Saturday, 26 September 2020|شنبه، 5 مهر، 1399|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 62 نفر

انتخاب بهترین کرم ضدآفتاب مناسب فصل تابستان

تاریخ انتشار: سه شنبه، 13 خرداد، 1399 آرایش و زیبایی ، لوازم آرایشی
+ A -

خرید کرم ضدآفتاب در فصل تابستان کمی چالش برانگیز است، چرا که در این فصل طول روز بیشتر است و پوست در ارتباط مستقیم و بیشتری با نور خورشید و اشعه‌های مضر خورشید قرار دارد. توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب کرم ضدآفتاب مناسب فصل تابستان نوع پوست خود را بررسی کنید تا بهترین و مناسب‌ترین محصول را تهیه نمایید.

باورهای اشتباه درباره کرم ضدآفتاب

کرم ضدآفتاب از پوست شما در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می‌کند و این محصول باید جزء جدایی ناپذیر وسایل بهداشتی شما قرار گیرد. با این حال تصورات اشتباهی درباره کرم ضد آفتاب وجود دارد که ما در این بخش به چند مورد اشاره می‌کنیم.

باور اشتباه ۱: «کرم ضدآفتاب تنها مناسب پوست روشن است.»

استفاده از کرم ضدآفتاب نه تنها برای پوست روشن، بلکه برای همه نوع رنگ پوست اهمیت دارد. افرادی که پوست سبزه یا تیره دارند نیز باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنند و از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت نمایند.

باور اشتباه ۲: «آقایان نیازی به استفاده از کرم ضدآفتاب ندارند.»

آقایان نیز باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنند، چرا که ممکن است اشعه مضر خورشید به پوستشان آسیب برساند. با این حال آقایانی که بیشتر در محیط خارجی فعالیت دارند، باید بیشتر مراقب سلامت پوستشان باشند.

باور اشتباه ۳: «کودکان می‌توانند از کرم ضدآفتاب بزرگسالان استفاده کنند.»

کودکان پوست جوان، نرم و لطیفی دارند که بهتر است از کرم مرطوب‌کننده و ضدآفتاب بزرگسالان استفاده نکنند، چرا که ترکیبات شیمیایی و میزان چربی کرم ضدآفتاب بزرگسان، مناسب پوست کودکان نیست. معمولا کرم ضدآفتاب کودک ترکیبات ملایم‌تری دارد که برای پوستشان سازگارتر است.

باور اشتباه ۴: «در زمستان نیازی به استفاده از کرم ضدآفتاب نیست.»

تفاوتی ندارد که در فصل گرم تابستان یا فصل سرد زمستان قرار دارید، چرا که استفاده از کرم ضدآفتاب در هر زمان و شرایطی اهمیت بسیاری دارد. با این حال توصیه می‌کنیم در فصل تابستان از کرم ضدآفتاب به طور مداوم استفاده کنید.

مراقبت‌های پوستی در فصل تابستان

بسیاری تصور می‌کنند که اگر مقداری کرم ضدآفتاب استفاده کنند و تمام روز زیر آفتاب پیاده‌روی کنند، آفتاب بگیرند یا در کنار ساحل تفریح کنند، تا پایان روز به پوستشان آسیبی وارد نمی‌شود. اما این باور اشتباه است و شما باید در طول روز چندین بار از کرم ضدآفتاب مخصوص پوستتان استفاده کنید تا پوستتان از اشعه مضر خورشید در امان بماند. در این بخش می‌خواهیم مراقبت‌های پوستی در فصل تابستان را به شما یادآوری کنیم.

در فصل تابستان سعی کنید در اوج گرما و تابش نور خورشید زیر آفتاب مستقیم قرار نگیرید. در این صورت سعی کنید در فصل تابستان  از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر از خانه خارج نشوید یا زیر نور خورشید قرار نگیرید، چرا که شدت اشعه UV یا اشعه مضر خورشید در بالاترین سطح قرار دارد.

توصیه می‌کنیم زمانی که می‌خواهید در آفتاب و گرمای تابستان از خانه خارج شوید، حتما لباس پوشیده به تن کنید تا از پوست بدن‌تان محافظت کنید. همچنین استفاده از عینک آفتابی و کلاه به محافظت از پوست صورتتان کمک می‌کند. از این جهت تا ۹۹% از اشعه مضر UV در امان می‌مانید.

توصیه می‌کنیم هر ۲ ساعت یک بار کرم ضدآفتاب تازه‌ای به پوست‌تان بزنید. هنگامی که دچار تعریق شده‌اید یا شنا کرده‌اید، حتما بار دیگر کرم ضدآفتاب مصرف کنید. بهترین میزان SPF ضدآفتاب در تابستان بیشتر از ۳۰ است.

ویژگی‌های کرم ضدآفتاب مناسب فصل تابستان

اگرچه شما باید هر روز و در هر فصلی از کرم ضدآفتاب استفاده کنید، با این حال مصرف این محصول در فصل تابستان اهمیت بیشتری دارد. هنگامی که روز طولانی‌تر باشد، اشعه خورشید قوی‌تر است. از این رو اگر زمان زیادی را در خارج از خانه به سر می‌برید، حتما باید پیش از خرید کرم ضدآفتاب به نکات زیر توجه کنید.

۱٫ مقاومت کرم ضدآفتاب

پیش از خرید کرم ضدآفتاب باید میزان مقاومت این محصول را بررسی کنید. به منظور بررسی این ویژگی باید توضیحات پشت ضدآفتاب را مطالعه کنید یا از فروشنده کمک بخواهید. بهترین کار خرید اینترنتی کرم ضدآفتاب است، چرا که فروشگاه‌های آنلاین معتبر اطلاعات و ویژگی‌های مربوط به این محصول را در وب‌سایت قرار داده‌اند. همچنین شما می‌توانید با خرید آنلاین کرم ضدآفتاب از نظرات کاربران و تجربیات خرید آنان نیز بهره‌مند شوید.

مقاومت کرم ضدآفتاب باید به گونه‌ای باشد که از پوست شما در برابر اشعه مضر UV و UVB خورشید محافظت کند. در صورتی که ضدآفتابی نتواند از پوست شما دربرابر اشعه UVB محافظت کند، ممکن است پوستتان دچار آفتاب سوختگی شود.

اگر می‌خواهید یک کرم ضدآفتاب خارجی تهیه کنید، حتما به علامت broad-spectrum توجه کنید. این اصطلاح که پشت کرم، روی بسته بندی یا در بروشور ذکر می‌شود، به معنای مقاومت کرم ضدآفتاب در برابر اشعه‌های UV و UVB است.

۲٫ میزان SPF کرم ضدآفتاب

SPF یا فاکتور محافظت از پوست در برابر خورشید یک عدد است که روی کرم ضدآفتاب درج می‌شود. هر چه SPF بالاتر باشد، میزان ترکیبات شیمیایی و چربی بیشتری خواهد داشت. از این رو ممکن است پوست‌تان دچار تعریق یا به اصطلاح نوچ یا چسبناک شود. با این حال اگر در مناطق گرم زندگی می‌کنید، بهتر است در فصل تابستان از کرم ضدآفتابی با SPF بیش از ۳۰ استفاده کنید.

به نقل از سایت Cancer.org که مربوط به مراقبت‌های ویژه بیماری سرطان است، ضدآفتابی با SPF 15 تنها ۹۳%، با SPF30 تا ۹۷% ، با SPF50 تا ۹۸% و کرم ضدآفتاب با SPF100 حدود ۹۹% نسبت به اشعه مضر خورشید مقاومت دارد.

۳٫ کرم ضدآفتابِ ضدآب

برخی از کرم‌های ضدآفتاب با علامت Waterproof یا ضدآب به فروش می‌رسند. از این رو بسیاری تصور می‌کنند که تعریق و شنا تاثیری بر این کرم ندارد و نیازی به استفاده دوباره آن نیست. در صورتی که علامت Waterproof را روی کرم خود مشاهده کردید، احتمالا این محصول از ۴۰ تا ۸۰ دقیقه در برابر تعریق و آب مقاوم است.

از این رو اگر می‌خواهید در فصل تابستان به خوبی از پوست خود محافظت کنید، حتما هر ۲ ساعت یک بار کرم ضدآفتاب را بار دیگر استفاده کنید. در صورتی که دچار تعریق شده‌‌اید یا شنا می‌کنید، اگر صورت و بدن خود را با حوله یا دستمال خشک کنید، کرم ضدآفتاب پاک می‌شود و باید دوباره مصرف کنید.

۴٫ تاریخ مصرف کرم ضدآفتاب

بسیاری از افراد پیش از خرید کرم ضدآفتاب یا محصولات آرایشی و بهداشتی به آخرین مسئله‌ای که توجه می‌کنند تاریخ مصرف آن است. در صورتی که تاریخ مصرف کرم ضدآفتاب یکی از ویژگی‌های مهم است که در سلامت پوست‌تان تاثیر بسیاری دارد.

به طور میانگین تاریخ مصرف یک کرم ضدآفتاب از ۲ تا ۳ سال است. از این رو پیش از خرید این محصول حتما کرمی تهیه کنید که حداقل دو سال به تاریخ انقضای آن مانده باشد. در غیر این صورت هزینه‌ای که صرف خرید این محصول بهداشتی کرده‌اید، از بین می‌رود.

بهترین برندهای کرم ضدآفتاب مناسب فصل تابستان

اگر نمی‌دانید که بهترین برند برای خرید کرم ضدآفتاب برای فصل تابستان کدام است، در این بخش سعی داریم ۴ برند محصول آرایشی و بهداشتی ایرانی و خارجی را به شما معرفی کنیم تا با بررسی هر یک خرید آسان‌تری داشته باشید.

۱٫ کرم ضدآفتاب آردن

کرم ضدآفتاب آردن یک برند آرایشی و بهداشتی ایرانی است که طیف گسترده‌ای از محصولات ضدآفتاب را در بر دارد. SPF این کرم متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به نیازتان آن را تهیه کنید. برخی از این کرم‌های ضدآفتاب رنگی هستند که شما می‌توانید از آن به عنوان کرم پودر در تابستان نیز استفاده کنید.

یکی از محصولات آردن لوسین ضدآفتاب بچه است. از این جهت در صورتی که می‌خواهید از کرم مرطوب کننده برای کودکتان استفاده کنید و از پوست او نیز مراقبت کنید، این محصول انتخاب مناسبی خواهد بود.

۲٫ کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا

دکتر ژیلا نیز یکی از مهم‌ترین برندهای تولید کرم ضدآفتاب در ایران به شمار می‌آید. از محصولات پرفروش این برند ایرانی می‌توان به کرم ضدآفتاب بی‌رنگ اشاره کنیم. این محصول مناسب افرادی است که می‌خواهند روی کرم ضدآفتاب، آرایش کنند.

در صورتی که نمی‌خواهید پوست‌تان چرب شود، می‌توانید از محصولات دکتر ژیلا که فاقد چربی هستند استفاده کنید. با این حال شما می‌توانید یک محصول ضدآفتاب متناسب با جنس پوست خود (چرب، خشک، معمولی) تهیه کنید.

۳٫ کرم ضدآفتاب لانسون (Lanson)

کرم ضدآفتاب لانسون تولید کشور فرانسه است. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌ فرد این برند، تولید کرم‌های ضدآفتاب‌ ضدچروک است. به بیان دیگر با مصرف این محصول نه تنها می‌توانید از پوست خود به خوبی محافظت کنید، بلکه از چروک شدن پوستتان جلوگیری می‌کنید.

کرم ضدآفتاب لانسون مناسب هر نوع پوستی تولید می‌شود. از این رو اگر شما پوست چرب، خشک، معمولی یا ترکیبی دارید، می‌توانید از محصول سازگار با پوست خود استفاده کنید تا پوست‌تان از اشعه‌های مضر خورشید در امان بماند.

۳٫ کرم ضدآفتاب الارو (ٍEllaro)

الارو یک برند آرایشی و بهداشتی فرانسوی است که در ایران مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. کرم ضدآفتاب الارو با SPF یا فاکتور محافظت از پوست در برابر خورشید متفاوتی دارد که می‌توانید با توجه به نیازتان SPF مناسبی را تهیه کنید.

یکی از ویژگی‌های محصولات ضدآفتاب الارو مقاومت بالای آن در برابر اشعه‌های UVA و UVB است که از پوست به خوبی محافظت می‌کند. شما می‌توانید این محصول را با توجه به نوع پوست خود (چرب، خشک یا معمولی) تهیه نمایید.

۴٫ کرم ضدآفتاب مای

مای یک برند محبوب آرایشی و بهداشتی ایرانی است که در تمام این سال‌ها سعی کرده با به‌روز کردن محصولات خود توجه و اعتماد مشتریان را جلب نماید. کرم ضدآفتاب مای با توجه به قیمت مناسبی که دارد، از پوست شما در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می‌کند.

این برند سعی کرده تنها یک محصول ضدآفتاب معمولی تولید نکند. از این رو بسیاری از این کرم‌ها حاوی ویتامین C، D و E هستند. از این رو نه تنها از پوست مراقبت می‌کنند، بلکه پوست شما را با ویتامین مغذی می‌کند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰شهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمشهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمبهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!واکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسواکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسانتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!
بهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجش
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز