Friday, 30 October 2020|جمعه، 9 آبان، 1399|اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم|افراد آنلاین: 70 نفر

انواع مدل نیم‌ تنه مجلسی لمه و پولکی

تاریخ انتشار: يکشنبه، 20 مهر، 1399 دنیای مد ، لباس و کیف و کفش
+ A -

در دو سال اخیر، نیم تنه مجلسی زنانه با پارچه لمه و پولکی، مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. این مدل پارچه با درخششی که به همراه دارد، استایل شما را چشمگیرتر می‌کند و حتی با انعکاس نور در زیباتر شدن صورتتان نیز تأثیر دارد. اما به نظر شما مدل نیم تنه مجلسی پولکی و لمه را با چه لباسی ست کنیم که خوش‌تیپ و جذاب‌تر شویم؟
ما در این مقاله قصد داریم چند مدل نیم تنه مجلسی لمه و پولکی را همراه با لباس مناسبش به شما معرفی کنیم تا جذاب‌تر از همیشه در مهمانی‌ها ظاهر شوید. ناگفته نماند که این مدل لباس مجلسی زنانه مناسب مراسم‌های رسمی و نیمه رسمی است.

اندام مناسب برای نیم تنه مجلسی پولکی و لمه

احتمالاً تصور میکنید که تنها خانم‌های لاغر اندام می‌توانند از مدل نیم تنه مجلسی پولکی و لمه بهره‌مند شوند. اما در مد و استایل مدرن، تمام خانم‌ها، با هر مدل اندامی می‌تواند لباس مورد علاقه خود را به تن کنند و جذاب باشند.

معمولاً این مدل نیم مجلسی پولکی با شلوار فاق بلند زنانه یا دامن ست می‌شود. از این جهت حتی اگر اندام سیبی شکل داشته باشید نیز می‌توانید این مدل نیم تنه مجلسی شیک را به تن کنید و در مهمانی‌ها بدرخشید. بنابراین اگر می‌خواهید مدل لباس زنانه مناسبی با این مدل نیم تنه مجلسی ست کنید، توصیه می‌کنیم به ادامه مقاله توجه نمایید.

۱٫ نیم تنه مجلسی پولکی با دامن حریر

یکی از جذاب‌ترین و در عین حال پرطرفدارترین مدل لباس مهمانی، ست نیم تنه مجلسی پولکی همراه با دامن حریر زنانه است. معمولاً این مدل دامن حریر بلند، هم رنگ با نیم تنه مجلسی پولکی است و شما می‌توانید این دو مدل لباس مجلسی زنانه را به سادگی با یکدیگر ست کنید.

مدل دامن حریر انواع متفاوتی دارد، اما در میان تمام مدل‌ها، ما توصیه می‌کنیم نیم تنه مجلسی پولکی را با دامن حریر بلند ست کنید. با این حال این مدل دامن حریر بلند می‌تواند کلوش، ساده یا پلیسه باشد که به انتخاب و سلیقه خودتان بستگی دارد. شما می‌توانید دامن حریر را به صورت جدا یا همراه با نیم تنه مجلسی تهیه نمایید.

۲٫ نیم تنه و دامن مجلسی لمه

شما می‌توانید به دو صورت دامن ست با مدل نیم تنه مجلسی لمه را تهیه کنید:
۱٫ جنس و مدل دامن با نیم تنه مجلسی لمه تفاوت داشته باشد.
۲٫ جنس دامن نیز لمه و ست با نیم تنه مجلسی لمه باشد.
اگر می‌خواهید نیم تنه و دامن مجلسی لمه تهیه کنید، خرید شما ساده‌تر خواهد بود، چرا که این مدل لباس مجلسی، معمولاً به همراه یکدیگر به فروش می‌رسند. در واقع اگر می‌خواهید به یک مراسم رسمی یا نیمه رسمی بروید و می‌خواهید ظاهر متفاوتی داشته باشد، به جای خرید پیراهن مجلسی، خرید نیم‌ تنه و دامن مجلسی لمه را توصیه می‌کنیم.
این مدل لباس مجلسی زنانه بسیار جذاب است و بسیاری از افراد معروف و سرشناس هالیوود نیز در آخرین فرش قرمزهای خود، با این مدل نیم تنه و دامن مجلسی لمه ظاهر شدند. از این جهت در خرید این مدل لباس مجلسی زنانه، هیچ گونه تردیدی نداشته باشید.
توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید استایل خود را کامل و جذاب‌تر کنید، ست کیف و کفش مجلسی زنانه با رنگ‌های متفاوت از رنگ لباس خود تهیه کنید. معمولاً رنگ‌های مکمل، استایل مجلسی شما را جذاب‌تر می‌کنند و مانع یکنواختی استایلتان می‌شوند.

۳٫ لباس مجلسی نیم تنه لمه

اگر می‌خواهید به‌روز و جدیدترین لباس مجلسی زنانه را تهیه کنید، ما خرید لباس مجلسی نیم تنه لمه را به شما توصیه می‌کنیم. این مدل لباس نیم تنه مجلسی تنوع بسیاری در بازار دارد و در سال‌های اخیر، بسیاری از برندهای مشهور دنیا، این مدل پیراهن مجلسی زنانه را در کالکشن خود قرار دادند. بهتر است بدانید که بعضی از این مدل نیم تنه لمه مجلسی متصل و همراه با دامن ست است. به بیان دیگر، دامن از پشت کمر به نیم تنه مجلسی لمه دوخته شده است.
در برخی از مدل‌های دیگر، دامن جدا از نیم تنه لمه است، اما جنس و رنگ یکسانی دارد. شما می‌توانید این مدل لباس نیم تنه مجلسی آستین‌ کوتاه یا بلند، دکلته، بندی یا تاپی را همراه با ست کیف و کفش زنانه مخمل یا چرم تهیه کنید و جذاب‌تر شوید.

۴٫ نیم تنه مجلسی پولکی با شلوار

مدل نیم تنه مجلسی پولکی انواع متفاوتی دارد که لباس مجلسی آستین‌دار، تاپی، پشت گردنی یا دکلته جزء مدل‌های پرفروش قرار دارند. در واقع انتخاب مدل نیم تنه مجلسی به سلیقه خودتان بستگی دارد. اما شما می‌توانید علاوه بر دامن، مدل نیم تنه مجلسی پولکی را همراه با شلوار زنانه ست کنید.
با این حال مدل شلوار زنانه‌ای که انتخاب می‌کنید، اهمیت دارد. بهترین مدل شلوار زنانه‌ای که می‌توانید برای نیم تنه مجلسی پولکی تهیه کنید، شلوار پارچه‌ای پیلی‌دار، شلوار چرم یا دامن شلواری زنانه است. این سه مدل شلوار مجلسی زنانه، مناسب مهمانی‌های نیمه رسمی هستند و خانم‌هایی که شلوار را به دامن ترجیح می‌دهند، می‌توانند نیم تنه پولکی مجلسی خود را با مدل شلوارهای زنانه ست کنند.
در این صورت شما می‌توانید رنگ کفش و کیف مجلسی خود را با نیم تنه پولکی ست کنید. همچنین برای این استایل می‌توانید از مدل کفش تخت مجلسی زنانه بهره‌مند شوید که زیبایی استایلتان را دوچندان می‌کند.

۵٫ نیم تنه مجلسی پولکی با آستین توری

از مدل‌های پرفروش نیم تنه مجلسی پولکی، همراه با آستین توری یا حریر است. معمولاً این مدل نیم تنه مجلسی زنانه، ظاهری اسمارت کژوال دارد که می‌توانید آن را همراه با شلوار پاچه گشاد زنانه ست کنید.
اما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید ظاهری جذاب داشته باشید، از اکسسوری‌هایی همچون گردنبند زنانه استفاده نکنید. معمولاً لباس‌ مجلسی لمه و پولکی، بافت درخشانی دارند و گردنبند شما در این استایل مورد توجه قرار نمی‌گیرد و استایل شما را شلوغ می‌کند.
بهترین اکسسوری که می‌توانید همراه با نیم تنه پولکی آستین توری استفاده کنید، دستبند یا گوشواره است که بهتر دیده می‌شوند و استایل شما را جذاب‌تر می‌کنند. همچنین انتخاب کفش چرم زنانه پاشنه بلند یا کفش تخت برعهده خودتان است و شما می‌توانید رنگ کفش را با لباس نیم تنه مجلسی پولکی خود ست کنید.

۶٫ نیم تنه مجلسی لمه و شلوار جین

برخی از خانم‌ها استایل اسمارت کژوال را به استایل اسپرت یا مجلسی ترجیح می‌دهند. در این استایل شما می‌توانید لباس‌های اسپرت و مجلسی خود را با یکدیگر ترکیب کنید و استایل اسمارت کژوال متفاوت و جذابی را تجربه کنید.

شما می‌توانید نیم تنه مجلسی لمه را با شلوار جین یا شلوار کتان اسپرت زنانه ست کنید که این استایل مناسب مهمانی‌های غیررسمی یا دوستانه خواهد بود. همچنین شما می‌توانید کفش پاشنه بلند مجلسی یا تخت را همراه با این مدل نیم تنه مجلسی لمه ست کنید که خلاقیت استایلتان با توجه به سلیقه و علاقه خودتان است.

۷٫ نیم تنه مجلسی لمه و شلوار

بعضی از مدل‌های نیم تنه مجلسی را می‌توانید با شلوار پارچه‌ای، شلوار چرم زنانه و حتی شلوار لمه ست با نیم تنه به تن کنید. اما کاربرد و ظاهر هر شلوار، روی نیم‌ تنه مجلسی لمه تأثیر می‌گذارد و استایل شما را تغییر می‌دهد.

برای مثال اگر انتخاب شما شلوار لمه ست با نیم تنه مجلسی است، استایل شما کاملاً مجلسی می‌شود و باشد لباس‌هایتان را با کفش پاشنه بلند مجلسی ست کنید. اما اگر انتخاب شما شلوار پارچه‌ای یا شلوار چرم زنانه است، استایل شما به اسمارت کژوال تغییر می‌کند و شما می‌توانید کفش تخت مجلسی زنانه یا پاشنه بلند به پا کنید.

در صورتی که می‌خواهید مدل نیم تنه مجلسی لمه را با شلوار پارچه‌ای زنانه یا شلوار چرم ست کنید، حتماً استفاده از اکسسوری‌هایی همچون کیف دستی چرم زنانه را فراموش نکنید. این مدل کیف مجلسی، استایل شما را مینیمال و جذاب می‌کند. استایل مینیمال اگرچه ساده به نظر می‌رسد، اما همراه با این مدل نیم تنه مجلسی براق و درخشان، ظاهر شما را چشمگیر و جذاب خواهد کرد.
عکس بیشتر برای مدل لباس نیم تنه مجلسی لمه و پولکی

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

سیاست تلویزیون برای کاهش فشارها بر روی میثاقیسیاست تلویزیون برای کاهش فشارها بر روی میثاقیکریم اکبری بر اثر کرونا درگذشتکریم اکبری بر اثر کرونا درگذشتازدواج ناگهانی جنیفر لوپز با یک ستاره!ازدواج ناگهانی جنیفر لوپز با یک ستاره!واکنش اشکان اشتیاق به شایعه مهاجرتشواکنش اشکان اشتیاق به شایعه مهاجرتشرابطه ریحانه پارسا و محسن افشانی، جنجال تازه ملکه و سلطان حاشیه ایران!رابطه ریحانه پارسا و محسن افشانی، جنجال تازه ملکه و سلطان حاشیه ایران!پایان مبارزه محمدرضا گلزار با کرونا + عکسپایان مبارزه محمدرضا گلزار با کرونا + عکسجم ییلماز و سرنای ساریکایا جدا شدندجم ییلماز و سرنای ساریکایا جدا شدندروبه رویی ناخواسته آصلی انور با همسر سابقشروبه رویی ناخواسته آصلی انور با همسر سابقشپایان سه سریال ترکی کبوتر و عشق در طبقه زیر شیروانی و زندگی جدیدپایان سه سریال ترکی کبوتر و عشق در طبقه زیر شیروانی و زندگی جدیدتغییرات در فصل چهارم بچه مهندس | کارگردان سریال عوض شدتغییرات در فصل چهارم بچه مهندس | کارگردان سریال عوض شدحمله شهره قمر به سحر قریشی: ننگ بر هنربند افغانی تبار!حمله شهره قمر به سحر قریشی: ننگ بر هنربند افغانی تبار!فصل هفتم برنامه خندوانه ساخته می‌شودفصل هفتم برنامه خندوانه ساخته می‌شودرضا میرکریمی کارگردان ایرانی کرونا گرفترضا میرکریمی کارگردان ایرانی کرونا گرفتداستان رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاریداستان رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاریعوامل ایرانی و ترکیه‌ای فیلم مست عشق دو بیانیه برعلیه یکدیگر منتشر کردندعوامل ایرانی و ترکیه‌ای فیلم مست عشق دو بیانیه برعلیه یکدیگر منتشر کردندتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (310)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (310)ریحانه پارسا افشاگری می‌کند!ریحانه پارسا افشاگری می‌کند!حمله دوباره سحر زکریا به مهران مدیری و تهدید به افشاگریحمله دوباره سحر زکریا به مهران مدیری و تهدید به افشاگریمهران مدیری شلوغ تر از همیشه/ میلیونر شدن به جای برنامه دورهمیمهران مدیری شلوغ تر از همیشه/ میلیونر شدن به جای برنامه دورهمیواکنش کارگردان مست عشق به اخبار اکران این فیلمواکنش کارگردان مست عشق به اخبار اکران این فیلمچرا سلبریتی ها ازدواج نمی کنند؟چرا سلبریتی ها ازدواج نمی کنند؟خبر خوش درباره محمد رضا گلزارخبر خوش درباره محمد رضا گلزارهنرمندان سوژه اول یک دادگاه چندین میلیارد تومانی!هنرمندان سوژه اول یک دادگاه چندین میلیارد تومانی!امیر کاظمی کمدین لیسانسه ها هم کرونا گرفت + عکسامیر کاظمی کمدین لیسانسه ها هم کرونا گرفت + عکسواکنش دبیرکل یونسکو به درگذشت خسروی آواز ایرانواکنش دبیرکل یونسکو به درگذشت خسروی آواز ایران
شوخی ادل خواننده با کاهش وزن شدیدششوخی ادل خواننده با کاهش وزن شدیدشمهراد جم به دام سایت‌های شرط‌بندی افتاده است؟مهراد جم به دام سایت‌های شرط‌بندی افتاده است؟حمله مسعود جهانی به مهراد جمحمله مسعود جهانی به مهراد جمادعاهای عجیب از ریحانا، کیتی پری، گرانده و سایر ستاره‌هاادعاهای عجیب از ریحانا، کیتی پری، گرانده و سایر ستاره‌هااولین عکس ها از مهاجرت مهراد جماولین عکس ها از مهاجرت مهراد جماعتراض تند هانا کامکار خواننده و بازیگر به صداوسیما: انگار با هنر دشمن‌اند!اعتراض تند هانا کامکار خواننده و بازیگر به صداوسیما: انگار با هنر دشمن‌اند!افشای رابطه دنیا جهانبخت با مهراد جمافشای رابطه دنیا جهانبخت با مهراد جمتیتر نیویورک تایمز: شجریان، محترم برای ملت ممنوعه از سوی دولتتیتر نیویورک تایمز: شجریان، محترم برای ملت ممنوعه از سوی دولتخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان بند پس از درگیری با کروناخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان بند پس از درگیری با کرونامهدی مدرس مهاجرت کردمهدی مدرس مهاجرت کردادل ستاره دنیای موسیقی مجری شدادل ستاره دنیای موسیقی مجری شدمدال جهانی وایپو به استاد شجریان اهدا شدمدال جهانی وایپو به استاد شجریان اهدا شداولین آلبوم پارسا خائف در راه است + تاریخ انتشاراولین آلبوم پارسا خائف در راه است + تاریخ انتشارمراسم گرامیداشت استاد شجریان چرا لغو شد؟ + عکسمراسم گرامیداشت استاد شجریان چرا لغو شد؟ + عکسمغضوب تلویزیون، محبوب مردم/ مشکل صداوسیما با شجریان و فردوسی‌پور چیست؟مغضوب تلویزیون، محبوب مردم/ مشکل صداوسیما با شجریان و فردوسی‌پور چیست؟حامد همایون کرونا گرفت + عکسحامد همایون کرونا گرفت + عکسصحبت‌های بی بی رکسا درمورد پارتنر ایرانی‌اشصحبت‌های بی بی رکسا درمورد پارتنر ایرانی‌اشتجلیل روزنامه هفت صبح از همایون شجریانتجلیل روزنامه هفت صبح از همایون شجریانمشهد صاحب خیابان شجریان شدمشهد صاحب خیابان شجریان شدسخنان محمود کریمی علیه شجریان صحت دارد؟سخنان محمود کریمی علیه شجریان صحت دارد؟خاکسپاری شبانه استاد شجریان صحت دارد؟خاکسپاری شبانه استاد شجریان صحت دارد؟خیابان شجریان روبروی آرامگاه حافظخیابان شجریان روبروی آرامگاه حافظواکنش خشک تلویزیون به درگذشت استاد شجریانواکنش خشک تلویزیون به درگذشت استاد شجریانچرا برای فوت شجریان عزای عمومی اعلام نشد؟چرا برای فوت شجریان عزای عمومی اعلام نشد؟خاکسپاری استاد شجریان جمعه یا شنبه؟/ پاسخ مژگان شجریانخاکسپاری استاد شجریان جمعه یا شنبه؟/ پاسخ مژگان شجریان
جان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایران