ads
Saturday, 12 June 2021|شنبه، 22 خرداد، 1400|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 75 نفر

مروری بر گذشته

مرحوم علی انصاریان در بلغارستان نامزد جایزه بازیگری شد
مرحوم علی انصاریان در بلغارستان نامزد جایزه بازیگری شد
علی مرادخانی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
علی مرادخانی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
حامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکس
حامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکس
چه زمانی با دخترم در مورد پریود صحبت کنم و چگونه برایش توضیح دهم؟
چه زمانی با دخترم در مورد پریود صحبت کنم و چگونه برایش توضیح دهم؟
بیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شد
بیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شد
مقدماتی جام جهانی 2022 | ایران 3 - بحرین 0
مقدماتی جام جهانی 2022 | ایران 3 - بحرین 0
فال روزانه دوشنبه 17 خرداد 1400
فال روزانه دوشنبه 17 خرداد 1400
گلاب آدینه به سینما بازگشت
گلاب آدینه به سینما بازگشت
پیشخوان روزنامه های چهارشنبه 19 خرداد 1400
پیشخوان روزنامه های چهارشنبه 19 خرداد 1400
آیا موز برای کاهش وزن مفید است؟
آیا موز برای کاهش وزن مفید است؟
مناظره اول؛ بدون برنده /هدف حمله به دولت، ارائه راهکار شاید بعدها!
مناظره اول؛ بدون برنده /هدف حمله به دولت، ارائه راهکار شاید بعدها!
واکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوند
واکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوند
پیدا شدن جسد آرتین ایران نژاد ماه ها بعد از غرق شدن خانواده سردشتی در فرانسه
پیدا شدن جسد آرتین ایران نژاد ماه ها بعد از غرق شدن خانواده سردشتی در فرانسه
بسیاری از افراد مبتلا به کووید ۱۹ علائم عصبی یا روانی دارند
بسیاری از افراد مبتلا به کووید ۱۹ علائم عصبی یا روانی دارند
سازمان FDA یک داروی فوق‌العاده موثر لاغری را به صورت رسمی تایید کرد
سازمان FDA یک داروی فوق‌العاده موثر لاغری را به صورت رسمی تایید کرد
پیام تبریک روز دختر به همراه کارت پستال های زیبا
پیام تبریک روز دختر به همراه کارت پستال های زیبا
همه چیز درباره کووید-۱۹ دلتا ؛ جهش جدید کرونا در دنیا
همه چیز درباره کووید-۱۹ دلتا ؛ جهش جدید کرونا در دنیا
رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!
رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!
پرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشت
پرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشت
مقدماتی جام جهانی 2022 | ایران 10 - کامبوج 0
مقدماتی جام جهانی 2022 | ایران 10 - کامبوج 0

فال روزانه پنجشنبه 20 خرداد 1400

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 20 خرداد، 1400 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فروردین

امروز باید به دنبال تکامل و پیشرفت باشید. سعی کنید که همیشه موضوعاتی را دنبال کنید که باعث خوشحالی و شادی در شما می شود. هیچ کس جز خودتان نمی تواند به موفقیتتان در آینده کمک کند. اهداف بلند مدت خود را فراموش نکنید. امروز باید افق دید خود را گسترده تر کنید. به دنبال یک سرگرمی جدید باشید. روابط خود را با اعضای خانواده بهبود ببخشید. از کبد و معده خود بیشتر مراقبت کنید. علائم ضعف و بیماری را حتماً در خودتان جدی بگیرید و به دنبال راهکار درمانی باشید. مطمئن باشید که خودتان می توانید از پس همه مشکلات بر بیایید و هر چه سریع تر آنها را برطرف کنید؛ به شرطی که شجاعت و جسارت کافی را در خودتان به وجود بیاورید. 

اردیبهشت

امروز می توانید پیشرفت 100 درصدی را در زندگی شاهد باشید. جهان اطراف موفقیت های زیادی برای شما در نظر گرفته است. سعی کنید از کسانی که دوستشان دارید بیشتر حمایت کنید. نظم زندگی خود را به خاطر حرف های دیگران به هم نزنید. انرژی خود را در سطح بالا نگه دارید. همیشه در انجام کارهای بزرگ مصمم و ثابت قدم باشید. در هیچ کاری و طرز فکری زیاده روی نکنید. خودتان را در مسائل سیاسی دخالت ندهید.. امروز باید تمایلات خود را شناسایی کنید. بیش از حد به دنبال اغراق و بزرگنمایی نباشید و از انصاف نگذرید.

خرداد

امروز از لحاظ جسمی وضعیت خوبی را تجربه می کنید و از  بیماری ریکاوری می شوید. به صدای بدن خود توجه داشته باشید و نیازهای آن را برطرف کنید. امروز باید دنیای ذهنی خود را به یک دنیای پر از اتفاقات مثبت تبدیل کنید. سعی کنید همیشه حضور پررنگی در بین اعضای خانواده داشته باشید و تا جایی که می توانید از آنها مراقبت و حمایت کنید امروز باید در کار تجاری خود اتفاقات تازه را رقم بزنید. سعی کنید فعالیت های تخصصی را هرچه سریع تر به انجام برسانید. امروز باید کلمات صحیح را به کار ببرید و مراقب کلام خود باشید. هیچ کس حق ندارد آزادی انتخاب را از شما بگیرد. 

تیر

امروز نیاز خواهید داشت از بعضی از شرایط سخت زندگی دوری کنید و با آرامش بیشتری به انجام کارهایتان بپردازید. اول از همه باید به نیازهای خودتان توجه کنید. زندگی کردن در محیط دور از خانواده دلتنگتان می کند. مراقب باشید که دیگران برای شما تعیین تکلیف نکنند. همیشه قبل از هر چیز، رسیدن به آرامش را جزء اولویت های زندگی قرار دهید. امروز می توانید روابطی را در زندگی به وجود بیاورید که عامل خوشحالی شما خواهد بود. به دنبال شناسایی استعدادها و کسب مهارت های تازه باشید. اعتماد به نفس خود را در سطح بالا نگه دارید و سعی کنید به حقوق دیگران احترام بگذارید. 

مرداد

زندگی را آسان بگیرید. مطمئناً اگر دیدگاه خود را نسبت به زندگی مثبت کنید، شرایط هم برای شما بهتر پیش خواهد رفت. خودتان را برای موفقیت های بزرگ در آینده آماده کنید. امروز باید مراقب باشید که مشکلات ذهنی برایتان پیش نیاید. امروز زمانی ایده آل برای انجام کارهای بزرگ است. یک سورپرایز و غافلگیری بزرگ در پیش خواهید داشت. سعی کنید لحظات شاد و زیبا را برای خودتان و اعضای خانواده رقم بزنید. ارزش درونی خود را بشناسید. مواد غذایی را استفاده کنید که بتواند سموم را از بدنتان دفع کند. امروز باید به روح و روان خود بیشتر اهمیت دهید و به دنبال چیزی بروید که قلبا دوسش دارید. 

شهریور

امروز اتفاقات بسیار بزرگی برایتان رخ می دهد که شما را شوکه می کند. اگر خونسردی خود را حفظ کنید، شرایط بهتر برایتان پیش می رود. حرفی نزنید که بعد از آن احساس پشیمانی کنید. خودتان را دعوت به آرامش و تمرکز روی موضوعات مورد علاقه تان کنید. محدودیت های زندگی نباید شما را بترساند. امروز احتمال ابتلا به مشکلاتی مثل بی خوابیوجود خواهد داشت. شاید همه چیز طبق انتظار شما پیش نرود. ترس و نگرانی را از خودتان دور کنید. احتمال ابتلا به مشکلاتی مثل دندان درد وجود خواهد داشت. فراموش نکنید که زندگی همیشه سخت نیست و احتمالاً روزهای خوشی نزدیک هستند. 

مهر

امروز باید یک زمان بندی مشخص داشته باشید. همیشه برای برداشتن قدم بعدی در زندگی برنامه ریزی کنید. خودتان را برای انجام کارهای بزرگ آماده کنید. پروژه های خلاقانه را هرچه سریع تر به انجام برسانید. امروز باید در سریع ترین زمان ممکن کارهای خود را انجام دهید و اولویت بندی را فراموش نکنید. هیچ گاه خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. نسبت به نیازهای فرزندانتان بی توجه نباشید. سعی کنید لحظاتی را برای خودتان ایجاد کنید که بتوانید به تنهایی به فکر کردن بپردازید. در لحظات سخت زندگی از دوستانتان کمک بگیرید. حمایت کردن از اعضای خانواده را دریغ نکنید. 

آبان

امروز باید به خودتان کمک کنید تا دوباره تعادل زندگی را به دست بیاورید. شرایط زندگی همیشه بر وفق مراد شما نیست اما مطمئن باشید که همه چیز به زودی بهبود پیدا می کند. حس قدرتمندی را در خودتان را افزایش دهید. از انرژی بالای خود برای انجام کارهایی استفاده کنید که خوشحالتان می کند. امروز فرصت های زیادی برای بهبود شرایط خانوادگی وجود خواهد داشت. سعی کنید اول از همه خودتان را به آرامش دعوت کنید. مصرف آب و نوشیدنی های سالم را فراموش نکنید. سعی کنید همیشه لحظات عاشقانه را با همسرتان به اشتراک بگذارید و در کنار یکدیگر کارهای بزرگی را رقم بزنید. 

آذر

امروز باید روابط خود را با اعضای خانواده نزدیک تر کنید و در کنار آنها به دنبال ایجاد حال خوب باشید. خوشبختانه شما نیاز به رشد و پیشرفت و ترقی دارید و می دانید که از چه مسیری باید آن را دنبال کنید. تمرکز شما باید روی کامل کردن پروژه های کاری باشد. حمایت خانواده می تواند منجر به انجام کارهای بزرگ در شما شود. سعی کنید که همیشه در جامعه نقش مهم و مؤثر داشته باشید. حقوق دیگران را پایمال نکنید. امروز باید اتفاقات بزرگی را رقم بزنید. بیش از حد شرایط زندگی را برای خودتان سخت و دشوار نکنید. 

دی

امروز نباید در انجام هیچ کاری زیاده روی داشته باشید. احتمالاً اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد. لیستی از انجام کارهای روزانه را تهیه کنید. انرژی خود را به انجام کارهایی اختصاص دهید که خوشحال ترتان می کند. سعی کنید سطح توقعات خود را از دیگران بکاهید. بیش از حد روی کارهای منفی پافشاری نداشته باشید. اجازه ندهید که حس خشونت و عصبانیت به شما دست بدهد. امروز قادر خواهید بود همه کارهای بزرگ را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز غافلگیری های زیادی در پیش خواهید داشت. خودتان را برای انجام کارهای جدید آماده کنید. 

بهمن

امروز باید تمرکز خود را به انجام کارهای خلاقانه اختصاص دهید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در راه است. سعی کنید که همیشه آماده انجام کارهای جدید باشید. مهارت های خود را در زمینه کاری افزایش دهید. امروز باید محدودیت های زندگی خود را بشناسید و سعی در برطرف کردن آنها داشته باشید. گاهی اوقات بهتر است که تنهایی را انتخاب کنید تا بتوانید دوباره آرامش بگیرید. خطر ابتلا به بیماری وجود خواهد داشت و علت آن هم قرار گرفتن در محیط های شلوغ است. سعی کنید شرایط سخت کاری را به تنهایی مدیریت کنید. 

اسفند

احتمالاً محیط شلوغ و پر سر و صدا حالتان را بد می کند. سعی کنید که قبل از هر چیزی خودتان را به آرامش دعوت کنید. در انجام کارها عجله نداشته باشید و کیفیت را اولویت کارتان قرار دهید. سعی کنید که همیشه به بهترین شکل ممکن، کارهایتان را به انجام برسانید. با ترس ها و محدودیت های زندگی مواجه شوید و سعی در بهبود مشکلات داشته باشید. همیشه روی پای خودتان بایستید. وضعیت مالی شما به زودی بهبود پیدا می کند. سعی کنید همیشه حس شادی و سرزندگی را در خودتان به وجود بیاورید. زمان بیشتری را در کنار دوستان و اعضای خانواده و افرادی سپری کنید که تجربیات آنها به شما کمک خواهد کرد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

طرفداران جانی دپ فیلم جدید امبر هرد را پایین کشیدند!طرفداران جانی دپ فیلم جدید امبر هرد را پایین کشیدند!مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟مهاجرت رضا رشیدپور صحت دارد؟پرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشتپرویز کاردان کارگردان سریال خانه به دوش درگذشتژست‌های جالب هلیا امامی کنار هیچ پرویز تناولی + تصاویرژست‌های جالب هلیا امامی کنار هیچ پرویز تناولی + تصاویرگلشیفته فراهانی در نقش مادر سوریگلشیفته فراهانی در نقش مادر سوریدنیا مدنی پس از تزریق واکسن: مردم ایران پیش‌مرگتون بشم + عکسدنیا مدنی پس از تزریق واکسن: مردم ایران پیش‌مرگتون بشم + عکسحامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکسحامد همایون واکسن ایرانی دریافت کرد + عکسساخت فصل چهارم سریال نون خ برای نوروز ١۴٠١ساخت فصل چهارم سریال نون خ برای نوروز ١۴٠١پخش سریال دودکش ۲ به‌ زودی از شبکه یکپخش سریال دودکش ۲ به‌ زودی از شبکه یکسیاوش خیرابی داوطلب واکسن ایرانی کرونا شدسیاوش خیرابی داوطلب واکسن ایرانی کرونا شدادعای عجیب کیرا نایتلی: تمامی زنانی که می‌شناسم آزار جنسی دیده‌اند!ادعای عجیب کیرا نایتلی: تمامی زنانی که می‌شناسم آزار جنسی دیده‌اند!گلاب آدینه به سینما بازگشتگلاب آدینه به سینما بازگشتتبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!تبدیل شدن ماجرای رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده متجاوز هالیوود به فیلم!رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!رونق سریال زخم کاری به رمان زخم کاری!مصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازدمصطفی کیایی کارگردان سریال هم‌گناه سریال بی‌گناه را می‌سازدالناز شاکردوست چگونه جایگزین گلشیفته فراهانی شد؟الناز شاکردوست چگونه جایگزین گلشیفته فراهانی شد؟مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!مرضیه برومند معتقد است نسل امروز آرمان ندارد!پروژه‌ها و برنامه‌های جدید جنیفر لوپزپروژه‌ها و برنامه‌های جدید جنیفر لوپزپیام نفیسه روشن به رئیس جمهور آینده ایران + عکسپیام نفیسه روشن به رئیس جمهور آینده ایران + عکسمحمدرضا حیاتی در فضای مجازی ممنوع‌الکار شد؟محمدرضا حیاتی در فضای مجازی ممنوع‌الکار شد؟ترس بازیگر فیلم جوکر از جایزه اسکار!ترس بازیگر فیلم جوکر از جایزه اسکار!واکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوندواکنش پلیس به سرقت از منزل آزیتا ترکاشوندبیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شدبیماری اکبر عبدی مانع از ادامه حضور او در سریال روزهای آبی شدمصطفی کیایی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدمصطفی کیایی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدچرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟چرا نیکی کریمی درخواست چینی‌ها را رد کرد؟
لیل لودد به خاطر دوست دخترش خودکشی کرد!لیل لودد به خاطر دوست دخترش خودکشی کرد!چنگیز بی ریا خواننده آذربایجانی درگذشتچنگیز بی ریا خواننده آذربایجانی درگذشتحمید صفت چه زمانی از زندان آزاد می‌شود؟حمید صفت چه زمانی از زندان آزاد می‌شود؟گلایه شهرام ناظری: نمی‌شود ادامه دادگلایه شهرام ناظری: نمی‌شود ادامه دادکنسرت گروه BTS در ایران!کنسرت گروه BTS در ایران!واکنش عادل فردوسی‌پور به پیشنهاد وزیر شدن در ازای حمایت از نامزد انتخاباتواکنش عادل فردوسی‌پور به پیشنهاد وزیر شدن در ازای حمایت از نامزد انتخاباتجان سینا مجبور به عذرخواهی از چینی‌ها شدجان سینا مجبور به عذرخواهی از چینی‌ها شدطاهر صلاح اوف نقاش مشهور آذربایجانی درگذشتطاهر صلاح اوف نقاش مشهور آذربایجانی درگذشتکنسرت آنلاین شهرام ناظری و نگرانی‌هایی که وجود داردکنسرت آنلاین شهرام ناظری و نگرانی‌هایی که وجود دارداسماعیل خویی شاعر و نویسنده ایرانی درگذشتاسماعیل خویی شاعر و نویسنده ایرانی درگذشتاعتیاد برنده یوروویژن کار دستش داد | خواننده ایرانی‌تبار اول می‌شود؟اعتیاد برنده یوروویژن کار دستش داد | خواننده ایرانی‌تبار اول می‌شود؟درخشش باربارا پراوی خواننده ایرانی‌تبار در یوروویژندرخشش باربارا پراوی خواننده ایرانی‌تبار در یوروویژننامه اعتراضی حسین علیزاده علیه ایرج و گلپا واقعیت دارد؟نامه اعتراضی حسین علیزاده علیه ایرج و گلپا واقعیت دارد؟دختر رپر افغان برنده جایزه آزادی فرانسه شددختر رپر افغان برنده جایزه آزادی فرانسه شدماجرای تلخ تجاوز در ۱۹ سالگی به لیدی گاگا!ماجرای تلخ تجاوز در ۱۹ سالگی به لیدی گاگا!فیلم زندگی الهه موسیقی پاپ ساخته می‌شودفیلم زندگی الهه موسیقی پاپ ساخته می‌شوددر ۴۶ سالگی از همایون شجریان چه توقعی می‌رود؟در ۴۶ سالگی از همایون شجریان چه توقعی می‌رود؟حمید صفت آزاد می‌شود | رهایی خواننده رپ از حکم قصاصحمید صفت آزاد می‌شود | رهایی خواننده رپ از حکم قصاصسالار عقیلی "ماه پشت ابر" را منتشر کردسالار عقیلی "ماه پشت ابر" را منتشر کردآریانا گرانده ازدواج کردآریانا گرانده ازدواج کردممنوع الکار شدن زانیار خسروی به خاطر دابسمش دختران!ممنوع الکار شدن زانیار خسروی به خاطر دابسمش دختران!برگزاری اولین کنسرت نجومی در ایرانبرگزاری اولین کنسرت نجومی در ایرانسام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز بازیگر شدسام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز بازیگر شدتوضیح حمید حامی درباره بیماری که ۵ سال او را از موسیقی دور کردتوضیح حمید حامی درباره بیماری که ۵ سال او را از موسیقی دور کردمحسن لرستانی از زندان آزاد شد؟!محسن لرستانی از زندان آزاد شد؟!
۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکس