ads
Monday, 18 January 2021|دوشنبه، 29 دي، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 48 نفر

مروری بر گذشته

پیشخوان روزنامه ها – 20 دی 1399
پیشخوان روزنامه ها – 20 دی 1399
مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟
مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟
فال روزانه – 24 دی 1399
فال روزانه – 24 دی 1399
پیشخوان روزنامه ها – 27 دی 1399
پیشخوان روزنامه ها – 27 دی 1399
منابعی می‌گویند جانی بر روی پروژه‌های جدیدی تمرکز کرده است
منابعی می‌گویند جانی بر روی پروژه‌های جدیدی تمرکز کرده است
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 25 دی 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 25 دی 1399
قسمت‌های باقیمانده از پایتخت ۶ برای نوروز ساخته می‌شود!
قسمت‌های باقیمانده از پایتخت ۶ برای نوروز ساخته می‌شود!
بلایی که ممیزی و کوچ هنرمندان بر سر تلویزیون آورد
بلایی که ممیزی و کوچ هنرمندان بر سر تلویزیون آورد
با مصرف عسل، بیشتر زنده بمانیم
با مصرف عسل، بیشتر زنده بمانیم
حمله تند سیاوش اکبرپور به محمود فکری
حمله تند سیاوش اکبرپور به محمود فکری
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 27 دی 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 27 دی 1399
یک مرد ژاپنی تصویر پدر فوت کرده خود را در گوگل ارث دید!
یک مرد ژاپنی تصویر پدر فوت کرده خود را در گوگل ارث دید!
دلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خود
دلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خود
واکنش بازیگر فیلم ضدایرانی تومیریس به اعتراضات مردم ایران!
واکنش بازیگر فیلم ضدایرانی تومیریس به اعتراضات مردم ایران!
پیام رسان سیگنال از کافه بازار و مایکت حذف شد
پیام رسان سیگنال از کافه بازار و مایکت حذف شد
مهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟
مهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟
دکمه لایک در صفحات عمومی فیسبوک حذف شد
دکمه لایک در صفحات عمومی فیسبوک حذف شد
پیشخوان روزنامه ها – 25 دی 1399
پیشخوان روزنامه ها – 25 دی 1399
قتل فجیع مادر و به آتش کشیدن جسد وی توسط پسران در مشهد
قتل فجیع مادر و به آتش کشیدن جسد وی توسط پسران در مشهد
حساب کاربری توییتر ترامپ به طور کامل و دائمی بسته شد
حساب کاربری توییتر ترامپ به طور کامل و دائمی بسته شد

فال روزانه – 20 دی 1399

تاریخ انتشار: شنبه، 20 دي، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

متولدین فروردین

احساس می کنید برای به پایان رساندن کارهایتان تحت فشار هستید و به همین دلیل کمی عصبی هستید اما به خوبی می توانید کارها را مدیریت کنید و عصبانیتتان را کنترل کنید.

دلخوری هایی از همسرتان دارید اما با سکوت و قهر وضعیت شما تغییری نمی کند پس سعی کنید زمانی را در نظر بگیرید تا بتوانید در این مورد صحبت کنید.

متولدین اردیبهشت

ایده متفاوتی برای کارهایتان دارید اما می ترسید که آن را عنوان کنید.امروز دیدگاه شما می تواند به پیشرفت کارها سرعت ببخشد پس افکار ایده هایتان را عنوان کنید و از آن دفاع کنید.

احساس می کنید عشقتان مطلبی را از شما پنهان می کند. دیر یا زود این موضوع روشن خواهد شد پس در این مورد پافشاری نکنید و اجازه دهید در زمان خودش مطرح شود.

متولدین خرداد

شما در ابتدای روز احساس خیلی خوبی دارید اما مشکلی برای اعضای خانواده تان پیش می آید که کمی نگران می شوید و راحتی شما از بین می رود.

شما باید از اعضای خانواده تان حمایت کنید و به آن ها کمک کنید اما این به آن معنی نیست که آسایش خود را به هم بزنید یا احساسات مثبتتان را نادیده بگیرید.

متولدین تیر

ایده ای دارید تا تغییراتی در خانه تان ایجاد کنید که می تواند روحیه ی تمام اعضای خانواده را بهبود ببخشد.اما برای عملی کردن آن باید از دیگران کمک بگیرید.همچنین خرید هایی باید انجام دهید که ممکن است وقتتان را بگیرد.

در حین کار کردن در این مورد می توانید با اعضای خانواده لحظات شادی را سپری کنید و از کاری که انجام می دهید لذت ببرید.

متولدین مرداد 

با یکی از آشنایانتان به خاطر مسائل مالی به مشکل برخورده اید اما باید به اعصابتان مسلط باشد و حرف هایی را بدون فکر بیان نکنید. زیرا ممکن است حرف های نسجیده ای بزنید که اوضاع را پیچیده تر کند.

دوست دارید امروز را با عشقتان سپری کنید اما ممکن است مشکلی پیش بیاید و قرارتان لغو شود اما به زودی می توانید با هم بیشتر وقت بگذرانید.

متولدین شهریور

ناراحتی هایتان را از همسرتان یا دوستتان مخفی کرده اید. این کار در نهایت به ضرر هر دو نفرتان تمام خواهد شد. اجازه ندهید دلخوری ها و ناراحتی های کوچک بر روی هم تلنبار شود.

دوست دارید در مورد موضوعی اطلاعاتی کسب کنید.امروز فرصتی پیش می آید که می توانید با شخصی مطلع در این زمینه ملاقات کنید و چیزهای خوبی یاد بگیرید.

متولدین مهر

کم کاری های روزهای گذشته ی شما باعث شده است کارهایتان بر روی هم تلنبار شود و به همین دلیل استرس زیادی داشته باشید اما این استرس و آشفتگی کمکی به شما نمی کند و وضعیت را بدتر می کند.

منفی بافی را کنار بگذارید و به خودتان اعتماد داشته باشید به زودی می توانید با کمی نظم و تلاش کارها را سر وسامان دهید و کمی سرتان خلوت تر شود.

متولدین آبان

موضوعی را از دیگران پنهان کرده اید و از فاش کردن هراس دارید.در حال حاضر هیچ چیز به حز راستی شما را نجات نمی دهد پس بهتر است دست از پنهان کاری بردارید.

دیدگاه شما در مورد موضوعی تغییر کرده است و از این بابت کمی گیج شده اید. بهتر است در تنهاییتان به خوبی در این مورد فکر کنید تا از تصمیم خود مطئن شوید.

متولدین آذر

امروز در مورد مطلبی منظور طرف مقابلتان را اشتباه متوجه می شوید و باعث می شود نسبت به شخصی جبهه بگیرید

بهتر است در چنین مواقعی در ابتدا تا منظور طرف مقابل را کاملا متوجه نشده اید, واکنشی نشان ندهید.

متولدین دی

در مورد موضوعی دچار شک و دودلی شده اید که می تواند اعتماد به نفس و مثبت اندیشی شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد.فکر و خیال های منفی را کنار بگذارید و به توانایی های خود اعتماد کنید.

شخصی از نزدیکانتان دور از شما زندگی می کند و دلتنگی زیادی نسبت به او احساس می کنید.صحبت کردن با او می تواند کمی از دلتنگی شما کم کند.

متولدین بهمن

دیگران انتظارات زیادی از شما دارند که این موضوع گاهی اوقات شما را خسته و درمانده می کند.اگر از این موضوع ناراضی هستید؛ کافیست در مورد احساساتتان صادقانه صحبت کنید.

شخصی در اطراف شماست که سعی دارد شما را تغییر دهد یا به جای شما تصیمم بگیرد.این شما هستید که نباید به چنین شخصی بها بدهید.بی اعتنایی بهترین جواب است

متولدین اسفند

دوست دارید امروز را به تفریح بپردازید اما کارهایی بر روی دوش شما گذاشته شده است که باید اول آن ها را به اتمام برسانید

قبل از آن که برای تفریح و سرگرمی به دوستانتان ملحق شوید, تکلیف کارها و مسئولیت ها روشن کنید

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟مشکل تلویزیون با کلاه‌گیس بازیگران زن حل شد؟دلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خوددلنوشته آنا نعمتی؛ از غم‌ها و شادی‌ها تا نادیده گرفتن خودتوضیح رضا کیانیان درباره ابتلایش به کروناتوضیح رضا کیانیان درباره ابتلایش به کروناتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (322)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (322)10 بازی کامپیوتری که می توانند یک فیلم سینمایی عالی باشند!10 بازی کامپیوتری که می توانند یک فیلم سینمایی عالی باشند!افشاگری محسن افشانی از اغفال دختران و قمار پویان مختاری و میلاد حاتمیافشاگری محسن افشانی از اغفال دختران و قمار پویان مختاری و میلاد حاتمیبازیگران فیلم "موصل" تهدید به مرگ شدندبازیگران فیلم "موصل" تهدید به مرگ شدندنامه پرویز پرستویی به حسن روحانی/ برای مردم فقیر و هنرمندان کاری نکردیدنامه پرویز پرستویی به حسن روحانی/ برای مردم فقیر و هنرمندان کاری نکردیدبلایی که ممیزی و کوچ هنرمندان بر سر تلویزیون آوردبلایی که ممیزی و کوچ هنرمندان بر سر تلویزیون آوردصورت سوخته و اسیدپاشی شده آتنه فقیه نصیری + عکسصورت سوخته و اسیدپاشی شده آتنه فقیه نصیری + عکسحضور سه بازیگر معروف هندی در سریال ایرانیحضور سه بازیگر معروف هندی در سریال ایرانیهدیه جالب خانم بازیگر یونانی به کارگردان مختارنامه + عکسهدیه جالب خانم بازیگر یونانی به کارگردان مختارنامه + عکسبهرام افشاری از کار در قنادی تا ستاره شدن در پایتخت + عکسبهرام افشاری از کار در قنادی تا ستاره شدن در پایتخت + عکسصحبت های جین سیمور (پزشک دهکده) درباره ازدواج های متعددش! + تصاویرصحبت های جین سیمور (پزشک دهکده) درباره ازدواج های متعددش! + تصاویرمنابعی می‌گویند جانی بر روی پروژه‌های جدیدی تمرکز کرده استمنابعی می‌گویند جانی بر روی پروژه‌های جدیدی تمرکز کرده استبازگشت "عصر جدید" پس از وقفه ۵ ماههبازگشت "عصر جدید" پس از وقفه ۵ ماههحمید فرخ نژاد مغایر با ضوابط تشخیص داده شد؛ حذف با یک پیامک از جشنواره فیلم فجرحمید فرخ نژاد مغایر با ضوابط تشخیص داده شد؛ حذف با یک پیامک از جشنواره فیلم فجرچرا سعید پیردوست با مهران مدیری کار نمی‌کند؟چرا سعید پیردوست با مهران مدیری کار نمی‌کند؟دروغ امبر هرد فاش شددروغ امبر هرد فاش شدیوسف قربانی درگذشتیوسف قربانی درگذشتپایان رئالیتی شو خانواده کارداشیانپایان رئالیتی شو خانواده کارداشیان«نیلوفر مولایی»، مجری صدا و سیما به ایران اینترنشنال پیوست«نیلوفر مولایی»، مجری صدا و سیما به ایران اینترنشنال پیوستقسمت‌های باقیمانده از پایتخت ۶ برای نوروز ساخته می‌شود!قسمت‌های باقیمانده از پایتخت ۶ برای نوروز ساخته می‌شود!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (321)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (321)پردیس احمدیه در دورهمی چه گفت که سانسور شد؟پردیس احمدیه در دورهمی چه گفت که سانسور شد؟
واکنش همایون به قانون اساسی منتسب به استاد شجریانواکنش همایون به قانون اساسی منتسب به استاد شجریانمحسن چاوشی فیک را رها کند و برود سراغ اصلمحسن چاوشی فیک را رها کند و برود سراغ اصلخوانندگی لیدی گاگا و جنیفر لوپز برای آقای رئیس جمهورخوانندگی لیدی گاگا و جنیفر لوپز برای آقای رئیس جمهورمهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟مهراد جم تحت تعقیب قرار گرفت؟آغاز مجدد کنسرت‌ها با اجرای رضا بهرامآغاز مجدد کنسرت‌ها با اجرای رضا بهرامنیکی میناژ در دادگاه محکوم شدنیکی میناژ در دادگاه محکوم شدبستری شدن حامد زمانی در بیمارستان + عکسبستری شدن حامد زمانی در بیمارستان + عکسسالار عقیلی استاد دانشگاه شدسالار عقیلی استاد دانشگاه شدخبر قطعی درباره بازگشت ساسی مانکنخبر قطعی درباره بازگشت ساسی مانکنساسی مانکن در راه بازگشت به ایران؟ + عکسساسی مانکن در راه بازگشت به ایران؟ + عکسچه شد که محسن یگانه دل خارجی‌ها را ربود؟چه شد که محسن یگانه دل خارجی‌ها را ربود؟کرونا مراسم گرمی را به تعویق انداختکرونا مراسم گرمی را به تعویق انداختزندگی مشترک کیم کارداشیان و کانیه وست در پایان راهزندگی مشترک کیم کارداشیان و کانیه وست در پایان راهمحسن چاوشی: مخاطب شعرهایم یک نفر است!محسن چاوشی: مخاطب شعرهایم یک نفر است!هنرمندان تئاتر مقابل مجلس تجمع سکوت برگزار کردندهنرمندان تئاتر مقابل مجلس تجمع سکوت برگزار کردندرکوردشکنی محسن چاوشی در بازار کتابرکوردشکنی محسن چاوشی در بازار کتاباشک ریختن جنیفر لوپز در اولین کنسرت ۲۰۲۱اشک ریختن جنیفر لوپز در اولین کنسرت ۲۰۲۱حمله سلنا گومز به فیسبوک: شما مسئول مرگ هزاران انسان هستید!حمله سلنا گومز به فیسبوک: شما مسئول مرگ هزاران انسان هستید!سوپرایز جاستین بیبر برای سال نوسوپرایز جاستین بیبر برای سال نوکشف یک راز عجیب درباره مایکل جکسونکشف یک راز عجیب درباره مایکل جکسونسنگ مزار استاد شجریان نصب شد + عکسسنگ مزار استاد شجریان نصب شد + عکسواکنش رضا صادقی به شایعه ارتباط با سایت‌های شرط‌بندیواکنش رضا صادقی به شایعه ارتباط با سایت‌های شرط‌بندیرونمایی از سنگ مزار استاد شجریان + عکسرونمایی از سنگ مزار استاد شجریان + عکسانتقاد رئیس شورای شهر تهران از تخریب تابلوی شجریانانتقاد رئیس شورای شهر تهران از تخریب تابلوی شجریانواکنش وکیل شجریان به حاشیه‌هاواکنش وکیل شجریان به حاشیه‌ها
ازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنر