Wednesday, 23 September 2020|چهارشنبه، 2 مهر، 1399|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 72 نفر

مروری بر گذشته

پیشخوان روزنامه ها – 29 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 29 شهریور 1399
آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!
آکشی کومار: به صورت روزانه ادرار گاو می نوشم!
لیگ قهرمانان آسیا - هفته چهارم مرحله گروهی | التعاون 0 - پرسپولیس 1
لیگ قهرمانان آسیا - هفته چهارم مرحله گروهی | التعاون 0 - پرسپولیس 1
واکنش قاطع علی‌اکبر ولایتی به فعال سازی مکانیسم ماشه
واکنش قاطع علی‌اکبر ولایتی به فعال سازی مکانیسم ماشه
تاثیر مصرف روزانه سالاد بر بدن
تاثیر مصرف روزانه سالاد بر بدن
شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شود
شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شود
ماجرای جالب عشق شهریار به ثریا و سرودن یک شعر ماندگار/ آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
ماجرای جالب عشق شهریار به ثریا و سرودن یک شعر ماندگار/ آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
پیشخوان روزنامه ها – 27 شهریور 1399
پیشخوان روزنامه ها – 27 شهریور 1399
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
کندال جنر مواد مصرف می‌کند!
کندال جنر مواد مصرف می‌کند!
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!
۷ سال با دولت تدبیر و امید؛ از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹
۷ سال با دولت تدبیر و امید؛ از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹
سریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریال
سریال جاسوسی امنیتی خانه امن متوقف شد | ابهام در پخش سریال
فال روزانه – 27 شهریور 1399
فال روزانه – 27 شهریور 1399
انتقادات شدید از محصولات جدید کیم کارداشیان برای زنان باردار
انتقادات شدید از محصولات جدید کیم کارداشیان برای زنان باردار
کلاهبرداری تلفنی از طریق برنامه شاد [به‌روزرسانی]
کلاهبرداری تلفنی از طریق برنامه شاد [به‌روزرسانی]
آدم فضایی های زهره نشین؟ کشف نشانه های حیات در سیاره زهره
آدم فضایی های زهره نشین؟ کشف نشانه های حیات در سیاره زهره
یک سکه: ۱۳ میلیون ناقابل/ نرخ جدید سکه، طلا، ارز
یک سکه: ۱۳ میلیون ناقابل/ نرخ جدید سکه، طلا، ارز
ازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکس
ازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکس
طرز تهیه بستنی کاکائویی
طرز تهیه بستنی کاکائویی

فال روزانه – 25 شهریور 1399

تاریخ انتشار: سه شنبه، 25 شهريور، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فال روز متولدین فروردین :

امروز بیش از هر چیزی به عشق فکر می کنید. البته در میان آنها تردید بسیاری وجود دارد. اما این را بدانید زمان مناسبی برای این مسایل انتخاب نکرده‌اید. باید خود را به مسایل دیگر مشغول کنید تا این تفکرات از ذهنتان دور شوند. اگر در نظر دارید به فردی که دوستش دارید بیشتر نزدیک شوید، توصیه می کنیم امروز این کار را انجام ندهید. انرژی های امروز برای مسایل عاشقانه مناسب نیستند. در محل کار هم اگر مشاجره یا حرفی به وجود آمد خودتان را دخالت ندهید. شما باید نگران خود و مسایل کاری و شخصی خود باشید و بحث همکاران به شما ارتباطی ندارد

فال روز متولدین اردیبهشت :

یکی از اطرافیان، اعضای خانواده یا دوستان رفتار سرسنگینی با شما دارد. این مساله باعث می شود تا دایم به این فکر کنید که آیا از دست شما ناراحت است؟ اما این طور نیست. او مشکلات شخصی خودش را دارد و دلیل ناراحتی او شما نیستید. بنابراین پیش داوری نکنید و نسنجیده حرف نزنید. در محل کار، توانایی‌ها و مهارت های خود را به نمایش بگذارید و موفقیت های آینده را برای خود به ارمغان بیاورید. در مورد رابطه عاطفی، شاید دوست داشته باشید در مورد ناراحتی های خود با فرد مورد علاقه‌تان حرف بزنید. اما این کار را انجام ندهید. شاید این حرف‌ها به مشاجره بدل شوند و برای هیچ کدام از شما ثمره خوبی نخواهد داشت.

فال روز متولدین خرداد :

یکی از اطرافیان مشکل دارد و می خواهد با شما حرف بزند و اصطلاحا درد و دل کند. شما با مهربانی خود به حرف‌هایش گوش می دهید و سنگ صبور او می شوید. لازم نیست نظری بدهید. لازم نیست کاری بکنید. همین که حرف‌هایش را می شنوید کافی است. فقط اجازه ندهید این مساله در روحیه شما تاثیر بگذارد. این را بدانید خودتان را باید در اولویت قرار دهید. اگر در کار نمی توانید حواس خود را جمع کنید، خیلی نگران نشوید. این حس‌ها موقتی هستند و دوباره فردا به حالت عادی باز خواهید گشت. شما توانایی های بسیاری دارید و این مساله می تواند در پیشرفت کاری شما بسیار موثر باشد. در رابطه عاطفی هم چندان موفق نیستید. شاید بهتر باشد امروز به این رابطه و دلیل به وجود آمدن آن بیشتر فکر کنید.

فال روز متولدین تیر :

مسایل مالی بیش از همیشه برایتان پررنگ می شود. به جای نگرانی و حرص خوردن، بهتر است حساب های خود را کنترل کنید و ببینید دقیقا در چه وضعیتی قرار دارید. احتمالا به دلیل نگرانی هایی که دارید، بحران مالی خود را بزرگ تر از آنچه واقعا هست، نشان می دهید. در محل کار، بهتر است سرتان به کار خود باشد و با دیگران کاری نداشته باشید. هر حرفی می تواند بر علیه شما استفاده شود. در مورد روابط احساسی شاید حوصله بیرون رفتن و در جمع بودن را نداشته باشید. اما توصیه می کنیم در خانه نمانید و بیرون بروید. در جمع بودن به بهبود روحیه شما کمک شایانی می کند.

فال روز متولدین مرداد :

در محیط کار مراقب حرف و رفتارهای خود باشید. شاید با یکی از همکاران بحثی داشته باشید که چندان خوب نیست. بهتر است به جای جدال بر سر قدرت، مهارت های خود را به نمایش بگذارید تا دعوایی پیش نیاید. در مورد مسایل عاطفی نیز کاملا بی حوصله هستید. شریک عاطفی شما هم حال خوبی ندارد و خیلی از هم سراغی نمی گیرید. این می تواند آغازگر شک و تردید شود. دایم نگران این مساله خواهید بود که شاید دیگر برای او اهمیتی ندارید. اما این را بدانید که او نیز مشغولیت های ذهنی خود را دارد. بهتر است به جای شک، با هم حرف بزنید یا مدتی را از هم دور باشید تا اوضاع بهتر شود.

فال روز متولدین شهریور :

امروز ایده های خلاقانه بسیار خوبی به ذهنتان می رسد. می توانید همه آنها را یادداشت کنید و در یک زمان مناسب از آنها استفاده کنید. برخی از آنها کاملا کاربردی و قابل اجرا هستند و می توانند در کار موجب پیشرفت شما بشوند. در انجام کارهای گروهی بسیار باهوش هستید و می دانید چطور از راهنمایی و مشورت افراد کارشناس کمک بگیرید. برای این نعمت شکرگزار باشید. در رابطه عاشقانه خود کمی آزرده خاطر هستید. شاید تصور کنید عشقی که داشته‌اید امروز خیلی پررنگ نیست. اما نگران نشوید، انرژی های امروز این طور هستند و مشکلی میان شما و عشقتان وجود ندارد.

فال روز متولدین مهر :

یکی از اطرافیان یا اعضای خانواده بسیار ساکت به نظر می رسد. شاید تصور کنید از دست شما ناراحت است اما این طور نیست. او مشغولیت های ذهنی خودش را دارد. بهتر است خیلی خود را درگیر این مساله نکنید. در مورد کار ایده های جالبی در سر دارید. اگر می خواهید شغلتان را عوض کنید، امروز برای گشتن و پیدا کردن کار جدید زمان خوبی است. می توانید توانایی های خود را به خوبی عرضه کنید. در مورد مسایل عاطفی، شاید روز رمانتیک یا آرامی نداشته باشید. دلخوری و بحث به دلایل مختلف ممکن است میان شما به وجود بیاید. اما نگران و ناامید نشوید. این مسایل موقتی هستند و برطرف خواهند شد.

فال روز متولدین آبان :

دوست دارید بیشتر تمرکز خود را روی کار بگذارید. این مساله با مخالفت خانواده یا همسر شما مواجه می شود. حتی شاید ناراحتی از اینکه بیشتر وقت خود را به کار اختصاص داده‌اید نیز پیش بیاید. بهتر است مراقب حرف‌هایی که به زبان می آورید باشید. نگذارید همه چیز روی هم جمع شوند و ناگهان از کوره در بروید. در مسایل کاری بهتر است روند همیشگی خود را تغییر دهید تا پیشرفت های سریع تر و بهتری حاصل کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز جلوی زبان خود را بگیرید. هر نوع شک و تریدی را کنار بگذارید. بهتر است امروز خیلی با عشقتان در ارتباط نباشید تا مشاجره ای میان شما روی ندهد.

فال روز متولدین آذر :

بسته، چک و یا نامه ای که منتظرش بودید هنوز به دست شما نرسیده است و شما هم قادر به تماس گرفتن با فرد فرستنده نیستید. این موضوع ممکن است شما را نگران کند که آیا اصلا به دستتان خواهد رسید یا خیر. به احتمال زیاد الکی دارید خودتان را نگران می کنید. این جور تأخیرها گاهی پیش می آیند ولی هیچ مشکل جدی و پیچیده ای به وجود نخواهد آمد. آرامش خودتان را حفظ کنید و منتظر بمانید. خاطره یک عشق قدیمی ممکن است در ذهن شما زنده شود. اگر کسی را دوست دارید این فکر را از ذهن خود بیرون کنید، شما عوض شده‌اید و حالا کس دیگری را دوست دارید. با گذشته برای همیشه خداحافظی کنید.

فال روز متولدین دی :

نگرانی های مالی شما امروز زیاد می شوند. قرار بوده پولی به دستتان برسد اما نرسیده و این موجب نگرانی شما شده است. اما بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. اگر کمی صبر داشته باشید، همه چیز درست خواهد شد. در مسایل کاری نیز بهتر است خلاقیت به خرج دهید و مهارت های واقعی خود را به نمایش بگذارید. شما توان این را دارید تا بالاتر از این مقامی که هستید، حضور داشته باشید. همه چیز به خلاقیت و تغییر روند عادی کارهایتان بستگی دارد. در مورد مسایل عاطفی، شاید بهتر باشد در مورد نیازها و خواسته های واقعی خود با شریک عاطفی‌تان حرف بزنید. شاید در خلال این مکالمه با هم مشاجراتی هم داشته باشید اما سخت نگیرید. این را بدانید صداقت بهترین راهکار برای بهبود اوضاع است.

فال روز متولدین بهمن :

امروز از نظر عاطفی بسیار خوشحال خواهید بود. فردی که تازه با او آشنا شده‌اید، حس بسیار خوبی به شما می دهد. از اینکه با او آشنا هستید، بسیار خوشحالید. اما از طرفی دچار این تردید نیز هستید که آیا او نیز همین احساس را به شما دارد یا خیر؟ شاید بهتر باشد با او صادقانه حرف بزنید و از احساساتش از او سوال کنید. پس از آن هم می توانید بیرون بروید و یک روز پرهیجان و شاد را در کنار یکدیگر تجربه کنید. در محل کار بسیار مراقب حرف‌هایی باشید که به زبان می آورید. اگر همکاران مشاجره ای با هم دارند شما دخالت نکنید. سرتان به کار خود باشد و به پیشرفت های خود بیندیشید.

فال روز متولدین اسفند :

کمی نگرانی در مورد مسایل مالی در طالع امروز شما وجود دارد. بهتر است به جای آن، همه حساب و کتاب های خود را بازبینی کنید. در صورت کسری داشتن، پول‌ها و هزینه‌هایتان را مدیریت و اولویت بندی کنید. شما می توانید از افراد خبره در این امر کمک بگیرید. بنابراین، جایی برای نگرانی وجود ندارد. در محل کار ایده های بسیار خوبی ارائه می دهید که مورد توجه همکاران و مدیر قرار می گیرد. در مورد مسایل عاطفی، بهتر است هیچ رابطه جدیدی را آغاز نکنید. اگر شریک عاطفی دارید، بهتر است خیلی کنار هم نباشید تا مشاجره ای بین شما پیش نیاید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰شهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمشهره قمر: من تنها بازیگر مطلق سینمای ایرانمبهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!بهنوش طباطبایی و گربه‌اش توقیف شدند!واکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسواکنش یکتا ناصر و منوچهر هادی به انتقادات سعید راد از دل + عکسانتقاد تند سعید راد از سریال دلانتقاد تند سعید راد از سریال دلکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردکرونا شهره لرستانی را دست به عصا کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (305)حمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماحمله شدید وحید یامین پور به رئیس صدا و سیماازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسازدواج نیلوفر هوشمند بازیگر سریال لیسانسه‌ها + عکسپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هودپیمان معادی در نقش اصلی فیلم گوین هوداوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیاوضاع جسمی مهران رجبی وخیم شد + توضیح مهران رجبیمهران رجبی به کرونا مبتلا شدمهران رجبی به کرونا مبتلا شدترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!ترانه علیدوستی جای پریناز ایزدیار را گرفت!شهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودشهر موش‌ها ۳ ساخته می‌شودمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسمهناز افشار از سطح شهر حذف شد + عکسفلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!فلور نظری: بازیگران مطلقه پیشنهادهای بیشتری دارند!مرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیمرگ سه بازیگر ۳۶ ساله در سه روز متوالیانصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!انصراف عجیب شیوا خنیاگر از بازی در یک سریال!
بهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدزمان ترخیص شجریان از بیمارستان اعلام شدخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانخبر نویدبخش و تازه از وضعیت شجریانمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندمحمدرضا شجریان دیگر نمی‌تواند آواز بخواندتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجشتازه‌ترین خبرها از شجریان به روایت پزشک معالجش
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز