌اید و کسالت، جلوی انجام کارهای روزانه را گرفته است. از آنجایی که فرد بسیار فعالی هستید، کسی عادت ندارد شما را بی‌‌تحرک ببینید و به‌همین دلیل نیز امروز اعتماد‌به‌نفس خود را از دست‌ داده‌اید و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید. به‌خودتان سخت نگیرید چرا که فردا هم روز خدا است و به‌جای نگرانی بابت کارهای عقب‌مانده، به‌خودتان استراحت بدهید. امروز بعدازظهر مهمان ناخوانده‌ای در محل کار یا منزل به‌شما سر خواهد زد، فرصت را غنیمت بدانید و با این مهمان حساب گپ‌بزنید و خوش باشید که روزهای پرکاری در پیش‌‌روی شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرد خاصی که در زندگی اهمیت ویژه‌ای به او می‌دهید به یکی از دوستان شما حسادت می‌کند. این فرد ممکن است همسر، شریک یا دوست شما باشد و بودن در کنار او به‌‌اندازه‌ای مهم است که بهتر است برای وی ارزش قائل شوید و روابط‌ خود با دوستی که زمینه حسادت را ایجاد کرده، کمتر کنید. مهمانی‌رسمی یا جلسه‌کاری مهمی را در پیش‌رو دارید و اگر در این مهمانی به‌ شما خوش نگذشت، یا جلسه‌کاری دستاوردی برای شما نداشت اصلاً خودتان را ناراحت نکنید. این شرایط کاملاً موقتی است و در همیشه روی یک پاشنه نخواهد چرخید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت زیادی است که به‌فکر انجام کارهای شخصی هستید و زمانی برای این کارها دست نمی‌دهد، امروز زمان خوبی است که به‌خودتان مرخصی بدهید و به‌جای رسیدگی به کارهای منزل، یا رفتن سر کار، به کارهای عقب‌افتاده رسیدگی کنید. موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از جلوی چشم شما عبور می‌کنند و به‌اندازه‌ای درگیر روزمرگی‌های زندگی هستید که شرایط برای بهره‌گیری از این فرصت‌ها مهیا نمی‌شود. مطمئن باشید در آینده نیز سر شما خلوت نخواهد شد و سعی کنید با سروسامان دادن به کارها و تمرکز بیشتر، فرصت‌های بعدی را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen


حسابی دلتنگ یکی از دوستان یا اعضای‌ خانواده‌ هستید و امروز دائم به این فکر می‌‌کنید که او مشغول به چه کاری است و زندگی را چگونه می‌گذارند. از صبح که از خواب بلند شده‌اید دائم به فکر روزهای خوش گذشته می‌افتید و خاطرات این روزها در ذهن شما تداعی می‌شود. به‌جای خیال‌پردازی و نگرانی، با کسی که دلتنگ او هستید تماس بگیرید و اگر سرتان خلوت است، حضوراً به دیدارش بروید. مدت زیادی است به‌مقدار لازم با اعضای خانواده وقت‌ نگذرانده‌اید و امروز زمان خوبی است تا بعدازظهر، دست اهل منزل را بگیرید و بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است به‌سرمایه‌گذاری فکر می‌کنید اما بهتر است درجریان باشید که امروز روز خوبی برای سرمایه‌گذاری‌های مالی نیست. به‌این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم هیچ اقدام مالی انجام ندهید و برای تصمیم‌های مالی چندروزی دست نگه‌ دارید. به‌رغم اینکه پیش از این از در و دیوار برای شما خبرهای خوشی می‌رسید، مدتی است که روزگار سر ناسازگاری با شما دارد و به هر چیزی که دست می‌زنید خاک می‌شود. این قضیه باعث شده تا به‌توانایی‌های خود شک کنید و بر این باور باشید که توانایی حل مشکلات مالی را ندارید. با این حساب پیشنهاد می‌کنیم در آینده با وسواس بیشتری سراغ فعالیت‌های مالی بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی دو روزی می‌شود که حسابی اعصاب‌تان خورد است و با زمین و زمان دعوا دارید. در نتیجه از خودتان حسابی دلگیر هستید و نمی‌دانید چگونه این رفتار را از دل دوستان و آشنایان خود بیرون کنید. خوشبختانه دوستان شما چیزی به‌دل نگرفته‌اند و زمینه آشتی و رفاقت دوباره میان شما و آنها برقرار خواهد شد. بهتر است در چند روز آینده تصمیم مهمی در زندگی نگیرید و در عوض تا می‌توانید استراحت کنید تا اعصاب‌تان آرام شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

بیماری نه‌چندان مهمی در کمین شما است که بسا که علایم این بیماری از هم‌اکنون شروع شده باشد. این بیماری شما را زمین‌گیر خواهد کرد و چاره‌ای نیست که چند روزی استراحت کنید. این استراحت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید با اهل منزل وقت بگذرانید. پس از بهبودی، شرایط خوبی برای شرکت در یک دوره ورزشی مهیا می‌شود، این شرایط را از دست ندهید و با ورزش جلوی بیماری‌ها را در آینده بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به‌اندازه‌ای سرتان شلوغ بوده که مدتی است وقت نکرده‌اید جویای حال اعضای خانواده شوید یا خبری از معشوق و دلدار خود بگیرید. اعضای فامیل نیز حال شما را نمی‌پرسند و معشوق شما چند روزی است که حتی یک تماس کوتاه هم نداشته است. در نتیجه نگران و تنها شده‌اید و حاضرید هر کاری بکنید که از این شرایط خلاص شوید. خوشبختانه دوست یا دلدار شما هم حسابی دلش برای شما تنگ شده و منتظر تماس شما است، در نتیجه همین الان گوشی را بردارید و با یک تماس تلفنی، خودتان را از زندان تنهایی نجات دهید. در یکی دو هفته آینده شرایطی برای مسافرت مهیا می‌شود. این شرایط را به فال نیک بگیرید و به‌همراه دوست یا اعضای خانواده خودتان را مهمان مسافرتی چندروزه کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹