Sunday, 20 September 2020|يکشنبه، 30 شهريور، 1399|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 62 نفر

مروری بر گذشته

گلایه‌های پوران درخشنده از تفکیک جنسیتی
گلایه‌های پوران درخشنده از تفکیک جنسیتی
پیشخوان روزنامه ها – 26 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 26 شهریور 1399
طرز تهیه تست فرانسوی
طرز تهیه تست فرانسوی
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
تهران در آستانه شیوع موج سوم کرونا قرار دارد
تهران در آستانه شیوع موج سوم کرونا قرار دارد
فال روزانه – 22 شهریور 1399
فال روزانه – 22 شهریور 1399
آیا مصرف شیر خام مفید است یا مضر؟
آیا مصرف شیر خام مفید است یا مضر؟
ماجرای جالب عشق شهریار به ثریا و سرودن یک شعر ماندگار/ آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
ماجرای جالب عشق شهریار به ثریا و سرودن یک شعر ماندگار/ آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
فال روزانه – 24 شهریور 1399
فال روزانه – 24 شهریور 1399
آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!
آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!
پیشخوان روزنامه ها – 29 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 29 شهریور 1399
زنی بخاطر بریدگی کوچک با کاغذ دست و پایش را از دست داد!
زنی بخاطر بریدگی کوچک با کاغذ دست و پایش را از دست داد!
وکیل برانکو: رای محکومیت پرسپولیس به زودی ابلاغ می‌شود
وکیل برانکو: رای محکومیت پرسپولیس به زودی ابلاغ می‌شود
فال روزانه – 26 شهریور 1399
فال روزانه – 26 شهریور 1399
توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!
توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!
کلاهبرداری تلفنی از طریق برنامه شاد [به‌روزرسانی]
کلاهبرداری تلفنی از طریق برنامه شاد [به‌روزرسانی]
بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکس
بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکس
پیشخوان روزنامه ها – 20 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 20 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 20 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 20 شهریور 1399
با قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک چه خودروهایی را می‌توان در بازار جهانی خرید؟
با قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک چه خودروهایی را می‌توان در بازار جهانی خرید؟

فال روزانه – 22 شهریور 1399

تاریخ انتشار: شنبه، 22 شهريور، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فال روز متولدین فروردین :

امروز یکی از نزدیکانتان احساس می کند زیاد حالش خوب نیست و شما فکر می کنید که بهتر است در کنار او مانده و ار او مراقبت و نگهداری کنید. حتما این کار را انجام دهید، اما این را هم در نظر داشته باشید که احساس همدردی شما با این شخص آنقدر قوی است که گذراندن روز در کنار او باعث خواهد شد بخشی از ناخوش احوالی او به شما هم سرایت کند! حواستان باشد که اقدامات لازم را برای مراقبت از خودتان انجام داده و تمام وقتتان را هم به این کار اختصاص ندهید، در غیر این صورت تا فردا حال خودتان از او خیلی بدتر خواهد بود. شما باید برای فردایتان آماده سازی هایی را انجام دهید، حواستان باشد این کار را فراموش نکنید و حتما زمانی را به آن اختصاص دهید.

فال روز متولدین اردیبهشت :

هدفی که برای مدتی طولانی برای رسیدن به آن تلاش کرده اید هنوز خیلی دور از دسترس به نظر می رسد و این موضوع باعث شده است که انرژی و انگیزه ی اولیه ی خود را از دست داده و حتی به این فکر بیفتید که بی خیال آن شوید. وضعیت فعلی به هیچ وجه بدین معنا نیست که شما هرگز به اهداف خود دست نخواهید یافت. شاید گر برای مدتی دست از تقلای بیش از اندازه بردارید خیلی بهتر باشد و به زودی ببینید که برخلاف انتظارتان پیشرفتتان خیلی بیشتر بوده است. این را به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر روی عدم موفقیت خود تمرکز کرده و به آن فکر کنید شانس خود را برای رسیدن به موفقیت کمتر خواهید کرد. وضع به آن بدی که خودتان فکر می کنید نیست.

فال روز متولدین خرداد :

یکی از اعضای خانواده ی شما با مشکلی روبرو شده است و شما به این فکر هستید که امروز را به جای تفریح و خوشگذرانی در خانه مانده و به او کمک کنید این روز سخت را پشت سر بگذارید. اما از طرفی هم کارها و مسئولیت هایی به عهده دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و نمی توانید با بی تفاوتی از کنارشان بگذرید. این که در کنار این عزیزتان مانده و یا به دنبال انجام وظایف و مسئولیت هایتان بروید برای شما انتخاب دشواری خواهد بود. به احتمال زیاد شخصی که قصد دارید در کنارش بمانید از شما خواهد خواست که نگران او نباشید و به کارهایتان برسید. اگر خودش چنین چیزی گفت او را به حال خود گذاشته و اجازه بدهید در خلوت خودش با مشکلش کنار بیاید.

فال روز متولدین تیر :

امروز شما میل شدیدی به یادگیری و کسب اطلاعات از طریق برقراری ارتباط با دیگران دارید ، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که حاضرید تمام روز وقت خودتان را با فعالیت های اجتماعی نه چندان مفید تلف کنید. در واقع ترجیح می دادید که می شد بدون سر و کله زدن های بیهوده و حرف های بی فایده یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. بااین حال باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روابط اجتماعی نباید فقط روی نیازهای خودتان تمرکز کنید و برآورده کردن انتظارات طرف مقابلتان را هم باید مد نظر داشته باشید. انجام وظیفه ای که امروز به عهده ی شما گذاشته شده شما را نگران کرده است، اما باور کنید شما می توانید هر کاری را با موفقیت انجام دهید.امروز شما میل شدیدی به یادگیری و کسب اطلاعات از طریق برقراری ارتباط با دیگران دارید ، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که حاضرید تمام روز وقت خودتان را با فعالیت های اجتماعی نه چندان مفید تلف کنید. در واقع ترجیح می دادید که می شد بدون سر و کله زدن های بیهوده و حرف های بی فایده یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. بااین حال باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روابط اجتماعی نباید فقط روی نیازهای خودتان تمرکز کنید و برآورده کردن انتظارات طرف مقابلتان را هم باید مد نظر داشته باشید. انجام وظیفه ای که امروز به عهده ی شما گذاشته شده شما را نگران کرده است، اما باور کنید شما می توانید هر کاری را با موفقیت انجام دهید.

فال روز متولدین مرداد :

شما قصد رفتن به سفری را داشته اید، اما شاید مجبور باشید بخاطر چیزهایی مثل مسائل مادی این سفر را به وقت دیگری موکول کنید. خوشبختانه وضع خودتان آنقدر بد نیست که مجبور به ابطال برنامه هایتان باشید، اما کفگیر شخصی که قرار بوده در این سفر با شما همراه باشد به ته دیگ خورده است. شاید این موضوع برای شما ناراحت کننده باشد، اما در نظر داشته باشید که این وضعیت موقتی است و به زودی قادر خواهید بود برنامه هایتان را عملی کنید. امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم زیاد روی حس ششم خودتان حساب نکنید و بیشتر به این فکر باشید که چطور با انتخاب هایتان می توانید به اهداف اصلی خود نزدیک تر شوید.

فال روز متولدین شهریور :

امروز احساس می کنید که ملزم به انجام وظیفه ی مهمی هستید و برای عمل به آنچه به عهده دارید حاضر خواهید بود نسبت به همیشه وقت و انرژی خیلی بیشتری صرف کنید. شما امروز اراده و پشتکار فوق العاده ای را در اختیار دارید و همین به شما کمک خواهد کرد تا عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارید. به هر حال فراموش نکنید که امروز روز تعطیلتان است و شما باید وقتی را هم به خودتان اختصاص داده و حداقل هر از گاهی در میان کارها به خودتان هم استراحت بدهید. مهم تر از همه باید مواظب باشید که در راه انجام وظایف و رسیدن به خواسته هایتان نسبت به سلامت خود بی تفاوت نباشید.

فال روز متولدین مهر :

امروز یک دوست صمیمی و یا عشقتان دچار افسردگی شده است و شما وقت زیادی را در کنار او خواهید گذراند تا حالش را بهتر کنید. در طول روز حال او مدام بین ناراحتی و خوشی متغیر خواهد بود و تحمل این وضع برای شما بسیار دشوار به نظر خواهد رسید چون نمی دانید دقیقا چه واکنشی باید از خودتان نشان دهید. شما هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید، اما سعی کنید اوضاع را در جهتی که خودتان می خواهید پیش ببرید. به او اجازه بدهید سر فرصت با این حال روانی خود کنار بیاید. به احتمال زیاد تا پیش از پایان یافتن امروز حال این شخص به وضع عادی باز خواهد گشت و از شما به خاطر این که در کنار او بوده اید قدردانی خواهد کرد.

فال روز متولدین آبان :

شما معمولا در رویارویی با مشکلات و مسائل مختلف خلاقیت بسیاری از خودتان نشان می دهید، اما امروز احساس می کنید که انگار چشمه ی خلاقیتتان خشک شده است و اصلا نمی دانید که چکار باید بکنید. هر چقدر هم که تمرکز داشته باشید و سعی کنید ایده ها و راه حل های جدیدی پیدا کنید نتیجه باب میلتان نخواهد بود. این وضعیت به حال جسمانی شما باز می گردد و برای مبارزه با آن بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که امروز را به خودتان استراحت داده و سعی کنید تا جای ممکن از خودتان کار نکشید. مسائل و مشکلات این یک روز را هم می توانند منتظر بمانند تا شما انرژی و توان خود را بار دیگر یک جا جمع کرده و به مبارزه با آنها بروید.

فال روز متولدین آذر :

امروز شما با یک بحران دشوار روبرو خواهید شد! یک نفر که برای شما ارزش و اهمیت زیادی دارد امروز از شما تقاضا خواهد کرد کاری را برای او انجام دهید که در حالت عادی حاضر به انجام آن نیستید و حتی فکر کردن به آن هم برایتان خوشایند نیست. شما هیچ تمایلی به انجام این کار ندارید، اما طرف مقابلتان به کمک شما نیاز داد. پیش از پذیرفتن و یا رد این تقاضا همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و به این فکر کنید که انجام دادن و یا ندادن این کار چه تأثیراتی روی شما و طرف مقابلتان خواهد گذاشت. در نهایت در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید برای رضایت یک نفر دیگر روی عقاید و باورهای خود پا بگذارید.

فال روز متولدین دی :

امروز شما بی آن که دلیلش را بدانید احساس دلتنگی و افسردگی می کنید و احتمالا زمان زیادی را صرف فکر کردن به این که چه چیزی باعث ایجاد این حالت در شما شده است خواهید کرد. به احتمال زیاد هیچ دلیل خاصی برای این حالت شما وجود ندارد و در واقع این وضع از حال جسمانی شما ریشه می گیرد. با کمی ورزش و تحرک خواهید توانست به این حالت های خود غلبه کنید، پس به جای این که کنج خانه نشسته و به دلیل افسردگی خود فکر کنید از خانه بیرون بزنید و به پیاده روی، کوهنوردی و یا هر فعالیت دیگری که ضربان قلبتان را بالا برده و خون بیشتری را در رگ هایتان به جریان در خواهد آورد بپردازید. تا شب خواهید دید که حالتان کاملا خوب شده است.

فال روز متولدین بهمن :

امروز بالاخره پس از یک انتظار طولانی فرصت دیدار با عشقتان برای شما فراهم خواهد شد و برنامه هایتان بالاخره با هم جور در خواهند آمد. این موضوع باعث خواهد شد که بخش عمده ای از روز را خوشحال و پر انرژی باشید و چشمتان به ساعت باشد تا هر چه زودتر به دیدن این عزیز بروید. شما حرف های زیادی برای گفتن به او دارید، اما اگر این ملاقات را زیادی طولانی کنید نخواهید توانست به موقع به قرارهای بعدی که با دوستان و اعضای خانواده دارید برسید و حتی اگر بتوانید خودتان را به موقع برسانید هم احساس خستگی و بی حوصلگی خواهید کرد. شما که نمی خواهید دوستان و خانواده تان را با خستگی و بی حوصلگی از خودتان ناراحت کنید؟!

فال روز متولدین اسفند :

امروز بیشتر اعضای خانواده در خانه نیستند و هر یک به دنبال کارها و برنامه هایی هستند که برای امروزشان داشته اند. این موضوع باعث خواهد شد که اگر در خانه بمانید به شدت احساس تنهایی کنید و حتی دچار افسردگی شوید. پس شما هم در خانه نمانید و اگر تا به حال قراری با دوستانتان نگذاشته اید همین حالا با آنها تماس بگیرید و مقدمات یک دور همی دوستانه را فراهم کنید. البته که همه ی ما به کمی تنهایی نیاز داریم و حتی این تنهایی فرصت انجام کارهایی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بودید را به شما خواهد داد، اما هر چیزی به اندازه اش خوب است و اگر زیاد شود می تواند مضر باشد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

انتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!مرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیمرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیانصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!انصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!کنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسکنایه الناز شاکردوست به مشکلات اقتصادی + عکسآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآشینا سای، بازیگر مشهور ژاپنی در 36 سالگی خودکشی کردآکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!سریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالسریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریالحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسحاتمی‌کیا فیلم سردار سلیمانی را می‌سازد؟ + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسماجرای حمله با قمه به دختر مهراب قاسم‌خانی + عکسنادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!نادر سلیمانی بازیگری که پرنده‌ها را آزاد می‌کند!بازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسبازیگران زن ترک و آلمانی در هولیای ایرانی + عکسشمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!شمیلا شیرزاد دختر دستفروش متروی تهران ستاره جشنواره ونیز شد!حمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادحمله شدید روزنامه وطن امروز به حامد بهدادروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شدروح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی ستاره درخشان ونیز شد
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجششجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردشجریان در وضعیت نامساعد جسمی قرار داردمرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟مرگ مغزی محمدرضا شجریان صحت دارد؟کابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کندکابوسی که هواداران شجریان را رها نمی‌کند
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز