Tuesday, 12 November 2019|سه شنبه، 21 آبان، 1398|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 46 نفر

مروری بر گذشته

ساخت مستندی از خاطرات پورن استار آمریکایی در ایران
ساخت مستندی از خاطرات پورن استار آمریکایی در ایران
حکم یک سال زندان برای مجری مشهور تلویزیون!
حکم یک سال زندان برای مجری مشهور تلویزیون!
عناوین روزنامه های ورزشی شنبه 18 آبان 1398
عناوین روزنامه های ورزشی شنبه 18 آبان 1398
عفونت دندان چه خطراتی دارد؟
عفونت دندان چه خطراتی دارد؟
فال امروز یکشنبه 12 آبان 1398
فال امروز یکشنبه 12 آبان 1398
مایکل جکسون زنده شد؟ + عکس
مایکل جکسون زنده شد؟ + عکس
دمت اوزدمیر با وجود پارتی بازی باز هم نتوانست تخفیف ویژه بگیرد!
دمت اوزدمیر با وجود پارتی بازی باز هم نتوانست تخفیف ویژه بگیرد!
وقتی اوزان گوون دوست دخترش را قال گذاشت! + عکس
وقتی اوزان گوون دوست دخترش را قال گذاشت! + عکس
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (275)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (275)
درخواست غرامت 100 هزار لیره سرنای ساریکایا به دلیل تهمت!
درخواست غرامت 100 هزار لیره سرنای ساریکایا به دلیل تهمت!
فال امروز جمعه 17 آبان 1398
فال امروز جمعه 17 آبان 1398
گریم عجیب آزاده صمدی در نمایش آن دیگری + عکس
گریم عجیب آزاده صمدی در نمایش آن دیگری + عکس
پاسخ های جذاب بورجو اوزبرک در مصاحبه با مجله MAG + عکس
پاسخ های جذاب بورجو اوزبرک در مصاحبه با مجله MAG + عکس
عناوین روزنامه های دوشنبه 13 آبان 1398
عناوین روزنامه های دوشنبه 13 آبان 1398
ليگ برتر نوزدهم | هفته دهم
ليگ برتر نوزدهم | هفته دهم
کالدرون هم مثل استراماچونی اولتیماتوم داد؛پولم را بدهید!
کالدرون هم مثل استراماچونی اولتیماتوم داد؛پولم را بدهید!
فاطمه معتمدآریا: من را در کنار فواحش بازجویی کردند!
فاطمه معتمدآریا: من را در کنار فواحش بازجویی کردند!
چرا بعضی از آقایان نمی‌توانند به اوج لذت جنسی برسند؟
چرا بعضی از آقایان نمی‌توانند به اوج لذت جنسی برسند؟
فال امروز چهارشنبه 15 آبان 1398
فال امروز چهارشنبه 15 آبان 1398
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 آبان 1398
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 آبان 1398

«شایان» از کرمانشاه و «ثنا» از تهران؛ افشاگری‌های لایو اینستاگرام آقای وزیر

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 16 آبان، 1398 اخبار ، اخبار اقتصادی
+ A -

محمد جواد آذری جهرمی، چند روزی است که در کانون توجه اینستاگردها و توییترباز ها قرار دارد. وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان چندی پیش، اطلاعاتی درباره سود های نجومی سوداگران ارزش افزوده از جیب میلیون ها هموطن ارائه کرد و اعلام کرد که اطلاعات تکمیلی را به اطلاع عموم می رساند.

او در توییتر پربیننده اش، از هشتگ های «وس» و «حق الناس» برای افزایش توجه کاربران به این مقوله استفاده کرد.

محمد جواد آذری جهرمی به کاربران در اینستاگرام اطلاع داده بود که ساعت ۸ شب ۱۵ آبان ماه ۹۸، در قالب لایو اینستاگرام، جزییات بیشتری درباره سودهای نجومی خدمات ارزش افزوده (وس) و کلاهبرداری های صورت گرفته از مشترکان منتشر می کند و سلطان «وس» ایران را معرفی می کند. ساعت ۸ شب پانزده آبان فرا رسید و صفحه اینستاگرام آقای وزیر، مملو از هزاران کاربری شد که امده بودند تا درجلسه افشاگری زنده اینستاگرامی آقای وزیر شرکت کرده و در جریان اخبار جالبی قرار بگیرند.

این جلسه برگزار شد و محمد جوادآذری جهرمی، سلطان وس ایران را فردی جوان به نام شایان از کرمانشاه معرفی کرد. او در این جلسه اینستاگرامی وعده داد که شاید کل سرویس های ارزش افزوده را برای همیشه تعطیل کند. او در لایو اینستاگرامی اعلام کرد که در سال ۹۷، شرکتی شناسایی شده که بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن ساخته و سبب جذب میلیون ها نفر از کاربران ایرانی شده و از این بابت، سود نجومی کسب کرده است.

طبق اعلام وزیر جوان ارتباطات کشورمان، تا کنون بیش از ۵  میلیون نفر از هموطنان، پیامک استعلام دریافت کرده اند که بیش  از نیم میلیون نفر، شکایت کرده و با شکایت به دستگاه قضایی، پول های گرفته شده، بازگردانده می شود. در این جلسه طوفانی اینستاگرامی، آذری جهرمی اعلام کرد که درامد شرکت های خدمات ارزش افزوده، بیش از ۱۳۰۰۰ میلیارد تومان بوده و وضعیت غیر شفافی برای مردم دارند.

او گفته بود که: امشب شب تلخی برای کلاهبرداران است! پول‌هایی که برای شرکت‌های ارزش ‌افزوده در این چند سال از شما اخذ شده را با #۶*۸۰۰* می‌توانید ببینید. شکایتی هم داشتید لطفا از طریق پیامک به ۸۰۰۷ بفرستید. کاملا رایگان! برای خانواده نیز انجام دهید.

تصویری از پشت صحنه لایو اینستاگرام محمد جواد آذری جهرمی

۱ روز پیش از برگزاری جلسه  لاویو اینستاگرامی شبانه آقای وزیر، سیده حمیده زر آبادی، نماینده جوان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با برگزاری کنفرانس خبری افشاگرانه، اسناد همکاری خواهر زن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در یک نمایندگی بیمه در خیابان پاسداران تهران ، رسانه ای کرد که بازتاب گسترده ای پیدا کرد. او در اوایل آبان ماه، با انتشار کاربرگ سوال از وزیر در توییترش، خبر از ارسال ۱۰ سوال به وزیر ارتباطات درباره خانمی به نام ثنا اسدیان، متولد سال ۱۳۶۵ در تهران داده بود.

سوالات۱۰ گانه سیده حمیده زرآبادی از وزیر ارتباطات درباره خواهر زنش و باجناقش
تصویر قرارداد میلیاردی نمایندگی شمال بیمه «ما» با شرکت رایتل

قرار است سوال های ده گانه نماینده افشاگر قزوین از وزیر ارتباطات، پس از طرح در کمیسیون تخصصی مجلس، آذر ماه ۹۸ در صحن علنی پارلمان، مطرح شده و وزیر جوان از طریق تریبون خانه ملت، پاسخ گوی سوالات و ابهامات مطرح  شده باشد.

داستان خواهر زن آقای وزیر

طبق  گفته های خانم زرآبادی، خواهر زن آقای وزیر، بر اساس رانتی که به وجود آمده، از طریق شرکت «بیمه ما»، یک نمایندگی با کد ۲۳۲۳ در خیابان پاسداران تهران ثبت می کند و قراردادهای کلان با شرکت های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه بیمه ، منعقد می کند که اکثرا با ترک تشریفات همراه بوده است.

کارمزدهای دفتر نمایندگی ثنا اسدیان

سیده حمید زرآبادی در کنفرانس خبری افشاگرانه اش که جزییات آن در شبکه های اجتماعی ایرانیان، بازتاب های گسترده ای پیدا کرده است اعلام کرد که خواهر زن آقای وزیر، ماهانه ۶۹ میلیون تومان درآمد داشته و ظرف ۲ سال اخیر، بیش از ۲۳ میلیارد ریال کارمزد از بیمه پردازان دریافت کرده است. این نماینده مجلس، اسناد ریز کارمزدهای دریافتی نمایندگی بیمه خانم ثنا اسدیان را نیز منتشر کرد که در بالا مشاهده می کنید.

توییت های افشاگرانه سیده حمیده زرآبادی و پاسخ های توییتری وزیر ارتباطات

در جلسه لایواینستاگرامی آقای وزیر ارتباطات ، او از حمیده زرآبادی خواسته بود که در مناظره ای شرکت کند که زرآبادی، شب قبل از برگزاری لایو آقای وزیر اعلام کرد که در یکی از شهرستان های کشور است که پوشش اینترنتی ضعیفی دارد و مشتاق به مناظره با وزیر در صحن علنی مجلس است نه اینستاگرام! طعنه هایی که بازتاب های مختلف در شبکه های اجتماعی داشت.

آذری جهرمی در پاسخی کوتاه به ادعاهای خانم زرآبادی گفته بود که به این نماینده محترم، ارادت داشته و دوستانش بزودی توضیحاتی را ارائه می کنند. زرآبادی قبلا گفته بود که کاربرانی در فضای مجازی، به منظور حمایت از وزیر ارتباطات ، به ازای انتشار هر توییت حمایت از او، نیم میلیون تومان دریافت می کنند.

سیده حمیده زرآبادی که عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی است و توییت های طوفانی و افشاگرانه اش، صفحه او را به در فهرست بازدید های هفتگی توییتربازهای ایرانی اضافه کرده است، گفته بود که ۷ شرکت خدمات ارزش افزوده، عضو گیری اجباری از ملت داشته و مساله را در سال ۹۷،مجلس به دولت اعلام کرده  است و میزان تخلف بیش  از ۲۵ میلیارد تومان است که شرکت ایده پرور هوشمند، یکی از این هفت شرکت است.

سیده حمیده زرآبادی در کنفرانس خبری افشانه گرانه اش اعلام کرد که میلیون نفر  از مردم، درگیر عضویت اجباری شرکت های خدمات ارزش  افزوده شده و یکی از زیر مجموعه های سایت انتخاب، بیش  از ۵۰۰ میلیون تومان از وس درآمد داشته است.

داستان «شایان»، «ثنا» و «وس» با برگزاری کنفرانس های خبری افشاگرانه و توییت های جنجالی و لایو اینستاگرامی مجلس و دولت، وارد فاز جدیدی شده و به نظر می رسد در هفته های باقیمانده از سال ۹۸، باید منتظر اتفافات جالبی در حوزه فناوری اطلاعات و وزیر ارتباطات و تداوم افشاگری های نمایندگان افشاگر درباره جرایم اقتصادی و مفسدان دانه درشت باشیم.

فراموش نکنیم که اسفند ماه، انتخاب مجلس است و آقا دامادهای بسیاری، خود را برای پوشیدن ردای نمایندگی ملت، آماده می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

پاسخ حادیثه به بی احترامی هواداران آصلی انورپاسخ حادیثه به بی احترامی هواداران آصلی انورپاسخ های جذاب بورجو اوزبرک در مصاحبه با مجله MAG + عکسپاسخ های جذاب بورجو اوزبرک در مصاحبه با مجله MAG + عکسدمت اوزدمیر با وجود پارتی بازی باز هم نتوانست تخفیف ویژه بگیرد!دمت اوزدمیر با وجود پارتی بازی باز هم نتوانست تخفیف ویژه بگیرد!ساخت فیلم "مولانا" در فرانسه/حضور بازیگر بین‌المللی در نقش مولاناساخت فیلم "مولانا" در فرانسه/حضور بازیگر بین‌المللی در نقش مولانااعترافات آنجلینا جولی درباره وابستگی به برد پیت!اعترافات آنجلینا جولی درباره وابستگی به برد پیت!اطلاعات سینمای پیش از انقلاب بطور کامل حذف شد!اطلاعات سینمای پیش از انقلاب بطور کامل حذف شد!سینمای ایران « قاتل بروسلی » را در هنگ کنگ می سازد!سینمای ایران « قاتل بروسلی » را در هنگ کنگ می سازد!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (276)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (276)مجید اوجی، تهیه کننده پیشکسوت تلویزیون درگذشتمجید اوجی، تهیه کننده پیشکسوت تلویزیون درگذشتحمایت رامبد جوان از بهروز وثوقیحمایت رامبد جوان از بهروز وثوقیحکم یک سال زندان برای مجری مشهور تلویزیون!حکم یک سال زندان برای مجری مشهور تلویزیون!تصاویری از پشت صحنه فیلم مست عشق منتشر شدتصاویری از پشت صحنه فیلم مست عشق منتشر شدنظر آجون آلیجالی در مورد جدایی پر سر و صدای مورات بوز و آصلی انور!نظر آجون آلیجالی در مورد جدایی پر سر و صدای مورات بوز و آصلی انور!بعد از دورهمی و عصر جدید، یک برنامه کپی شده دیگر در صدا و سیما به روی آنتن می رود!بعد از دورهمی و عصر جدید، یک برنامه کپی شده دیگر در صدا و سیما به روی آنتن می رود!کامنت پاریس هیلتون در اینستاگرام محمدرضا گلزار حاشیه ساز شد!کامنت پاریس هیلتون در اینستاگرام محمدرضا گلزار حاشیه ساز شد!اعتراف جالب ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز در سیب ممنوعه!اعتراف جالب ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز در سیب ممنوعه!پوستر «مطرب» کپی پوستر یک فیلم آمریکایی از آب درآمد!پوستر «مطرب» کپی پوستر یک فیلم آمریکایی از آب درآمد!درماندگی برن سات از سوالات عجیب و غریب خبرنگاران!درماندگی برن سات از سوالات عجیب و غریب خبرنگاران!ژست پیروزمندانه آصلی انور چه پیغامی برای مورات بوز دارد!ژست پیروزمندانه آصلی انور چه پیغامی برای مورات بوز دارد!هولیا اوشار: کیوانچ با استعداده ولی جان یامان خوشتیپه!هولیا اوشار: کیوانچ با استعداده ولی جان یامان خوشتیپه!مریم فیلم مولانا رونمایی شد + عکسمریم فیلم مولانا رونمایی شد + عکسمریم اوزرلی با لباس کلئوپاترا به هالووین رفت! + عکسمریم اوزرلی با لباس کلئوپاترا به هالووین رفت! + عکساولاش تونا بازیگر نقش طاهر دیوانه زیادی در نقشش فرو رفته!اولاش تونا بازیگر نقش طاهر دیوانه زیادی در نقشش فرو رفته!درخواست غرامت 100 هزار لیره سرنای ساریکایا به دلیل تهمت!درخواست غرامت 100 هزار لیره سرنای ساریکایا به دلیل تهمت!بورچین ترزی اوغلو: ازدواج، فامیل دورمون میشه!بورچین ترزی اوغلو: ازدواج، فامیل دورمون میشه!
افشای رابطه عاطفی کایلی جنر با خواننده مشهور جنجالی شد! + تصاویرافشای رابطه عاطفی کایلی جنر با خواننده مشهور جنجالی شد! + تصاویرعایشه گل آلدینچ: من سالها خودمو دوست نداشتم!عایشه گل آلدینچ: من سالها خودمو دوست نداشتم!۳۰واقعیت جالب درباره محسن چاوشی۳۰واقعیت جالب درباره محسن چاوشیادعای تازه خواهر مایکل جکسون/ پسرم از جکسون بهتر است!ادعای تازه خواهر مایکل جکسون/ پسرم از جکسون بهتر است!اعلام تاریخ انتشار آلبوم "بی‌نام" محسن چاوشیاعلام تاریخ انتشار آلبوم "بی‌نام" محسن چاوشیمایکل جکسون زنده شد؟ + عکسمایکل جکسون زنده شد؟ + عکسآموزش موسیقی به کودکان محروم توسط خواننده مشهورآموزش موسیقی به کودکان محروم توسط خواننده مشهوریاس: آلبوم و مستند زندگی‌ام در راه استیاس: آلبوم و مستند زندگی‌ام در راه استبرنامه کامل کنسرت های پاپ و سنتی تهران در آبان ۹۸برنامه کامل کنسرت های پاپ و سنتی تهران در آبان ۹۸خواننده سیلا با سر آشپز مشهور ترک ازدواج میکندخواننده سیلا با سر آشپز مشهور ترک ازدواج میکندخبر بد برای حادیثه/مادرش پیشنهادش را رد کرد!خبر بد برای حادیثه/مادرش پیشنهادش را رد کرد!هولیا اوشار: هنوز برای ازدواج زوده!هولیا اوشار: هنوز برای ازدواج زوده!اعترافات گلشاه ساراچ اوغلو بعد از 25 کیلو کاهش وزن /از حال خودم خنده ام میگیرهاعترافات گلشاه ساراچ اوغلو بعد از 25 کیلو کاهش وزن /از حال خودم خنده ام میگیرههدیه غافلگیر کننده برای ایوانا سرت چند روز بعد از تولدش!هدیه غافلگیر کننده برای ایوانا سرت چند روز بعد از تولدش!گوکچه بهادیر ترانه های محبوب سزن آکسو را بازخوانی میکندگوکچه بهادیر ترانه های محبوب سزن آکسو را بازخوانی میکندکیهان کلهر مرد سال موسیقی جهان شد + عکسکیهان کلهر مرد سال موسیقی جهان شد + عکسامینا جاهوویچ خواننده برای ازدواج آماده میشود!امینا جاهوویچ خواننده برای ازدواج آماده میشود!روانکاوی پسا‌مدرن «سحر تبر»: اکسپرسیونیسم نمایشی شاخ اینستاگرامروانکاوی پسا‌مدرن «سحر تبر»: اکسپرسیونیسم نمایشی شاخ اینستاگرامآهنگ جنجالی سلنا گومز منتشر شد/ تو را از دست دادم تا عاشقم شوی!آهنگ جنجالی سلنا گومز منتشر شد/ تو را از دست دادم تا عاشقم شوی!شعر بنی آدم سعدی در آلبوم پرفروش ترین گروه بریتانیایی!شعر بنی آدم سعدی در آلبوم پرفروش ترین گروه بریتانیایی!محسن یگانه به کانادا مهاجرت کرد + تکذیبمحسن یگانه به کانادا مهاجرت کرد + تکذیبهمسر کیم کارداشیان به جنجال‌ها پایان دادهمسر کیم کارداشیان به جنجال‌ها پایان داد«افسانه چشم‌هایت» با حمایت مادیران منتشر می‌شود«افسانه چشم‌هایت» با حمایت مادیران منتشر می‌شودمزدک، صدف و اولدترافورد؛ سورپرایزهای گزارشگر مهاجرمزدک، صدف و اولدترافورد؛ سورپرایزهای گزارشگر مهاجرلیدی گاگا خواننده مشهور از صحنه کنسرت سقوط کردلیدی گاگا خواننده مشهور از صحنه کنسرت سقوط کرد
دیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟