Sunday, 20 September 2020|يکشنبه، 30 شهريور، 1399|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 69 نفر

مروری بر گذشته

فال روزانه – 16 شهریور 1399

تاریخ انتشار: يکشنبه، 16 شهريور، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فال روز متولدین فروردین :

اگر انتخاب های فعلیتان به نظرتان کمی غیر منطقی می آیند خودتان را نگران نکنید زیرا برای به دست آوردن نگرشی صحیح نسبت به آنچه در محل کارتان دارد اتفاق می افتد هنوز به زمان بیشتری نیاز دارید. تصمیماتی که فعلا می گیرید چندان قطعی نیستند و بعدا فرصت کافی برای ایجاد تغییرات لازم در آنها را خواهید داشت. فعلا به احساسات درونی‌تان اعتماد کنید تا زمان مناسب برای انتقال مسئولیت کنترل اوضاع به مغزتان فرا برسد. بد نیست با شخصی که از شما با تجربه تر و مسن تر است مشورت کنید و به توصیه‌هایی که به شما می شود توجه کنید. سعی کنید برای برگرداندن رابطه عاطفی‌تان به وضعیت قبلی بیشتر به افکار و نظرات طرف مقابلتان اهمیت بدهید.

فال روز متولدین اردیبهشت :

شما در حال حاضر دارید به روابطی که دارید عمق تازه ای می بخشید، اما همزمان فرصت‌هایی برای آشنایی با افرادی تازه چه در زمینه روابط شخصی و چه روابط حرفه ای برای شما فراهم خواهد شد. با این حال باید احتیاط کنید که آنقدر غرق نشان دادن افکار و احساسات خود نشوید که مجالی برای طرف مقابلتان باقی نگذاشته و در آنها دافعه ایجاد کنید. گوش کردن به حرف های آنها درس های تازه ای برای شما به همراه خواهد داشت و رد و بدل کردن ایده‌هایتان به صورت دوجانبه به نفع همه خواهد بود و برای شما احترام بیشتری به همراه خواهد داشت. بهتر است فعلا در زمینه روابط عاطفی به ویژه اگر رابطه‌تان خیلی قدیمی نیست بیش از حد هیجانی و احساساتی رفتار نکنید.

فال روز متولدین خرداد :

امروز باید بتوانید به موقع جلوی خودتان را بگیرید در غیر این صورت گرفتن یک تصمیم ناگهانی و حساب نشده می تواند درس تلخی برای شما به همراه داشته باشد. امروز شما در تلاش برای به ثبات رساندن احساسات خود با تنش‌ها و چالش‌هایی مواجه خواهید بود. به نفعتان است که به جای شروع عجولانه پروژه های تازه، تلاشتان را روی تکامل و پیشرفت کارهایی که فعلا در دست انجام دارید متمرکز کنید. شما نیاز دارید حواس پرتی ها و کارهای غیر ضروری را کنار گذاشته و توانتان را صرف پرداختن به نیازهای اساسی خود کنید. پروژه‌هایی که قرار است همه دنیا را تغییر دهند و همه را انگشت به دهان کنند را برای وقت دیگری بگذارید و سرتان به کارتان باشد.

فال روز متولدین تیر :

امروز ایجاد تعادل بین احساسات و حس وظیفه‌شناسی‌تان برای شما کار دشواری خواهد بود. اجازه ندهید استرس ناشی از اجبار برای انجام یک کار ذهن شما را به خود مشغول کند و وضعیت فکری‌تان را به هم بریزد. تسلیم احساسات شدید و ناگهانی نشوید، اما لزومی ندارد تمام کارهایتان را هم بر اساس احساس مسئولیت و وظیفه شناسی قرار دهید. از خاکستر شکستی که این اواخر خورده بودید آتش شور و اشتیاق مجددا شعله کشیده و فرصت‌هایی برای رسیدن شما به رضایت شخصی فراهم خواهند شد که شما را قادر می سازند موفقیت و دست یابی به منافع را جایگزین حس فقدان و شکست کنید. احساسات و تخیل خود را برای بخشیدن جانی تازه به روابط عاطفی‌تان به کار بگیرید.

فال روز متولدین مرداد :

شاید نسبت به برخی مسائل زندگی‌تان دید چندان واقع‌بینانه ای نداشته باشید، اما امروز ناگهان به محدودیت های زمانی خود پی خواهید برد و به دنبال آن محدودیت‌ها و موانع دیگری که سر راهتان قرار دارند نیز برایتان آشکار خواهند شد. روحیه خودتان را از دست ندهید، موانع و مشکلات برای همه وجود دارند، آنچه اهمیت دارد این است که با قدرت تمام با آنها مواجه شده و با پشت سر گذاشتن آنها به فردی قویتر از قبل تبدیل شوید. در زمینه مسائل عاطفی احساسات پیچیده و ضد و نقیضی وجودتان را فرا گرفته‌اند اما آماده هستید تا آسیب‌هایی که در گذشته خورده‌اید را پشت سر بگذارید و زندگی جدیدی برای خود بسازید.

فال روز متولدین شهریور :

امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحالید، اما در نظر داشته باشید که حال دیگران لزوما مثل شما نیست، پس اگر می بینید کسی بی حوصله و بدخلق است بیش از حد برای سرحال کردن او تلاش نکنید، زیرا ممکن است با واکنش های نه چندان خوشایندی مواجه شوید! برای مدتی انتظار موفقیت های خیلی بزرگ و یک شبه نداشته باشید و سعی کنید قدم به قدم برای رسیدن به آنچه می خواهید پیش بروید تا هم در مسیرتان دچار نا امیدی نشوید و هم خودتان را خیلی خسته نکنید و هر چند دیرتر اما در آرامش به هدفتان برسید. بدبینی نسبت به رابطه عاطفی‌تان را کنار گذاشته و به خودتان و طرف مقابلتان فرصت کافی برای پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر بدهید.

فال روز متولدین مهر :

شک و تردیدهایی که داشته اید امروز از میان خواهند رفت و با وجود شرایط متغیر اطرافتان با اطمینان کامل تصمیم‌هایتان را خواهید گرفت. فقط پیش از عملی کردن تصمیم‌هایتان به ویژه آنهایی که به مسائل مالی مربوط می شوند حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید. امروز حرف زدن پشت سر این و آن اصلا به شما توصیه نمی شود. اگر با کسی مشکلی دارید به جای غیبت کردن راجع به آن با خود آن شخص به طور مستقیم صحبت کنید. در غیر این صورت یک عالمه حرف‌هایی که اصلا به ذهنتان خطور نمی کرده هم به این غیبت‌هایتان اضافه شده و به گوش این شخص خواهد رسید و اعتماد و رابطه ای که بین شما بوده است را از بین خواهد برد.

فال روز متولدین آبان :

امروز وقت آن رسیده است که بالاخره بعضی از آن ایده های خیلی خوبی که در سرتان دارید را عملی کنید. شما حتی اگر یک نابغه هم باشید تا زمانی که این همه ایده فقط در سرتان مانده و عملی نشوند هیچ ارزشی نخواهند داشت. محدودیت‌ها و موانعی در راه هستند که اگر همین حالا به جای حرف زدن وارد عمل نشوید به زودی گریبانتان را گرفته و برایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. شاید همکارانتان با شما اختلاف نظرهایی داشته باشند که حتی ممکن است باعث بحث و جدل بین شما شوند. اما اگر با اعتماد به نقش و خود آگاهی زیادی که در حال حاضر دارید بتوانید هوشمندانه تصمیم بگیرید که چه زمانی به صورت گروهی و چه وقت تنهایی پیش بروید همه چیز روبراه خواهد شد.

فال روز متولدین آذر :

امروز هیچ کاری را ناتمام رها نکنید و هر پروژه ای که در دست دارید را به طور کامل انجام دهید. این همه کارهای نیمه تمام جلوی ورود فرصت های جدید به زندگی‌تان را می گیرند و مانع پیشرفت بیشتر شما می شوند. علاوه بر این هر لحظه ممکن است شرایط موجود تغییر کنند و دیگر نتوانید کارهایتان را به آن خوبی که اکنون برایتان امکان پذیر است پیش ببرید. نگذارید هیچ کاری و حتی هیچ رابطه ای در زندگی‌تان بلاتکلیف باقی بماند، یا آنها را برای همیشه کنار گذاشته و یا به سرانجام برسانید. شاید دیگران از روی ظاهرتان قضاوت کرده و فکر کنند که اوضاع زندگی‌تان کاملا روبراه است و هیچ مشکلی ندارید، حداقل با افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و باری که روی دوشتان است را سبکتر کنید.

فال روز متولدین دی :

در حال حاضر انجام دادن کارها به صورت گروهی نتایج ویژه ای برای شما به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد که در آینده نزدیک به خوبی شناخته شوید. شما استعدادهای نهفته ای دارید که شما را تبدیل به عضوی موثر و اساسی در اجتماع اطرافتان می کنند. مهارتی که در تشخیص نقاط قوت و ضعف همکارانتان دارید عاملی کلیدی است که باعث افزایش بهره‌وری گروه می شود. البته باید در نظر داشته باشید که حتما زمانی را هم به تنهایی و در آرامش سپری کنید تا باتری‌هایتان برای ادامه این فعالیت‌ها شارژ شوند. امروز خودتان هم زیاد از احساساتتان سر در نمی آورید و ثبات احساسی چندانی ندارید، پس عشقتان را به خاطر این که درکتان نمی کند سرزنش نکنید.

فال روز متولدین بهمن :

با وجود این که خودتان احساس می کنید رسیدن به اهدافتان دارد برای شما غیر ممکن می شود، با داشتن یک برنامه ریزی درست برای رشد در زمینه حرفه ای می توانید در روزهای آینده پیشرفت بسیار زیادی داشته باشید و موفقیت خود را تضمین کنید. درست است که پیشرفتتان زیاد به چشمتان نمی آید، اما به جای این که شک و تردیدهایتان را به همکارانتان هم انتقال بدهید سعی کنید انرژی‌تان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید تا به اهدافتان دست پیدا کنید. شاید فکر کنید که رشد و پیشرفتتان خیلی اندک است، با این حال دارید زندگی‌تان را خیلی بیش از آن که خودتان متوجه باشید بهبود می بخشید.

فال روز متولدین اسفند :

شما در حال حاضر نیاز شدیدی به توسعه علم و دانش خود احساس می کنید و با آغوش باز پذیرای ایده‌ها و تجربه‌هایی هستید که به شما انگیزه لازم برای تعیین اهداف جاه طلبانه تازه ای را می بخشند. اگر بتوانید به جزئیات کارهایتان به اندازه کافی توجه داشته باشید فرصت های فوق‌العاده ای برایتان به وجود خواهند آمد که سطح زندگی شما را به طور قابل توجهی بالا خواهند برد. امروز کمی حواستان پرت است و در عالم فکر و خیال هستید، اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است با انجام کارهای اشتباه برای خودتان دردسر درست کنید. خودتان را درگیر کارهایتان کرده و به ذهنتان اجازه پرواز ندهید، قبل از خواب برای خیال پردازی زمان بهتری است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

انتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!مرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیمرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیانصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!انصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!کنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسکنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!سریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالسریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسنادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!نادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسبازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسشمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!شمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!حمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادحمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شدروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شد
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجششجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردشجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردمرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟مرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟کابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کندکابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کند
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز