Wednesday, 22 January 2020|چهارشنبه، 2 بهمن، 1398|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 45 نفر

مروری بر گذشته

پست جنجالی مهناز افشار علیه دختر سردار سلیمانی
پست جنجالی مهناز افشار علیه دختر سردار سلیمانی
گاف محسن چاوشی خبرساز شد
گاف محسن چاوشی خبرساز شد
تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!
تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!
دردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شد
دردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شد
انصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندان
انصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندان
عناوین روزنامه های پنجشنبه 26 دی 1398
عناوین روزنامه های پنجشنبه 26 دی 1398
برن سات نشان افتخار گرفت + عکس
برن سات نشان افتخار گرفت + عکس
لندکروزسواری هم سلحشورانه است، خانم ابوطالبی؟
لندکروزسواری هم سلحشورانه است، خانم ابوطالبی؟
فال امروز دوشنبه 23 دی 1398
فال امروز دوشنبه 23 دی 1398
کایلی جنر، مدلی که رکورد کیم کارداشیان را شکست + عکس
کایلی جنر، مدلی که رکورد کیم کارداشیان را شکست + عکس
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران چقدر است؟
حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران چقدر است؟
خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را داد
خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را داد
اندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویر
اندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویر
اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!
اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!
سفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتخت
سفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتخت
فال امروز چهارشنبه 25 دی 1398
فال امروز چهارشنبه 25 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 24 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 24 دی 1398
فال امروز سه شنبه 24 دی 1398
فال امروز سه شنبه 24 دی 1398
کشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشتر
کشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشتر

معرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر

تاریخ انتشار: دوشنبه، 23 دي، 1398 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

نویسنده سریال استانبول ظالم سرما یانیک Sırma Yanık  است که پیش از این در نویسنده فضیلت خانم و دخترانش بود و کارگردان سریال نیز جودت مرجان Cevdet Mercan که پیش از این کارگردان سریال تکه پاره (گوزل) بوده است و اما موضوع سریال...

آگاه کاراجا تاجری ثروتمند و مشهور اهل آرتوین است ، قصه از جایی شروع میشود که آگاه تصمیم میگیرد دختری آفتاب مهتاب ندیده و سالم برای برادر زاده اش ندیم پیدا کند، آگاه ثروتمند است و هرکاری از دستش بر میآید اما ندیم از لحاظ جسمی ناتوان است و روی ویلچر زندگی میکند، یلیز همسر آگاه کاراجا زنی زیبا و پر افاده اهل استانبول است ، یلیز که کاری کرده پسرش ” جنک ” خارج از ترکیه تحصیل کرده اصلا دوست ندارد برادرزاده آگاه ” ندیم ” را در خانه ببیند، سحر خدمتکار عمارت کنار ساحل آقا آگاه است که به فرزندانش در خانه سرایداری عمارت زندگی میکند . . .

بازیگران سریال ” استانبول ظالم “

فکرت کوشکان Fikret Kuşkan (آگاه کاراجای)

فکرت کوشکان یکی از مشهورترین بازیگران ترکیه است که متولد 22 آوریل 1965 استانبول بوده و 54 ساله است، در کنار بازیگری  عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال میکند، سریال های مشهور و موفق فکرت کوشکان که جوایز زیادی برنده شده : عمارت خانم Hanımın Çiftliği ، پدرم و پسرم Babam ve Oğlum ، سعادت دو برابر  Çifte Saadet میباشد.

آقا آگاه تاجری ثروتمند و مدیری موفق است، سالها پیش از شهرش آرتوین به استانبول آمده تا تاجر شود وبعد از مرگ برادرش همانطور که به او قول داده بوده بزرگترین شرکت حمل و نقل ترکیه را احداث کرده است، خیلی زحم کشیده و خیلی هم ثروت بدست آورده، آقا آگاه پسری به نام جنک داره و برادرزاده ای به نام ندیم که مجبور به نگهداری از اوست ندیم ناتوان جسمی است ، آگاه هر چقدر هم که عاشق فرزندانش باشد به دلیل خصوصیات اخلاقی سرد و اخمو بودنش همیشه از فرزندانش فاصله گرفته است. . .

مینه توگای Mine Tugay (شنیز)

مینه توگای ( شنیز کاراجای) با وجودی که 40 سال سن دارد ولی خیلی کمتر از سنش نشان میدهد،توگان متولد قونیه است و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر استانبول میباشد. مهمترین سریال او ” جزر و مد ” بوده و در آخرین حضورش در سریال ” تکه پاره ” نقش آسمان را ایفا کرده است، مینه توگای در سریال ” بوی توت فرنگی ” با اوزان دولونای که اینجا نقش پسرش را دارد همبازی بوده است.

شنیز همسر زیبا و با پرستیژ آگاه کاراجاست، شنیز روی آگاه کاملا مسلط است و اصطلاحا روی انگشتش میچرخاند، شنیز شازاده اش جنک و پرستیژ خانوادگی را مهمتر از هر چیزی میداند در الویت های شنیز جایگاه همسر و دخترش همیشه بعد از جنک و پرستیژ خانوادگی است، شنیز برای حفظ خانواده اش راز خیلی بزرگی را مخفی میکند، او حضور ندیم را در خانه اش را نمیخواهد و برای اینکه ندیم هوشیار نباشد همیشه به او دارو میدهد چون ندیم شاهد چیزهایی بوده که نباید میدیده و این برای شنیز خطرناک است  . .

اوزان دولونای Ozan Dolunay (جنک)

مهمت اوزان دولونای متولد 1991 آنکارا و 28 ساله است، اوزان در حال تحصیل رشته مهندسی مکانیک به بازیگری علاقمند شده و در سریال ” دروغگوهای کوچک شیرین “ در نقش باریش درخشیده و مشهور شد، در سریال های ” طبقه اشرافی ” و ” دوران دبیرستان ” هم نقش اصلی داشته است.

جنک پسر بی مسئولیت و خوشتیپ آقا آگاه است، رفتارهایش به شدت جلب توجه میکند و چشم بسیاری دختران ثروتمند دنبال اوست ، جنک برای حرص دادن پدرش از قدرت پدر در مقابل پدر استفاده میکند اما  . . او سالهاست رازی بزرگ را به دوش میکشد تاحدی که شانه هایش از تحمل سنگینی راز خرد شده و جنک دیگر تحمل مخفی کردن راز را ندارد . .

جنک تنها پسر آگاه و وارث تمام ثروت است، خارج از ترکیه تحصیل کرده و حسابی چشم چران و خوشگذارن است، و یکی از نامهای مشهور رسانه ها شده، جنک بعد از آن اتفاق بد تبدیل به پسری بی مسئولیت و پرخاشگر شده و بعد از سالها دیگر توان تحمل این راز سنگین را ندارد ، او بعدا عاشق دختر سحر خدمتکار عمارت میشود.

برکر گون Berker Güven (ندیم)

برکر گون متولد 1994 ازمیر است، فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه استانبول، برکر با حضور در سریال ” بابام ” به شهرت رسیده و سپس با بازی در شخصیت الکسی در سریال ” وطنم تویی ” درخشید، و در سریال ” استانبول ظالم ” در نقش ندیم حضور دارد

ندیم پسر برادر آقا آگاه است که در جوانی فوت کرده، ندیم در حادثه ای عجیب از پشت بام سقوط میکند و  ضایعه نخاعی میشود ، آگاه همیشه حودش را مقصر این اتفاق میداند، ندیم با وجود مخالف های زن عمویش شنیز باز هم ترجیح میدهد در خانه عمو زندگی کند، اما موزاده هایش نیز به او کمک نمیکنند،  گاهی علائم پیشرفت در بهبودی ندیم دیده میشود اما زن عمویش شنیز به صورت کاملا منظم و کنترل شده از بهبودی ندیم جلوگیری میکند چرا که ندیم را تنها دلیل همه مشکلاتش میداند ، ندیم در گذشته تنها شاد اتفاق بدی بوده افتاده و شنیز اصلا دوست ندارد ندیم گذشته را به یاد بیاورد.

سیمای بارلاس Simay Barlas (داملا)

سیمای بارلاس متولد 5 می 1988 در استانبول است، اولین تجربه بازیگری اش در 17 سالگی و در سریال  “تکه پاره “(گوزل ) بوده است.

داملا دختر آقا آگاه است که در فضای مجازی فعال بوده و به معنای واقعی معتاد فضای مجازی است، داملا یه کپی کوچک از مادرش است ، به پرستیژ و کلاس اهمیت میدهد و از زندگی واقعی دور است ، او همیشه پسرعمویش ندیم را دزد زندگیش میدانسته و هرگز هیچکدام از دوستانش را به خانه دعوت نکرده است، داملا رفته رفته دلش به حال ندیم میسوزد ولی بیشتر از همه به دلیل اینکه پدرش به ندیم توجه میکند و به آنها نه عصبانی است، داملا کم کم جذب پسر خدمتکار خانه سحر میشود و به هم نزدیک میشوند.

دنیز اوور Deniz Uğur (سحر)

دنیز اوور متولد 1974 در آنکارا و 47 ساله است، دنیز اوور علاوه بر بازیگری در زمینه باله و دوبلاژ و تاتر هم فعالیت درخشانی داشته است، سریال های موفق دنیز اوور میتوان به ” اسمش را فریحا گذاشم”، ” راه امیر ” و ” غنچه های زخمی ”  اشاره کرد.

سحر یک مادر فعال و  با محبت و قوی است که بعد از مرگ همسرش مسئولیت زندگی مادر شوهر، یک پسر و دو دخترش  را به عهده گرفته است، سحر به جز خوشبختی و شادی فرزندانش هیچ توقعی از زندگی ندارد و فرزندانش را از هر چیزی محافظت میکند، او مجبور میشود به همراه فرزندان به استانبول نقل مکان کند که خدمتکار عمارت آقا آگاه میشود و در خانه سرایداری عمارت زندگیشان را شروع میکنند.

ادریس نبی تاشکان İdris Nebi Taşkan (جیوان)

ادریس نبی تاشکان متولد 1997 در بیوغلو استانبول است، تاشکان برای اولین بار در سریال ” دوستان خوبن ” جلوی دوربین رفته و سپس با حضور پررنگش در سریال ” فضیلت خانم و دخترانش ” به شهرت بسیاری رسید.

جیوان پسر 19 ساله،  مسئولیت پذیر اما ولگرد سحر است که چون فرزند آخر خانواده است عزیزکرده مادر و مادربزرگش هم شده، جیوان که بعد از مرگ پدر مسئولیت مرد بودن را به عهده گرفته در کنار مدرسه رفتن در کافی شاپ و تعمیرگاه کار کرده و به هر زحمتی که شده دبیرستان را تمام میکند، جیوان قصد دانشگاه رفتن ندارد و میخواهد در استانبول کار کرده و پول در بیاورد اما استانبول نقشه هی دیگری برای جیوان دارد . . .

سارا کوتلوبی Sera Kutlubey (جمره)

سارا کوتلوبی متولد 1994 استانبول است و فارغ التحصیل رشته تاتر از دانشگاه خلیج استانبول میباشد، کوتلوبی در سال 2016 در سریال ” کهربا ” جلوی دوربین رفته و بازی تحسین برانگیزی داست و سپس در سریال محبوب شبکه  kanal D ” بی نام ها ” به شهرت رسید.

جمره دختر زیبای سحر است که مدرک پرستاری دارد، جمره نه به خواست خود بلکه برای کار کردن و کمک خرج خانواده بودن مدرک پرستاری گرفته است، زیبایی جمره توجه همه را جلب میکند اما جمره برای ناراحت نکردن مادرش رفتار سردی با مردان دارد، او به عنوان پرستار خصوصی ندیم در عمارت شروع به کار میکند و کم کم متوجه میشود که دلیل وضعیت جسمی و ناتوانی های ندیم زن عمویش شنیز است، جمره قرار است در استانبول عاشق شود . . .

بهار شاهین Bahar Şahin (جرن)

بهار شاهین متولد 1997 در شهر آرتوین است، چون ماجرای سریال ” استانبول ظالم “ هم از شهر آرتوین شروع میشود برای بهار شاهین نوستالژیک خواهد بود، شاهین پیش از این در سریال های ” دوران دبیرستان ” و ” زندگی من ” به عنوان نقش اول حضور داشته است.

جرن دختر کوچک، سر به هوا و پول پرست سحر است که به دنبال پیدا کردن همسر پولدار است، و کارش فقط حساب و کتاب پول است، جرن که متولد زیبایی خود میباشد از جذابیت و زیبایی هایش استفاده کرده و به خواسته هایش میرسد، جرن 20 ساله شخصیت آب زیرکاهی دارد، او هیچ رابطه عاطفی با خانواده اش ندارد و حتی لازم باشد همه خانواده را فدای رسیدن به اهدافش میکند، جرن میخواهد با جنک ازدواج کند و زندگی لوکسی داشته باشد اما ای هدف خیلی سخت به نظر میرسد، مادربزرگش جرن را در مقابل دریافت پول به کاراجای ها میفروشد ولی جرن در فکر ازدواج با جنک است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

شقایق دلشاد: اذیتم کنید از ایران می‌روم!شقایق دلشاد: اذیتم کنید از ایران می‌روم!روایت لیلا بلوکات از گاردی که علیهش گرفتندروایت لیلا بلوکات از گاردی که علیهش گرفتندنت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کردنت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کردحتی اسم سرنای نیز کرم بورسین را ناراحت میکند؟!حتی اسم سرنای نیز کرم بورسین را ناراحت میکند؟!بازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شدبازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شدتغییر رفتار بازیگر براک توزنتاچ، خبرنگاران را شوکه کرد!تغییر رفتار بازیگر براک توزنتاچ، خبرنگاران را شوکه کرد!عوامل "نون خ" به یاری سیستان شتافتندعوامل "نون خ" به یاری سیستان شتافتنددردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شددردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شدملکه رنجبر باز هم بستری شدملکه رنجبر باز هم بستری شدسفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتختسفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتختهمه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هاهمه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هادو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتدو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیخیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!خیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!مژده سریال جدید از جرن مورای!مژده سریال جدید از جرن مورای!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!واکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطواکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطپاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!پاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!مریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoمریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکسدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکسدمت اوزدمیر گذشته اش را پاک میکند!دمت اوزدمیر گذشته اش را پاک میکند!معرفی سریال 50 متر مربع از نتفیلیکسمعرفی سریال 50 متر مربع از نتفیلیکسانتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکسانتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکسنازنین بنیادی به سریال ارباب حلقه ها  پیوستنازنین بنیادی به سریال ارباب حلقه ها پیوستتهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!
دستور بازداشت خواننده آلینا تیلکی صادر شد!دستور بازداشت خواننده آلینا تیلکی صادر شد!خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را دادخواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را دادکنایه های سنگین سنان آکچیل به مصطفی صندل!کنایه های سنگین سنان آکچیل به مصطفی صندل!گاف محسن چاوشی خبرساز شدگاف محسن چاوشی خبرساز شدپارسا خائف، استعداد 14 ساله آلبوم موسیقی می‌دهد!پارسا خائف، استعداد 14 ساله آلبوم موسیقی می‌دهد!سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!اندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویراندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویرمبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشنامبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشناشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانیعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانییادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانیادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانبهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفداربهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفدارتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهخواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!خواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!اتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریاتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکسپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکساینستاگرام و حذف پست هنرمندان!اینستاگرام و حذف پست هنرمندان!تمامی کنسرت‌ها لغو شدتمامی کنسرت‌ها لغو شدکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارآیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟آیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟مرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیدمرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیددمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!دمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟هیلاری داف ازدواج کرد + عکسهیلاری داف ازدواج کرد + عکس
کشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسی