Friday, 25 September 2020|جمعه، 4 مهر، 1399|اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم|افراد آنلاین: 65 نفر

فال روزانه – 19 شهریور 1399

تاریخ انتشار: چهارشنبه، 19 شهريور، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فال روز متولدین فروردین :

خواب‌هایی که می بینید به نظرتان خیلی الهام بخش و واقعی می آیند و امروز برای شما منبع ایده های جدیدی خواهند بود. شما در حال حاضر خیلی هیجان زده و پرانرژی هستید و می خواهید تا جان در بدن دارید روی پروژه ای که در دست اقدام دارید کار کنید. بهتر است کمی ترمز بگیرید و کمتر به خودتان فشار بیاورید. این طور که شما دارید تخته گاز پیش می روید به زودی توانی برای ادامه راه برایتان باقی نخواهد ماند. خودتان را بیش از حد خسته نکنید و زمانی را هم به استراحت و پرداختن به کارهای مورد علاقه خود اختصاص دهید. وقت گذراندن با کسی که دوست دارید یکی از بهترین گزینه های ممکن برای انرژی گرفتن و احساس آرامش است.

فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز با یک نفر که از لحاظ عاطفی و یا حرفه ای برای شما اهمیت بسیاری دارد مکالمه خیلی خوبی خواهید داشت که برای هر دوی شما بسیار جالب و هیجان انگیز بوده و به پیشبرد روابطتان کمک قابل توجهی خواهد کرد. در نظر داشته باشید که حتما در کمال صداقت صحبت کرده و نگرانی‌هایتان را با طرف مقابلتان در میان بگذارید. خیالتان راحت باشد! همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. صبوری یکی از نقاط قوت شما است، ولی نگذارید این ویژگی مثبت شما تبدیل به عامل بازدارنده شود و باعث شود در انتظار برای رسیدن زمان مناسب، انجام کارهای واجب را به تأخیر بیندازید. اکنون شانس با شما یار است و چیزهای خوبی در انتظارتان هستند، پس فرصت را غنیمت بشمارید.

فال روز متولدین خرداد :

امروز روز خیلی خوبی برای درخواست ترفیع رتبه و یا پیدا کردن راه های دیگری برای افزایش درآمدتان می تواند باشد. مقامات مافوق شما خیلی خوشحال و سرحال هستند و خیلی بهتر و بیشتر از همیشه حرف‌هایتان را شنیده و مورد توجه قرار می دهند. می توانید پروژه های فوق‌العاده ای که در نظر دارید و یا پیشنهادات حرفه ای خود را با آنها در میان بگذارید و شانس خودتان را امتحان کنید. نگران چه هستید؟ بدترین حالت ممکن این است که به نتیجه مورد نظرتان نمی رسید و همه چیز مثل قبل ادامه خواهد یافت. اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری کردن نیست، اگر چنین قصدی دارید بهتر است یک هفته دیگر هم صبر کنید.

فال روز متولدین تیر :

امروز در هر کاری که انجام می دهید می توانید موفق باشید و به نتایج مطلوب دست پیدا کنید، با این حال ممکن است کمی از برنامه های روزانه‌تان عقب بمانید، کمی دست بجنبانید و این قدر وقتتان را بیهوده تلف نکنید! امروز شما خیلی رمانتیک و سرشار از احساسات هستید و این موضوع شما را در مرکز توجه اطرافیانتان- حتی آنهایی که غریبه هستند- قرار داده و خیلی زود آنها را به شما جذب خواهد کرد. امروز می تواند روز فوق‌العاده ای برای برنامه ریزی یک شب رمانتیک همراه با عشقتان باشد. اگر هم مجرد هستید می توانید این همه احساسی که در وجودتان انباشته شده را در قالب کارهای هنری تخلیه کنید.

فال روز متولدین مرداد :

با وجود این که امروز به شدت نگران مسائل مالی هستید سعی می کنید در ظاهر اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و خودتان را خونسرد نشان دهید تا دیگران به حال واقعی شما پی نبرند. این که بخواهید زندگی خودتان را خوب و کامل نشان دهید قابل درک است، ولی مواظب باشید که حتی اگر دیگران را با حفظ ظاهر گمراه می کنید هم خودتان را گول نزنید. امروز خیلی احساساتی شده‌اید و دلتان می خواهد با عشقتان از دست همه فرار کرده و به یک جای امن و خلوت که فقط خودتان دو نفر در آن باشید پناه ببرید. راستش را بخواهید فرار کردن و این برنامه‌ها بیشتر به درد فیلم‌ها می خورند، اما می توانید برای یک شب آرام دو نفره برنامه ریزی کرده و از کنار هم بودن لذت ببرید.

فال روز متولدین شهریور :

امروز مکالمات جالبی با دوستان در مورد موضوعاتی مختلف از بحث درباره پیشرفت علم گرفته تا غیبت کردن راجع به افرادی که می شناسید خواهید داشت. از این مکالمه لذت ببرید، اما همه حرف‌هایی که می شنوید را باور نکنید، خیلی از این صحبت‌ها چیزی جز ساخته ذهن خلاق دوست عزیزتان نیستند. امروز وارد دوره عاطفی تازه ای می شوید ولی هنوز گذشته را فراموش نکرده‌اید و وابستگی شما به گذشته مانع این می شود که با آغوش باز پذیرای آینده باشید و به همین دلیل کمی آشفته هستید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که احساسات و نیازهای خود را بیان کنید و در مورد دغدغه‌هایتان صحبت کنید.

فال روز متولدین مهر :

امروز تخیل شما خیلی خوب دارد کار می کند و اگر این توانایی خود را به خوبی به کار بگیرید خواهید توانست در محل کارتان نتایج قابل توجهی به دست بیاورید. شاید حتی این خلاقیت ترفیع رتبه و افزایش حقوق برای شما به همراه داشته باشد. البته نباید نقاط ضعف پروژه های پیشنهادی‌تان را از مقامات مافوق خود پنهان کنید، در غیر این صورت خیلی زود به مشکل بر خواهید خورد. اگر در رابطه عاطفی‌تان مشکلی هست باید این نکته را در نظر داشته باشید که نمی شود سرتان را مثل کبک زیر برف فرو کنید و وجود این مسائل را انکار کنید. بهتر است که با مشکلات خود روبرو شوید و به جای این که از مقابله با آنها طفره بروید حلشان کنید.

فال روز متولدین آبان :

ذهن شما امروز همچون یک دستگاه تولید فکر عمل می کند و هر لحظه هزاران فکر مختلف به سرتان می زند و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. ایده‌هایی برای شروع کارها و پروژه های جدید به سرتان می زنند، اما این افکار با چنان سرعتی از ذهنتان می گذرند که اگر همان لحظه آنها را ننویسید حتی یادتان هم نخواهند ماند، چه برسد به این که بخواهید آنها را عملی کنید. پس تمام روز یک دفترچه یادداشت دم دستتان داشته باشید و افکار نبوغ آمیزتان را یادداشت کنید! امروز روز اجرای پروژه های بزرگ نیست، شاید بهتر باشد در یک سخنرانی انگیزشی شرکت کرده یا در یک کلاس ثبت نام کنید، حتی می توانید با دوستانتان دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید.

فال روز متولدین آذر :

امروز بعد از خواب های عجیب و غریب ولی کاملا قابل باوری که شب گذشته دیده‌اید حس ششمتان حسابی فعال شده و ذهنتان همچون یک پیشگو عمل می کند و خیلی خوب می توانید احساس کنید چه افرادی با شما تماس خواهند گرفت و یا به دیدارتان خواهند آمد. اما این حالت در شما توهماتی را نیز ایجاد کرده است و خیلی زود وحشت زده شده و احساس نگرانی می کنید خودتان را بیهوده آزار ندهید اوضاع خیلی بهتر از آن چیزی که احساس می کنید پیش خواهد رفت. اگر نمی توانید نگرانی‌هایتان را کنترل کنید سعی کنید از کسانی که با آنها احساس نزدیکی و راحتی می کنید صحبت کرده و کمک بگیرید.

فال روز متولدین دی :

امروز رفتار شما با همه گرم و دوستانه است و با اجتماع اطرافتان ارتباط خوبی برقرار کرده و از این طریق به مهمانی‌ها و مراسم‌هایی دعوت خواهید شد که در آنها به شما حسابی خوش خواهد گذشت و دوستان تازه ای پیدا خواهید کرد. با نزدیک شدن پاییز انواع ویروس‌ها و باکتری‌ها در فضای اطرافتان پیدا شده‌اند و بدن شما در حال حاضر نسبت به این مسائل ضعف دارد، پس تا جایی که می توانید ویتامین ث مصرف کنید و از ارتباط نزدیک با افراد بیمار تا جای ممکن خودداری کنید. امروز شاید احساس کنید که احساسات شما نادیده گرفته شده است، این موضوع بیشتر از رفتار دیگران به اوضاع درونی شما باز می گردد، پس کسی را سرزنش نکنید.

فال روز متولدین بهمن :

ارتباطات کاری شما در حال حاضر خیلی خوب دارند پیش می روند و این می تواند روی پیشرفت حرفه ای شما اثرات خارق‌العاده ای داشته باشد. تمام تلاشتان را بکنید که از روی ظاهر امور به قضاوت نپردازید، به احتمال زیاد همه چیز دقیقا همان طوری که به نظرتان می رسد نیست. یک نفر اطرافتان هست که مشکلاتی با شما دارد که او را تبدیل به فردی غیر قابل اعتماد می کنند. سعی کنید تا جای ممکن به افرادی که احساس می کنید رفتاری موذیانه دارند نزدیک نشوید؛ زیرا سیستم دفاعی‌تان در حال حاضر ضعیف شده و ممکن است نتوانید از خودتان به خوبی دفاع کنید و یا خطری که شما را تهدید می کند را به موقع احساس کنید.

فال روز متولدین اسفند :

اطلاعات تازه ای به دست خواهید آورد که افکار جدیدی را در سر شما به وجود آورده و علایقی در شما ایجاد می کنند که تا بحال به آنها اهمیت نمی دادید. این مسئله ذهن شما را درگیر سفر به سرزمین های دوردست خواهد کرد. شما همچنین ممکن است با افرادی آشنا شوید که تحصیلات عالیه دارند و یا اهل کشورهای دیگری هستند و یا هر دوی این ویژگی‌ها را به طور همزمان دارند. این افراد چیزهای زیادی برای یاد دادن به شما دارند، به حرف‌هایشان با دقت گوش کنید. اگر از عشقتان ناراحت هستید اگر این موضوع را همین حالا حل کنید خیلی بهتر خواهد بود. شاید عکس‌العمل شما طرف مقابلتان را کمی آزرده کند، ولی بیان کردن احساستان این مشکل را یک بار برای همیشه حل خواهد کرد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰شهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمشهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمبهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!واکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسواکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسانتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!
بهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجش
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز