Monday, 01 June 2020|دوشنبه، 12 خرداد، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 42 نفر

فال امروز دوشنبه 13 آبان 1398

تاریخ انتشار: دوشنبه، 13 آبان، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سال بسیار شلوغ و پرکاری در پیش‌روی شما قرار دارد و به شما قول می‌دهیم در سه ماه اول و سه ماه آخر سالی که در آن متولد شده‌اید، حتی فرصت سر خاراندن هم پیدا نخواهید کرد. انجام کارهای روزمره شما را حسابی ضعیف می‌کند و باید تا می‌توانید به‌ خودتان برسید و خوراکی‌های مقوی بخورید. در آبان ماه با افراد مختلفی سروکار دارید و توجه این افراد به شما جلب خواهد شد، اما فرصتی برای رسیدگی به‌ آنها پیدا نمی‌کنید و ممکن است از شما دلخور شوند. به‌ همین دلیل در آذر ماه از هر فرصتی برای نشست و برخواست با دوستان و آشنایان استفاده کنید. دی‌ماه امسال ممکن است ماه سرد و خسته‌کننده‌ای به‌ نظر برسد، اما در این ماه عشقی گرم آتشین انتظار شما را می‌کشد. اسفند امسال یکی از رویایی‌ترین ماه‌های زندگی خود را تجربه می‌کنید و در فروردین و اردیبهشت نیز زندگی به کام شما خواهد گذشت. در تیر ماه شما یا یکی از دوستان‌تان به مشکل مالی برمی‌خورد، برای حل این مشکل نسبت به دوست خود سخاوتمند باشید و تاجایی که در توان دارید پاسخگوی نیاز وی باشید. اگر هم خودتان نیاز به پول پیدا کردید با خیال راحت از دوستان‌تان قرض بگیرید چرا که در یکی دو ماه آینده پول کافی برای پرداخت قرض بدست می‌آورید. خبرهای بسیار خوشی در شهریور ماه سال آینده به دست شما می‌رسد و پاییزی بسیار دل‌انگیز و عاشقانه‌ای را در سال آینده تجربه می‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار و کاسبی سکه‌ای ندارید و برای کسب یک لقمه نان حلال زحمت زیادی می‌کشید، این قضیه باعث شده تا حسابی خسته و افسرده شوید و امیدی به آینده نداشته باشید. این را بدانید که هیچ کسی به غیر از خودتان به شما کمک نمی‌کند و شاید به‌ جای بیشتر کار کردن، رویکرد خود را به کار تغییر دهید و با خلاقیت، شکل و شمایلی جدید برای درآمدزایی بیشتر ابداع نمایید. پیشنهاد می‌کنیم وقتی را به تفکر و استراحت اختصاص دهید و از هیچ‌چیز نترسید. دل به دریا بزنید و کارهای جدیدی شروع نمایید، مطمئن باشید این کارها وضع شما را از چیزی که هست، بدتر نمی‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

چند روزی است منتظر تاییدیه مهمی از اداره یا سازمانی هستید که کارهای شما به این تاییدیه بستگی دارد. بعید می‌دانید این تاییده امروز هم به دست شما برسد و حسابی کلافه شده‌اید. از آنجایی که روال کارهای اداری روی حساب باید انجام شود عجله‌ نکنید و مطمئن باشید این تاییدیه دقیقاً در بهترین زمان به دست شما خواهد رسید. امروز روز بسیار خوبی است که به انجام کارهای عقب‌افتاده بپردازید و اگر کاری برای انجام دادن ندارید، بهتر است دست اعضای خانواده را بگیرید و به گشت و تفریح بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خبر ناخوشایندی به دست شما رسیده و حسابی پکر هستید. به لحاظ مالی نیز وضعیت خوبی ندارید و نگران این هستید که وضع مالی شما در آینده بدتر از اینی که هست شود. جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که نقش خود را در رقم‌زدن آینده‌تان نادیده گرفته‌اید و به‌ جای زانوی غم به بغل گرفتن، پیشنهاد می‌کنیم تلاش‌ بیشتری به‌ خرج دهید و اجازه ندهید اخبار بد و ناخوشایند شما را مأیوس و ناامید کند. یکی از اطرافیان حرف ناخوشایندی را پشت‌ سر شما زده و از این حرف حسابی ناراحت شده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم این حرف را به دل نگیرید، فردی که این حرف را زده تا چند روز آینده با شما روبرو می‌شود و می‌توانید ناراحتی‌تان را رودررو با این فرد در میان بگذارید و به‌قول قدیمی‌ها سنگ‌هایتان را وا بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان نزدیک یا عشق دیرینه‌تان آن‌گونه که باید و شاید امروز حواسش به شما نیست و به این فکر افتاده‌اید که محبت میان شما کمرنگ شده است. دلیل چنین رفتاری هیچ ربطی به رابطه میان شما و این فرد ندارد و دوست شما گرفتار مشکل مالی است که نمی‌خواهد آن را با کسی درمیان بگذارد. در اولین فرصت با دوست یا دلدار خود صحبت کنید و با زبان بی‌زبانی به او بفهمانید که نگران وی هستید و هر کمکی که از دست‌تان برمی‌آید را برای او انجام می‌دهید. چشم‌انتظار مهمانی عزیز هستید و می‌خواهید هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای پذیرایی از این مهمان گران‌قدر انجام دهید، اما گرفتاری‌های کاری مجال نمی‌دهد و نگران هستید که شرمنده مهمان عزیز‌تان شوید. این را بدانید که این مهمان برای دیدن شخص شما کار و زندگی‌اش را کنار گذاشته و بهتر است شما هم چند ساعتی کار و زندگی را کنار بگذارید و پذیرای مهمان عزیزتان باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

علاقه زیادی به گل و گیاه دارید و باغچه یا گلدان‌های زیبایی در منزل یا محل کار نگهداری می‌کنید، اما امروز که از خواب بلند شده‌اید این گلدان‌ها شادابی لازم را ندارند و حسابی پژمرده شده‌اند. اصلاً ناراحت نباشید چرا که پژمردگی مال گل‌وگیاه است و نباید بگذارید روحیه‌تان پژمرده شود. پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت سری به گل فروشی بزنید و با خرید چند گلدان جدید، حال‌و‌هوای تازه‌ای به خودتان بدهید. مدتی است که توجه زیادی به دوستان و آشنایان ندارید و اطرفیان را حسابی از خودتان گله‌مند کرده‌اید. امروز زمان خوبی است که گوشی را بردارید و با یک احوال‌پرسی ساده، به دوستان‌تان ثابت کنید که همیشه به‌فکر آنها هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می‌کنید شانه‌های شما زیر بار مسئولیت زندگی خم شده‌اند و دیگر رمقی برای ادامه در شما باقی نمانده است. در چنین شرایطی روی کمک دوستان و افراد خانواده حساب‌باز کنید. سفری غیرمترقبه در پیش خواهید داشت. این سفر در نگاه اول بی‌معنا و غیرضروری به‌نظر می‌رسد، اما به شما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید خوش خواهد گذشت. یکی از دوستان یا آشنایان شما گرفتار بیماری سختی شده و از اینکه نمی‌توانید کمکش کنید حسابی ناراحت هستید. پیشنهاد می‌کنیم بیشتر به دوست یا فامیل بیمار خود سر بزنید، مطمئن باشید عیادت شما تأثیر زیادی در افزایش روحیه این دوست خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از زمین و آسمان روی سر شما کار آوار شده است و نمی‌دانید به کدام کار برسید. اهل منزل هم کمکی به شما نمی‌کنند و تمام کارها روی دست شما مانده است. چاره‌ای نیست به‌غیر از اینکه کارها را به تنهایی انجام دهید و چند روز آینده دست خانواده را بگیرید و خودتان را بیرون از منزل مهمان کنید، در آن زمان سختی‌هایی که در انجام کارهای منزل دارید را با اهالی خانه در میان بگذارید و از آنها درخواست کنید که در آینده بیشتر کمک‌حال شما باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

آزمون مهمی در پیش‌رو دارید و هنوز آن‌گونه که باید و شاید آماده این امتحان نشده‌اید. این امتحان را جدی بگیرید و چند روز آینده هرکاری دارید زمین بگذارید و تا می‌توانید خودتان را برای آزمون آماده کنید. چند روزی است که قرار است به یکی از دوستان یا آشنایان سر بزنید اما مشکلات مالی باعث شده تا روی‌تان نشود دست‌خالی به منزل این دوست یا فامیل بروید. نیازی نیست بیش‌ازحد نگران باشید چرا که این دوست توقع زیادی از شما ندارد و دید‌وبازدید شما برای او از هر چیزی مهم‌تر است.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ مالی مشکلی ندارید اما باز هم احساس می‌‌کنید که درآمد شما می‌تواند بیشتر از چیزی که فعلاً در می‌آورید باشد، از طرف دیگر دل‌و‌جرات خطرکردن در بازار را ندارید و می‌ترسید همین کاری که دارید را هم از دست بدهید. در چنین شرایطی بهتر است اول از هر چیز دخل‌و‌خرج زندگی‌تان را مدیریت کنید و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. صرفه‌جویی کمک می‌کند تا به لحاظ مالی نگرانی کمتری پیدا کنید و با ذهنی بازتر برای کارهای جدید برنامه‌ریزی کنید. برای شروع کسب‌و‌کار جدید روی کمک مالی اطرافیان و فامیل هم حساب باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعتماد‌به‌نفس‌تان از بین رفته و دائم خودتان را سرزنش می‌کنید. هیچ چیز برای افزایش اعتمادبه‌نفس به‌اندازه تغییر وضعیت ظاهری تأثیر ندارد، در نتیجه سری به آرایشگاه بزنید و چند دست لباس شیک برای خودتان بخرید. شرکت در یک کلاس ورزشی هم گزینه خوبی برای افزایش اعتماد‌به‌نفس و افزایش شادابی به‌حساب می‌آید. یکی از همین روزها خبر ناگواری به دست شما میرسد، خودتان را برای این خبر آماده کنید چرا که احتمالاً به‌دنبال این خبر، مجبور خواهید شد چند روزی دست از کار بکشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل فامیل و دوستان توجهی که قبلاً به شما داشته‌اند را این روزها ندارند و دلدارتان هم توجه گذشته را به شما ندارد. این قضیه اعتمادبه‌نفس شما را کاهش داده و دائم فکر می‌کنید کار نادرستی انجام داده‌اید که دوستان و آشنایان شما را کنار گذاشته‌اند. صلاح نیست برای حل این مشکل بیشتر از این دست‌روی‌دست بگذارید و با دوستان خود مشورت کنید و دلیل کم‌توجهی آنها را جویا شوید. امروز بعدازظهر بهترین وقت برای گذشت‌و‌گذار با خانواده است، دست آنها را بگیرید و به‌ سینما یا رستوران ببرید و حسابی خوش‌‌بگذارنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قراری برای دورهمی دوستانه‌ای داشته‌اید که به‌ دلیل مشکلات کاری لغو شده است. این دورهمی را در همین چند روز آینده به هر قیمتی که شده برگزار کنید و برای دوستان‌تان گوش شنوا باشید. موقعیتی برای سرمایه‌گذاری در پیش‌رو دارید، این موقعیت در نگاه اول ساده و سودآور به‌نظر می‌رسد، اما احتمال خطر وجود دارد و بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با اهل فن و متخصصین مشورت کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندساولین گفتگو با حدیث چهره پرداز، معشوقه جوادی در بچه مهندسادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟ادامه سریال پایتخت ۶ لغو شد؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (291)اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!اسکورت عجیب بهنوش بختیاری با 6 موتور در خیابان!نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقش حضرت موسی به کدام بازیگر می‌رسد؟نقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندنقشی که نوید محمدزاده دوست دارد بازی کندامیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!امیر آقایی: نگذاشتند در سریال ترکی حریم سلطان بازی کنم!هنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندهنرمندان سرشناسی که بر اثر کرونا درگذشتندواکنش شیلا خداداد به انتقادهاواکنش شیلا خداداد به انتقادهاگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسگریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم تفریق + عکسمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
سیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتسیروس مشفقی مشهور به شاعر روستا درگذشتلیدی گاگا راننده کامیون شدلیدی گاگا راننده کامیون شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدخیابانی که بدون هیچ مخالفتی به نام شجریان شدلو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شد
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹