ads
Tuesday, 27 July 2021|سه شنبه، 5 مرداد، 1400|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 58 نفر

مروری بر گذشته

اعتراض جواد رضویان به گرانی و بی آبی
اعتراض جواد رضویان به گرانی و بی آبی
کنسرت مشترک علی زندوکیلی با کورای آوجی خواننده معروف ترک
کنسرت مشترک علی زندوکیلی با کورای آوجی خواننده معروف ترک
فال روزانه یکشنبه 3 مرداد 1400
فال روزانه یکشنبه 3 مرداد 1400
پیشخوان روزنامه های یکشنبه 27 تیر 1400
پیشخوان روزنامه های یکشنبه 27 تیر 1400
جواد عزتی: دیگر در خیابان نمی‌توانم راحت راه بروم
جواد عزتی: دیگر در خیابان نمی‌توانم راحت راه بروم
رکورد پرفروش‌ترین فیلم ایرانی در دوران کرونا شکسته شد
رکورد پرفروش‌ترین فیلم ایرانی در دوران کرونا شکسته شد
شانس بالای فیلم قهرمان برای دریافت نخل طلا و نامزدی در جوایز اسکار!
شانس بالای فیلم قهرمان برای دریافت نخل طلا و نامزدی در جوایز اسکار!
جنجال لباس کاروان ایران در المپیک | پشت پرده اعمال نظر مدیران
جنجال لباس کاروان ایران در المپیک | پشت پرده اعمال نظر مدیران
سریال "زخم کاری" رفع توقیف شد؟
سریال "زخم کاری" رفع توقیف شد؟
کیهان: اصغر فرهادی مبلغ جو بایدن است
کیهان: اصغر فرهادی مبلغ جو بایدن است
پیشخوان روزنامه های ورزشی دوشنبه 4 مرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی دوشنبه 4 مرداد 1400
قوانین جدید فوتبال؛ اوت دستی حذف، تعویض آزاد!
قوانین جدید فوتبال؛ اوت دستی حذف، تعویض آزاد!
طرح ضد اینترنت نمایندگان مجلس به کجا رسید؟
طرح ضد اینترنت نمایندگان مجلس به کجا رسید؟
حمایت نفیسه روشن از لباس کاروان المپیک
حمایت نفیسه روشن از لباس کاروان المپیک
دوپینگ دلیل خداحافظی جلال حسینی از فوتبال؟
دوپینگ دلیل خداحافظی جلال حسینی از فوتبال؟
واکنش لیلی گلستان به مسابقه کیمیا علیزاده و ناهید کیانی
واکنش لیلی گلستان به مسابقه کیمیا علیزاده و ناهید کیانی
پیشخوان روزنامه های ورزشی شنبه 2 مرداد 1400
پیشخوان روزنامه های ورزشی شنبه 2 مرداد 1400
فرزاد فرزین: در تلویزیون ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الصدا هستم!
فرزاد فرزین: در تلویزیون ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الصدا هستم!
پیشخوان روزنامه های دوشنبه 4 مرداد 1400
پیشخوان روزنامه های دوشنبه 4 مرداد 1400
مرگ یک جوان در اعتراض ها به بی آبی در خوزستان
مرگ یک جوان در اعتراض ها به بی آبی در خوزستان

فال روزانه شنبه 22 خرداد 1400

تاریخ انتشار: شنبه، 22 خرداد، 1400 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

فروردین 

شما در مدار کهکشان و بر روی کره زمین در حال حرکت هستید و روز جمعه احساس خوشحالی خواهید داشت. ااز تمام سختی ها و مشکلات احساس دوری خواهید کرد و به میزان زیادی از آنها دور خواهید شد.اگر با همسر خود ارتباط خوبی ندارید، آب و هوای روز جمعه و احساسات درونی شما این مشکل را حل خواهد کرد. عجله نداشته باشید، به زودی گره مشکلات شما باز خواهند شد و احساس خستگی از وجود شما رفع می شود.

اردیبهشت

بگذارید تا چرخ گردون زمانه، جایگاه خود را در زیر پای شما تغییر دهد و بعد از این نقل مکان، انرژی به دست آمده را به عزیزان خود تقسیم کنید.اگر احساس می کنید روابط اجتماعی شما تیره و تاریک شده است، زمانی را برای رفع آن اختصاص دهید و برخی راه حل های مؤثر را در آن اعمال کنید.شما به دلیل روزهای کاری سختی که گذراندید، احساس خواب آلودگی خواهید داشت و در زمان مناسب این نیاز را رفع کنید و این باید در حالی باشد که قبل از خواب، مشکلات اساسی خود را رفع کرده باشید.
- فال روزانه در روز 21 خرداد 1400 برای متولدین خرداد ماه
این اواخر برای تأمین هزینه های اصلی زندگی، به سختی تلاش کرده اید و اما نگران نباشید چرا که با تلاش تمام مشکلات حل خواهند شد.امروز برنامه جدیدی را که برای پروژه های آینده خود در نظر داشتید را یادداشت کنید و طبق آن پیش بروید.درست است که سازش کار و زندگی سخت شده است، اما شما به هیچ وجه از تلاش دست بر ندارید.رژیم غذایی که در نظر داشتید را به تازگی رعایت نمی کنید و به همین دلیل توصیه می شود آن را رعایت کنید تا از مشکلاتی که می توانند رخ دهند خودداری نمایید.

تیر

جهان برای شما راه حلی مؤثر برای برطرف کردن مشکلاتتان را اعمال خواهد کرد و شما نیز مجذوب آن خواهید شد.اگر چند وقتی است که در معاملات مالی حضور دارید و سود نکرده اید، به زودی موفق خواهید شد.شانس همراه شما خواهد بود و می توانید راه حل منطقی را امروز برای خود پیدا کنید.چشم اندازهای عاشقانه ای که دارید، احساسات شما را مورد در دست خواهد داشت و به همین دلیل باید به شدت مراقب باشید.

مرداد

امروز جاذبه کره زمین به قدری بر شما اعمال خواهد شد که شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد. اگر مشکلاتی دارید که تبدیل به یک بهانه برای شما شده اند، از توانایی های خود این بهانه ها را حذف کنید و پر قدرت به مسیر اصلی بازگردید.اگر از توانایی ها چه امروز و چه هر روز دیگری استفاده کنید، قطعاً می توانید در مقابل سخت ترین روزها نیز ایستادگی کنید.والدین شما بنابر افزایش سن نیاز به مراقبت دارند و مسائل کاری شما از نگهداری آنها شما را منع کرده است. از این رو چاره ای بیندیشید و از آنها مراقبت به عمل آورید.

شهریور

زندگی بنابر پیچ های پرشیب و سربالایی هایی که دارد، نقطه دید شما را نیز منحرف کرده است و به هیچ وجه از مسیر زندگی لذت نمی برید.اگر چه تغییر دیدگاه کمی سخت است، اما غیرممکن نیست و شما می توانید دیدگاه خود را به هر چیزی تغییر دهید و مگر آنکه خودتان در مقابل دیدگاه قبلی مقاومت کنید.ریسک پذیر باشید اما ریسکی که به احتمال زیاد می تواند به شما ضربه وارد کند را نپذیرید چرا که تمام زحمات شما را به باد خواهد داد.اگر به مشکلات مال برخورده اید، ریسکی که امروز در مقابل آن خواهید کرد را توصیه می شود نکنید و از اعمال آن منصرف شوید.

مهر

از ترقی دادن زندگی امروز خود به زندگی بهتر نترسید... گرچه افرادی در این ترقی در مقابل شما هستند، اما هدف شما آنها را شکست خواهد داد.تمرکز خود را بر روی رفع مشکلات اصلی زندگی خود قرار دهید و از توجه به مسائل بی اهمیت دیگران خودداری کنید.مراقب تغییرات روحی خود باشید چرا که باعث می شود شما نتوانید با نزدیکانتان هماهنگی خوبی برقرار کنید.از زندگی مشترک شادی که با همسرتان ساخته اید، لذت ببرید و از او برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید چرا که نظرات مؤثری به شما توصیه خواهد کرد.

آبان

دست زمانه شما را به تغییری بزرگ هدایت خواهد کرد و این هدایت برخلاف عقیده شما، یک تغییر مسیر خوشایند می باشد و از آن باید استقبال کنید.اگر احساس می کنید که مشکلات دور شما را احاطه کرده اند، نگرشی جداگانه برای آن در نظر بگیرید و تصمیم به تغییر آن بگیرید.با این حال شما تغییرات بسزایی را در این روز شاهد خواهید بود که می توانند در آینده شما را غنی و ثروتمند نمایند.افرادی که موفق هستند و در اطراف شما قرار دارند را از دست ندهید و به آنها پروژه های جدید خود را بگویید تا شما را همراهی کند.

آذر

موانعی که در زندگی شما حضور دارند، قطعاً تاریخ انقضا دارند و همیشگی نیستند. پس نگران آنها نباشید و بجای ترس و دلهره از آنها، راه حلی مناسبی را اتخاذ کنید.این راه حل مثبت خواهد بود و می تواند شما را هم از این موانع نجات دهد و هم زندگی شما را به شرایط بهتری سوق دهد. پس راه حل در دستان شماست.زندگی مشترک موفقی را با همسرتان دارید و در این زمینه موفق هستید. اما اگر نگران ثروت و پول هستید، لازم به ذکر است که قطعاً به آن خواهید رسید و اما باید صبور باشید.کمی ضعف حوصله و اعصاب دارید و دلیل اصلی آن نیز توجه به مسائل بی اهمیت است که اگر این گونه پیش بروید روابط صمیمی خود را از دست خواهید داد.

دی

روابط شما که تأثیر مستقیمی در زندگی شما دارند، در حال گرم شدن هستند و آنها را حتماً جدی بگیرید.گرچه این روابط شما را موفق خواهند کرد، اما باید صبور باشید و خیلی منطقی به جلو پیش بروید و با این حال اگر منطقی پیش نروید، تنش هایی را همراه خواهد بود.به فکر موفقیتتان باشید و از توجه به مسائلی که به شما مربوط نیستند و تنها دغدغه های شما را افزایش داده اند، خودداری کنید.زندگی آرام و بی سر و صدایی دارید که در کنار خانواده لحظات خوبی را سپری می کنید. با این حال مراقب این ارتباط باشید.

بهمن

امروز به نزدیک ترین دوستان خود توجه کنید که بنابر مسائل کاری به آنها توجه نداشتید.با گرفتن ارتباط با دوستانتان، انرژی مثبتی را در خود اعمال خواهید کرد که در روزهای آتی نتیجه آن را خواهید دید.شما فردی جاه طلب هستید و این ویژگی شما را به بهترین زندگی هدایت خواهد کرد اما مراقب باشید که شما را از لذت اصلی زندگانی دور نکند.مراقب سوءبرداشت ها و سوءتفاهم هایی باشید از طریق شما ایجاد خواهند شد چرا که می توانند روابط شما را به مرز نابودی برساند.

اسفند

آسمان امروز برای شما پر از انرژی مثبت خواهد بود که می تواند در مسیر زندگی و افزایش انرژی شما مؤثر واقع شود.برخی مشکلات در محیط کاری خود دارید که شما را آزار و اذیت می کنند. راه حل را خوب می دانید اما از اعمال آن ترس و دلهره دارید. ترس را کنار بگذارید و آن را اعمال کنید.همچنین کشمکش هایی که بین شما و همسرتان وجود دارد، اگر به زودی به آنها پایان ندهید، می توانند زندگی شخصی شما را به مرز نابودی برسانند.بدون توجه به بودجه در حال خرج کردن پس انداز خود هستید که این می تواند منجر به بی ثباتی حساب های بانکی شما شود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

حمایت گلشیفته و الناز شاکردوست از کیمیا علیزادهحمایت گلشیفته و الناز شاکردوست از کیمیا علیزادهخبر خوش رضا ناجی: سرطان را شکست دادمخبر خوش رضا ناجی: سرطان را شکست دادمصداوسیما بازنده رقابت بین کیمیا علیزاده و ناهید کیانیصداوسیما بازنده رقابت بین کیمیا علیزاده و ناهید کیانیرضا فیاضی: ضد انقلاب نیستم!رضا فیاضی: ضد انقلاب نیستم!قاضی پرونده آنجلینا جولی و برد پیت رد صلاحیت شد!قاضی پرونده آنجلینا جولی و برد پیت رد صلاحیت شد!خبر تازه از وضعیت جمشید هاشم‌پور پس از ابتلا به کرونا + عکسخبر تازه از وضعیت جمشید هاشم‌پور پس از ابتلا به کرونا + عکسطلسم سریال بهمن فرمان‌آرا شکسته می‌شود؟طلسم سریال بهمن فرمان‌آرا شکسته می‌شود؟جمشید هاشم‌پور واکسن زد اما کرونا گرفت + عکسجمشید هاشم‌پور واکسن زد اما کرونا گرفت + عکسجواد عزتی: دیگر در خیابان نمی‌توانم راحت راه برومجواد عزتی: دیگر در خیابان نمی‌توانم راحت راه بروموداع اجباری منوچهر هادی | سریال گیسو ناتمام می‌ماند؟وداع اجباری منوچهر هادی | سریال گیسو ناتمام می‌ماند؟داوری کارگردان‌ ایرانی در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۱داوری کارگردان‌ ایرانی در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۱کنایه هومن حاجی عبداللهی به برخی مجریان تازه کار + عکسکنایه هومن حاجی عبداللهی به برخی مجریان تازه کار + عکسرامبد جوان به کرونا مبتلا شد + خبرهای تازهرامبد جوان به کرونا مبتلا شد + خبرهای تازهشکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش!شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش!واکنش هانیه توسلی به سانسور سریال‌هاواکنش هانیه توسلی به سانسور سریال‌هاهشدار فریبرز عرب‌نیا نسبت به مهاجرت ایرانیانهشدار فریبرز عرب‌نیا نسبت به مهاجرت ایرانیاناعتراض کارگردان تئاتر به نوید محمدزاده و اشکان خطیبیاعتراض کارگردان تئاتر به نوید محمدزاده و اشکان خطیبیتوقف فیلمبرداری پیش‌درآمد بازی تاج و تخت به دلیل کروناتوقف فیلمبرداری پیش‌درآمد بازی تاج و تخت به دلیل کرونانوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند + عکسنوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند + عکسامیرعباس محسنی بازیگر جوان سینما درگذشتامیرعباس محسنی بازیگر جوان سینما درگذشتسریال "زخم کاری" رفع توقیف شد؟سریال "زخم کاری" رفع توقیف شد؟سینما و تئاتر شش روز تعطیل شدسینما و تئاتر شش روز تعطیل شداعتراض جواد رضویان به گرانی و بی آبیاعتراض جواد رضویان به گرانی و بی آبیرکورد پرفروش‌ترین فیلم ایرانی در دوران کرونا شکسته شدرکورد پرفروش‌ترین فیلم ایرانی در دوران کرونا شکسته شدکیهان: اصغر فرهادی مبلغ جو بایدن استکیهان: اصغر فرهادی مبلغ جو بایدن است
روایت الیف شافاک از نوشتن در قرنطینه تا تبعید از کشورشروایت الیف شافاک از نوشتن در قرنطینه تا تبعید از کشورشماجرای آزادی حمید صفت به کجا رسید؟ماجرای آزادی حمید صفت به کجا رسید؟واکنش لیلی گلستان به مسابقه کیمیا علیزاده و ناهید کیانیواکنش لیلی گلستان به مسابقه کیمیا علیزاده و ناهید کیانیاعلام جزئیات کنسرت آنلاین کیهان کلهر و اردال ارزنجاناعلام جزئیات کنسرت آنلاین کیهان کلهر و اردال ارزنجانچرا سبک خواندن 2afm عوض شد؟چرا سبک خواندن 2afm عوض شد؟فرزاد فرزین: در تلویزیون ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الصدا هستم!فرزاد فرزین: در تلویزیون ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الصدا هستم!تولید یک آلبوم بین‌المللی با صدای همایون شجریانتولید یک آلبوم بین‌المللی با صدای همایون شجریانواکنش ساترا به ممنوع الکار شدن فرزاد فرزینواکنش ساترا به ممنوع الکار شدن فرزاد فرزینبریتنی اسپیرز: پدرم رویاهای مرا کشت!بریتنی اسپیرز: پدرم رویاهای مرا کشت!فرزاد فرزین⁩ در همه پلتفرم‌ها ممنوع الکار شد!فرزاد فرزین⁩ در همه پلتفرم‌ها ممنوع الکار شد!کنسرت مشترک علی زندوکیلی با کورای آوجی خواننده معروف ترککنسرت مشترک علی زندوکیلی با کورای آوجی خواننده معروف ترکواکنش سالار عقیلی و محمد معتمدی به خبر مهاجرتشانواکنش سالار عقیلی و محمد معتمدی به خبر مهاجرتشانواکنش سالار عقیلی به خبر مهاجرتش به اسپانیاواکنش سالار عقیلی به خبر مهاجرتش به اسپانیاکانیه وست و ایرینا شایک با هم رابطه عاشقانه ندارند!کانیه وست و ایرینا شایک با هم رابطه عاشقانه ندارند!چهره‌های سرشناسی که دچار بیماری اختلال دوقطبی هستند!چهره‌های سرشناسی که دچار بیماری اختلال دوقطبی هستند!آیا آنجلینا جولی و دویکند با هم رابطه عاشقانه دارند؟آیا آنجلینا جولی و دویکند با هم رابطه عاشقانه دارند؟نصب سردیس سه استاد موسیقی در خیابان‌های تهراننصب سردیس سه استاد موسیقی در خیابان‌های تهرانکنسرت آنلاین کیهان کلهر و اردال ارزنجال در راه استکنسرت آنلاین کیهان کلهر و اردال ارزنجال در راه استچرا استاد شجریان داستان زندگی‌اش را به رایان نگفت؟چرا استاد شجریان داستان زندگی‌اش را به رایان نگفت؟شوک جدید به موسیقی ایرانی | سالار عقیلی و محمد معتمدی هم مهاجرت کرد [به‌روزرسانی]شوک جدید به موسیقی ایرانی | سالار عقیلی و محمد معتمدی هم مهاجرت کرد [به‌روزرسانی]تیلور سوئیفت به زندان رفتن تهدید شدتیلور سوئیفت به زندان رفتن تهدید شدشبکه موسیقی راه‌اندازی می‌شود؟شبکه موسیقی راه‌اندازی می‌شود؟فریدون شهبازیان بستری شد | خبر تازه از زبان دختر آقای موزیسینفریدون شهبازیان بستری شد | خبر تازه از زبان دختر آقای موزیسینشعر یغما گلرویی برای تولد گلشیفته فراهانی + عکسشعر یغما گلرویی برای تولد گلشیفته فراهانی + عکسجی جی حدید: به حریم خصوصی من و فرزندم احترام بگذارید!جی جی حدید: به حریم خصوصی من و فرزندم احترام بگذارید!
علت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکس