Sunday, 27 September 2020|يکشنبه، 6 مهر، 1399|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 59 نفر

مروری بر گذشته

برای اولین بار در تاریخ یک فوتبالیست زن در تیم مردان بازی خواهد کرد
برای اولین بار در تاریخ یک فوتبالیست زن در تیم مردان بازی خواهد کرد
لیگ قهرمانان آسیا - هفته ششم
لیگ قهرمانان آسیا - هفته ششم
انتقاد تند سعید راد از سریال دل
انتقاد تند سعید راد از سریال دل
روحانی در جلسه هیئت دولت: برجام آمریکا را مفتضح کرد
روحانی در جلسه هیئت دولت: برجام آمریکا را مفتضح کرد
پیشخوان روزنامه ها – 3 مهر 1399
پیشخوان روزنامه ها – 3 مهر 1399
پیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هود
پیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هود
طرز تهیه گشنیز پلو با مرغ زعفرانی
طرز تهیه گشنیز پلو با مرغ زعفرانی
تاثیر مصرف روزانه سالاد بر بدن
تاثیر مصرف روزانه سالاد بر بدن
اقیانوس‌ های ابری ایران را کجا ببینیم؟
اقیانوس‌ های ابری ایران را کجا ببینیم؟
دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟
دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟
اعدام برادران باند مخوف تجاوز به ۳۶ زن در مشهد، گلستان و مازندران
اعدام برادران باند مخوف تجاوز به ۳۶ زن در مشهد، گلستان و مازندران
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 2 مهر 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 2 مهر 1399
قیمت خودرو طی ۱۰ سال گذشته به چه میزان تغییر کرده است؟
قیمت خودرو طی ۱۰ سال گذشته به چه میزان تغییر کرده است؟
گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!
گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!
لیگ قهرمانان آسیا - هفته سوم مرحله گروهی | شهرخودرو 0 - شباب الاهلی 1
لیگ قهرمانان آسیا - هفته سوم مرحله گروهی | شهرخودرو 0 - شباب الاهلی 1
ماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودش
ماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودش
توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!
توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)
بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!
بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!
فال روزانه – 31 شهریور 1399
فال روزانه – 31 شهریور 1399

گل‌محمدی: در این چند روز فقط دروغ شنیدم

تاریخ انتشار: يکشنبه، 16 شهريور، 1399 اخبار ، اخبار ورزشی
+ A -

سرمربی پرسپولیس می‌گوید از دروغ شنیدن از طرف مدیران باشگاه خسته شده و بعد از لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا خواهد شد.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز (یکشنبه) این تیم اظهار کرد: ما از هفته پیش تمریناتمان را بعد از چند روز استراحت شروع کردیم. مقداری درگیر نقل ‌و انتقالات بودیم. با توجه به این که باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کردیم، دو ماموریت داشتیم. نخست، حفظ بازیکنان قدیمی که تیم را قهرمان کردند و دوم، گرفتن بازیکنان جدید. در طول فصل چند بازیکن مانند بیرانوند و استوکس از جمع ما جدا شدند و بازیکنان دیگر مانند علیپور امروز و ترابی هم چند روز پیش از تیم جدا شدند. ما جای این بازیکنان، چند نفر را جذب کردیم و لیست خروجی نداشتیم.

هنوز یک تمرین کامل نداشته‌ایم

او افزود: انرژی زیادی در این چند روز از ما گرفته شد و تمریناتمان به خاطر نبود نفرات، ناقص برگزار شد. امروز کار بشار رسن هم به نظر می‌رسد درست شده است و قرار شده به تمرین بیاید. ما بازیکنان خوبی مانند ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنار ما باشند. برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. آن‌ها خیلی برای باشگاه تلاش کردند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ما تمرینات کاملی با بازیکنان نداشتیم. نمی‌خواهم ذهن هواداران را ناراحت کنم ولی مشکلاتی داریم که قابل گفتن نیست. هنوز آن تمرینی که باید با بازیکنان داشته باشیم، نداشتیم. این موضوع علی‌رغم نامه‌هایی است که از دو ماه پیش به باشگاه درباره تمدید و عقد قرارداد با بازیکنان دادم، رخ داده است. متاسفانه این اتفاق رخ نداده و آن قدر دیر جنبیدیم که این اتفاقات برای ما افتاد و باید با تیم ناقص تمرین کنیم. ما یک هفته دیگر بازی داریم ولی هنوز یک تمرین کامل نداشته‌ایم. می‌دانید که تیم‌های رقیبمان چندین بازیکن برزیلی و اروپایی جذب کردند و اندازه دو سال ما خرج کرده‌اند. رقابت‌های سختی پیش رو داریم ولی هنوز مشکلات پیش پا افتاده‌ای داریم که حل نشده است. من در این چند روز فقط دروغ شنیدم و فردا نامه‌ عدم همکاری‌ام را به باشگاه می‌دهم.

بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می‌روم

گل‌محمدی درباره استعفایش توضیح داد: احتمالا بعد از لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا می‌شوم. واقعا خودم از این همه دروغی که شنیده‌ام، خسته شده‌ام. آن‌ها درباره همه مسائل دروغ می‌گویند. قرار بود امروز باشگاه پرداختی داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد. بازیکن از جیب خودش پول رضایت‌نامه‌اش را پرداخت کرده است. هر روز و هر ساعت به من زنگ می‌زنند که چکی که دادند را چه کنند. اگر نمی‌خواهند تیم‌داری کنند به ما بگویند. من با اسپانسر کار ندارم و این موضوعی است که باید بین باشگاه و اسپانسر حل شود. در هر صورت در این تیم افرادی تصمیم‌گیرنده هستند و باید پاسخگو باشند. هفته گذشته آقای رسول پناه به ما قول داد ولی متاسفانه به قولش عمل نکرده و بازیکنان ناراحت هستند.

در نقل و انتقالات ضعیف بودیم

او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی در لیستش بوده که جذب نشده است، بیان کرد: در مورد نقل ‌و انتقالات خیلی ضعیف ظاهر شدیم. تمرکز ما باید روی تمرین باشد اما کلا راجع به مشکلات مالی و جذب بازیکن فکر می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره صحبت رسول‌پناه که عنوان کرده بود ناراحتی بازیکنان از او نیست، گفت: کسی که مدیریت باشگاه را قبول می‌کند باید به تعهدات سال‌های گذشته هم عمل کند. وقتی من مدیر تیمی می‌شوم از مشکلاتش با خبرم. این که یک فردی در گذشته مشکل آفرین شده است، دلیل نمی‌شود که الان هم مشکل داشته باشیم. آقای رسول‌پناه اختیارات لازم را دارد و می‌تواند درآمدزایی کند. ما در این چند وقت فقط دروغ شنیدیم و هیچ‌کس تمرکز تمرین ندارد.

با جیب خالی نمی‌شود به جنگ غول‌ها رفت

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که اگر مدیریت باشگاه پس از لیگ قهرمانان آسیا با تغییر و تحول مواجه شود، باز هم از پرسپولیس جدا می‌شود، اظهار کرد: من در جایگاهی نیستم که راجع به تغییر و تحولات مدیریتی صحبت کنم ولی ما در حال حاضر مدیریت تیم را می‌شناسیم. آن‌ها باید مشکلات تیم را برطرف کنند. نمی‌شود که ما با جیب خالی با غول‌های آسیا رقابت کنیم. فردا اگر اتفاقی بیفتد، اولین نفر من زیر سوال می‌روم.

او درباره این که آیا موضوعاتی که امروز مطرح کرده به رسول پناه هم منتقل شده است، گفت: خودشان این موضوعات را می‌دانند و قبلا با ایشان صحبت کرده‌ایم.

در آسیا کم نمی‌گذاریم

سرمربی پرسپولیس درباره آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: ما کم نمی‌گذاریم و تا جایی که در توانمان است جانمان را برای این تیم می‌دهیم. من الان به بازیکنان گفتم که تیم ما در حال حاضر قهرمان شده است که این وضعیتش است. اگر قهرمان نمی‌شدیم چه وضعیتی برای ما رقم می‌خورد؟ تیم‌های دیگر نتیجه نمی‌گیرند ولی هم بازیکن جذب می‌کنند و هم پول دارند.

کاری از دست من برنمی‌آید

گل‌محمدی در واکنش به محرومیت احتمالی پرسپولیس به خاطر نپرداختن مطالبات برانکو، گفت: ما همه مشکلات را درک می‌کنیم. ما با بازیکنان صحبت کردیم که آرام باشند ولی کاری از دست من برنمی‌آید. هرکس که بخواهد سر کار باشد باید مشکل را حل کند.

بازیکن دیگری از ما جدا نمی‌شود

او در پاسخ به این سوال که آیا ربیع‌خواه و انصاری در لیست خروج پرسپولیس هستند، توضیح داد: ما لیست خروج نداریم. یکسری صحبت‌ها می‌شود که صحت ندارد. اگر لیست خروجی باشد باید به صورت رسمی اعلام شود. فکر نکنم بازیکن دیگری از جمع ما جدا شود.

رفتن ترابی قابل پیش‌بینی بود

سرمربی پرسپولیس درباره جانشین علیپور در خط حمله این تیم بیان کرد: من نمی‌توان برخی مسائل را رسانه‌ای کنم. ما در این پست باید بازیکن جذب کنیم. هنوز نقل‌ و انتقالات تمام نشده ولی نمی‌دانم با این وضعیت قرار است چه کار کنیم.

گل‌محمدی درباره جدایی مهدی ترابی اظهار کرد: از نظر قراردادی نمی‌دانم چه بندهایی در قراردادش بوده است. من از دو ماه پیش به باشگاه نامه زده بودم که تکلیف بازیکنانی را که بند فسخ دارند و قراردادشان تمام می‌شود روشن کنند. از قبل این اوضاع قابل پیش‌بینی بود. من ده‌ها بار این موضوع را شفاهی گفتم.

با دروغ نمی‌توانم کار کنم

او در ادامه در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی باید بیفتد که او در پرسپولیس ماندگار شود، گفت: من با دروغ مشکل دارم. دوست ندارم کسی به من دروغ بگوید. من در این مدت دروغ‌های زیادی شنیدم و ادامه دادن با این وضعیت سخت است.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور، بیان کرد: این شرایطی است که به خاطر کرونا وجود دارد. از قطری‌ها ممنونیم چون کشوری حاضر نبود که لیگ قهرمانان آسیا را به صورت متمرکز برگزار کند. اگر قطر نبود این رقابت‌ها لغو می‌شد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)کنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسکنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستگلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!رهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدرهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شددیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰شهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمشهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمبهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!واکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسواکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسانتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هود
بهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجش
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز