ads
Tuesday, 20 April 2021|سه شنبه، 31 فروردين، 1400|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 70 نفر

مروری بر گذشته

شکسته شدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم در دوران کرونا
شکسته شدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم در دوران کرونا
سوءاستفاده مدیران و اعضای شورای شهر آبادان و علی‌آباد کتول از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان
سوءاستفاده مدیران و اعضای شورای شهر آبادان و علی‌آباد کتول از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان
فال روزانه یکشنبه 29 فروردین 1400
فال روزانه یکشنبه 29 فروردین 1400
کیس گیمینگ لنوو گیک پرو ۲۰۲۱ با پردازنده Core i7 و گرافیک GTX 1660 معرفی شد
کیس گیمینگ لنوو گیک پرو ۲۰۲۱ با پردازنده Core i7 و گرافیک GTX 1660 معرفی شد
گلشیفته فراهانی در خدمت یک شبکه خطرناک + عکس
گلشیفته فراهانی در خدمت یک شبکه خطرناک + عکس
طرز تهیه بسبوسه یا هریسه؛ کیک مصری
طرز تهیه بسبوسه یا هریسه؛ کیک مصری
واکنش‌ها به پوشش عجیب لیدی گاگا
واکنش‌ها به پوشش عجیب لیدی گاگا
رکورد فروش اکران آنلاین در ایران شکسته شد
رکورد فروش اکران آنلاین در ایران شکسته شد
پیشخوان روزنامه های ورزشی دوشنبه 23 فروردین 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی دوشنبه 23 فروردین 1400
پیشخوان روزنامه های پنجشنبه 26 فروردین 1400
پیشخوان روزنامه های پنجشنبه 26 فروردین 1400
نوید محمدزاده و فرشته حسینی دوباره ست کردند! + عکس
نوید محمدزاده و فرشته حسینی دوباره ست کردند! + عکس
مهران غفوریان تحت عمل جراحی قرار گرفت
مهران غفوریان تحت عمل جراحی قرار گرفت
خوانندگان پاپ استعدادها را کشف می‌کنند/ از رضا صادقی تا فرزاد فرزین در آوای جادویی
خوانندگان پاپ استعدادها را کشف می‌کنند/ از رضا صادقی تا فرزاد فرزین در آوای جادویی
برد پیت وارد دنیای مد شد
برد پیت وارد دنیای مد شد
دستمزد بازیگران در شبکه نمایش خانگی هر ماه 500 میلیون تومان!
دستمزد بازیگران در شبکه نمایش خانگی هر ماه 500 میلیون تومان!
عکس جنجالی محسن افشانی در کنار سعید طوسی
عکس جنجالی محسن افشانی در کنار سعید طوسی
فال روزانه دوشنبه 23 فروردین 1400
فال روزانه دوشنبه 23 فروردین 1400
فال روزانه دوشنبه 30 فروردین 1400
فال روزانه دوشنبه 30 فروردین 1400
سنتی که اصغر فرهادی در تلویزیون به وجود آورد
سنتی که اصغر فرهادی در تلویزیون به وجود آورد
پیشخوان روزنامه های ورزشی یکشنبه 22 فروردین 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی یکشنبه 22 فروردین 1400

آیا آثار موجودات فضایی باستانی در دی ان ای ما قرار گرفته است؟

تاریخ انتشار: چهارشنبه، 11 فروردين، 1400 علمی ، گزارشهای علمی
+ A -

آثار موجودات فضایی باستانی که در گذشته از سیاره ما دیدن کرده‌اند را در چه جاهایی می‌توان پیدا کرد؟ در ادامه نظر یک اختر زیست شناس در مورد این موضوع فرضی را بررسی خواهیم کرد.

پل دیویس (Paul Davies)، اختر زیست شناسی از دانشگاه ایالتی آریزونای آمریکا، نظریات جالبی در مورد آثار موجودات فضایی باستانی که در گذشته‌های بسیار دور از سیاره ما دیدن کرده‌اند، ارائه کرده است. البته این مسئله هنوز اثبات نشده و نمی‌توان با اطمینان گفت که واقعا فرازمینی ها وجود دارند و یا جانداران هوشمند غیر زمینی در سال‌های گذشته به محل زندگی ما سر زده‌اند. با این حال در ادامه با ما همراه باشید تا چنین وضعیت فرضی را از نظر یک دانشمند برجسته حوزه اختر زیست شناسی بررسی کنیم.

دیویس می‌گوید که اگر ردی از فرازمینی‌های باستانی در سیاره ما باقی مانده باشد، می‌توان این رد را در سه جا پیدا کرد؛ زباله‌های هسته‌ای، پروژه‌های معدن کاری بزرگ و همچنین پیام‌هایی که درون بطری‌های زمان قرار گرفته‌اند. باید گفت که مورد آخر نوعی استعاره از مخفی شدن پیامی از موجودات فضایی در محلی بوده که بعدها انسان‌ها آن را پیدا خواهند کرد. حال این پیام می‌تواند به شکل‌های مختلفی کار گذاشته شده باشد و به گفته دیویس، سلول‌های زنده محل مناسبی برای جستجو هستند.

به گفته این اختر بیولوژیست، ارگانیسم‌های زنده می‌توانند بطری مناسبی برای مخفی کردن آثار موجودات فضایی باستانی و پیام هوش فرازمینی باشد؛ ویروس‌ها دائما جانداران را آلوده کرده و دی ان ای خود را به ژنوم این جانداران وارد می‌کنند. به اعتقاد دیویس، اگر ویروس‌ها بتوانند دی ان ای خود را به صورت کدگذاری منتقل کنند، نمی‌توان انتظار داشت که فرازمینی‌های هوشمند از چنین قابلیتی محروم باشند.

به دنبال آثار موجودات فضایی باستانی

این استاد دانشگاه آریزونا اظهار کرده که برای یافتن نشانه‌ای از حیات فرازمینی، تنها کاری که از دست ما برمی‌آید جستجوی آسمان‌ها برای پیدا کردن سیگنال آدم فضایی‌ها نیست و شاید رد این موجودات در دی ان ای ارگانیسم‌های زمینی باشد. دیویس می‌گوید که پیدا کردن ترتیب توالی دی ان ای جانداران همین حالا در حوزه‌های مختلف علمی در حال انجام بوده و می‌تواند در کنار این کار، به دنبال پیامی گشت که شاید در گذشته‌های دور، از طرف فرازمینی‌ها برای بشریت پنهان شده است.

دیویس ایده پیدا کردن آثار موجودات فضایی باستانی در دی ان ای ما را سال‌ها پیش مطرح کرده بود و در آن زمان چنین نظریه‌ای کمی دور از ذهن به نظر می‌رسید؛ با این حال کمی پس از نظریات این دانشمند، دو محقق از قزاقستان اعلام کردند که به احتمال قوی آنچه مدنظر دیویس بوده، یعنی سیگنال هوشمند درون کد ژنتیکی بشریت را پیدا کرده‌اند.

دانشمندان قزاقستانی ریاضی‌دان و اختر بیولوژیست بودند و به گفته آن‌ها، کد ژنتیکی در ارگانیسم‌های زنده وجود دارد که احتمالا به صورت عمدی کار گذاشته شده است. این محققان از کلمه «طراحی هوشمند» که مدنظر دیویس بوده استفاده نکردند، اما بر اساس یافته‌های آن‌ها، اطلاعات ژنتیکی کشف شده بیشتر از بیولوژیکی بودن، به شکل ریاضی و سمبلیک هستند.

تیم دو نفره مورد نظر این احتمال را مطرح کردند که کد ژنتیکی یافته شده از یک منظومه دیگر به سیاره ما آمده و شاید به صورت عمدی، توسط موجودات فرازمینی دیگری، در ژنوم ارگانیسم‌های زمینی کار گذاشته شده باشد. آیا این یافته همان پیام مخفی از آثار موجودات فضایی باستانی بوده که دیویس از آن صحبت کرده بود؟

کشف کدهای عجیب در دی ان ای بشر

محققان قزاقستانی در مقاله خود اظهار کرده‌اند که دلیل واقعی وجود سیستم اعشاری به کار رفته در کدگذاری مخصوص ژنتیکی کشف شده هر چه که باشد، به نظر می‌رسد که این کدگذاری در خارج از منظومه شمسی و چندین میلیارد سال پیش اختراع شده است. شبکه معروف هیستوری آمریکا هم در مورد تحقیق این دانشمندان برنامه‌های جالبی ساخته و به صورت کلی این ایده مطرح شده که شاید انسان‌ها چیزی بیشتر از ربات‌های بیولوژیکی نباشند که با استفاده از هوش مصنوعی ساخت فرازمینی‌ها، از ده‌ها هزار سال پیش روی زمین زندگی کرده‌اند.

تیم دانشمندان قزاقستان ادعا نمی‌کند که نحوه وارد شدن آثار موجودات فضایی باستانی به کد ژنتیکی بشر را می‌دانند؛ این محققان بیشتر از همه روی این ایده تمرکز کرده‌اند که شاید گرد و غبار بین ستاره در میلیاردها سال پیش پیام فرازمینی‌ها را به زمین آورده و این پیام را به شکل کدهای دی ان ای تا به عصر امروز منتقل کرده است. این در حالی بوده که نظریه پردازان تئوری معروف «فضانوردان باستانی» داستان‌های هیجان‌انگیزتری از دخالت مستقیم آدم فضایی‌ها در ساختار ژنتیکی انسان‌ها ارائه کرده‌اند.

یکی از نظریه‌های مرتبط با این موضوع، بحث تولیدمثل بین‌گونه‌ای انسان‌ها و فرازمینی‌ها را پیش کشیده است؛ به عنوان مثال شخصی به نام پیتر خوری (Peter Khoury) ادعا می‌کند که در گذشته دو موجود فضایی شبیه به انسان وارد اتاق او شده‌اند تا پس از برقراری رابطه جنسی، کد ژنتیکی خود را با دی ان ای انسانی خوری ادغام کرده و موجودات جدیدی به وجود بیاورند.

رابطه جنسی با آدم فضایی‌ها

این مرد میان سال استرالیایی ادعا کرده که یکی از دو زن فرازمینی موی بور و بلندی داشت و صورت او کشیده و چشمانش به شکلی غیر عادی درشت بودند. زن دیگر هم به اهالی کشورهای آسیای شرقی شباهت داشت.

خوری می‌گوید که چند رشته از موی زن فضایی مو بور که در اتاقش جا مانده بود را هنوز نگه داشته و بررسی ژنتیکی این نمونه‌ها نشان داده که دی ان ای مورد نظر مربوط به زنان سفید پوست مو بور معمولی نیست؛ گفته شده که این نمونه‌ها بیشتر به کد ژنتیکی نادر و کهنی از زنان چینی و ایرلندی مربوط می‌شوند و شباهتی با آنچه از زنان سفید پوست انتظار می‌رود، ندارند.

چنین داستانی تمرکز را از پیدا کردن آثار موجودات فضایی باستانی به جنبه دیگری از ماجرا می‌برد و این سوال را به وجود می‌آورد که آیا فرازمینی‌ها در حال حاضر هم مشغول دست‌کاری ژنتیکی بشر هستند یا خیر؟ در سال ۲۰۲۰ جایزه نوبل شیمی به دو دانشمند با نام‌های امانوئل چارپنتیر (Emmanuelle Charpentier) و جنیفر ای دودنا (Jennifer A. Doudna) داده شد؛ این محققان در سال ۲۰۱۲ پژوهش‌های مهمی در مورد ویرایش دی ان ای انجام داده بودند. در حالی که می‌بینیم بشریت به سطحی از پیشرفت رسیده که ژنتیک خود را دست‌کاری می‌کند، آیا نمی‌توان انتظار داشت که فرازمینی‌ها هم قادر به انجام چنین کاری باشند؟

وجود آثار موجودات فضایی باستانی در دی ان ای ما

به هنگام اهدای جایزه این دو دانشمند، مسئول آکادمی سلطنتی علوم سوئد اعلام کرد که جایزه آن سال برای قدردانی از پیشرفت‌های علمی در ویرایش کد حیات بشر است! چارپینتر و دودنا در سال ۲۰۱۲ به شکلی اتفاقی نوعی تکنیک شگفت‌انگیز به نام کریسپر (Crispr) را برای ویرایش دی ان ای کشف کردند. این دانشمندان مشغول بررسی باکتری بودند که بیماری مخملک را به وجود می‌آورد و به هنگام بررسی دی ان ای باکتری، تکه‌هایی تکراری از کدهای ژنتیکی در این داده‌ها کشف شد.

گفته شده که تکه‌های ژنتیکی مورد نظر از ویروسی شکل گرفته‌اند که مشغول آلوده کردن باکتری بوده است. به لطف تحقیق این دانشمندان، کدهای تکراری ویروسی کشف شده به انسان‌ها نشان دادند که چگونه می‌توان دی ان ای بشر را تغییر داد. این مسئله ما را یاد صحبت‌های پل دیویس در مورد آثار موجودات فضایی باستانی و توانایی‌های فرازمینی‌ها می‌اندازد. دیویس گفته بود که اگر ویروس‌ها بتوانند دی ان ای را تغییر دهند، آدم فضایی‌ها هم قادر به انجام این کار هستند و تحقیقات چارپینتر و دودلی نشان داد که بشریت هم به چنین توانایی دست یافته است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تلویزیون سریال‌های عطاران را می‌خواهد، خودش را نه!تلویزیون سریال‌های عطاران را می‌خواهد، خودش را نه!زندگی نامزد رونالدو سریال می‌شودزندگی نامزد رونالدو سریال می‌شودگلایه جعفر دهقان از گرانی‌ها: حقوقم کفاف پول بنزین ماشینم را نمی‌دهد!گلایه جعفر دهقان از گرانی‌ها: حقوقم کفاف پول بنزین ماشینم را نمی‌دهد!جزئیات مراسم اسکار ۲۰۲۱ اعلام شدجزئیات مراسم اسکار ۲۰۲۱ اعلام شدسعید آقاخانی به کرونا مبتلا شدسعید آقاخانی به کرونا مبتلا شدشکسته شدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم در دوران کروناشکسته شدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم در دوران کرونادستمزد هجده میلیاردی محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه هفت خان!دستمزد هجده میلیاردی محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه هفت خان!ارشاد خواستار سانسور حجاب زنان دراکولا مهران مدیری شدارشاد خواستار سانسور حجاب زنان دراکولا مهران مدیری شدفصل جدید سریال روزگار جوانی پس از دو دهه به روی آنتن می رودفصل جدید سریال روزگار جوانی پس از دو دهه به روی آنتن می رودبازسازی فیلم معروف گوزن‌ها با بازی بهروز وثوقیبازسازی فیلم معروف گوزن‌ها با بازی بهروز وثوقیسخنان جنجالی بهنوش بختیاری درباره گرانی، انتخابات و مسائل جنسی در صداوسیماسخنان جنجالی بهنوش بختیاری درباره گرانی، انتخابات و مسائل جنسی در صداوسیماعکس جنجالی محسن افشانی در کنار سعید طوسیعکس جنجالی محسن افشانی در کنار سعید طوسیآکتور پس از قورباغه | دومین سریال نوید محمدزادهآکتور پس از قورباغه | دومین سریال نوید محمدزادهژاله علو در ۹۴ سالگی چه می‌کند؟ژاله علو در ۹۴ سالگی چه می‌کند؟رکورد فروش اکران آنلاین در ایران شکسته شدرکورد فروش اکران آنلاین در ایران شکسته شدیک سال زندان به محکومیت‌های افشین پرورش اضافه شدیک سال زندان به محکومیت‌های افشین پرورش اضافه شدمحسن قاضی مرادی به خاک سپرده شد + عکسمحسن قاضی مرادی به خاک سپرده شد + عکسساخت سریالی درباره بزرگترین سرقت هنری جهانساخت سریالی درباره بزرگترین سرقت هنری جهانفصل پایانی بازی تاج و تخت بازسازی می‌شود؟فصل پایانی بازی تاج و تخت بازسازی می‌شود؟کنایه‌های فریبرز عرب‌نیا به مسئولینکنایه‌های فریبرز عرب‌نیا به مسئولینبهرام رادان و پریناز ایزدیار در نقش ناصرالدین‌شاه و جیران + عکسبهرام رادان و پریناز ایزدیار در نقش ناصرالدین‌شاه و جیران + عکسمحسن قاضی مرادی درگذشت + زمان و مکان تشییعمحسن قاضی مرادی درگذشت + زمان و مکان تشییعتوضیحات پدر باران کوثری درباره وضعیت سلامت دخترشتوضیحات پدر باران کوثری درباره وضعیت سلامت دخترشضبط برنامه خندوانه متوقف شد؟ضبط برنامه خندوانه متوقف شد؟سعید آقاخانی: جرأت نمی‌کردم بگویم کُرد هستمسعید آقاخانی: جرأت نمی‌کردم بگویم کُرد هستم
خیانت رضا ضراب به ابرو گوندش | پای خواننده حادیثه در میان است!خیانت رضا ضراب به ابرو گوندش | پای خواننده حادیثه در میان است!اعتراض ۲۸۰ هنرمند تئاتر خیابانی به ناعدالتی‌هااعتراض ۲۸۰ هنرمند تئاتر خیابانی به ناعدالتی‌هاعذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اندعذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اندجنیفر لوپز و الکس رودریگز جدایی خود را به صورت رسمی اعلام کردندجنیفر لوپز و الکس رودریگز جدایی خود را به صورت رسمی اعلام کردندمتن احساسی هنگامه قاضیانی برای محسن چاوشیمتن احساسی هنگامه قاضیانی برای محسن چاوشیجنیفر لوپز از الکس رودریگز طلاق گرفت؟ + عکسجنیفر لوپز از الکس رودریگز طلاق گرفت؟ + عکساقدام عجیب علی انصاریان روی فرش قرمز جشنواره فیلم ایتالیااقدام عجیب علی انصاریان روی فرش قرمز جشنواره فیلم ایتالیاشرط خانواده مقتول برای بخشش حمید صفتشرط خانواده مقتول برای بخشش حمید صفتراه همایون از استاد شجریان جدا شده است؟راه همایون از استاد شجریان جدا شده است؟علت نصب نشدن سنگ مزار بانوی مجسمه‌ساز پس از هفت ماهعلت نصب نشدن سنگ مزار بانوی مجسمه‌ساز پس از هفت ماهابتلای حسام نواب صفوی به کرونا + عکسابتلای حسام نواب صفوی به کرونا + عکسکیم کارداشیان به جمع میلیاردرها پیوستکیم کارداشیان به جمع میلیاردرها پیوستابتلای مانی رهنما و همسرش صبا راد به کروناابتلای مانی رهنما و همسرش صبا راد به کرونامعروف بودن حمید صفت ضامن آزادی‌اش می‌شود؟معروف بودن حمید صفت ضامن آزادی‌اش می‌شود؟موی خواننده مشهور به حراج گذاشته شد!موی خواننده مشهور به حراج گذاشته شد!واکنش رضا صادقی به حکم اعدام حمید صفتواکنش رضا صادقی به حکم اعدام حمید صفتحمید صفت به اعدام محکوم شدحمید صفت به اعدام محکوم شدشوخی رحیم شهریاری با دروغ سیزده! + عکسشوخی رحیم شهریاری با دروغ سیزده! + عکسکپی کاری مدونا جنجال به پا کرد + عکسکپی کاری مدونا جنجال به پا کرد + عکساکبر نیکزاد خواننده خسرو خوبان درگذشتاکبر نیکزاد خواننده خسرو خوبان درگذشتتبریک نوروزی آیدین آغداشلو و یک تابلوی زیبا + عکستبریک نوروزی آیدین آغداشلو و یک تابلوی زیبا + عکسامیر تتلو با کمپانی « یونیورسال » قرارداد بستامیر تتلو با کمپانی « یونیورسال » قرارداد بستتکذیب خبر ابتلای محسن چاوشی به کرونا + عکستکذیب خبر ابتلای محسن چاوشی به کرونا + عکسماجرای ممنوع‌التصویری حامد همایون و جواد کاظمیانماجرای ممنوع‌التصویری حامد همایون و جواد کاظمیانافشاگری دمی لواتو، خواننده زن درباره آزار دیدنش در نوجوانیافشاگری دمی لواتو، خواننده زن درباره آزار دیدنش در نوجوانی
ادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکس