Monday, 03 August 2020|دوشنبه، 13 مرداد، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 63 نفر

فال امروز شنبه 14 دی 1398

تاریخ انتشار: شنبه، 14 دي، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. آرزوهای زیادی برای سال تولدتان دارید و می‌خواهید این سال را به بهترین سال زندگی‌تان تبدیل کنید. اما عجله به خرج ندهید چرا که راه موفقیت با صبر و تلاش باز می‌شود. فراموش نکنید که پشتکار و استمرار شما در انجام کارها حرف اول را برای موفقیت در سال تولدتان می‌زند. در نتیجه لحظه‌ای از تلاش و کوشش فروگذار نکنید و به خاطر داشته باشید مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد. برنامه‌های کاری خود را در ماه اسفند اجرایی کنید چرا که در این ماه بخت‌ با شما یار است و اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. در ماه‌ فروردین انرژی و نشاط وصف‌ناپذیری را احساس خواهید کرد، این انرژی را صرف تفریح و خوش‌گذرانی کنید، اما حتی برای لحظه‌ای کار و تلاش را فراموش نکنید چرا که در فروردین ایده‌های بکری به ذهن شما خواهد رسید و با این ایده‌ها، آینده‌تان را بسازید. ماه شهریور سال آینده زمان فراغتی پیدا خواهید کرد، در این زمان وقت بیشتری با دوستان و آشنایان بگذرانید و به آنها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید. حتی برای لحظه‌ای از به ثمر نرسیدن تلاش‌های‌تان اندوهگین نشوید چرا که آبان ماه سال آینده زمانی است که تلاش‌های شما به بار خواهد نشست. سالی رویایی را شروع کرده‌اید و کلید موفقیت شما در این سال در دست‌های خودتان قرار دارد. در نتیجه به رویاهای‌تان جامه عمل بپوشانید و این سال را به مفید‌ترین سال زندگی‌تان تبدیل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان زودرنجی هستید و تحمل سختی را ندارید، این روحیه نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه به افسردگی‌تان دامن زده و احساس می‌کنید انسان‌ شکست‌خورده‌ای هستید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و برای رضایت در زندگی، باورهای خود را تغییر دهید و در برابر مشکلات کوتاه نیایید. روز خوبی را به لحاظ مالی سپری می‌کنید و امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما خواهد رسید. یکی از دوستان یا اعضای خانواده هدیه‌ای برای شما گرفته و امروز با دریافت این هدیه، حسابی شگفت‌زده خواهید شد. امروز از صبح که از خواب بلند‌شده‌اید، دنیا را زیبا و خوش‌رنگ می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر هستید. این روحیه را با همسر یا عشق‌زندگی تقسیم کنید و شب‌و‌روزی عاشقانه را پشت‌سر بگذارید. دستی در هنر یا شعروشاعری دارید، اما ذوق‌و‌قریحه خود را به رخ دیگران نمی‌کشید. امروز یکی از دوستان متوجه هنر شما خواهد شد و زمینه‌ای برای معرفی استعداد‌های‌تان به دیگران فراهم می‌شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار پرانرژی را شروع کرده‌اید اما حجم‌ زیادی از کارها روی سر شما آوار شده است، این انرژی را به انجام کارها اختصاص دهید تا در پایان روز، کاری عقب‌مانده نداشته باشید. پولی را از یکی از آشنایان یا اعضای خانواده قرض کرده‌اید، امروز این پول را حتی اگر زیر سنگ هم شده فراهم کنید و دِین خود را ادا نمایید، چرا که در صورت پرداخت نکردن این قرض، احتمال آبروریزی وجود دارد. اشتباه محرزی در زندگی مرتکب شده‌اید و این اشتباه امروز به گوش همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهد رسید. هرچه سریع‌تر از پی اصلاح این اشتباه درآیید و اجازه ندهید همسر یا عشق‌زندگی‌تان بابت این اشتباه از شما دلخور شود. امروز خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی می‌شود. از این خاطره‌ها نیروتوان بگیرید و طوری زندگی کنید که دوباره شرایطی برای تکرار خاطره‌های خوش زندگی‌تان فراهم شود. تلاش زیادی در زندگی به خرج می‌دهید اما از این تلاش دستاورد چندانی نصیب‌ شما نشده‌است. مشکل کار در اینجاست که در مسیر درستی تلاش نمی‌کنید و امروز تصمیم بگیرید به جای آب در هاون کوبیدن، برای کاری زحمت بکشید که دستاوردی چشمگیری به دنبال داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز حساسی را شروع کرده‌اید و اگر امروز حواس‌تان را جمع نکنید احتمال اینکه دزد به مال شما بزند بسیار است. انسان مردم‌دار و شوخ‌طبعی هستید، به کمک این روحیه، ارتباطات اجتماعی خود را گسترده‌تر کنید و دوستان جدیدی پیدا نمایید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز این طلسم خواهد شکست و با فردی روبرو می‌شوید و در نگاه اول به او دل خواهید باخت. روز خوبی برای معامله و عقدقراردادهای کاری نیست و بهتر است کارهای مالی و معامله‌های خود را به روزهای دیگری موکول کنید، در غیر این‌صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. احتمال مشاجره‌ای میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همسایه‌ها وجود دارد، با این حساب از هرگونه جروبحثی دوری کنید و به جای اینکه دنبال شر باشید، راه خیر و نیکی را در پیش بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از دوستان یا آشنایان که ارتباط نزدیکی با شما دارد، پیشنهاد وسوسه‌‌انگیزی را مطرح خواهد کرد. این پیشنهاد را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید سود کلانی روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. چشم‌انتظار نورسیده‌ای هستید و امروز این نوزاد به دنیا می‌‌آید و زمینه شادی شما و دیگر اعضای خانواده فراهم می‌شود. مادر، پدر یا یکی از بزرگان خانواده خواهشی از شما دارد و قرار است امروز ایشان را در انجام کاری یاری کنید. این فرصت به دلیل شلوغی کارهای شما، مهیا نخواهد شد. در نتیجه در اولین فرصت خلف‌وعده‌ای که داشته‌اید را جبران کنید و اجازه ندهید بزرگترهای فامیل از شما دلخور باشند. رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و سوء‌برداشت از رفتار یکدیگر، رابطه شما را تیره‌و‌تار کرده‌ است. امروز با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و جلوی هرگونه سوء‌تفاهمی را بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ روحی حال‌و‌روز خوشی ندارید و حسابی ناراحت و اندوهگین هستید، امروز با فرد سالک و دنیا دیده‌اید ملاقات خواهید کرد. مشکلات خودتان را با این فرد درمیان بگذارید و صحبت‌های ایشان را آویزه‌گوش کنید. امروز مهمانی ترتیب داده‌اید و دوستان و آشنایان را دعوت کرده‌اید، برای این مهمانی زحمت زیادی کشیده‌اید، اما غم به دلتان راه ندهید چرا که به اندازه‌ای به شما خوش خواهد گذشت که زحمت‌های مهمانی را فراموش می‌کنید. حرف‌دل‌تان را به زبان نمی‌آورید و این روحیه باعث شده تا همسر یا عشق‌زندگی‌تان به این فکر بیافتد که شما به اندازه کافی او را دوست ندارید. امروز فرصتی را برای خلوت با عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید و به او بگویید که از دل‌و‌جان دوستش دارید. تمرکز در انجام کارها ندارید و وقتی به کاری مشغول هستید، حواس‌تان به هزار جا می‌رود. این روحیه جلوی پیشرفت و موفقیت شما را گرفته است، در نتیجه از امروز با دل‌و‌جان کار کنید و تمرکز بیشتری در کارها به خرج دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که شبانه‌روز کار می‌کنید و این روحیه امروز شما را حسابی خسته کرده است. قبل از اینکه کار و تلاش بیش‌ازحد شما را از پا بیاندازد، امروز را به خودتان مرخصی دهید و تا می‌توانید استراحت کنید. انسان خلاقی هستید و ایده‌های بکری در ذهن دارید، اما به این ایده‌ها بها نمی‌دهید، امروز این رویکرد را تغییر دهید و تغییرات مهمی را به لطف این ایده‌های بکر در زندگی ایجاد کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حرف ناخوشایندی به شما می‌زند و از این حرف آزرده می‌شوید. این ناراحتی را پیش خودتان نگه ندارید و در اولین فرصت دلیل و ریشه این حرف را از عشق‌زندگی‌تان جویا شوید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا با دوستان قدیمی گپ‌وگفتگویی داشته باشید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تصمیم مهمی در زندگی باید اتخاذ کنید، اما حسابی مردد هستید و راه درست را از نادرست تشخیص نمی‌دهید. برای اتخاد چنین تصمیم‌های مهمی از بزرگ‌ترها و افرادی که چند پیراهن بیشتر از شما پاره‌کرده‌اند کمک بگیرید. اعضای خانواده بزرگترین پشتیبان شما در زندگی بوده‌اند و لحظه‌ای از تشویق و حمایت شما دست بر نمی‌دارند، لطف آنها را با تلاش و زحمت‌های خود جبران کنید و ثابت کنید که ارزش حمایت آنها را دارید. امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد، در این مشاجره حق با عشق‌زند‌گی‌تان است و در اولین فرصت به او بفهمانید که قصد آزارش را نداشتید و ناراحتی که ایجاد شده را از دل ایشان بیرون کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از صبح با ناراحتی و نگرانی از خواب بلند شده‌اید و اضطراب لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد. اجازه ندهید این نگرانی، روز شما را خراب کند و برای آرامش بیشتر از انجام فعالیت‌های مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن کمک بگیرید. انسان بسیار زیرک و باهوشی هستید، اما از این خصوصیت آن‌گونه که باید شاید بهره نمی‌گیرید و دستاوردهای چشمگیری در زندگی نداشته‌اید. امروز تصمیم بگیرید که رویکردی هوشمندانه به زندگی داشته باشید و مشکلات را به کمک هوش سرشار خود حل کنید. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما است و برنامه‌های خاصی ترتیب داده تا عشق بی‌پایانش را نثار شما کند.
 

فـال روزانـه - Daily Omen

مشکلات مالی لحظه‌ای شما را به حال خودتان رها نمی‌کند و امروز نگران پرداخت بدهی‌ها هستید، برای حل این مشکلات با بزرگ‌ترهای فامیل مشورت کنید تا راه چاره‌ای پیش پای شما قرار دهند. اهمیتی به اعضای خانواده نمی‌دهید و حال آنها را نمی‌پرسید. این روحیه شما را در خانواده به فردی خودخواه تبدیل کرده و محبوبیت خود را از دست داده‌اید. امروز رویکردی با عشق‌‌ومحبت به افراد خانواده در پیش بگیرید و به آنها ثابت کنید که برای رضایت اهل منزل، هرکاری که ازدست‌تان برمی‌آید را انجام خواهید داد. امروز روز عاشقی شما است و دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و با گردشی در شهر، لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که به خودتان وعده‌داده‌اید از منزل بیرون بروید و گشتی در دشت‌و‌دمن داشته باشید، امروز این موقعیت فراهم خواهد شد و تا می‌توانید از مناظر طبیعی لذت ببرید و خودتان را برای روزهای شلوغ و پرکار آینده آماده کنید. امروز یکی از اعضای فامیل یا آشنایان نزدیک از شما درخواست کمک مالی خواهد کرد. به سینه این فرد دست رد نزنید و به اندازه‌ای که در توان‌تان است به ایشان کمک کنید. مطمئن باشید این فرد پول شما را زودتر از چیزی که فکرش را بکنید باز می‌گرداند. کوله‌باری از تجربه دارید و در میان دوستان و آشنایان به عنوان فردی کاربلد و متخصص شناخته می‌شوید. به همین دلیل امروز یکی از آشنایان از شما درخواست مشورت می‌کند. به این درخواست پاسخ مثبت دهید و تجربه‌های گران‌قدر خود را با وی درمیان بگذارید. گرفتار مشکلی شده‌اید و حل این مشکل، فکر و ذهن‌تان را مشغول کرده است. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه ناراحتی‌های شما می‌شود و رفتاری در پیش می‌گیرد تا این ناراحتی‌ها را فراموش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌ا‌ید و تاکنون این سرمایه‌گذاری به بار ننشسته است، امروز خبرهای خوشی به دست شما می‌رسد و سود چشمگیری از این سرمایه‌گذاری روانه جیب‌تان خواهد شد. امروز قرار است به دیدار بزرگترهای فامیل بروید، اما از آنجایی که روز شلوغی را شروع کرد‌ه‌اید، احتمال اینکه فرصتی برای دیدوبازدید از ریش‌سفید‌های خانواده فراهم نمی‌شود. در نتیجه برای اینکه دل بزرگان فامیل را نشکنید، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و جویای احوال‌شان شوید. گره‌ای در کار شما افتاده و تاکنون چاره‌ای برای حل این مشکل پیدا نکرده‌اید، امروز ایده‌ای کارگشا برای بازکردن این گره به ذهن شما خطور می‌کند و مشکلی که سرراه‌تان قرار گرفته را به‌‌راحتی حل خواهید کرد. فرزند شما یا یکی از اعضای خانواده به پیشرفت‌های چشمگیری در درس‌و‌مدرسه رسیده است. این موفقیت‌ها را به او تبریک بگویید و تا می‌توانید ایشان را برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر تشویق کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از همسایه‌ها در محل کار یا منزل، پیشنهادی به شما برای پیشرفت و گسترش کار می‌دهد. این پیشنهاد را عملی کنید و خاطرتان جمع باشد که انجام آن سودی چشمگیری را عاید شما خواهد کرد. یکی از اعضای نزدیک خانواده گرفتار بستر بیماری شده است، غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری خطرناک نیست و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، بهبودی حاصل خواهد شد. احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند سابق به شما توجه نمی‌کند، این قضیه را با او در میان بگذارید و دلیل کم‌محلی‌های وی را جویا شوید. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید، اما فراموش نکنید که معاشرت با دیگران برای سلامت روحی شما لازم است. امروز به مهمانی یا مراسمی دعوت هستید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و در این مراسم دوستان جدیدی برای خودتان پیدا کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

آمیتا باچان پیروز نبرد با کرونا شدآمیتا باچان پیروز نبرد با کرونا شدچه کسی جلوی برنامه رامبد جوان و فردوسی‌پور را گرفت؟چه کسی جلوی برنامه رامبد جوان و فردوسی‌پور را گرفت؟حدیث فولادوند از بیماری‌اش پرده برداشتحدیث فولادوند از بیماری‌اش پرده برداشتساناز طاری برای همیشه از ایران رفت + عکسساناز طاری برای همیشه از ایران رفت + عکسخبر تازه از قسمت‌های باقی مانده پایتخت ۶خبر تازه از قسمت‌های باقی مانده پایتخت ۶مهدی پاکدل هم کارگردان شدمهدی پاکدل هم کارگردان شدتیکه سنگین صبا راد به آزاده نامداری! + عکستیکه سنگین صبا راد به آزاده نامداری! + عکسبرنامه جنجالی مجید صالحی توقیف شد!برنامه جنجالی مجید صالحی توقیف شد!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (300)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (300)پرونده جنجالی خودکشی سوشانت سینگ همچنان تیتر خبرگزاری‌های بالیوود است!پرونده جنجالی خودکشی سوشانت سینگ همچنان تیتر خبرگزاری‌های بالیوود است!صحبت های برزو ارجمند درمورد سریال توقیفی کتونی زرنگیصحبت های برزو ارجمند درمورد سریال توقیفی کتونی زرنگیدرگیری ریه های شهره سلطانی براثر کرونا!درگیری ریه های شهره سلطانی براثر کرونا!طلب حلالیت بهنوش بختیاری از مردم + عکسطلب حلالیت بهنوش بختیاری از مردم + عکسبازجویی پلیس از دو خانم بازیگر که فالوور خریدندبازجویی پلیس از دو خانم بازیگر که فالوور خریدندآسیا تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی کوسهآسیا تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی کوسهازدواج گوپسه اوزای و باریش اردوچازدواج گوپسه اوزای و باریش اردوچبازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور!بازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور!بازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسحسینی بای و زهرا رکوعی هم کرونایی شدندحسینی بای و زهرا رکوعی هم کرونایی شدندهدیه جانی دپ به طرفدارانشهدیه جانی دپ به طرفدارانشخانواده سوشانت سینگ از ریها چاکرابورتی شکایت کردند!خانواده سوشانت سینگ از ریها چاکرابورتی شکایت کردند!نامزدهای مراسم امی اعلام شدندنامزدهای مراسم امی اعلام شدندسریال ستایش ادامه پیدا می‌کند؟سریال ستایش ادامه پیدا می‌کند؟حمید فرخ نژاد با موی بلوند! + عکسحمید فرخ نژاد با موی بلوند! + عکسخبری که فرامرز قریبیان تکذیب کردخبری که فرامرز قریبیان تکذیب کرد
چهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسچهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانآیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟آیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]منفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهمنفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهکانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!اولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستاولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستمهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟مهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟مانی رهنما مهاجرت کرد! + عکسمانی رهنما مهاجرت کرد! + عکسکانیه وست از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره‌گیری کرد!کانیه وست از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره‌گیری کرد!سلنا گومز تصادف کرد!سلنا گومز تصادف کرد!واکنش همایون شجریان به ادعای احمدی نژاد درمورد پدرشواکنش همایون شجریان به ادعای احمدی نژاد درمورد پدرشخوانندگان پازل بند بازیگر شدندخوانندگان پازل بند بازیگر شدندچالش جالبی که رضا صادقی راه انداخت + عکسچالش جالبی که رضا صادقی راه انداخت + عکسشایعات ضد و نقیض درباره وضعیت جسمی مهرداد کاظمیشایعات ضد و نقیض درباره وضعیت جسمی مهرداد کاظمی
بازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسمهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دوم