ads
Thursday, 04 March 2021|پنج شنبه، 14 اسفند، 1399|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: 89 نفر

مروری بر گذشته

چه کسی و با چه هدفی قرارداد وریا را منتشر کرد؟

تاریخ انتشار: جمعه، 24 بهمن، 1399 اخبار ، اخبار ورزشی
+ A -

سخنگوی باشگاه استقلال با بیان اینکه وریا غفوری به دلیل ارائه قراردادش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ناراحت بوده است، از برخورد با یکی از مدیران استقلال خبر داد.

حجت نظری درباره مشکلات باشگاه استقلال و قرارداد بازیکنان این تیم گفت: به عنوان یک هوادار می گویم متاسفانه ما هم نگرانی داریم و حال ما هم خوب نیست. وقتی حال هوادار خوب نیست امکان ندارد حال مدیریت خوب باشد. تلاش می‌کنیم شرایط هر روز بهتر شود. امیدوارم خیلی زود نگرانی‌ها را رفع کنیم.

وی افزود: میراث دار مدیریتی هستیم که بسیار تزلزل داشته است و به بدهی‌های باشگاه بسیار اضافه کرده است. در چنین وضعیتی داریم فضا را اداره می‌کنیم. با تمام نواقصی که داریم فکر می‌کنم هواداران استقلال صحه می‌گذارند که امروز شرایط ما نسبت به فصل‌های قبل بهتر است. هم کادر فنی و هم بازیکنان خوبی داریم که زحمت می کشند شرایط بهتر شود.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می‌شود قول هیات مدیره فعلی این بوده است که قراردادهای مدیریت قبلی را تعدیل کند و به این شرط قبول مسئولیت شده است، تاکید کرد: خیر؛ چنین شرطی نداشتیم. یکی از اتفاقاتی که پیش از شروع این فصل آغاز شد، این بود که سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی ورود کردند تا قراردادها که آن موقع نهایی نشده بود را بررسی کنند. اواخر تابستان این بحث جدی شد و نهادهای نظارتی فشار آوردند که بعضی از قراردادها متعارف نیست. الان همه قراردادها نهایی است.

نظری ادامه داد: آنچه مهم است این است که همه ما تابع توافق در قرارداد هستیم و اراده طرفین است که قرارداد را منعقد می‌کند. طبق اصول حقوقی تلاش کردیم بر اساس نظر نهادهای نظارتی قراردادها را کاهش بدهیم. بعضی از بازیکنان این را پذیرفتند و بعضی‌ها نپذیرفتند. در نهایت قراردادها ثبت شد و باشگاه نسبت به قراردادش متعهد است. بازیکن در عقد قرارداد تاثیری نداشته است. بدیهی است که بازیکن بخواهد با بیشترین قیمت قرارداد امضا کند. این باشگاه است که باید بر اساس منافع خودش تصمیم بگیرد بازیکن مشخص را با رقم مشخص به خدمت بگیرد یا خیر.

وی با بیان اینکه ذهن بازیکن نباید با این مسائل مخدوش شود، اظهار کرد: این اتفاقات از سوی باشگاه رقم نمی‌خورد. این برنامه ریزی ها خارج از باشگاه است و هدفی جز به هم ریختن ذهن بازیکن و کسب نتایج ضعیف ندارد.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره اینکه صحبت از برنامه ریزی از خارج از باشگاه فرافکنی است، گفت: ما در داخل باشگاه این مسائل را مطرح نکردیم و دنبال این نبودیم که قرارداد را تغییر بدهیم. یک زمانی نهادهای نظارتی به بحث قراردادها ورود کردند و ما هم در حد اختیار اقدام کردیم. هر بازیکنی هم قبول نکرد عیناً قراردادش ثبت شد. اراده ما مشخص است. اراده اتاق فکرهای خارج از باشگاه هم مشخص است. هوادار می‌داند چه اتفاقی می‌افتد. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا امکانات لازم را فراهم کنیم.

وی سپس از برخورد با یکی از مدیران باشگاه خبر داد و گفت: دیروز یکی از مدیران باشگاه متاسفانه مصاحبه‌ای خارج از حیطه وظایفش کرده است که حتماً با او برخورد می‌کنم. ایشان عنوان کرده بود تمام بازیکنان ۶۰ درصد از قراردادشان را گرفته‌اند که این واقعی نیست. بازیکنان بین ۱۲ تا ۶۷ درصد دریافت کرده‌اند. تفاوت در دریافتی‌ها وجود دارد. عبدیان و مددی این مطلب را عنوان و تفاوت پرداختی را اعلام کردند. اینکه گفته شده همه بازیکنان ۶۰ درصد گرفته‌اند، درست نیست. این حرفهای نسنجیده باعث ایجاد مشکل می‌شود. برای اینکه جلوی مشکلات را بگیریم، برخورد می‌کنیم.

نظری که با برنامه «ورزش و مردم» گفتگو می‌کرد، در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: از اسپانسر تیم تشکر می‌کنم ولی به واسطه میراث گذشته، عمده پولی که گرفتیم صرف بدهی‌ها شد و نتوانستیم تمام دریافتی را به بازیکنان بدهیم. در روزهای آینده بخش بیشتری از قرارداد بازیکنان پرداخت می‌شود. کارگزار هم اطمینان داد مشکلی پیش نیاید و مبلغ و سرعت بیشتری درباره پرداختی‌ها صورت بگیرد.

وی در خصوص فقر مالی باشگاه و تاثیر آن بر تغذیه، کمپ و اسکان بازیکنان گفت: کاملاً درست است. مشخصاً موضوع کمپ مرحوم حجازی پیش از آنکه ما مسئولیتی قبول کنیم، به بخش خصوصی اجاره داده شده و نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم. در تلاش هستیم از طریق بخش حقوقی باشگاه، این قرارداد را توافق طرفین اقاله کنیم و از زمین خودمان استفاده کنیم. همینطور زمین مرغوبکار باوجود آنکه به باشگاه بازگردانده شده، اختیارش دست باشگاه نیست و اداره کل ورزش تهران آن را اداره می‌کند.

سخنگوی استقلال درباره اینکه مشکلات مالی چطور باید حل شود؟ تاکید کرد: در کوتاه مدت تعامل ما با کارگزار می‌تواند کمک کند. کارگزار دارد زحمت می‌کشد ولی خیلی از امکاناتی که می‌تواند در اختیارمان برای تامین منابع باشد را نداریم و پیش از ما به بخش خصوصی واگذار شده است. مثلاً کمپ حجازی تا پایان سال ۱۴۰۰ دست ما نیست. بسیاری دیگر از امکانات دیگر پیش از ما واگذار شده. تلاش می‌کنیم با کمک کارگزاران و با کمک هوادارانی که اعلام آمادگی کرده‌اند کار را پیش ببریم.

نظری در خصوص انتخاب مربی جایگزین به جای محمود فکری برای نشستن روی نیمکت استقلال، اظهار کرد: این حرف‌ها از اساس کذب است. صحبتی با هیچ مربی‌ای نداشته‌ایم. فکری از این موضوع اطلاع دارد. چند وقت پیش با فکری ناهار خوردیم و آنجا همه این بحث‌ها را مطرح کردیم. خودش می‌داند که ما این کار را نکرده‌ایم و حمایت ما کامل بوده و هست. مطمئن باشید تا زمانی که فکری خودش بخواهد در استقلال بماند و ما هم بتوانیم تصمیم گیری کنیم، این حمایت بی قید و شرط و کامل خواهد بود.

سخنگوی استقلال درباره وضعیت «شیخ دیاباته» گفت: تا جایی که می دانم او مصدوم است. این بازیکن پولش را کامل دریافت کرد. هفته گذشته آقای مددی اعلام کرد دیاباته مبلغی را که طلب داشت، دریافت کرد و الان طلبی ندارد. صادقانه بگویم در همین حد می دانم. اگر ملاحظه دیگری وجود داشته باشد از آن بی اطلاع هستم.

نظری در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال بازگشت «میلیچ» بازیکن کُروات استقلال تاکید کرد: در هیات مدیره تصمیم گرفتیم حتماً مقدمات بازگشت میلیچ را فراهم کنیم. مشکل اینجاست که باید بخشی از منابع را به ارز تبدیل کنیم. مددی پیگیر است. زمان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، در فرودگاه ۵۰ هزار دلار را از استقلال ضبط کردند. قرار است این پول به باشگاه برگردد و آن را به میلیچ ب‌دهیم تا بخشی از مطالباتش را پرداخت کرده باشیم.

وی درباره دلخوری وریا غفوری از باشگاه استقلال گفت: هیچ چیزی بین غفوری با باشگاه و کادر فنی نبوده است. در آبان ماه نامه‌ای به باشگاه استقلال از طرف کمیته اخلاق فدراسیون ارسال و خواسته شد قرارداد غفوری ارائه شود. دو سه هفته بعد یعنی اوایل ماه آذر، آقای مددی قرارداد را به کمیته اخلاق ارائه می‌کند. برایم عجیب بود که این نامه نگاری و محتوای نامه دو ماه بعد منتشر شد. فارغ از اینکه چرا منتشر شد، این سئوال وجود دارد که چرا در مقطعی که استقلال مستعد ورود به حاشیه بود، منتشر شد؟ اینها جای نگرانی دارد.

نظری درباره اینکه قرارداد غفوری توسط چه کسی و با چه هدفی منتشر شده است؟ گفت: هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. یک نسخه از قرارداد در اختیار باشگاه است و یک نسخه در اختیار هیات فوتبال. زمانی که سعادتمند مدیرعامل بود، در یکی از جلسات هیات مدیره اعلام کرد یک نسخه از قرارداد بازیکنان را به نهادهای نظارتی داده است. اینکه متوجه شویم از کجا درز کرده است سخت است.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره افراد غیر مرتبط در تمرین این تیم هم تاکید کرد: اتفاقی که افتاده است را تایید نمی‌کنیم. همه کاری می‌کنیم تا آرامش در استقلال برقرار باشد. حتی بعد از آن اتفاق ناخوشایند، طی اطلاعیه‌ای به تیم مقرر شد شخص متفرقه‌ای در تمرین نباشد و اگر قرار شد میهمانی بیاید، با مدیریت باشگاه هماهنگ شود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اکبر عبدی بخاطر کرونا در بیمارستان بستری شداکبر عبدی بخاطر کرونا در بیمارستان بستری شدکرونا وارد سریال "پایتخت" شد/ جزئیات جدید از ۲ قسمت پایانی فصل ششمکرونا وارد سریال "پایتخت" شد/ جزئیات جدید از ۲ قسمت پایانی فصل ششمناگفته‌های محمود بصیری، بازیگری که به خاطر احمدی‌نژاد بیکار شدناگفته‌های محمود بصیری، بازیگری که به خاطر احمدی‌نژاد بیکار شدحمله کیهان به گلدن گلوب ۲۰۲۱حمله کیهان به گلدن گلوب ۲۰۲۱برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۱ مشخص شدندبرندگان گلدن گلوب ۲۰۲۱ مشخص شدندحمله کیهان به ژوله: مرد هزارچهره دوباره عاشق صداوسیما شدحمله کیهان به ژوله: مرد هزارچهره دوباره عاشق صداوسیما شدفیلم «آن شب» شهاب حسینی فقط ۳۰ میلیون فروختفیلم «آن شب» شهاب حسینی فقط ۳۰ میلیون فروختزوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی در انتهای راهزوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی در انتهای راهروایت مهوش وقاری از وضعیت جسمی محسن قاضی مرادیروایت مهوش وقاری از وضعیت جسمی محسن قاضی مرادیواکنش تمسخر آمیز سحر زکریا به خداحافظی شهاب حسینیواکنش تمسخر آمیز سحر زکریا به خداحافظی شهاب حسینیامیر مهدی ژوله در عید 1400 با یک سریال به تلویزیون می آید!امیر مهدی ژوله در عید 1400 با یک سریال به تلویزیون می آید!رد پای فرزند فروغ در ازدواج پیمان قاسم‌خانی و میترارد پای فرزند فروغ در ازدواج پیمان قاسم‌خانی و میترانوذر آزادی بازیگر فیلم‌های قدیمی درگذشتنوذر آزادی بازیگر فیلم‌های قدیمی درگذشتشش چالش بر سر راه رامبد جوان و خنداونهشش چالش بر سر راه رامبد جوان و خنداونهخداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرامخداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرامتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (328)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (328)احتمال باطل شدن آرای گلدن گلوب سریال امیلی در پاریس!احتمال باطل شدن آرای گلدن گلوب سریال امیلی در پاریس!پخش سریال گیسو از هفته آیندهپخش سریال گیسو از هفته آیندهپاسخ جالب زندایا به سوال جنسیت‌زده مجریپاسخ جالب زندایا به سوال جنسیت‌زده مجریمهران غفوریان همه را غافل‌گیر کردمهران غفوریان همه را غافل‌گیر کردتبلیغات عجیب و غریب خیابانی فیلیمو جنجال آفرین شد! + عکستبلیغات عجیب و غریب خیابانی فیلیمو جنجال آفرین شد! + عکسمحمدرضا گلزار برنامه جنجالی‌اش را احیا می‌کندمحمدرضا گلزار برنامه جنجالی‌اش را احیا می‌کندسریال شبکه ۳ برای نوروز ۱۴۰۰ معرفی شدسریال شبکه ۳ برای نوروز ۱۴۰۰ معرفی شدفیلم آمریکایی شهاب حسینی به ایران رسیدفیلم آمریکایی شهاب حسینی به ایران رسیدزمان پخش سریال‌ جدید رضا عطاران اعلام شدزمان پخش سریال‌ جدید رضا عطاران اعلام شد
۶ راز ساسی مانکن؛ ماجراهای اکس بند، ابی و خانم دکتر لندن۶ راز ساسی مانکن؛ ماجراهای اکس بند، ابی و خانم دکتر لندنانتشار موزیک ویدئوی ساسی مانکن ممنوع شدانتشار موزیک ویدئوی ساسی مانکن ممنوع شدساسی مانکن، بازیگر فیلم +۱۸ و محدودیت‌های ما که هر سال بیشتر می‌شود!ساسی مانکن، بازیگر فیلم +۱۸ و محدودیت‌های ما که هر سال بیشتر می‌شود!محسن چاوشی به برنامه هم‌رفیق می‌رود؟محسن چاوشی به برنامه هم‌رفیق می‌رود؟بیژن مرتضوی به کرونا مبتلا شدبیژن مرتضوی به کرونا مبتلا شدآقای همایون شجریان می‌خواهیم زنده بمانی!آقای همایون شجریان می‌خواهیم زنده بمانی!بنیامین بهادری: یکی از هنرمندان ایرانی در آمریکا نامه جور کرد تا واکسن کرونا بزند!بنیامین بهادری: یکی از هنرمندان ایرانی در آمریکا نامه جور کرد تا واکسن کرونا بزند!سیروان خسروی بازیگر شد!سیروان خسروی بازیگر شد!آیا هنرمندان واکسن بدون نوبت خواسته بودند؟آیا هنرمندان واکسن بدون نوبت خواسته بودند؟برگزیدگان موسیقی در سال ۹۹ معرفی شدندبرگزیدگان موسیقی در سال ۹۹ معرفی شدنداجرای نوازنده زن ایتالیایی در ایراناجرای نوازنده زن ایتالیایی در ایرانواکنش رضا صادقی به شایعه درگذشتش + عکسواکنش رضا صادقی به شایعه درگذشتش + عکسغزل‌های محسن چاوشی خواندنی شد/ ورود عشق هیولایی به بازار کتابغزل‌های محسن چاوشی خواندنی شد/ ورود عشق هیولایی به بازار کتابماریا کری دادگاهی می‌شود/ دعوای عجیب دو خواهرماریا کری دادگاهی می‌شود/ دعوای عجیب دو خواهرخوانندگی همایون شجریان برای سریال می‌خواهم زنده بمانمخوانندگی همایون شجریان برای سریال می‌خواهم زنده بمانمرضا صادقی: دنیا ایستاد و علی انصاریان پیاده شدرضا صادقی: دنیا ایستاد و علی انصاریان پیاده شدگلنوش خالقی درگذشت/ وداع با نوازنده پیانو و دختر روح‌الله خالقیگلنوش خالقی درگذشت/ وداع با نوازنده پیانو و دختر روح‌الله خالقیکنسرت محسن ابراهیم‌زاده در کیش + تصاویرکنسرت محسن ابراهیم‌زاده در کیش + تصاویرحامد بهداد به سرنوشت بهرام رادان و امین حیایی دچار شد؟حامد بهداد به سرنوشت بهرام رادان و امین حیایی دچار شد؟اولین واکنش های آیدین آغداشلو به رکورد ۱۲ میلیاردیاولین واکنش های آیدین آغداشلو به رکورد ۱۲ میلیاردیتیلور سوئیفت ۶ آلبومش را بازسازی کرد/ انتشار تک آهنگ جدیدتیلور سوئیفت ۶ آلبومش را بازسازی کرد/ انتشار تک آهنگ جدیدنقاشی نورث وست با انتقاد کاربران فضای مجازی روبرو شد!نقاشی نورث وست با انتقاد کاربران فضای مجازی روبرو شد!سناء محمد خواننده زن مراکشی تهدید به مرگ شد!سناء محمد خواننده زن مراکشی تهدید به مرگ شد!ماهسون خواننده مشهور ترک به ایران می‌آیدماهسون خواننده مشهور ترک به ایران می‌آیدحمایت سام اصغری از پارتنرش بریتنی اسپیرزحمایت سام اصغری از پارتنرش بریتنی اسپیرز
آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکس