Sunday, 27 September 2020|يکشنبه، 6 مهر، 1399|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 65 نفر

کانگانا رانات بازیگر زن مشهور: 99 درصد ستاره های بالیوود معتاد هستند!

تاریخ انتشار: يکشنبه، 16 شهريور، 1399 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

پرونده خودکشی سوشانت سینگ راجپوت به داغ‌ترین موضوع رسانه‌ای اخبار سلبریتی‌های هند تبدیل شده و هر روز دریچه‌ی تازه‌ای رو به این پرونده باز می‌شود. روز گذشته پلیس CBI بعد از چند هفته تفحص اعلام کرد که ظن و تردیدهای موجود پیرامون  احتمال به قتل رسیده شدن سوشانت اثبات نشد و مرگ او یک خودکشی بوده است البته پرونده هنوز بسته نشده است.

طی بررسی‌های مجددی که در پرونده سوشانت سینگ انجام شد مشخص شد که این بازیگر اعتیاد به مواد مخدر داشته و کانگانا رانات بازیگر با جسارت و البته پرحاشیه بالیوود در کمال تعجب همه‌ی اهالی صنعت سینمای هند ادعاهای تازه‌ای را در این رابطه مطرح کرده است. کانگانا بعد از مرگ سوشانت سینگ با جدیت تمام علیه مسائلی همچون باندبازی و وجود مافیا در بالیوود صحبت کرده و با صراحت به مقابله با برخی چهره‌های مطرح سینما همچون کارن جوهر پرداخته است و تازه‌ترین گفته‌های او به  اعتیاد و فساد اخلاقی در میان سوپراستارها مربوط می‌شود.

کانگانا رانات مدعی شده که ۹۹ درصد ستاره‌های بالیوود به مواد مخدر خصوصا کوکائین اعتیاد دارند. رانات اخیرا در مصاحبه‌ی اظهار داشته که مواد مخدر همانند آب و نوشیدنی در پارتی‌های بالیوود سرو می‌شود و اهالی صنعت، تازه واردین را از همان بدو ورود با مواد مخدر آشنا می‌کنند. رانات به صراحت نام چند بازیگر مطرح را به زبان آورده است و خواسته که از رنبیر کاپور، رنویر سینگ و ویکی کوشال تست اعتیاد بگیرند تا اگر حرف‌های او واقعا درست نیستند پاک بودن آنها اثبت شود. او معتقد است دولت هند به طور جدی باید به این مسئله ورود کند و اقدامی انجام دهد و او اعلام آمادگی برای هرگون همکاری در این راستا با دولت کرده است.

این بازیگر مطرح که برنده جایزه ملی هند هم هست می‌گوید: "مصرف مواد مخدر برای ستاره‌های بالیوود امری عادمی و رایج است و تازه واردها هم خیلی زود شروع به مصرف می‌کنند. فروشندگان مواد مخدر موادی مانند کوکائین، LSD، اکستازی و غیره در اختیار سلبریتی‌ها می‌گذارند و همسران ستاره‌ها هم پارتی‌ها را میزبانی می‌کنند و همه اقدامات تهیه مواد به شکلی قاعده‌مند انجام می‌شود و درکل محیط متفاوتی است. شما در این پارتی‌ها با افرادی مواجه می‌شوید که فقط مواد مصرف کرده و هرزگی می‌کنند." وی ادعا می کند که بسیاری از دولت ها به رشد این مافیای مواد مخدر در بالیوود کمک کرده اند.

او در ادامه می گوید: "این افراد ترویج دهنده باندبازی و فامیل بازی هستند، بسیاری از آنها از کودکی مواد مصرف کرده و بعدا بازیگر یا کارگردان شده‌اند. این بازیگران که من با یکی از آنها مدتی رابطه داشتم وقتی وارد یک جا می‌شوند اول از مشروبات الکلی شروع می‌کنند و بعد سراغ مواد می‌روند. فساد اخلاقی آنها غیر قابل وصف است. من دیده‌ام که در این مهمانی‌ها اوضاع چقدر  تحت تاثیر مواد مخدر اسف‌بار و غیرقابل کنترل است."

این بازیگر مطرح می‌گوید حتی سیاستمداران و مقامات رسمی سیاسی هم چشم‌هایشان را به روی این حقایق موجود در بالیوود بسته‌اند. وی گفت که بازیگران برای سیاستمداران فعالیت می کنند و به همین دلیل این مسائل و مصرف مواد مخدر در میان ستاره‌ها توسط دولت نادیده گرفته می شود. رانات می‌گوید وقتی پارتی‌های بالیوودی برگزار می‌شود یک سری افراد مشخص که از این داستان‌ها حمایت می‌کنند به این مهمانی‌ها دعوت می‌شوند و آنها عمدتا افرادی هستند که رستوران و کلاب دارند.

او در ادامه می‌گوید وقتی تازه وارد صنعت سینما شده بود یک بازیگر شناخته شده به او مواد مخدر خورانده بود (در نوشیدنی او مواد مخدر ریخته بود) و از او سوءاستفاده کرده بود و مدتی این تجربه تلخ همراه او بوده است.

رانات در ادامه گفتگوی خود یک مراسم سینمایی را روایت می‌کند که به چشم خود دیده بود یک ستاره بزرگ بالیوود همراه همسرش آزادانه پشت صحنه فیلمبرداری یک کار مواد مخدر مصرف می‌کردند و آنجا اولین باری بود که دنیای کثیف  مواد مخدر در بالیوود را می‌دید. بعدا با یک ستاره بزرگ سینما وارد رابطه شد که یک بار این ستاره به خاطر اوردوز کردن در بیمارستان بستری شد درحالیکه این ستاره و خانواده‌ای تلاش داشتند مرا از این مسئله دور نگه دارند. او معتقد است بالیوود مانند مافیا یا یک دنیای زیرزمینی عمل می کند و اگر کسی به اداره پلیس برود و طلب کمک کند با او آرم بیمار روانی زده می شود و یا حتی به قتل می‌رسد.

رانات می‌گوید اگر او الان که در حال افشا کردن این مسائل است در بمبئی بود حتما او را به قتل می‌رساندند و خیلی‌ها الان به من برچسب بیمار دوقطبی می‌زنند.. او از ابتدای اعمال قرنطینه در کشور هند در خانه ویلایی‌اش در منالی به سر می‌برد. او معتقد است اگر کار دشمنانش را تمام نکند آنها کار او را تمام خواهند کرد به همین خاطر در این مسیر دست بردار نخواهد بود. خیلی از چهره‌ها در مقابل این اظهارات جنجالی رانات سکوت کرده‌اند اما برخی در مقابل حرفهای او واکنش نشان داده‌اند.

راوینا تاندون بازیگر کهنه کار بالیوود در واکنش به این حرف رانات که ۹۹ درصد ستاره‌های بالیوود را معتاد خطاب کرده گفت: " در سطح جهانی ۹۹ درصد قضات، سیاستمداران، مقامات رسمی، پلیس‌ها فاسد هستند. این گفته نمی‌تواند یک توصیف کلی درمورد همگان باشد. مردم باهوش هستند و می‌توان فرق خوب را از بد بفهمند. چند سیب خراب نمی‌تواند همه سیب‌های داخل سبد را خراب کند. درست همانند افراد در صنعت سینمای ما که هم خوب در آن هست و هم بد." رام گوپال ورما فیلمساز مطرح هند هم خیلی متعجب است که چرا اهالی صنعت بالیوود در برابر این گفته رانات سکوت کرده‌اند و در پستی چنین توئیت زده است: "اگرچه من هم به همین سینما تعلق دارم اما گیج شدم… و سکوت آنها (ستاره ها) برچسب خوردن  عناوین متجاوز ، قاتل، مافیا و غیره را به آنها تائید می‌کند."

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)کنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسکنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستگلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!رهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدرهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شددیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰شهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمشهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمبهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!واکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسواکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسانتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هود
بهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجش
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز