ads
Wednesday, 08 February 2023|چهارشنبه، 19 بهمن، 1401|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 10 نفر

مروری بر گذشته

روایت علی قلی‌زاده ستاره تیم ملی فوتبال از زلزله وحشتناک ترکیه
روایت علی قلی‌زاده ستاره تیم ملی فوتبال از زلزله وحشتناک ترکیه
تیتر روزنامه های ورزشی یکشنبه 16 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی یکشنبه 16 بهمن 1401
فال روزانه یکشنبه 9 بهمن 1401
فال روزانه یکشنبه 9 بهمن 1401
جعفر پناهی آزاد شد + عکس
جعفر پناهی آزاد شد + عکس
رابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچ
رابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچ
واکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیر
واکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیر
تیتر روزنامه های دوشنبه 17 بهمن 1401
تیتر روزنامه های دوشنبه 17 بهمن 1401
فال روزانه جمعه 14 بهمن 1401
فال روزانه جمعه 14 بهمن 1401
جایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش او
جایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش او
یک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف داد
یک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف داد
اعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگان
اعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگان
تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه 12 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه 12 بهمن 1401
طرح ناخن ویژه روز ولنتاین + تصاویر
طرح ناخن ویژه روز ولنتاین + تصاویر
خبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزی
خبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزی
زلزله مهیب، ترکیه و کُل خاورمیانه را لرزاند [به‌روزرسانی]
زلزله مهیب، ترکیه و کُل خاورمیانه را لرزاند [به‌روزرسانی]
چطور پس انداز کنیم؟ ۴۲ روش موثر و آسان
چطور پس انداز کنیم؟ ۴۲ روش موثر و آسان
انتشار تصاویر جنجالی از همسر رضا پهلوی
انتشار تصاویر جنجالی از همسر رضا پهلوی
جزئیات جدید از حمله پهپادی به کارخانه مهمات سازی اصفهان
جزئیات جدید از حمله پهپادی به کارخانه مهمات سازی اصفهان
طرح جنجالی مولدسازی دارایی های دولت و علت انتقادها به آن
طرح جنجالی مولدسازی دارایی های دولت و علت انتقادها به آن
چرا دختران امروزی زودتر از گذشته به سن بلوغ می رسند؟
چرا دختران امروزی زودتر از گذشته به سن بلوغ می رسند؟

توضیحات عموی دختر دانش آموز اردبیلی درباره علت مرگ او

تاریخ انتشار: يکشنبه، 24 مهر، 1401 اخبار ، اخبار حوادث
+ A -

روز جمعه برخی منابع خبری عمدتاً فارسی زبان خارج از کشور مدعی مرگ یک دختر دانش آموز اردبیلی در مدرسه شاهد این شهر شدند اما مسئولان امنیتی و انتظامی اردبیل این ادعاها را تکذیب کردند و در ادامه، روز گذشته، ویدیویی از سوی رسانه های داخلی منتشر شد که در آن مردی که گفته می‌شود عموی اسرا پناهی، دختر دانش آموز اردبیلی فوت شده است می‌گوید او از کودکی مبتلا به بیماری قلبی بوده است.

در ویدیویی که خبرگزاری تسنیم منتشر کرده این مرد که به زبان ترکی صحبت می‌کند و صحبت‌هایش با زیرنویس فارسی منتشر شده می‌گوید: «برادر من یک ماه پیش فوت کرد و دخترش نیز ناراحتی مادرزادی قلبی داشت. متاسفانه سه شب پیش ساعت ۱۲:۳۰ بامداد حال اسرا خراب شد و او را با آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند و در آنجا فوت کرد.» او ادامه می‌دهد: «این موضوع به هیچ تجمع و اعتراضی ربط ندارد.»

توضیحات استاندار اردبیل درباره خبر مرگ دانش آموز دختر مدرسه شاهد اردبیل

سید حامد عاملی، استاندار اردبیل در گفت‌وگو با «شبکه شرق» به این خبر واکنش نشان داد و درباره زمان وقوع این حادثه گفت: «روز پنجشنبه مدارس کلا تعطیل است. در اردبیل روز پنجشنبه هیچ مدرسه‌ای باز نیست. قضیه‌ای هم که گفته می‌شود مربوط به روز چهارشنبه است.»

دانش‌آموزان در خیابان شعار دادند و به درون مدرسه هدایت شدند

او در تشریح این اتفاق گفت: «روز چهارشنبه مراسمی در یک نقطه از اردبیل برگزار می‌شود و پس از آن برخی از دانش‌آموزان با خروج از محل، شعارهایی مثل “زن، زندگی، آزادی” سر می‌دهند. این شعارها از سوی دانش‌آموزان در خیابان سر داده می‌شود به همین علت هم مجموعه نیروهای انتظامی که در محل حاضر بوده، دانش‌آموزان را به درون مدرسه هدایت می‌کند.»

استاندار اردبیل ضمن تکذیب خبر کشته شدن یک دانش‌آموز در جریان این اتفاق گفت: «با حضور نیروهای انتظامی، دانش‌آموزان به درون مدرسه شاهد می‌روند اما هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. در جریان این اتفاق هم خدایی نکرده هیچ دانش‌آموزی جان خود را از دست نداده و خبر منتشر شده درباره کشته شدن یک دانش‌آموز در جریان این اتفاق کذب محض است.»

استاندار اردبیل در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه «از ابتدای این اتفاقات در کشورمان در اردبیل به لطف خدا حتی یک کشته هم نداشتیم»، گفت: «ما در استان اردبیل هیچ دانش‌آموزی نداریم که در جریان برخوردهای صورت گرفته کشته شده باشد. مردم اردبیل هم می‌دانند. حداقل یک آگهی ترحیم باید منتشر می‌شد از روز چهارشنبه تا امروز، اما این اتفاق نیفتاده است.»

هیچ دانش‌آموزی بازداشت و کشته نشد

او در پاسخ به سوالی درباره تعداد دانش‌آموزان بازداشت شده در استان اردبیل گفت: «ما در اردبیل هیچ دانش‌آموزی نداریم که بازداشت شده باشد. در جریان اتفاقات روز چهارشنبه هم، همه دانش‌آموزان اول به مدارس و بعد به خانه‌هایشان رفتند. تاکید می‌کنم که هیچ بحثی مبنی بر بازداشت دانش‌آموزان و خدایی نکرده کشته شدن آنان، در استان اردبیل نداشتیم.»

عاملی درباره زمان ایجاد برخورد میان دانش‌آموزان و نیروهای انتظامی نیز گفت: «اتفاقات ظهر افتاده است. بخشی از آن پیش از پایان مدارس و بخشی دیگر همزمان با پایان ساعت مدارس.»

او روز حادثه را این‌طور تشریح کرد: «ببینید ماجرا از این قرار بوده که روز چهارشنبه مراسمی در شهر برای هفته وحدت برگزار شده که در این مراسم تعدادی از دانش‌آموزان هم حضور داشته‌اند. بعد از پایان این مراسم، دانش آموزان باید به مدارس خود برمی‌گشتند. تعدادی از دانش‌آموزان در مسیر برگشت به مدرسه، در خیابان شعارهایی سر می‌دهند و به درون مدرسه هدایت می‌شوند.»

استاندار اردبیل در پاسخ به سوالی درباره نوع هدایت دانش‌آموزان از سوی نیروهای انتظامی نیز گفت: «نیروهای امنیتی و انتظامی وارد مدرسه نشده‌اند اما وقتی دانش‌آموزان وارد مدرسه می‌شوند، میان اولیای آنان و مدیران مدرسه برخوردهایی صورت می‌گیرد.»

ماجرا از انتقال بدون هماهنگی دانش‌آموزان به مراسم هفته وحدت آغاز شد

این مقام مسئول توضیح داد: «ماجرای وقوع برخورد میان اولیای دانش‌آموزان که به دنبال فرزندان خود آمده بودند و مدیران مدرسه از این قرار بوده که اولیا اعتراض داشتند که چرا فرزندان ما را به مراسم مربوط به هفته وحدت برده‌اید.»

او در پاسخ به این سوال که این ماجرا، همان ماجرای انتقال دانش‌آموزان به مراسم هفته وحدت بدون اطلاع اولیای آنان است یا خیر، گفت: «بله، دقیقا همان موضوع است. اولیا به این مساله اعتراض داشتند که اعتراض آنان هم به حق است. آموزش و پرورش موظف بود که این اقدام را با هماهنگی اولیا انجام دهد. من به عنوان استاندار اردبیل به مجموعه‌ای که این اتفاقات را رقم زد و دانش‌آموزان را بدون اجازه اولیا به مراسم برد، تذکر داده‌ام و گفته‌ام که بعد از پایان این اتفاقات، با افرادی که مسئول این موضوع بوده‌اند، برخورد شود.»

استاندار اردبیل در پاسخ به این سوال که در جریان این اتفاقات، برخوردی با دانش‌آموزان یا اولیای آنان از سوی نیروهای امنیتی صورت گرفته است یا خیر، گفت: «خیر. روز چهارشنبه که این اتفاقات افتاد، هیچ گونه دستگیری‌ای از دانش‌آموزان صورت نگرفت. بدتر از آن، کشته شدن دانش‌آموزی را هم نداشتیم. نه تنها در این قضیه، بلکه در طول این مدت هم در اردبیل موضوع طوری مدیریت شد که حتی یک کشته هم نداشتیم.»

میان اولیای دانش‌آموزان و مدیران مدرسه برخورد صورت گرفت نه نیروهای انتظامی

سید حامد عاملی توضیح داد: «نیروهای امنیتی و انتظامی برخوردی با اولیا نداشتند. میان اولیای دانش‌آموزان و مدیران مدرسه برخوردهایی ایجاد شد و حتی زد و خوردهایی هم صورت گرفت اما نیروهای انتظامی و امنیتی برخوردی با اولیا نداشتند.»

او ادامه داد: «مدیران مدرسه تاکید داشتند که در نتیجه برخوردهای صورت گرفته میان خود و اولیای دانش‌آموزان، شکایتی را تنظیم کنند که با آنان هم صحبت کردیم که از این موضوع صرفه نظر کنند و شکایتی از اولیا ثبت نشود.»

استاندار اردبیل در پاسخ به این سوال که اتفاقات رخ داده فقط مربوط به مدرسه دخترانه شاهد است یا دیگر مدارس نیز دخیل بوده‌اند، گفت: «کلا دانش آموزان دو مدرسه به مراسم هفته وحدت برده شده بودند و اتفاقاتی از این دست در آن‌ها افتاد، یکی مدرسه شاهد و یکی هم مدرسه راسی نظام. هر دو این مدارس دخترانه است.»

اکثر بازداشت شدگان اعتراضات در اردبیل با یک تعهد آزاد شدند

عالی‌ترین مقام استان اردبیل با بیان اینکه «ما هیچ دانش‌آموز بازداشتی‌ در اردبیل نداریم»، درباره وضعیت دیگر بازداشت‌ شدگان نیز گفت: «دیگر افرادی که بازداشت شدند، اگر مطلب خاصی نبود، عموما همان روز اول با گرفتن یک تعهد، آزاد می‌شدند. پرونده‌ای هم برای آنان تشکیل نشد. البته افرادی بودند که اصطلاحا حساب کتاب شده به میدان آمده بودند که خب، سیستم قضایی قوانین خاص خود را برای این افراد دارد ولی اکثر افراد همان روز آزاد شدند.»

او در پاسخ به این سوال که در میان افرادی که از دید مقامات با حساب و کتاب به میدان آمده‌اند، دانش‌آموز یا فردی با سن پایین وجود دارد یا خیر، نیز گفت: «نه اصلا. هیچ دانش‌آموز دستگیر شده و بازداشت شده‌ای نداریم.»

روز گذشته علی محبوبی پور مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل نیز شایعات پیرامون جان باختن یک دانش آموز دختر در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: «در اردبیل تاکنون هیچ کشته و مجروحی نداشتیم و حتی دستگیری افراد هم در این شهر قابل توجه نبوده است.»

امام جمعه اردبیل: یک مساله کوچک را چرا این‌قدر بزرگ کرده‌اند؟

حسن عاملی امام جمعه اردبیل یکی دیگر از کسانی است که مجروح و کشته شدن دانش‌آموزان مدرسه دخترانه شاهد در این شهر را تکذیب می‌کند. او در گفت‌وگو با روزنامه هم‌میهن گفت: «به نظر من خطای بزرگی شده که بدون اجازه والدین، بچه‌ها را برده‌اند. چند مدرسه را برده بودند اما فقط اولیای مدرسه شاهد اعتراض کردند. باید به خانواده‌ها اطلاع می‌دادند ولی مشکل دیگری نبوده است.»

امام جمعه اردبیل گفت: «من با مسئولان اجرایی و مدیران ارشد صحبت کردم و گفتم نهایت دقت را در این امور داشته باشند و گفتم هیچ‌کس نباید دستگیر شود، به هیچ‌کس نباید دست بزنند و هیچ‌کس نباید احضار شود. گفتم بچه‌ها هیچ تقصیری ندارند و اگر خانواده‌ای اعتراض کرده، برای دلسوزی بوده است که آن هم ایراد ندارد. در مدرسه می‌توانند اعتراض کنند و این برای ما فخر و شرف است که افراد بتوانند حرف‌شان را بزنند. اگر کسی بگوید من راضی نبودم بچه‌ام به مراسم برود، ایرادی ندارد اما یک مساله کوچک را چرا آنقدر بزرگ کرده‌اند؟»

همچنین بخوانید: ماجرای فوت دانش آموز دختر در اردبیل چیست؟

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

پرویز پرستویی، احسان علیخانی و خادم در شهر زلزله زده خویپرویز پرستویی، احسان علیخانی و خادم در شهر زلزله زده خویخبر تازه از بیماری حسن معجونی و جدایی از نون خخبر تازه از بیماری حسن معجونی و جدایی از نون خواکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیرواکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیرچرا علی نصیریان با مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی کار نکرد؟چرا علی نصیریان با مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی کار نکرد؟استوریِ تند و تیز لادن طباطبایی علیه فخیم‌زادهاستوریِ تند و تیز لادن طباطبایی علیه فخیم‌زادهمهدی فخیم زاده: جشنواره فیلم فجر چراغ نفتی نیستمهدی فخیم زاده: جشنواره فیلم فجر چراغ نفتی نیستاعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگاناعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگانجعفر پناهی آزاد شد + عکسجعفر پناهی آزاد شد + عکسکیهان: تحریم کننده‌ها دستمزد دریافتی را پس دهندکیهان: تحریم کننده‌ها دستمزد دریافتی را پس دهندساترا: هیچ سریالی بدون مجوز حق پخش نداردساترا: هیچ سریالی بدون مجوز حق پخش نداردتاریخ پخش فصل سوم سریال خواهران و برادرانتاریخ پخش فصل سوم سریال خواهران و برادرانیک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف دادیک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف دادنیلوفر پارسا، برای بار دوم ازدواج کردنیلوفر پارسا، برای بار دوم ازدواج کردبهروز افخمی: دوره می‌تو گذشته و حالا وقت من بی‌ناموسم رسیده!بهروز افخمی: دوره می‌تو گذشته و حالا وقت من بی‌ناموسم رسیده!خبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزیخبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزیشباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویشباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتحکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟حکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟تازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهیتازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهینامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرنامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره اوعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره او
جایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش اوجایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش اورضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکسحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکساولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتاولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتبلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟بلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟شکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویرشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویراعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلدااعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلداضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیبازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]بازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]محمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتمحمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتگروه موسیقی ایوان بند منحل شدگروه موسیقی ایوان بند منحل شدحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهموش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!موش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!اسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتاسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیاتهامات توماج صالحی اعلام شداتهامات توماج صالحی اعلام شدواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدشش آهنگ برتر جام جهانیشش آهنگ برتر جام جهانی
رکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردرکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویدبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شدپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویدلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویددعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!دعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!اختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شداختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شدمایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!مایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!عادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریاعادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریامبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟مبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟لیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندلیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کردمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کردمعروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بود