ads
Thursday, 04 March 2021|پنج شنبه، 14 اسفند، 1399|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: 98 نفر

فال حافظ ویژه ساعت تحویل ۱۴۰۰

تاریخ انتشار: يکشنبه، 26 بهمن، 1399 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

در این مطلب فال و طالع بینی سایت کلک دانش فال حافظ مخصوص تحویل سال ۱۴۰۰ و آغاز سال ۱۴۰۰ را مطالعه می فرمایید. لحظه آغاز سال شمسی در تقویم هر سال ایران دقیقا مقارن با لحظه رسیدن خورشید به نقطه اعتدال بهاری (برج فلکی حمل) میباشد. یعنی لحظه تحویل سال جدید شمسی زمانیست که فاصله خورشید ازنقطه اعتدال بهاری صفر گردد. سال خوب و خوشی را برایتان آرزومندیم.

  • زمان تحویل سال ۱۴۰۰ : ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۷ ثانیه

  • روز تحویل سال ۱۴۰۰ : (شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳۰) روز شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ هجری شمسی

  • مطابق ۰۸ شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری

  • ۲۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی

فروردین

ملامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

زمانی می‌توانی در زندگی موفق باشی که برای ساختن آینده از ضعف‌های گذشته‌ات درس بگیری. عجله در تصمیم گیری بارها شما را به بن‌بست رسانده. هدفی که در پیش رو داری احتیاج به تحقیق زیادی دارد تا قبل از اقدام با مشکلات این کار آشنا شوی و از قبل تدبیرهایی داشته باشی، وگرنه خودت را به دردسر می‌اندازی.

اردیبهشت

گشت بیمار که چون چشم تو گردد نرگس
شیوه تو نشدش حاصل و بیمار بماند

دیگران می‌توانند با تلقین‌های مثبت یا منفی خود، فکر ما را تغییر دهند و بر سرنوشت آینده ما تاثیر بگذارند.
سعی کن اطرافیانت را از کسانی انتخاب کنی که تاثیر مثبت بر زندگی‌ات داشته باشند. این روزها عصبانی شدن می‌تواند باعث نا‌آگاهانه حرف زدنت شود و برای خودت دردسر درست کنی.

خرداد

گر خود رقیب شمع است، اسرار ازو بپوشان
کان شوخ سر بریده بند زبان ندارد

این روزها علاقه عاطفی شدیدی نسبت به شخصی پیدا کردی و او را محرم خودت می‌دانی. بهتر است او را امتحان کنی و ببینی آیا می‌تواند محرم اسرارت باشد یا در مورد حرف‌هایت پیش داوری و قضاوت عجولانه می‌کند. مطمئن باش اگر حرف دیگران را پیش شما زد، حرف شما را هم نزد دیگران خواهد برد.

تیر

با وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب
بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند؟‌

وقتی در زندگی دچار مشکل می‌شوی، طوری برخورد می‌کنی که وضعیت آشفته را از آن چه هست، بدتر می‌کنی و کاری را که نباید، انجام می‌دهی. سعی کن برای فرار از مشکلات، راهی را انتخاب کنی که کمترین نقش و درگیری را برایت داشته باشد. منتظر شنیدن یک خبر خوش باش.

مرداد

دگر گوید نمی‌خواهم چو حافظ عاشق مفلس
بگوییدش که سلطانی، گدایی همنشین دارد

انسان‌ها با هم متفاوتند. هیچ وقت فکر نکن دیگران در همان موقعیتی هستند که شما قرار داری و یا آن‌ چه برنامه ریزی کرده‌ای را کاملا درک کنند. این موضوع باعث می‌شود کمتر با اطرافیان درگیری داشته باشی. خودت را برای رو به رو شدن با مسائل غیر منتظره مثبت و منفی آماده کن.

شهریور

نزدیک شد آن دم که رقیب تو بگوید
دور از رخت این خسته رنجور نمانده‌ست

اگر خودت را باور داشته باشی، هیچ نقص یا مانعی نمی‌تواند مانع پیشرفت و رسیدن شما به اهدافت در زندگی شود. باور کن همه انسان‌ها توانایی رسیدن به موفقیت در هر شرایطی را دارند و مسائل قابل حل نباید باعث دست کم گرفتن توانایی‌های فردی شما شوند. خودت را باور کن و از کاری که قصد انجامش را داری برای خودت غول نساز.

مهر

چو حافظ در قناعت کوش وز دنیی دون بگذر
که یک جو منت دونان دو صد من زر نمی‌ارزد

تنها ایمان به خداوند بزرگ است که می‌تواند انسان را که در بعضی موارد ممکن است برای رسیدن به خواسته‌های خودش آلوده به گناه شود، از لغزش دور نگه دارد. هیچ وقت از یاد خدا غافل نشو. اکنون وقت انجام کارهای سخت و همراه با ریسک نیست. بهتر است کمی دست نگه داری.

آبان

گر دولت وصالت خواهد دری گشودن
سرها بدین تخیل بر آستان توان زد

چرا وقتی که روزگار تاحدی بر وفق مرادت است و مشکل خاصی نداری، اظهار نگرانی می‌کنی و به چیزهایی فکر می‌کنی که هنوز پیش نیامده و شاید روزی اتفاق بیفتد و همه چیز را خراب کند؟ با آن که بیهوده بودن بسیاری از نگرانی‌هایت با گذر زمان ثابت شده، باز هم به این طرز فکر ادامه می‌دهی.

آذر

در بیابان طلب گرچه ز هر سو خطری است
می رود حافظ بیدل به تولای تو خوش

اگر حقی از شما ضایع شده، باید خودت از حقت دفاع کنی چون کس دیگری برایت کاری نمی‌کند. اصلا نیازی به کمک فرد دیگری نداری. خودت را مسئول کارهایی که انجام می‌دهی بدان و بدون توقع از دیگران برای بقای زندگی خودت تلاش کن. صدقه دادن می‌تواند راهگشایت در رفع مشکلات باشد.

دی

هر دو عالم یک فروغ روی اوست
گفتمت پیدا و پنهان نیز هم

اگر بسیاری از کارهایت با بی‌نظمی و بی‌سامانی به پایان می‌رسد، به این دلیل است که آماده روبه‌رو شدن با آن‌ها نیستی و با دستپاچگی و عجولانه تصمیم گیری کردن، کارها را به بن‌بست می‌رسانی. آرام باش و از زندگی بهره ببر و نسبت به آینده این قدر نا‌امید نباش. فرصت سفر رفتن را از خودت نگیر.

بهمن

زنهار تا توانی اهل نظر میازار
دنیا وفا ندارد،‌ای نور هر دو دیده

با یکی از افراد صمیمی زندگی‌ات درگیر بودی و این اتفاق تازه‌ای نیست. بارها در زندگی چنین تجربه‌ای را داشتی. کمی به گذشته فکر کن و ببین تقصیر شما در این اختلافات چقدر است. همه گناه‌ها را به گردن طرف مقابل نینداز. اگر مراقب حرف زدنت باشی، نیمی از این اختلافات حل می‌شود.

اسفند

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو
یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

احساس ناراحتی و آشفتگی می‌کنی. با این که به تازگی در کاری پیشرفت کردی ولی از اتفاقات جدیدی که برایت پیش آمده، خسته هستی. فراموش نکن نیش و نوش زندگی با هم هستند. کمی به خودت استراحت بده و فرصت تفریح کردن را از خودت نگیر. سری به کسانی که دوستشان داری، بزن.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اکبر عبدی بخاطر کرونا در بیمارستان بستری شداکبر عبدی بخاطر کرونا در بیمارستان بستری شدکرونا وارد سریال "پایتخت" شد/ جزئیات جدید از ۲ قسمت پایانی فصل ششمکرونا وارد سریال "پایتخت" شد/ جزئیات جدید از ۲ قسمت پایانی فصل ششمناگفته‌های محمود بصیری، بازیگری که به خاطر احمدی‌نژاد بیکار شدناگفته‌های محمود بصیری، بازیگری که به خاطر احمدی‌نژاد بیکار شدحمله کیهان به گلدن گلوب ۲۰۲۱حمله کیهان به گلدن گلوب ۲۰۲۱برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۱ مشخص شدندبرندگان گلدن گلوب ۲۰۲۱ مشخص شدندحمله کیهان به ژوله: مرد هزارچهره دوباره عاشق صداوسیما شدحمله کیهان به ژوله: مرد هزارچهره دوباره عاشق صداوسیما شدفیلم «آن شب» شهاب حسینی فقط ۳۰ میلیون فروختفیلم «آن شب» شهاب حسینی فقط ۳۰ میلیون فروختزوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی در انتهای راهزوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی در انتهای راهروایت مهوش وقاری از وضعیت جسمی محسن قاضی مرادیروایت مهوش وقاری از وضعیت جسمی محسن قاضی مرادیواکنش تمسخر آمیز سحر زکریا به خداحافظی شهاب حسینیواکنش تمسخر آمیز سحر زکریا به خداحافظی شهاب حسینیامیر مهدی ژوله در عید 1400 با یک سریال به تلویزیون می آید!امیر مهدی ژوله در عید 1400 با یک سریال به تلویزیون می آید!رد پای فرزند فروغ در ازدواج پیمان قاسم‌خانی و میترارد پای فرزند فروغ در ازدواج پیمان قاسم‌خانی و میترانوذر آزادی بازیگر فیلم‌های قدیمی درگذشتنوذر آزادی بازیگر فیلم‌های قدیمی درگذشتشش چالش بر سر راه رامبد جوان و خنداونهشش چالش بر سر راه رامبد جوان و خنداونهخداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرامخداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرامتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (328)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (328)احتمال باطل شدن آرای گلدن گلوب سریال امیلی در پاریس!احتمال باطل شدن آرای گلدن گلوب سریال امیلی در پاریس!پخش سریال گیسو از هفته آیندهپخش سریال گیسو از هفته آیندهپاسخ جالب زندایا به سوال جنسیت‌زده مجریپاسخ جالب زندایا به سوال جنسیت‌زده مجریمهران غفوریان همه را غافل‌گیر کردمهران غفوریان همه را غافل‌گیر کردتبلیغات عجیب و غریب خیابانی فیلیمو جنجال آفرین شد! + عکستبلیغات عجیب و غریب خیابانی فیلیمو جنجال آفرین شد! + عکسمحمدرضا گلزار برنامه جنجالی‌اش را احیا می‌کندمحمدرضا گلزار برنامه جنجالی‌اش را احیا می‌کندسریال شبکه ۳ برای نوروز ۱۴۰۰ معرفی شدسریال شبکه ۳ برای نوروز ۱۴۰۰ معرفی شدفیلم آمریکایی شهاب حسینی به ایران رسیدفیلم آمریکایی شهاب حسینی به ایران رسیدزمان پخش سریال‌ جدید رضا عطاران اعلام شدزمان پخش سریال‌ جدید رضا عطاران اعلام شد
۶ راز ساسی مانکن؛ ماجراهای اکس بند، ابی و خانم دکتر لندن۶ راز ساسی مانکن؛ ماجراهای اکس بند، ابی و خانم دکتر لندنانتشار موزیک ویدئوی ساسی مانکن ممنوع شدانتشار موزیک ویدئوی ساسی مانکن ممنوع شدساسی مانکن، بازیگر فیلم +۱۸ و محدودیت‌های ما که هر سال بیشتر می‌شود!ساسی مانکن، بازیگر فیلم +۱۸ و محدودیت‌های ما که هر سال بیشتر می‌شود!محسن چاوشی به برنامه هم‌رفیق می‌رود؟محسن چاوشی به برنامه هم‌رفیق می‌رود؟بیژن مرتضوی به کرونا مبتلا شدبیژن مرتضوی به کرونا مبتلا شدآقای همایون شجریان می‌خواهیم زنده بمانی!آقای همایون شجریان می‌خواهیم زنده بمانی!بنیامین بهادری: یکی از هنرمندان ایرانی در آمریکا نامه جور کرد تا واکسن کرونا بزند!بنیامین بهادری: یکی از هنرمندان ایرانی در آمریکا نامه جور کرد تا واکسن کرونا بزند!سیروان خسروی بازیگر شد!سیروان خسروی بازیگر شد!آیا هنرمندان واکسن بدون نوبت خواسته بودند؟آیا هنرمندان واکسن بدون نوبت خواسته بودند؟برگزیدگان موسیقی در سال ۹۹ معرفی شدندبرگزیدگان موسیقی در سال ۹۹ معرفی شدنداجرای نوازنده زن ایتالیایی در ایراناجرای نوازنده زن ایتالیایی در ایرانواکنش رضا صادقی به شایعه درگذشتش + عکسواکنش رضا صادقی به شایعه درگذشتش + عکسغزل‌های محسن چاوشی خواندنی شد/ ورود عشق هیولایی به بازار کتابغزل‌های محسن چاوشی خواندنی شد/ ورود عشق هیولایی به بازار کتابماریا کری دادگاهی می‌شود/ دعوای عجیب دو خواهرماریا کری دادگاهی می‌شود/ دعوای عجیب دو خواهرخوانندگی همایون شجریان برای سریال می‌خواهم زنده بمانمخوانندگی همایون شجریان برای سریال می‌خواهم زنده بمانمرضا صادقی: دنیا ایستاد و علی انصاریان پیاده شدرضا صادقی: دنیا ایستاد و علی انصاریان پیاده شدگلنوش خالقی درگذشت/ وداع با نوازنده پیانو و دختر روح‌الله خالقیگلنوش خالقی درگذشت/ وداع با نوازنده پیانو و دختر روح‌الله خالقیکنسرت محسن ابراهیم‌زاده در کیش + تصاویرکنسرت محسن ابراهیم‌زاده در کیش + تصاویرحامد بهداد به سرنوشت بهرام رادان و امین حیایی دچار شد؟حامد بهداد به سرنوشت بهرام رادان و امین حیایی دچار شد؟اولین واکنش های آیدین آغداشلو به رکورد ۱۲ میلیاردیاولین واکنش های آیدین آغداشلو به رکورد ۱۲ میلیاردیتیلور سوئیفت ۶ آلبومش را بازسازی کرد/ انتشار تک آهنگ جدیدتیلور سوئیفت ۶ آلبومش را بازسازی کرد/ انتشار تک آهنگ جدیدنقاشی نورث وست با انتقاد کاربران فضای مجازی روبرو شد!نقاشی نورث وست با انتقاد کاربران فضای مجازی روبرو شد!سناء محمد خواننده زن مراکشی تهدید به مرگ شد!سناء محمد خواننده زن مراکشی تهدید به مرگ شد!ماهسون خواننده مشهور ترک به ایران می‌آیدماهسون خواننده مشهور ترک به ایران می‌آیدحمایت سام اصغری از پارتنرش بریتنی اسپیرزحمایت سام اصغری از پارتنرش بریتنی اسپیرز
آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکس