Wednesday, 05 August 2020|چهارشنبه، 15 مرداد، 1399|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 41 نفر

فال امروز جمعه 13 دی 1398

تاریخ انتشار: جمعه، 13 دي، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از انگیزه و انرژی را آغاز خواهید کرد. در این سال لحظه‌ای از رویاپردازی دست برندارید و با تمام قوا سعی در تحقق رؤیاهای بلندپروازانه خود داشته باشید. در ماه فروردین با فرد یا افراد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی زمینه‌ای برای رفاقتی بلندمدت را میان شما و این افراد فراهم خواهد کرد. مدت‌ها است سودای سفر به مکانی جذاب و باشکوه را در سر می‌پرورانید، اما موقعیت این سفر هرگز فراهم نشده است. در سال تولدتان بخت با شما یار است چرا که در اردیبهشت ماه سال آینده، شرایطی برای این سفر رویایی مهیا خواهد شد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و خاطره‌انگیزترین مسافرتی که تاکنون داشته‌اید را تجربه کنید. تیر ماه سالی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در این ماه عشقی سوزان را تجربه خواهید کرد. شهریور و مهر سال آینده، شلوغ‌ترین ماه‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند. در این ماه‌ها لحظه‌ای از تلاش دست برندارید و فراموش نکنید که نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود. زحمت‌هایی که در سال تولدتان می‌کشید در ماه آبان سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را بدست خواهید آورد. سال تولدتان را با رؤیاهای درخشان و امید‌بخش شروع کرده‌اید و این سال را به گونه‌ای به پایان برسانید که به بیشتر این رؤیاها جامه عمل پوشانده باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیتی به ارتقای مهارت‌های خود نمی‌دهید و این قضیه جلوی پیشرفت شما را گرفته است. امروز فرصتی برای ثبت‌نام در دوره‌های تخصصی فراهم خواهد شد. این فرصت را از دست ندهید و با افزایش دانش و تخصص خود، درهای موفقیت را باز کنید. روز خوبی به لحاظ مالی را در پیش ندارید و اگر حواس‌تان به فعالیت‌های مالی‌تان نباشد، ضرری هنگفت را تجربه خواهید کرد. اهل شوخی و خنده نیستید و کسی لبخند شما را ندیده است. چنین روحیه‌‌ای روی اعضای خانواده اثر نامناسبی گذاشته و اهل منزل از مشاهده چهره عبوس شما ناراحت هستند. امروز زمان آن فرا رسیده که این روحیه را کنار بگذارید و اجازه دهید دوستان و اعضای خانواده روی خوش شما را ببینند و از اکنون به بعد، همیشه شکوفه لبخند روی لبان‌تان جاری شود. زحمت‌هایی که در چند مدت گذشته کشیده‌اید، امروز به بار می‌نشیند و تلاش شما در پیش‌روی اطرافیان جلوه پیدا خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما از این سرمایه‌گذاری تاکنون مبلغ چشمگیری عاید شما نشده است. امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست شما خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتاری غیر‌منتظره و عجیب دارد و به زمین و آسمان خرده می‌گیرد. چنین رفتاری را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و مطمئن باشید با‌گذشت زمان، دوباره عشق‌زندگی‌تان سرخوش و بامحبت خواهد شد. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و مدتی است که احساس می‌کنید کمرتان در زیر بار مسئولیت‌های زندگی خم شده‌ است. این وضعیت را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها برای انجام مسئولیت‌ها و مشکلات زندگی کمک بخواهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خوش‌فکری هستید و همیشه برای مشکلات راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای پیدا می‌کنید، اما اخیراً گره‌ای در زندگی شما افتاده که هرچقدر فکر می‌کنید راهی برای حل آن پیدا نمی‌شود. در این شرایط به خودتان سخت نگیرید و مطمئن باشید راه‌چاره‌ای به ذهن‌ پویا و خلاق شما خواهد رسید و از این مخمصه رهایی پیدا می‌کنید. به شرکت در مهمانی رسمی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده‌اید. در این مراسم حتماً حضور پیدا کنید، چرا که با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت‌‌های بعدی شما را فراهم خواهد کرد. انسان سخت‌گیری هستید و همکاران شما در محل کار یا اعضای منزل برای این رفتار به شما خورده می‌گیرند. از امروز سخت‌گیری را کنار بگذارید و توقعات خود را از دیگران با توجه به توانایی‌های‌شان، متعادل کنید. اصلاً اهمیتی به گذر وقت و زمان نمی‌‌دهید و فراموش کرده‌اید که وقت طلا است. در نتیجه امروز تصمیم بگیرید که با مدیریت‌زمان و زمان‌‌بندی کارهای روزانه، قدر لحظه‌لحظه زندگی‌تان را بدانید. رفتاری ناشایست با همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دا‌ده‌اید و به رغم اینکه ایشان از شما نارحت شده‌ است، امروز این رفتار را به روی شما نمی‌‌آورد و ثابت می‌کند که هنوز هم مانند همیشه عاشق شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرشی منفی به زندگی دارید و مشکلات را همیشه بزرگ‌نمایی می‌کنید. این رویکرد چیزی به غیر از افسردگی و شکست در زندگی به دنبال ندارد. امروز به خودتان قول بدهید که دنیا را با عینک خوش‌بینی ببینید و تفکرات منفی را از ذهن‌تان بیرون کنید. مدتی است که برای دریافت وامی ثبت‌نام کرده‌اید، امروز قرعه به نام شما خواهد افتاد و با این وام مشکلات مالی‌تان را پوشش خواهید داد. کارها را به‌موقع انجام نمی‌‌دهید و این روحیه باعث شده تا همیشه کارهای عقب‌مانده زیادی روی دست‌ شما تلنبار شود. امروز فرصت خوبی است که این کارهای عقب‌مانده را انجام دهید و از فردا اجازه ندهید انجام کارها به تعویق بیافتد. امروز در محل کار یا منزل با مشکلی روبرو خواهید شد و انتظار دارید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان دست شما را در حل این مشکل بگیرید، اما عشق‌زندگی‌تان شما را در حل این مشکل تنها می‌گذارد و این قضیه زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

پولی به قرض کسی داده‌اید و امروز این پول وصول می‌شود و به لحاظ مالی مشکلی نخواهید داشت. فردی که بدخواه شما است، دائم پشت‌سرتان صفحه می‌گذارد و از هر فرصتی برای تخریب شخصیت شما بهره می‌گیرد. این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید به راحتی با آبرو و حیثیت شما بازی کند. امروز با مشکلی در محل کار یا منزل روبرو خواهید شد، برای حل این مشکل، کاری از دست کسی بر نمی‌آيد و بهتر است به‌تنهایی آستین‌های‌تان را بالا بزنید و این مشکل را از سر راه بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و کارها سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. انسان محافظه‌کاری نیستید و در تصمیم‌های مالی بی‌گدار به آب می‌زنید. این روحیه امروز وضعیت مالی شما را به خطر خواهند انداخت، در نتیجه اگر قصد خرید یا انجام کارهای مالی را دارید، شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید و جلوی ضرر و زیان مالی را بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید روی شما حساب می‌کند و امروز توقع انجام کاری مهم را از شما دارد. این کار را به هرقیمتی که شده انجام دهید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بی‌دلیل به شما اعتماد نکرده است. مدتی است که تصمیم‌گرفته‌اید به انجام کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید، اما این فرصت تاکنون دست نداده است. امروز فرصت خوبی دست می‌دهد تا از این موقعیت استفاده کنید و به انجام کارهای دلخواه‌تان مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با کوچکترین چیزی از کوره در می‌روید و دعواو‌سرصدا راه می‌اندازید. این روحیه باعث شده تا در محل کار و زندگی، اطرفیان از شما گریزان باشند. امروز زمان خوبی است که فکری به حال این اخلاق بردارید و از امروز به بعد با تسلط بیشتر بر رفتارتان، اطرافیان را به خود جلب کنید. امروز بعد از ظهر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که با هم بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، این شرایط مهیا خواهد شد و روزی عاشقانه و خاطره‌انگیز را پشت‌سر می‌گذارید. غصه‌ای در زندگی دارید و این غم شما را از درون آزار می‌دهد. چنین غم بزرگی را پیش خودتان نگذارید و با یکی از دوستان که سنگ‌صبورتان است، صحبت کنید و بار این غصه را زمین بگذارید. به لحاظ مالی موقعیتی خوش‌آتیه و آینده‌دار در پیش‌رو دارید، از این موقعیت کمال استفاده را ببرید چرا که در آینده چنین موقعیت‌هایی کمتر برای شما پیش خواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

رازی سربه‌مهر در سینه دارید و این راز را می‌خواهید با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید. پیشنهاد می‌کنیم چنین راز مهمی را به ایشان نگویید چرا که بعضی از رازها بهتر است تا ابد سربه‌مهر باقی بماند. انسان پرتلاشی هستید و لحظه‌ای از کار و زحمت فروگذار نمی‌کنید. این روحیه باعث شده تا رسیدگی کمتری به اعضای خانواده داشته باشید و اهل منزل دلتنگ‌ شما شوند. امروز فرصتی دست می‌دهد تا جبران مافات کنید و زمان بیشتری در کنار خانواده باشید. در این زمان به آنها ثابت کنید که در کنار کار و تلاش، خانواده جایگاه ویژه‌ای در قلب و ذهن شما دارد. در محل کار یا همسایگی شما، فردی را میشناسید که احساس می‌کنید این فرد بدخواه شما است. امروز شرایطی پیش می‌آید و این فرد به شما ثابت می‌کند که از رفتار او سوء‌برداشت داشته‌اید و نه‌تنها بد شما را نمی‌خواهد، بلکه انسان خیرخواهی است و جویای صلاح و آرامش شما است. امروز خرجی برای اهل منزل باید انجام دهید، از انجام چنین هزینه‌هایی ناراحت نشوید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان زحمت‌های شما هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و به لحاظ سلامتی‌، احساس نشاط و شادابی می‌کنید. این روحیه را تا پایان شب حفظ کنید و کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. افق‌های تازه‌ای به لحاظ مالی در پیش روی شما قرار دارد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و آینده‌ای سرشار از موفقیت را رقم بزنید. امروز از دوست یا فامیلی بسیار دور خبری فرخنده به دست شما خواهد رسید. این خبر خوشحالی شما و دیگر اعضای خانواده را به دنبال دارد، در نتیجه خبری که به دست شما رسیده را با اهل منزل به اشتراک بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری کنید. مدتی است فردی که آشنایی زیادی از او ندارید، خودش را به شما نزدیک کرده است. این فرد قصد و نیت خیری ندارد و به دنبال ریختن آبروی شما است. امروز این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید بیش از این، آبرویی که با هزارویک زحمت به دست آورده‌اید را تخریب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما چیده است و کاری خواهد کرد که خستگی‌های چند روز گذشته حسابی از تن شما بیرون رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح با خستگی و کوفتگی از خواب بلند شده‌اید و کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید. از آنجایی که فکر به انجام این کارها شما را خسته کرده است، امروز تصمیم بگیرید به هرقیمتی که شده کارهای عقب‌افتاده را به پایان برسانید. برنامه‌ای برای آینده ندارید و در زندگی احساس بلاتکلیفی می‌کنید. امروز با فردی سرشناس آشنا خواهید شد، پای صحبت این فرد بنشینید و از کوله‌بار تجربه‌های ایشان برای برنامه‌ریزی‌ آینده خود کمک بگیرید. علاقه‌ زیادی به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز موقعیت خوبی فراهم می‌شود تا حسابی با خودتان خلوت کنید. مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در گرفته است. اجازه ندهید این مشاجره ادامه پیدا کند و در اولین فرصت، از عشق‌زندگی‌تان دلجویی نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است قرار گذاشته‌اید وقتی را با یکی از دوستان قدیمی خود بگذرانید، امروز این فرصت مهیا خواهد شد تا با دوست قدیمی‌تان بنشینید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد وضعیت مالی شما را به خطر انداخته است و امروز پول چندانی ندارید. اجازه ندهید ولخرجی شرایط مالی شما را تهدید کند و از امروز به بعد، با پس‌انداز، به لحاظ مالی آینده‌ای باثبات را رقم بزنید. عازم سفری کوتاه هستید، این سفر را به فال نیک بگیرید تا برای مدتی هم که شده از شلوغی و روزمرگی‌های زندگی کناره بگیرید و حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری شده و حال و روز خوشی ندارد. در نتیجه امروز وقتی را برای پرستاری از عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید و به ایشان ثابت کنید که در غم و شادی در کنارش هستید. در محل کار یا منزل، کار مهمی به شما واگذار خواهد شد، این کار را با جدیت تمام انجام دهید و مطمئن باشید پیشرفت شما در گروه انجام موفقیت‌آمیز این کار نهفته است.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با نگرانی و اضطراب‌های بی‌مورد شروع کرده‌اید، اجازه ندهید این نگرانی‌ها روز شما را خراب کند و به جای اینکه بی‌دلیل نگران و مضطرب باشید، با اعتماد‌به‌نفس بیشتری به زندگی نگاه کنید و مطمئن باشید مشکلی نیست که شما در انجام آن ناتوان باشید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها، کار خوشایندی برای شما انجام می‌دهد که اصلاً توقع انجام چنین کاری را نداشتید. این کار پسندیده را پیش‌ خودتان نگذارید و به دنبال موقعیتی برای جبران آن باشید. مشکلات مالی امان شما را بریده و چاره‌ای برای افزایش درآمد پیدا نمی‌کنید، در چنین شرایطی پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید، مطمئن باشید بزرگان فامیل تجربه‌هایی ارزشمندی برای افزایش درآمد با شما درمیان خواهند گذاشت.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اولین عکس حدیث میرامینی پس از مادر شدناولین عکس حدیث میرامینی پس از مادر شدنپوریا پورسرخ کنار بازیگر زن مشهور ترکیه ای + عکسپوریا پورسرخ کنار بازیگر زن مشهور ترکیه ای + عکسبازیگری که هرگز کرونا نمی‌گیرد + عکسبازیگری که هرگز کرونا نمی‌گیرد + عکسحدیث میرامینی مادر شد + عکسحدیث میرامینی مادر شد + عکسهانیه توسلی جایگزین مهناز افشار شدهانیه توسلی جایگزین مهناز افشار شدعلی نصیریان فیلم و سریال را تحریم کرد!علی نصیریان فیلم و سریال را تحریم کرد!آمیتا باچان پیروز نبرد با کرونا شدآمیتا باچان پیروز نبرد با کرونا شدچه کسی جلوی برنامه رامبد جوان و فردوسی‌پور را گرفت؟چه کسی جلوی برنامه رامبد جوان و فردوسی‌پور را گرفت؟حدیث فولادوند از بیماری‌اش پرده برداشتحدیث فولادوند از بیماری‌اش پرده برداشتساناز طاری برای همیشه از ایران رفت + عکسساناز طاری برای همیشه از ایران رفت + عکسخبر تازه از قسمت‌های باقی مانده پایتخت ۶خبر تازه از قسمت‌های باقی مانده پایتخت ۶مهدی پاکدل هم کارگردان شدمهدی پاکدل هم کارگردان شدتیکه سنگین صبا راد به آزاده نامداری! + عکستیکه سنگین صبا راد به آزاده نامداری! + عکسبرنامه جنجالی مجید صالحی توقیف شد!برنامه جنجالی مجید صالحی توقیف شد!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (300)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (300)پرونده جنجالی خودکشی سوشانت سینگ همچنان تیتر خبرگزاری‌های بالیوود است!پرونده جنجالی خودکشی سوشانت سینگ همچنان تیتر خبرگزاری‌های بالیوود است!صحبت های برزو ارجمند درمورد سریال توقیفی کتونی زرنگیصحبت های برزو ارجمند درمورد سریال توقیفی کتونی زرنگیدرگیری ریه های شهره سلطانی براثر کرونا!درگیری ریه های شهره سلطانی براثر کرونا!طلب حلالیت بهنوش بختیاری از مردم + عکسطلب حلالیت بهنوش بختیاری از مردم + عکسبازجویی پلیس از دو خانم بازیگر که فالوور خریدندبازجویی پلیس از دو خانم بازیگر که فالوور خریدندآسیا تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی کوسهآسیا تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی کوسهازدواج گوپسه اوزای و باریش اردوچازدواج گوپسه اوزای و باریش اردوچبازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور!بازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور!بازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسحسینی بای و زهرا رکوعی هم کرونایی شدندحسینی بای و زهرا رکوعی هم کرونایی شدند
چهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسچهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانآیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟آیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]منفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهمنفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهکانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!اولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستاولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستمهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟مهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟مانی رهنما مهاجرت کرد! + عکسمانی رهنما مهاجرت کرد! + عکسکانیه وست از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره‌گیری کرد!کانیه وست از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره‌گیری کرد!سلنا گومز تصادف کرد!سلنا گومز تصادف کرد!واکنش همایون شجریان به ادعای احمدی نژاد درمورد پدرشواکنش همایون شجریان به ادعای احمدی نژاد درمورد پدرشخوانندگان پازل بند بازیگر شدندخوانندگان پازل بند بازیگر شدندچالش جالبی که رضا صادقی راه انداخت + عکسچالش جالبی که رضا صادقی راه انداخت + عکسشایعات ضد و نقیض درباره وضعیت جسمی مهرداد کاظمیشایعات ضد و نقیض درباره وضعیت جسمی مهرداد کاظمی
مستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!بازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسمهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز