ads
Monday, 25 January 2021|دوشنبه، 6 بهمن، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 40 نفر

مروری بر گذشته

فرصت ویژه ایران برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا
فرصت ویژه ایران برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا
چرا شیر شکلات بهترین نوشیدنی پس از انجام تمرینات ورزشی است؟
چرا شیر شکلات بهترین نوشیدنی پس از انجام تمرینات ورزشی است؟
افشاگری محسن افشانی از اغفال دختران و قمار پویان مختاری و میلاد حاتمی
افشاگری محسن افشانی از اغفال دختران و قمار پویان مختاری و میلاد حاتمی
پیشخوان روزنامه ها – 5 بهمن 1399
پیشخوان روزنامه ها – 5 بهمن 1399
فال روزانه – 3 بهمن 1399
فال روزانه – 3 بهمن 1399
رافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس
رافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس
رضا صادقی آلبوم جدید منتشر می‌کند/ اعلام نام آلبوم و تعداد قطعات
رضا صادقی آلبوم جدید منتشر می‌کند/ اعلام نام آلبوم و تعداد قطعات
عدم اجرای حکم فیلترینگ اینستاگرام وزیر ارتباطات را به دادگاه کشاند [به‌روزرسانی]
عدم اجرای حکم فیلترینگ اینستاگرام وزیر ارتباطات را به دادگاه کشاند [به‌روزرسانی]
واکنش هادی ساعی به محرومیت یکساله: نمی‌توانند فضا را بر من ببندند
واکنش هادی ساعی به محرومیت یکساله: نمی‌توانند فضا را بر من ببندند
نقش خسرو شکیبایی چگونه به رضا رویگری رسید؟
نقش خسرو شکیبایی چگونه به رضا رویگری رسید؟
ارسال پرونده خوشنویسی ایران به یونسکو
ارسال پرونده خوشنویسی ایران به یونسکو
جاستین بیبر از گذشته‌اش شرمسار است!
جاستین بیبر از گذشته‌اش شرمسار است!
واتس‌اپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
واتس‌اپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
جیمز باند نفرین شده به تعویق افتاد/ اعلام تاریخ جدید اکران
جیمز باند نفرین شده به تعویق افتاد/ اعلام تاریخ جدید اکران
شرط سالار عقیلی برای بازیگر شدن
شرط سالار عقیلی برای بازیگر شدن
۴ کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
۴ کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
چرا اکبر عبدی از سریال "نون خ" حذف شد؟
چرا اکبر عبدی از سریال "نون خ" حذف شد؟
آخرین قیمت خودرو ؛ جدیدترین قیمت روز ماشین داخلی و خارجی – ۳ بهمن ۹۹
آخرین قیمت خودرو ؛ جدیدترین قیمت روز ماشین داخلی و خارجی – ۳ بهمن ۹۹
مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟
مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟
سهمیه ایران در لیگ قهرمانان ۳+۱ شد
سهمیه ایران در لیگ قهرمانان ۳+۱ شد

آخرین نتایج انتخابات آمریکا : جو بایدن در مسیر پیروزی، دونالد ترامپ در مسیر ناامیدی

تاریخ انتشار: شنبه، 17 آبان، 1399 اخبار ، اخبار سیاسی
+ A -

در حالی که شمارش آرای پستی در روز جمعه همچنان در ۵ ایالت کلیدی جورجیا، نوادا، کارولینای شمالی، پنسیلوانیا و آریزونا ادامه دارد، نتایج نشان می دهند که جو بایدن در حال افزودن بر فاصله آرا خود با دونالد ترامپ بوده و هر لحظه امیدهای رییس جمهور کنونی ایالات متحده برای ماندن در کاخ سفید برای ۴ سال دیگر کمتر می شود. با این شرایط به نظر می رسد تنها شانس ترامپ برای بردن این انتخابات مجاب کردن دیوان عالی کشور به ابطال آرای پستی است که بعد از روز انتخابات به دست مقامات ایالتی رسیده و همچنان در حال فرستاده شدن و شمارش هستند، موضوعی که به نظر نمی رسد ترامپ می تواند امید چندانی به آن داشته باشد.

آخرین نتایج شمارش آرا در پنسلیوانیا

در حالی که ۹۶ درصد از آرای ماخوذه در پنسیلوانیا شمارش شده، اکنون جو بایدن با ۴۹.۶ درصد آرا در مقابل ۴۹.۱ درصد از دونالد ترامپ جلو افتاده و به طور مدام در حال افزودن بر فاصله خود با رقیب جمهوری خواه است. تا زمان نوشتن این مطلب جو بایدن در پنسیلوانیا ۳,۳۳۶,۸۸۷ رأی و دونالد ترامپ ۳,۳۰۸,۰۵۴ رأی کسب کرده اند. بدین ترتیب اگر چه ۲۶۸,۱۲۵ رأی شمارش نشده باقی مانده اما ترامپ شانس زیادی برای جبران کردن فاصله نزدیک به ۲۵,۵۰۰ رأی با رقیب دموکراتش را ندارد زیرا آرای باقیمانده عمدتاً از نوع پستی بوده که شیوه رأی دادن مطلوب طرفداران دموکرات ها بوده و آرای ماخوذه در سراسر کشور نشان داده که بیش از ۷۰ درصد این آرا به حساب جو بایدن ریخته می شود. پنسیلوانیا ۲۰ رأی الکترال داشته و در صورت پیروزی بایدن در این ایالت که محتمل نیز به نظر می رسد، جمع آرای وی از ۲۷۰ گذشته و نیازی به پیروزی در ایالت های دیگر نیز ندارد.

آخرین نتایج شمارش آرا در آریزونا

در حالی که ۹۷ درصد آرای مأخوذه در آریزونا شمارش شده، جو بایدن با ۴۹.۶ درصد آرا در مقابل ۴۸.۷ درصد همچنان از دونالد ترامپ جلوتر است، هر چند این اختلاف با شیبی اندک در حال کاهش است. در حالی که تنها ۱۶۴۵۵۰ رأی شمارش نشده باقی مانده، بایدن ۱,۶۰۴,۰۶۷ رأی و ترامپ ۱,۵۷۴,۲۰۶ رأی بدست آورده است که نشان می دهد اختلاف این دو حدود ۳۰,۰۰۰ رأی است که جبران آن از سوی دونالد ترامپ بسیار غیرمحتمل به نظر می رسد. آریزونا ۱۱ آرای الکتورال دارد و بسیاری از رسانه ها و تحلیل گران، این تعداد رأی الکتورال را در همان شمارش های اولیه روز انتخابات به حساب بایدن ریخته بودند.

آخرین نتایج شمارش آرا در جورجیا

ایالت جورجیا یکی از ایالت های چرخشی بود که در سال های اخیر همواره به جمهوری خواهان رأی داده و تا دیروز، دونالد ترامپ از رقیب خود آرای بیشتری در آن کسب کرده بود. اما به مانند شرایطی که در دیگر ایالت های کلیدی و سرنوشت ساز حاکم است، هر چه بر شمارش آرای پستی افزوده می شود شاهد افزایش قابل توجه آرای جیمز بایدن هستیم. بایدن اکنون ۴۹.۴ درصد و ترامپ ۴۹.۳ درصد آرای این ایالت که ۱۶ رأی الکتورال دارد را کسب کرده اند. اختلاف این دو اکنون حدود ۴,۴۰۰ رأی است در حالی که ۹۹ درصد آرا شمارش شده و تنها ۵۲,۰۲۹ رأی باقی مانده است.

آخرین نتایج شمارش آرا در نوادا

ایالات نوادا که ۶ رأی الکتورال دارد یکی دیگر از ایالت های سرنوشت سازی است که تاکنون ۹۳ درصد آرا در آن شمارش شده و بایدن با ۴۹.۸ درصد در آن از رقیب جمهوری خواه خود پیشی گرفته است. دونالد ترامپ نیز تنها ۴۸ درصد آرا در این ایالت را کسب کرده است. در شرایطی که تنها ۱۰۰,۴۸۷ رأی شمارش نشده باقی مانده است، اختلاف این دو نزدیک به ۲۸,۰۰۰ رأی رسیده و ترامپ از شانس زیادی برای جبران این اختلاف برخوردار نیست.

آخرین نتایج شمارش آرا در کارولینای شمالی

کارولینای شمالی با ۱۵ رأی الکتورال تنها ایالتی در میان ۵ ایالت سرنوشت ساز باقیمانده است که دونالد ترامپ در آن از رقیب خود پیش است. تاکنون ۹۸ درصد آرا در این ایالت شمارش شده و ترامپ ۱.۴ درصد آرای بیشتری کسب کرده و شانس زیادی برای بردن تمام آرای الکتورال آن دارد. در حالی که تنها ۱۳۶,۸۸۸ رأی شمارش نشده در کارولینای شمالی باقی مانده است، اختلاف این دو نزدیک به ۹۰,۰۰۰ رأی و به نفع دونالد ترامپ است.

چند نمودار دیگر که اطلاعات مهمی در مورد نتایج شمارش آرای انتخاباتی را نشان می دهند را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

تعداد آرای الکتورال و آرای کل نامزدها تا به این لحظه
ایالت های ۵۰ گانه و نتایج آن ها
نتایج دقیق ایالت های کلیدی تا به این لحظه

شمارش آرا همچنان ادامه داشته و انتظار می رود که اعلام نتیجه کامل انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده تا اواخر هفته به طول بینجامد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

پاسخ سیدجواد هاشمی به انتقادهاپاسخ سیدجواد هاشمی به انتقادهاتوضیح مهران احمدی درباره بازگشتش به پایتختتوضیح مهران احمدی درباره بازگشتش به پایتختریحانه پارسا به جشنواره تهران می‌آید؟ریحانه پارسا به جشنواره تهران می‌آید؟سیدجواد هاشمی زیر تیغ انتقادها/ ماجرای خانه دبی چیست؟سیدجواد هاشمی زیر تیغ انتقادها/ ماجرای خانه دبی چیست؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (323)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (323)رونمایی از ظاهر متفاوت بهرام رادان در ابلق + عکسرونمایی از ظاهر متفاوت بهرام رادان در ابلق + عکسدومین پیش‌درآمد "بازی تاج و تخت" ساخته می‌شود/ بازگشت به ۹۰ سال قبلدومین پیش‌درآمد "بازی تاج و تخت" ساخته می‌شود/ بازگشت به ۹۰ سال قبلجیمز باند نفرین شده به تعویق افتاد/ اعلام تاریخ جدید اکرانجیمز باند نفرین شده به تعویق افتاد/ اعلام تاریخ جدید اکرانمحمد بحرانی صداپیشه جناب‌خان کرونا گرفتمحمد بحرانی صداپیشه جناب‌خان کرونا گرفتگوهر خیراندیش به کرونا مبتلا شد/ پیام فرزندش به مردمگوهر خیراندیش به کرونا مبتلا شد/ پیام فرزندش به مردمفاجعه مهران مدیری-انوشه در دورهمیفاجعه مهران مدیری-انوشه در دورهمیممنوع‌التصویر یا ممنوع‌الفعالیت شدن حمید فرخ‌نژاد صحت دارد؟ممنوع‌التصویر یا ممنوع‌الفعالیت شدن حمید فرخ‌نژاد صحت دارد؟نیوشا ضیغمی مهریه‌اش را فاش کردنیوشا ضیغمی مهریه‌اش را فاش کردرزیتا قبادی مجری برنامه شب یلدا ممنوع‌التصویر شد؟رزیتا قبادی مجری برنامه شب یلدا ممنوع‌التصویر شد؟مهناز افشار: دو بار تصمیم به خودکشی گرفتممهناز افشار: دو بار تصمیم به خودکشی گرفتمچرا اکبر عبدی از سریال "نون خ" حذف شد؟چرا اکبر عبدی از سریال "نون خ" حذف شد؟بن افلک و آنا د آرماس از هم جدا شدند!بن افلک و آنا د آرماس از هم جدا شدند!شکایت از شبکه‌های ماهواره‌ایشکایت از شبکه‌های ماهواره‌اینفیسه روشن؛ از جدایی و طلاق تا بستری شدن در بیمارستاننفیسه روشن؛ از جدایی و طلاق تا بستری شدن در بیمارستاننقش خسرو شکیبایی چگونه به رضا رویگری رسید؟نقش خسرو شکیبایی چگونه به رضا رویگری رسید؟حذف عجیب خانم مجری به دلیل پیشنهاد رقصحذف عجیب خانم مجری به دلیل پیشنهاد رقصخداحافظی لیام نیسون با نقش‌های اکشنخداحافظی لیام نیسون با نقش‌های اکشنانتقاد بازیگر مستر بین از سرقت شوخی آن‌ها توسط سازندگان فرندزانتقاد بازیگر مستر بین از سرقت شوخی آن‌ها توسط سازندگان فرندزمشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟دلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خوددلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خود
رضا صادقی آلبوم جدید منتشر می‌کند/ اعلام نام آلبوم و تعداد قطعاترضا صادقی آلبوم جدید منتشر می‌کند/ اعلام نام آلبوم و تعداد قطعاتجاستین بیبر از گذشته‌اش شرمسار است!جاستین بیبر از گذشته‌اش شرمسار است!شرط سالار عقیلی برای بازیگر شدنشرط سالار عقیلی برای بازیگر شدنآمادگی تتلو برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰!آمادگی تتلو برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰!ادل و سیمون کونکی 2 سال پس از جدایی رسماً طلاق می گیرندادل و سیمون کونکی 2 سال پس از جدایی رسماً طلاق می گیرندابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی درگذشتابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی درگذشتحمله کیهان به آیدین آغداشلو و حراج تهرانحمله کیهان به آیدین آغداشلو و حراج تهرانواکنش همایون به قانون اساسی منتسب به استاد شجریانواکنش همایون به قانون اساسی منتسب به استاد شجریانمحسن چاوشی فیک را رها کند و برود سراغ اصلمحسن چاوشی فیک را رها کند و برود سراغ اصلخوانندگی لیدی گاگا و جنیفر لوپز برای آقای رئیس جمهورخوانندگی لیدی گاگا و جنیفر لوپز برای آقای رئیس جمهورمهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟مهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟آغاز مجدد کنسرت‌ها با اجرای رضا بهرامآغاز مجدد کنسرت‌ها با اجرای رضا بهرامنیکی میناژ در دادگاه محکوم شدنیکی میناژ در دادگاه محکوم شدبستری شدن حامد زمانی در بیمارستان + عکسبستری شدن حامد زمانی در بیمارستان + عکسسالار عقیلی استاد دانشگاه شدسالار عقیلی استاد دانشگاه شدخبر قطعی درباره بازگشت ساسی مانکنخبر قطعی درباره بازگشت ساسی مانکنساسی مانکن در راه بازگشت به ایران؟ + عکسساسی مانکن در راه بازگشت به ایران؟ + عکسچه شد که محسن یگانه دل خارجی‌ها را ربود؟چه شد که محسن یگانه دل خارجی‌ها را ربود؟کرونا مراسم گرمی را به تعویق انداختکرونا مراسم گرمی را به تعویق انداختزندگی مشترک کیم کارداشیان و کانیه وست در پایان راهزندگی مشترک کیم کارداشیان و کانیه وست در پایان راهمحسن چاوشی: مخاطب شعرهایم یک نفر است!محسن چاوشی: مخاطب شعرهایم یک نفر است!هنرمندان تئاتر مقابل مجلس تجمع سکوت برگزار کردندهنرمندان تئاتر مقابل مجلس تجمع سکوت برگزار کردندرکوردشکنی محسن چاوشی در بازار کتابرکوردشکنی محسن چاوشی در بازار کتاباشک ریختن جنیفر لوپز در اولین کنسرت ۲۰۲۱اشک ریختن جنیفر لوپز در اولین کنسرت ۲۰۲۱حمله سلنا گومز به فیسبوک: شما مسئول مرگ هزاران انسان هستید!حمله سلنا گومز به فیسبوک: شما مسئول مرگ هزاران انسان هستید!
رافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشتر