Sunday, 20 September 2020|يکشنبه، 30 شهريور، 1399|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 71 نفر

مروری بر گذشته

مهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکس
مهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکس
طرز تهیه بستنی کاکائویی
طرز تهیه بستنی کاکائویی
فال روزانه – 22 شهریور 1399
فال روزانه – 22 شهریور 1399
کنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکس
کنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکس
آشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کرد
آشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کرد
حکم پرونده اکبر طبری و قاضی فیلترینگ تلگرام اعلام شد
حکم پرونده اکبر طبری و قاضی فیلترینگ تلگرام اعلام شد
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
نادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!
نادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!
پیشخوان روزنامه ها – 26 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 26 شهریور 1399
گلایه‌های پوران درخشنده از تفکیک جنسیتی
گلایه‌های پوران درخشنده از تفکیک جنسیتی
پیشخوان روزنامه ها – 27 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 27 شهریور 1399
فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!
فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!
فال روزانه – 23 شهریور 1399
فال روزانه – 23 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 25 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 25 شهریور 1399
شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شود
شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شود
فال روزانه – 26 شهریور 1399
فال روزانه – 26 شهریور 1399
مولکول خنثی کننده ویروس کرونا کشف شد؛ گامی مهم در درمان کرونا
مولکول خنثی کننده ویروس کرونا کشف شد؛ گامی مهم در درمان کرونا
بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکس
بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکس
مانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرش
مانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرش
کریم آتشی، کارگردان و همسر سابق مرجانه گلچین همسایه اش را به قتل رساند!
کریم آتشی، کارگردان و همسر سابق مرجانه گلچین همسایه اش را به قتل رساند!

جزئیات تحقیقات مخفی یوفو دولت آمریکا به زودی برملا خواهند شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه، 8 مرداد، 1399 علمی ، گزارشهای علمی
+ A -

تحقیقات یوفو دولت آمریکا از چندین دهه پیش در جریان بوده و اخیرا خبر رسیده که به زودی، بخشی از این تحقیقات سری در مورد اشیا پرنده ناشناس در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

به تازگی یکی از سناتورهای ایالات متحده آمریکا در مورد انتشار اطلاعات سری برخی از تحقیقات یوفو یا همان اشیا ناشناس پرنده انجام شده توسط ارتش این کشور، اقداماتی انجام داده و به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک، برخی از این اطلاعات مخفی و جالب‌توجه در دسترس عموم مرد قرار خواهند گرفت.

یکی از مشخصه‌هایی که تقریبا تمامی انسان‌های روی زمین در آن اشتراک دارند، کنجکاوی در مورد جهان اطراف و موجودات فضایی است. بسیاری از ما تاکنون چندین بار به آسمان‌ها نگاه کرده‌ایم و از خود پرسیده‌ایم که آیا ممکن است که در تمامی کیهان هیچ حیاتی وجود نداشته باشد؟ در حالی که اکثر مردم به وجود فرازمینی‌ها و حیات در خارج از سیاره زمین اعتقاد دارند، دولت آمریکا از چندین دهه پیش به صورت مخفیانه و آشکار در مورد پدیده مرموز اشیا ناشناس پرنده تحقیقات گسترده‌ای انجام داده و موضوع ارتباط این یوفوها با موجودات فضایی هم همیشه در این تحقیقات مطرح بوده است.

تحقیقات یوفو

به صورت کلی ایده اشیا ناشناس پرنده مربوط به سال‌های اخیر و یا قرن گذشته نیست و از دیرباز انسان‌ها پدیده‌های ناشناخته و غیر قابل توجیهی را در آسمان و یا روی زمین دیده‌اند. با این حال می‌توان گفت که تنها از اواسط قرن گذشته و با داغ شدن بحث تحقیقات یوفو دولت آمریکا در قالب پروژه‌ای به نام کتاب آبی و پروژه‌های دیگر بود که موضوع اشیا پرنده ناشناس توجه عموم مخاطبان را به خود جلب کرد.

موضوعی که از همان دوران تاکنون در کتاب‌ها، فیلم‌ها، سریال‌ها و انواع مختلف داستان‌ها به آن پرداخته شده و نظریه پردازان بسیاری هم صحبت‌های عجیب و غریب و حتی دیوانه‌واری را در مورد آن مطرح کرده‌اند.

با این حال، همان‌طور که اشاره شد دولت آمریکا و مشخصا، ارتش این کشور از گذشته مشغول جمع‌آوری اطلاعات در مورد پدیده یوفو بوده است. البته تلاش این ارگان نظامی بیشتر متوجه خطر این پدیده برای امنیت ملی ایالات متحده بوده و پیدا کردن منشا یوفوها و کشف ارتباط احتمالی آن‌ها با موجودات فضایی در درجه اول اهمیت قرار نداشته است.

ارتش آمریکا

ارتش آمریکا بحث تحقیق در مورد یوفوها که هم‌اکنون در اسناد رسمی موجود از نام «پدیده‌های هوایی ناشناخته» (Unidentified Aerial Phenomena) یا UAP برای صحبت راجب آن‌ها استفاده می‌شود را به دفتر اطلاعاتی نیروی دریایی ارتش واگذار کرده و عمده تمرکز این دفتر هم بررسی ارتباط این پدیده‌ها با تکنولوژی‌های سایر کشورهای جهان بوده است.

در واقع دفتر اطلاعاتی نیروی دریایی با انجام تحقیقات گوناگون احتمال دستیابی کشورهای رقیب آمریکا به تکنولوژی‌های پیشرفته را مورد بررسی قرار می‌دهد و روی این موضوع که فناوری‌های مورد نظر تا چه حد با بحث یوفو مرتبط هستند، تمرکز دارد.

البته تا سال‌های اخیر اطلاعات آشکاری در مورد تحقیقات یوفو دفتر اطلاعاتی نیروی دریای در دست نبود و به تازگی با برملا شدن برخی گزارش‌ها و صحبت‌های افرادی که در این تحقیقات درگیر بوده‌اند، عموم مردم از ادامه تحقیقات در مورد بحث اشیا ناشناس پرنده توسط دولت آمریکا و ارتش این کشور باخبر شده‌اند.

در همین رابطه، سناتور جمهوری‌خواه ایالت فلوریدای آمریکا، مارکو روبیو (Marco Rubio) این موضوع را مورد توجه قرار داده و از دفتر اطلاعاتی نیروی دریایی خواسته تا گزارشی را در این رابطه، با عموم مردم به اشتراک بگذارد.

انتشار گزارش در مورد یوفوها

روبیو اخیرا در مصاحبه‌ای گفته که بر اساس اطلاعات موجود، به صورت متعدد دیده شده که اشیا ناشناخته‌ای بر فراز تشکیلات نظامی و مکان‌هایی که ارتش آمریکا در آن‌ها مشغول به کار بوده، پرواز می‌کنند. چنین اشیائی مطمئنا بخشی از پروژه‌های هدایت شده توسط سایر ارگان‌های ایالات متحده نیستند و می‌توان گفت که ناشناخته بودن آن‌ها پتانسیل این را دارد تا به بزرگ‌ترین خطر برای امنیت ملی آمریکا تبدیل شود.

این سناتور آمریکایی می‌گوید که دلیل اصلی انتخاب نیروی دریایی ایالات متحده برای انجام تحقیقات یوفو مورد نظر، ارتباط مستقیم این بخش از ارتش با اشیا مورد نظر بوده و این پدیدها بیش از سایر بخش‌ها، نیروی دریایی را تحت تاثیر قرار داده‌اند.

مدتی پیش اعلام شد که وزارت دفاع آمریکا در قالب پروژه‌ای با نام «برنامه شناسایی تهدیدهای پیشرفته هوایی» (AATIP)، مشغول انجام تحقیقات روی بحث پدیده‌های هوایی ناشناخته بوده است. در اطلاعات منتشر شده در این رابطه، گزارش‌هایی از اجسام پرنده غیر معمول وجود دارند؛ اجسامی که با سرعت‌های باورنکردنی در آسمان حرکت می‌کنند و بدون هیچ نشانه قابل رویتی از تجهیزات تولید کننده پیش‌رانش و موتورهای معمولی موجود روی هواپیماها، مانورهای حیرت‌انگیزی را در آسمان اجرا می‌کنند.

با این تفاسیر هنوز دقیقا مشخص نیست که گزارش مدنظر سناتور روبیو دقیقا چه زمانی منتشر خواهد شد و یا اطلاعاتی از تحقیقات سری AATIP در این گزارش وجود خواهد داشت یا خیر؟ با این حال می‌توان گفت که در سال‌های اخیر اقدامات مثبتی در مورد برملا کردن اطلاعات سری جمع‌آوری شده در این رابطه صورت گرفته و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک هم انتشار این گزارش بخش دیگری از ابهامات عموم علاقه‌مندان در مورد تحقیقات یوفو دولت آمریکا را روشن کند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

انتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!مرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیمرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیانصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!انصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!کنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسکنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!سریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالسریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسنادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!نادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسبازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسشمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!شمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!حمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادحمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شدروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شد
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجششجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردشجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردمرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟مرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟کابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کندکابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کند
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز