ads
Wednesday, 08 February 2023|چهارشنبه، 19 بهمن، 1401|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 10 نفر

خواص و ویژگی های سنگ آنجلیت

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 3 آذر، 1401 دنیای مد ، طلا و جواهرات
+ A -

معرفی کلی سنگ آنجلیت

آنجلیت یا بلو آنهیدرایت، یک کشف جدید در دنیای جواهر و سنگ‌های معدنی است. این سنگ در ۱۹۸۷ طی “هارمونیک کانورژن” در پرو کشف شد و به رنگ‌های سفید، خاکستری یا بی‌رنگ و نیز در دامنه آبی تا بنفش یافت می‌شود. رایج‌ترین رنگ آن آبی مایل به خاکستری است که اغلب در جواهرسازی به کار می‌رود.

این سنگ متعلق به دوره زمین‌شناسی کنونی، آکوآرین ایج است و به شخص کمک می‌کند تا اسرار زبان گفتار را گشوده و به حقیقت وجود شخص صدا می‌بخشد. از نظر روانشناسی، خشونت را خنثی می‌کند: اگر شخصی در موقعیتی بی‌احساس عمل کند، آنجلیت به آن شخص کمک می‌کند تا مشفق‌تر شود. همچنین به شخص کمک می‌کند تا آنچه تغییرناپذیر است، قبول کند.

مشخصات علمی سنگ آنجلیت

سختی آنجلیت 3.5 است و ساختار کریستالی لوزی شکل دارد.

آنهیدرایت، ماده معدنی رسوبی نسبتاً رایجی است که لایه‌های عظیم سنگ را شکل می‌دهد. البته سنگ گچ مستقیماً شکل نمی‌گیرد و در نتیجه آب‌گیری سنگ گچ معدنی، بوجود می‌آید. فرآیند آب‌گیری، از حجم لایه‌های سنگ می‌کاهد و با انقباض و کوچک شدن سنگ‌ها، غارها شکل می‌گیرند. نمونه‌های معدنی خوب آنهیدرایت بر خلاف شکل‌گیری معمولیشان، بی‌نهایت کمیابند. بنابراین نمونه‌های خوب آنهیدرایت که در پرو و مکزیکو یافت می‌شوند، شرایط شکل گیری خوب که رنگ آبی و حتی رقص نور درون کریستال می‌باشد را نشان می‌دهند. آنهیدرایت به رنگ آبی یاسی، گاهی به خاطر رنگ فرشته آسای آن، “آنجلیت” خوانده می‌شود.

آنهیدرایت ازمکزیکو، پرو، آلمان و نیومکزیکو استخراج می‌شود، اما توسط بخش “ایج سکت” بعنوان آنجلیت شناخته می‌شود و “نیو ایج” اولین جایی بود که این سنگ پدیدار شد. این اتفاق زمانی افتاد که نگهبانان روزها به مناسبت “هارمونیک کانورژن” در ۱۹۸۷ در پرو دور هم جمع شدند. این سنگ برای ارتباط خودآگاه با قلمرو فرشتگان از طریق همسویی با ارتعاش آسمانی این سنگ آبی یاسی، استفاده می‌شود.

خواص خاص سنگ آنجلیت

آنجلیت یک متعادل کننده عالی است و بدن فیزیکی را با شبکه معنوی متقارن و هماهنگ می‌کند، برای فراخواندن ارواح راهنما و محافظ و نیز ارتباط روان بینی با دنیا و حوزه فرشتگان به کار می‌رود. برای کمک به سفر ماورایی و نیز تقویت آگاهی حسی، شناخته شده است. این سنگ به شخص کمک می‌کند تا تمام راه حل‌های موجود را ببیند و بر چالش‌ها فایق آید.

هر کدام از سنگ‌های آبی یا سبزآبی با اشکال ویژه‌ای از ارتباط، سر و کار دارند. فیروزه به افراد کمک می‌کند تا برای رسیدن به اهداف و آرزوها کمر همت ببندند و آکوآمارین به بیان عمیق‌ترین احساسات معنوی به فرد کمک می‌کند.

در ارتباط تله پاتی مفید است؛ اگر دو نفر بخواهند در حالیکه از نظر فیزیکی از هم دورند، از این طریق با هم مرتبط شوند، همراه داشتن تکه‌های آنجلیت به آنان کمک می‌کند، اگر این سنگ‌ها به همین نیت همراه شوند، چنین ارتباطی می‌تواند حتی عمیق‌تر باشد.

آنجلیت، صلح و صفا، آسایش خاطر و آرامش درونی و تمرکز به ارمغان می‌آورد و تنها سنگی است که حقیقتاً انرژی نیرویی به نام کارونا که عبارت از مهربانی، دلسوزی و شفقت است را به جریان می‌اندازد. همچنین این سنگ اعمال ویژه‌ای برای کاهش رنج به کار می‌گیرد.

خواص درمانی سنگ آنجلیت

آنجلیت مرتبه‌های فیزیکی و معنوی را برای شفای شخص یا دیگران، با هم هماهنگ می‌کند و قسمت‌های بیمار یا تهی وجود را با ایجاد میدان انرژی در اطراف آن قسمت، احیا و جوان سازی می‌کند.

یکی از سنگ‌های سبزآبی است که به درمان خشم کمک می‌کند. اگر ما خشم را به مثابه قطع ارتباط با دیگران به حساب آوریم، قابل درک است که “سنگ ارتباط” به درمان روابط با دیگران و نیز خود فرد، کمک می‌کند. این امر بخصوص در آن روزهایی که هیچ چیز به خوبی پیش نمی‌رود، صحت می یابد؛ عده‌ای دیگران را مقصر می‌دانند و عده‌ای خود را، که در هر دو مورد سنگ آنجلیت به ما کمک می‌کند تا به تعادل درونی و بیرونی برسیم و ما را با حس یگانگی همه زندگی‌ها به هم پیوند می‌دهد.

آنجلیت برای تسکین دردهای فیزیکی و روانی کاربرد دارد و با ظلم و بیرحمی مبارزه می‌کند. همچنین این سنگ برای درمان درد زخم معده و آفتاب سوختگی استفاده می‌شود.

روی غدد تیروئید و پاراتیروئید مؤثر است و برای درمان تورم گلو و مشکلات تیروئید استفاده می‌شود. همچنین ارتعاشات درمانگر این سنگ در شش‌ها و بازوها، کف جمجمه و میزان وزن نیز مؤثر است. عملکرد اخلاط جسم را متعادل کرده و در نتیجه اخلاط اضافی را دفع می‌کند، بعنوان پاک کننده و فعال کننده هاله و همسویی استفاده می‌شود.

ارتباط با چاکرا سنگ آنجلیت

رنگ سبزآبی آنجلیت با چاکرای پنجم یا گلو ارتباط دارد که بر ارتباطات نافذ است. این سنگ ارتعاشات بالایی دارد به طوریکه هر چاکرا با ارتعاش بخصوصی از آن به کار می‌افتد و برای تسهیل تمرین‌های مانترا قابل استفاده است. آنجلیت با استفاده از خودآگاه، نادا یا صداهای معنوی درونی را می‌گشاید. وقتی برای درمان پا استعمال شود، انسداد مریدین‌ها را پاکسازی می‌کند.

جهت خرید انواع انگشتر، آویز و دستبند، سنگهای قیمتی، نیمه قیمتی و کلکسیونی و سفارش انواع حکاکی و تراش روی سنگ های قیمتی و... به فروشگاه ایلیا گوهر مراجعه کنید.

شما می‌توانید تمام طرح‌های موجود در فروشگاه را مشاهده و خریداری نمایید. در آخر یادآوری می‌کنیم که سهولت خرید و رضایت مشتری‌ها، دغدغه اصلی مجموعه گالری ایلیا گوهر می‌باشد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

پرویز پرستویی، احسان علیخانی و خادم در شهر زلزله زده خویپرویز پرستویی، احسان علیخانی و خادم در شهر زلزله زده خویخبر تازه از بیماری حسن معجونی و جدایی از نون خخبر تازه از بیماری حسن معجونی و جدایی از نون خواکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیرواکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیرچرا علی نصیریان با مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی کار نکرد؟چرا علی نصیریان با مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی کار نکرد؟استوریِ تند و تیز لادن طباطبایی علیه فخیم‌زادهاستوریِ تند و تیز لادن طباطبایی علیه فخیم‌زادهمهدی فخیم زاده: جشنواره فیلم فجر چراغ نفتی نیستمهدی فخیم زاده: جشنواره فیلم فجر چراغ نفتی نیستاعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگاناعتراض تهیه کننده فیلم چرا گریه نمیکنی به تحریم کنندگانجعفر پناهی آزاد شد + عکسجعفر پناهی آزاد شد + عکسکیهان: تحریم کننده‌ها دستمزد دریافتی را پس دهندکیهان: تحریم کننده‌ها دستمزد دریافتی را پس دهندساترا: هیچ سریالی بدون مجوز حق پخش نداردساترا: هیچ سریالی بدون مجوز حق پخش نداردتاریخ پخش فصل سوم سریال خواهران و برادرانتاریخ پخش فصل سوم سریال خواهران و برادرانیک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف دادیک فیلم دیگر از جشنواره فیلم فجر انصراف دادنیلوفر پارسا، برای بار دوم ازدواج کردنیلوفر پارسا، برای بار دوم ازدواج کردبهروز افخمی: دوره می‌تو گذشته و حالا وقت من بی‌ناموسم رسیده!بهروز افخمی: دوره می‌تو گذشته و حالا وقت من بی‌ناموسم رسیده!خبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزیخبر تکان دهنده از حسن معجونی | از نابینایی تا تومور مغزیشباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویشباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتحکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟حکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟تازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهیتازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهینامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرنامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره اوعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره او
جایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش اوجایزه گرمی به «برای» شروین حاجی‌پور رسید + واکنش اورضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکسحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکساولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتاولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتبلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟بلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟شکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویرشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویراعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلدااعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلداضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیبازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]بازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]محمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتمحمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتگروه موسیقی ایوان بند منحل شدگروه موسیقی ایوان بند منحل شدحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهموش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!موش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!اسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتاسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیاتهامات توماج صالحی اعلام شداتهامات توماج صالحی اعلام شدواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدشش آهنگ برتر جام جهانیشش آهنگ برتر جام جهانی
رکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردرکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویدبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شدپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویدلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویددعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!دعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!اختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شداختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شدمایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!مایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!عادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریاعادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریامبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟مبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟لیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندلیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کردمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کردمعروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بود