ads
Saturday, 12 June 2021|شنبه، 22 خرداد، 1400|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 75 نفر

مروری بر گذشته

مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!
مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!
فال روزانه یکشنبه 16 خرداد 1400
فال روزانه یکشنبه 16 خرداد 1400
پیام تبریک روز دختر به همراه کارت پستال های زیبا
پیام تبریک روز دختر به همراه کارت پستال های زیبا
ورزش رزمی تای چی به طرز شگفت‌انگیزی چربی‌های شکم را کم می‌کند
ورزش رزمی تای چی به طرز شگفت‌انگیزی چربی‌های شکم را کم می‌کند
مرحوم علی انصاریان در بلغارستان نامزد جایزه بازیگری شد
مرحوم علی انصاریان در بلغارستان نامزد جایزه بازیگری شد
بیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شد
بیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شد
رقبای اصغر فرهادی در کن ۲۰۲۱ معرفی شدند
رقبای اصغر فرهادی در کن ۲۰۲۱ معرفی شدند
پیشخوان روزنامه های ورزشی چهارشنبه 12 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی چهارشنبه 12 خرداد 1400
پرطرفدارترین مدل‌ های تونیک بچه گانه
پرطرفدارترین مدل‌ های تونیک بچه گانه
چرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟
چرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟
تبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!
تبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!
فال روزانه دوشنبه 17 خرداد 1400
فال روزانه دوشنبه 17 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی پنجشنبه 13 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی پنجشنبه 13 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های پنجشنبه 13 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های پنجشنبه 13 خرداد 1400
مصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازد
مصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازد
پل معلق مشگین شهر چند متر است؟
پل معلق مشگین شهر چند متر است؟
چه زمانی با دخترم در مورد پریود صحبت کنم و چگونه برایش توضیح دهم؟
چه زمانی با دخترم در مورد پریود صحبت کنم و چگونه برایش توضیح دهم؟
مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟
مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟
پیشخوان روزنامه های ورزشی چهارشنبه 19 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی چهارشنبه 19 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های دوشنبه 17 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های دوشنبه 17 خرداد 1400

سلیمی نمین: رقابت بین رئیسی و مهرعلیزاده است/جلیلی پدیده نمی‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه، 10 خرداد، 1400 اخبار ، اخبار سیاسی
+ A -

عباس سلیمی نمین از چهره‌های سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تلاش دارند مظلوم نمایی کنند و از این مظلوم نمایی برای جذب رأی استفاده خواهند کرد، اشاره می‌کند آنها قطعا شانس پیروزی دارند اگر معقول عمل کنند.

«رئیسی طیف وسیعی از اصولگرایان و احتمالا مهرعلیزاده طیف اصلاح‌طلبان را نمایندگی می‌کند.» این گزاره‌ای است که سلیمی نمین از چهره‌های سیاسی اصولگرا درباره رقابت اصلی کاندیداها عنوان می‌کند. او بر این باور است که اساسا با حضور رئیسی، نمی‌توان منتظر ایجاد قطبی در انتخابات بود .

سلیمی نمین، کاندیدا نداشتن اصلاح‌طلبان را خلاف واقع می‌داند و می‌گوید: وقتی محمود زمانی قمی، رئیس ستاد مهرعلیزاده می‌شود چگونه می‌توان از نداشتن کاندیدا از سوی اصلاح‌طلبان سخن به میان آورد. 

سلیمی نمین معتقد است که اصلاح طلبان درحال بازی پنهانی هستند و هنوز شانس پیروزی دارند

او از شگفتی انتخابات ۱۴۰۰ در صورت رأی آوری رونمایی می‌کند و می‌گوید:  اگر شخصیتی مثل آقای همتی رأی بیاورد شگفتی خواهد شد.

سلیمی نمین این را هم گفت که سعید جلیلی اگر رئیس جمهور نشود به دنبال تشکیل دولت سایه می رود.

مشروح مصاحبه  با عباس سلیمی نمین از چهره های سیاسی اصولگرا را می‌خوانید:

**********

*آقای سلیمی نمین! پیش بینی شما از انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به کاندیداهایی که انتخاب شدند چگونه است و اینکه رقابت اصلی را بین کدام یک از این کاندیداهای فعلی می‌دانید؟

پیش بینی من این است که رقابت پر شوری را خواهیم داشت و فکر می‌کنم رقابت بین آقایان رئیسی و مهرعلیزاده در نهایت شکل گیرد.

رقابت بین رئیسی و مهرعلیزاده است

*استدلال شما برای این پیش بینی چیست؟ برخی رقابت را مثلا بین محسن رضایی و رئیسی می بینند یا حتی همتی و رئیسی یا ...

چون آقای رئیسی طیف وسیعی از اصولگرایان را نمایندگی می‌کند و احتمالا آقای مهرعلیزاده طیف اصلاح‌طلبان را نمایندگی می‌کند.

پیام حضور رئیس بنیاد باران در ستاد مهرعلیزاده

*ولی هنوز اصلاح‌طلبان اعلام حمایتی از هیچ کاندیدایی نکرده‌اند و از ابتدا هم گفته‌اند ما کاندیدایی نداریم.

این خلاف واقع است این اعلام کردن برای این است که مورد هجمه واقع نشوند. در عین حال تا حدودی هم می‌خواهند آرام و پنهان، کارشان را پیش ببرند وگرنه وقتی که (محمود زمانی قمی) رئیس بنیاد باران رئیس ستاد آقای مهرعلیزاده می‌شود، معنا دارد.

شورای نگهبان به اصلاح‌طلبان خدمت کرده است!

*یعنی تصور می کنید اصلاح‌طلبان دارند پنهانی کار می‌کنند و ...

اصلاح‌طلبان به صورت پنهانی در حال فعالیت انتخاباتی هستند تا از مظلومیتشان استفاده کنند. در واقع با این احساس که اصلاح طلبان در انتخابات حضور ندارند، رقابت را به درون اصولگرایان بکشانند و به بیانی، اصولگرایان را با هم درگیر کنند.  آنها می‌خواهند این تلقی را در اصولگرایان ایجاد کنند که رقیب ندارند تا خودشان با خودشان درگیر شوند. همانطور که اشاره کردم می‌خواهند از مظلومیت‌شان استفاده کنند و بگویند ما کاندیدا نداریم، همه کاندیداهای ما را رد صلاحیت کردند در حالی که اصلا این گونه نیست یعنی اگر عملکرد شورای نگهبان در مورد اصلاح طلبان را ارزیابی کنیم در واقع شورای نگهبان یک خدمتی به اصلاح‌طلبان انجام داده است.

 آقای جهانگیری که وضعیت بسیار نامطلوبی در جامعه دارد، اینکه صلاحیت ایشان رد شده است خدمت بزرگی به اصلاح‌طلبان بوده چون خودشان نمی‌توانستند آقای جهانگیری را کنار بگذارند، بنابراین ارزیابی شورای نگهبان کاملا به نفع اصلاح‌طلبان بوده است.

فضای انتخابات قطبی نخواهد شد

*با ترکیب کاندیداهای فعلی می توان در این انتخابات دو قطبی را متصور باشید؟ یا اینکه از نگاه شما فضا به سمت تک قطبی پیش می رود؟

تک قطبی که نداریم. به نظر من فضا اصلا قطبی نخواهد شد، چون آقای رئیسی شخصی بسیار اخلاقی است بنابراین با یک شخص اخلاقی فضا قطبی نخواهد شد. زمانی فضا قطبی می شود که کسی یا دو طرف اخلاقیات را کنار بگذارند و تلاش کنند که شرایط بسیار شکننده‌ای را با اظهارات و نسبتهای ناروا حاکم بسازند. من الان چنین فضایی را متصور نیستم.

به جز رئیسی شاید جلیلی رأی داشته باشد

*آقای سلیمی نمین! با توجه به اینکه کاندیداهایی که قبلا گفته می شد نقش کمکی را برای آقای رئیسی دارند الان مدعی شده اند در صحنه می مانند، ممکن است فضا را به سمت چند کاندیدا شدن اصولگرایان پیش ببرند یا در لحظه آخر ما شاهد استراتژی انصراف هستیم؟

هر دو این حالتها متصور است منتهی رای نخواهند داشت یعنی به صورت مستقل شاید آقای جلیلی مقداری رای قابل توجه داشته باشد وگرنه سایر کاندیدیداهای دیگر رای چندانی نخواهند داشت، حالا چه بخواهند بمانند و چه بخواهند ترجیح دهند که کنار روند که به نظر من تفاوت چندانی در وضعیتشان ندارد.

کاندیداهای غیررأی آور اگر عقل و درایت داشته باشند کنار می‌روند!

*با توجه به تجربه ای که شما در دوره های قبل دارید، به نظر شما این کاندیداهایی که خودشان هم می‌دانند که رای چندان زیادی ندارند، ممکن است در روزهای آخر خودشان کنار بروند یا خیر، می‌مانند؟

بله وقتی می بینند که در نظر سنجی‌ها وضعشان خوب نیست احتمال دارد کنار بروند، یعنی قطعا این میزان عقل و درایت از آنها، انتظار بسیار فوق العاده‌ای نیست.

مشارکت حداکثری شرط عقل است

*پیش بینی شما از مشارکت چیست؟ این ایده که برخی می گویند مشارکت به هر قیمتی مهم نیست را شما می پذیرید؟ اینکه می گویند مشروعیت نظام به مشارکت نیست یا مشارکت هیجانی ضروریت ندارد و... را شما می پذیرید؟

این بحث که مشروعیت، ارتباطی با مساله مشارکت حداکثری ندارد، بحث دیگری است، مثل این است که شما نمره قبولی را ۱۰ قرار می دهید و بالاترین نمره هم ۲۰ است، اگر کسی بتواند ۲۰ بگیرد بسیار خوب است اما اگر ۱۰ هم  بگیرد آن مشروعیت لازم را برای ارتقا به سطح بالاتر پیدا خواهد کرد. اینکه سخنگوی محترم شورای نگهبان گفتند با آراء حداقلی هم در مشروعیت تغییری ایجاد نمی‌شود سخن درستی است اما این بدین معنا است که مشارکت بالا می تواند بسیاری از مسائل ما را حل کند و یک دولت مقتدری را به وجود آورد و این اقتدار هم تهدیدات داخلی و هم تهدیدات بیرونی را منتفی می کند، این شرط عقل است که ما تلاش کنیم مشارکت را به حداکثر برسانیم که یک مانوری از اقتدار  ملت ایران باشد و خود این نمایش اقتدار، طبیعتا بسیاری از مسائل را به خوبی رقم خواهد زد، بنابراین قطعا باید تلاش کرد که مشارکت حداکثری داشته باشیم.

رو شدن بازی پنهانی اصلاح‌طلبان موجب افزایش مشارکت می‌شود

*به نظر شما چند درصد مشارکت رخ می‌دهد؟

در شرایط کنونی مشارکت قابل پذیرش است یعنی یک مشارکت مناسبی است ولی به نظر من هنوز رقابتها به صورت جدی شروع نشده است و بسیاری از افراد هنوز تصمیم خودشان را در ارتباط با مشارکت اتخاذ نکرده اند، لذا من فکر می کنم اگر مناظره ها شروع شود این درصد به سرعت افزایش پیدا می‌کند و بسیاری تصمیم به مشارکت خواهند گرفت. ضمن اینکه،این بازی پنهان‌کاری اصلاح طلبان هم وقتی که رقابت انتخاباتی یا مناظرات جدی شود پایان پیدا می‌کند، طبیعتا فضا کاملا متفاوت خواهد شد و مشارکت افزایش پیدا می‌کند.

رئیسی پدیده است اما جلیلی نه

*آقای سلیمی نمین! در قسمتی از اظهاراتتان، گفتید قطبی ایجاد نمی شود با توجه به اینکه آقای سعید جلیلی و ستادش رسما اعلام کردند که ما انصراف نمی دهیم و تا آخر می مانیم اینها چقدر می‌توانند قطب انتخاباتی را ایجاد کنند و مقابل آقای رئیسی قرار گیرند؟

با وجود آقای رئیسی، سعید جلیلی، موج چندانی نمی تواند ایجاد کند که مثلا یک قطب یا یک پدیده باشد. طبعا آقای سعید جلیلی پدیده نخواهد شد، آقای رئیسی می توانند یک پدیده باشند اما آقای جلیلی قادر نخواهند بود که یک پدیده باشند. ایشان یک عده طرفدارهای خاصی دارد که آن طرفداران خاص هم گرایش‌های مشخصی دارند و یک جمعیتی هستند که اگر آقای جلیلی نباشد آنها هم مانند اصولگرایان رای خواهند داد و اگر  جلیلی باشد به ایشان رای خواهند داد. درست است که تعداد رای طرفداران جلیلی، بیشتر از تعداد رأی سایر کاندیداهای اصولگرا  به غیر از آقای رئیسی است ولی آنگونه  نخواهد بود که تغییرات اساسی ایجاد کند.

جلیلی اهل سهم خواهی نیست اما...

* تلاش این روزهای سعید جلیلی را چگونه ارزیابی می کنید؟ برای معاون اولی تلاش می‌کند یا..

خیر، آقای جلیلی اهل سهم‌خواهی نیست ولی از یک طرف یک شخصیتی با یک عده طرفداران مشخص است.

جلیلی رئیس جمهور نشود، دولت سایه را تشکیل می دهد

*پس یعنی اگر رئیس جمهور نشود کلا کنار می رود و مجددا دولت سایه می‌شود؟

حتما همین طور است.

*یعنی حتما همین کار را می کند؟

حتما همین طور است.

*آن دولت روحانی بود که جلیلی، دولت سایه شد، برای آقای رئیسی یا هر اصولگرایی به نظر شما می شود دولت سایه تشکیل شود یا خیر؟

دولت سایه، آن هم به عنوان رقیب نمی‌شود  ولی می تواند درباره مسائل جاری جامعه به صورت مستقل کار کند یعنی او در ارتباط با مسائل مختلفی که مبتلابه دولتها است کار خودش را ادامه خواهد داد که حالا چه آقای رئیسی باشد یا شخصیت دیگری در این مسند قرار داشته باشد.، او کار خودش را در ارتباط با بررسی مسائل جاری جامعه و مسائل نظری ادامه خواهد داد.

یارانه‌های ۴۵۰ هزار تومانی و وام ۵۰۰ میلیونی آرزوهای کاندیداها است نه واقعیت!

*آقای سلیمی نمین! اینکه برخی از کاندیداها  یکسری وعده ها می دهند، مثلا یارانه ۴۵۰ هزار تومانی آقای رضایی یا وام ۵۰۰ میلیونی. به نظر شما این وعده ها نگران کننده است یا شما به این قضیه و به این کاندیداها امیدوار شده‌اید؟

یقینا آن اندازه ناپختگی ندارم که به این وعده ها امیدوار باشم، اما دیگر اینها بحثهای انتخاباتی است که ارزیابی‌هایی خودشان دارند نه این که در سطح کلان به موضوع نگاه کنند و منابع عموم را احصاء کنند، اینها آرزوهایی است که بعضا بیان می‌کنند.

همتی اگر رأی بیاورد شگفتی خواهد شد

*به نظر شما ما می توانیم منتظر یک شگفتی در انتخابات باشیم یا خیر؟

همواره می‌تواند این اتفاق رخ دهد. ما تجربیات گذشته را داشته‌ایم  از این رو عکس العملهای مردم یا حضور مردم در دقایق آخر می تواند به گونه ای باشد که صحنه رقابتها را غیر قابل پیش بینی کند.

*به نظر شما از بین این کاندیداها کدام یک از آنها اگر رئیس جمهور شود شگفتی رخ می‌دهد؟

طبعا اگر شخصیتی مثل آقای همتی رأی بیاورد شگفتی خواهد شد.

اصلاح‌طلبان شانس پیروزی دارند اگر....

*از نظر شما اصلاح طلبان از الان حذف شده اند یا با توجه به آن فعالیت پنهانی که گفتید می توانند ورق را به نفع خودشان برگردانند؟

این احتمال است و بستگی به عملکرد معقول و تلاش آنها برای اقناع پایگاه رایشان و برخی از دیدگاه های غیر سیاسی دارد که بتوانند نظر آنها را به طرف خودشان جلب کنند.

*پس می گویید آنها همچنان این شانس را دارند؟

بله قطعا دارند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

طرفداران جانی دپ فیلم جدید امبر هرد را پایین کشیدند!طرفداران جانی دپ فیلم جدید امبر هرد را پایین کشیدند!مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟پرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشتپرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشتژست‌های جالب هلیا امامی کنار هیچ پرویز تناولی + تصاویرژست‌های جالب هلیا امامی کنار هیچ پرویز تناولی + تصاویرگلشیفته فراهانی در نقش مادر سوریگلشیفته فراهانی در نقش مادر سوریدنیا مدنی پس از تزریق واکسن: مردم ایران پیش‌مرگتون بشم + عکسدنیا مدنی پس از تزریق واکسن: مردم ایران پیش‌مرگتون بشم + عکسحامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکسحامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکسساخت فصل چهارم سریال نون خ برای نوروز ١۴٠١ساخت فصل چهارم سریال نون خ برای نوروز ١۴٠١پخش سریال دودکش ۲ به‌ زودی از شبکه یکپخش سریال دودکش ۲ به‌ زودی از شبکه یکسیاوش خیرابی داوطلب واکسن ایرانی کرونا شدسیاوش خیرابی داوطلب واکسن ایرانی کرونا شدادعای عجیب کیرا نایتلی: تمامی زنانی که می‌شناسم آزار جنسی دیده‌اند!ادعای عجیب کیرا نایتلی: تمامی زنانی که می‌شناسم آزار جنسی دیده‌اند!گلاب آدینه به سینما بازگشتگلاب آدینه به سینما بازگشتتبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!تبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!مصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازدمصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازدالناز شاکردوست چگونه جایگزین گلشیفته فراهانی شد؟الناز شاکردوست چگونه جایگزین گلشیفته فراهانی شد؟مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!پروژه‌ها و برنامه‌های جدید جنیفر لوپزپروژه‌ها و برنامه‌های جدید جنیفر لوپزپیام نفیسه روشن به رئیس جمهور آینده ایران + عکسپیام نفیسه روشن به رئیس جمهور آینده ایران + عکسمحمدرضا حیاتی در فضای مجازی ممنوع‌الکار شد؟محمدرضا حیاتی در فضای مجازی ممنوع‌الکار شد؟ترس بازیگر فیلم جوکر از جایزه اسکار!ترس بازیگر فیلم جوکر از جایزه اسکار!واکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوندواکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوندبیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شدبیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شدمصطفی کیایی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدمصطفی کیایی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدچرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟چرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟
لیل لودد به خاطر دوست دخترش خودکشی کرد!لیل لودد به خاطر دوست دخترش خودکشی کرد!چنگیز بی ریا خواننده آذربایجانی درگذشتچنگیز بی ریا خواننده آذربایجانی درگذشتحمید صفت چه زمانی از زندان آزاد می‌شود؟حمید صفت چه زمانی از زندان آزاد می‌شود؟گلایه شهرام ناظری: نمی‌شود ادامه دادگلایه شهرام ناظری: نمی‌شود ادامه دادکنسرت گروه BTS در ایران!کنسرت گروه BTS در ایران!واکنش عادل فردوسی‌پور به پیشنهاد وزیر شدن در ازای حمایت از نامزد انتخاباتواکنش عادل فردوسی‌پور به پیشنهاد وزیر شدن در ازای حمایت از نامزد انتخاباتجان سینا مجبور به عذرخواهی از چینی‌ها شدجان سینا مجبور به عذرخواهی از چینی‌ها شدطاهر صلاح اوف نقاش مشهور آذربایجانی درگذشتطاهر صلاح اوف نقاش مشهور آذربایجانی درگذشتکنسرت آنلاین شهرام ناظری و نگرانی‌هایی که وجود داردکنسرت آنلاین شهرام ناظری و نگرانی‌هایی که وجود دارداسماعیل خویی شاعر و نویسنده ایرانی درگذشتاسماعیل خویی شاعر و نویسنده ایرانی درگذشتاعتیاد برنده یوروویژن کار دستش داد | خواننده ایرانی‌تبار اول می‌شود؟اعتیاد برنده یوروویژن کار دستش داد | خواننده ایرانی‌تبار اول می‌شود؟درخشش باربارا پراوی خواننده ایرانی‌تبار در یوروویژندرخشش باربارا پراوی خواننده ایرانی‌تبار در یوروویژننامه اعتراضی حسین علیزاده علیه ایرج و گلپا واقعیت دارد؟نامه اعتراضی حسین علیزاده علیه ایرج و گلپا واقعیت دارد؟دختر رپر افغان برنده جایزه آزادی فرانسه شددختر رپر افغان برنده جایزه آزادی فرانسه شدماجرای تلخ تجاوز در ۱۹ سالگی به لیدی گاگا!ماجرای تلخ تجاوز در ۱۹ سالگی به لیدی گاگا!فیلم زندگی الهه موسیقی پاپ ساخته می‌شودفیلم زندگی الهه موسیقی پاپ ساخته می‌شوددر ۴۶ سالگی از همایون شجریان چه توقعی می‌رود؟در ۴۶ سالگی از همایون شجریان چه توقعی می‌رود؟حمید صفت آزاد می‌شود | رهایی خواننده رپ از حکم قصاصحمید صفت آزاد می‌شود | رهایی خواننده رپ از حکم قصاصسالار عقیلی "ماه پشت ابر" را منتشر کردسالار عقیلی "ماه پشت ابر" را منتشر کردآریانا گرانده ازدواج کردآریانا گرانده ازدواج کردممنوع الکار شدن زانیار خسروی به خاطر دابسمش دختران!ممنوع الکار شدن زانیار خسروی به خاطر دابسمش دختران!برگزاری اولین کنسرت نجومی در ایرانبرگزاری اولین کنسرت نجومی در ایرانسام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز بازیگر شدسام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز بازیگر شدتوضیح حمید حامی درباره بیماری که ۵ سال او را از موسیقی دور کردتوضیح حمید حامی درباره بیماری که ۵ سال او را از موسیقی دور کردمحسن لرستانی از زندان آزاد شد؟!محسن لرستانی از زندان آزاد شد؟!
۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکس