ads
Saturday, 21 May 2022|شنبه، 31 ارديبهشت، 1401|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 70 نفر

مروری بر گذشته

سروش صحت: من کی هستم؟!
سروش صحت: من کی هستم؟!
مارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر است
مارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر است
فال روزانه جمعه 23 اردیبهشت 1401
فال روزانه جمعه 23 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های شنبه 24 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های شنبه 24 اردیبهشت 1401
نشانه های کمبود ویتامین D که باید به آن ها توجه کنیم
نشانه های کمبود ویتامین D که باید به آن ها توجه کنیم
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
صحبت های جالب مصطفی میرسلیم در مورد طرح واردات خودروهای خارجی
صحبت های جالب مصطفی میرسلیم در مورد طرح واردات خودروهای خارجی
واکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کن
واکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کن
فاش شدن درآمد نجومی کریم باقری از دستیاری اسکوچیچ
فاش شدن درآمد نجومی کریم باقری از دستیاری اسکوچیچ
فوری: استقلالِ نبازِ مجیدی قهرمان لیگ ایران شد!
فوری: استقلالِ نبازِ مجیدی قهرمان لیگ ایران شد!
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
مصوبه جدید مجلس؛ اصلاح قانون مهریه
مصوبه جدید مجلس؛ اصلاح قانون مهریه
به راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردم
به راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردم
نامه پرویز پرستویی به رهبر انقلاب
نامه پرویز پرستویی به رهبر انقلاب
تیتر روزنامه های چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
نکات طلایی شناخت همسر در ۶ ماه اول ازدواج
نکات طلایی شناخت همسر در ۶ ماه اول ازدواج
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
فال روزانه سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
فال روزانه سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
عصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالی
عصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالی
فال روزانه پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401
فال روزانه پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401

با نشانه های عشق دروغین آشنا شوید

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 8 مهر، 1400 زناشویی ، دانستنیهای قبل از ازدواج
+ A -

اگر در یک رابطه عاطفی به ظاهر جدی و متعهدانه به سر ببرید و بالاخره تصمیم بگیرید که عشق خود را آشکارا به زبان آورید، اما طرف مقابل تان به یک تشکر بسنده یا حتی سکوت کند، حتماً احساس می کنید دنیا روی سرتان خراب شده است. حالا کم کم از خودتان می پرسید که آیا شخص مقابل تان واقعاً آنقدری با شما صادق و روراست هست که فکر می کردید باشد. اما این ناتوانی او در بیان احساسات خود حتماً باید شما را به فکر بیاندازد.

در ادامه از نشانه هایی خواهیم گفت که از واقعی نبودن عشق شریک عاطفی تان حکایت دارند.

۱- بیشتر در شبکه های اجتماعی و جلوی دیگران به شما ابراز علاقه می کند تا در خلوت

گذاشتن عکس پشت عکس در اینستاگرام برای نشان دادن اینکه چه زوج خوبی هستید، نشانه ی بزرگی از حس ناامنی روانی است. به علاوه اگر شریک عاطفی تان فقط جلوی دوستان تان با شما خوش رفتار است و به شما توجه می کند، این را باید یک نشانه ی هشدار دهنده بدانید. محبت او نباید با تنها شدن تان به پایان برسد. پس اگر پشت درهای بسته ابراز علاقه جایش را به سکوت می دهد، معنی اش آن است که شریک عاطفی تان دوست دارد یک نمایش عشق و محبت برای دیگران راه بیاندازد.

به احتمال زیاد، این میزان موفق بودن رابطه تان است که میزان شادی شریک عاطفی تان را تعیین می کند. بنابراین اگر دیگران در شبکه های اجتماعی بگویند که چه زوج خوبی هستید، همین امر او را خوشحال می کند. به علاوه او فکر می کند رابطه تان تا زمانی موفق است که نگاه مثبتی نسبت به آن در شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد.

۲- گفتگوهایتان از صحرای آفریقا هم خشک تر است

در یک رابطه عاطفی سالم و عمیق دو طرف باید شفاف و روراست درباره ی خود و دنیای پیرامون شان صحبت کنند. اما شریک عاطفی شما تا چیزی لازم نداشته باشد با شما صحبت نمی کند. و حتی زمانی هم که سعی می کنید سر صحبت را باز کنید، به نظر نمی رسد هیچ علاقه ای به حرف های شما داشته باشد. بحث اصلاً جلو نمی رود و حتی موضوعاتی که چند کلمه ای درباره شان صحبت می کنید هم بسیار خسته کننده و کوتاه هستند.

۳- سعی می کند شما و عادت هایتان را تغییر دهد

هر دوی شما ممکن است بعضی خصوصیات همدیگر را دوست نداشته باشید. اگر رابطه عاطفی تان حقیقی نباشد، شریک عاطفی تان احتمالاً می خواهد چیزهایی که در شما دوست ندارد را تغییر دهد. او از شما می خواهد که خودتان را برای ارضای او و نیازهایش فدا کنید. او خودش را بر شما و رابطه تان ارجح می داند و اگر به خواسته هایش عمل نکنید، به دردسر بزرگی می افتید.

۴- با شما برای پیدا کردن راه حل مشکلات تان همکاری نمی کند

مشاجره و اختلاف نظر در روابط عاطفی امری عادی است و برای حل آن ها به تلاش هر دو طرف نیاز است. هر دوی شما باید مسئولیت پذیر باشید و باهم کنار بیایید. اما شریک عاطفی شما علاقه ای به انجام هیچ کدام این کارها ندارد و فقط می خواهد دور شود و منتظر بماند تا توفان فروکش کند. او علاقه ای به شنیدن نگرانی هایتان ندارد.

علاوه بر آن، به نظر می رسد که احساسات شما و اینکه احتمالاً شما را رنجانده باشد، اهمیتی برایش ندارد. شریک عاطفی تان اگر واقعاً دوست تان داشته باشد، باید شما و تأثیر منفی رفتارهایش بر شما برایش مهم باشد. شما نباید برای گرفتن جوابی که هیچ مشکلی را هم حل نمی کند تحت فشار قرار گیرید.

۵- اولویت زندگی اش نیستید

احتمالاً شریک عاطفی تان بیشتر اوقات، آن هم با بهانه های سطحی برنامه های مشترک تان را لغو می کند. ممکن است ناراحتی خود را هم از بابت آن و اینکه کنترل این اتفاق از دستش خارج بوده ابراز کند. گرچه لغو گهگاه برنامه ها امری طبیعی است اما وقتی این رفتار بیش از حد ادامه یابد، شاید معنایش این باشد که آنقدری که باید اولویت زندگی شریک عاطفی تان نیستید.

لازم نیست حتماً دست به کار عجیب و غریبی بزنید یا با دوستان تان سفر دسته جمعی بروید. مهم ایجاد ریشه هایی عمیق است. بنابراین اگر شریک عاطفی تان از شما خواست با هم یک پیاده روی طولانی بروید و گشتی در طبیعت بزنید، معنایش این است که سعی دارد فرصتی مخصوص به خودتان فراهم کند تا باهم وقت بگذرانید. حتی ممکن است اگر لازم باشد برای دیدن شما تمام برنامه هایش را تغییر دهد.

۶- زیاد از شریک عاطفی قبلی اش حرف می زند

احتمالاً شریک عاطفی قبلی اش هنوز برایش تمام نشده و شما برای او تنها راهی برای التیام شکست عاطفی اش بوده اید. اگر درباره ی شریک عاطفی قبلی اش زیاد حرف می زند و بدتر از آن، شما را با او مقایسه می کند، باید به این موضوع مشکوک شوید. این یک نشانه ی واضح است که فکر و دلش هنوز در گذشته باقی مانده و با شما وارد رابطه شده تا حواس خود را پرت کند. ممکن است فقط دنبال بالا بردن اعتماد به نفس خود بعد از رابطه ی ناموفق قبلی اش بوده باشد.

نشانه ی دیگری که می گوید فکر و دل شریک عاطفی تان جای دیگری است پرهیز او از تماس چشمی با شما است. اینکه چون شما شریک عاطفی تان را در آغوش گرفتید او هم شما را در آغوش گرفته یا حضور فیزیکی اش در کنار شما، لزوماً به این معنا نیست که فکرش هم پیش شما است. اگر شریک عاطفی تان از نگاه کردن در چشمان شما خودداری می کند، وقتش رسیده تجدیدنظری در رابطه ی خود کنید یا از خودتان بپرسید که آیا مرتکب کار اشتباهی شده اید.

۷- جایی در برنامه های آینده اش ندارید

در یک رابطه ی عمیق و صادقانه، دو طرف باید دیر یا زود برنامه های خود برای آینده را مطرح کنند – نه تنها در مورد ازدواج یا بچه دار شدن بلکه درباره ی چیزهای ساده ای همچون سفرهای آینده یا ملاقات با خانواده ی یکدیگر. اگر شریک عاطفی تان علاقه ای به صحبت درباره ی چنین موضوعاتی با شما ندارد، احتمالاً به مشکل تعهد دچار است. یا ممکن است اصلاً به این موضوع فکر نکرده باشد که این هم شاید نشانه ی بدی باشد.

۸- از خودنمایی لذت می برد

این روزها شبکه های اجتماعی تنها راه برای خودنمایی شریک عاطفی تان نیستند. او دوست دارد لباس های گران قیمت به تن کند یا منحصراً یه رستوران ها و کافه های مجلل و کلاس بالا برود. اگر دوست نداشته باشید پول زیادی خرج غذا کنید ممکن است با شما دعوا کند. بنابراین اگر نیازهای تجملاتی اش را ارضا نکنید، احساسش به شما کم کم از بین می رود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

واکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادهاواکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادهاروایت مارال فرجاد از تجربه بیماری سرطانروایت مارال فرجاد از تجربه بیماری سرطانحمله کیهان به رضا رشیدپورحمله کیهان به رضا رشیدپوراعتراض رضا کیانیان به گرانی و جراحی اقتصادی دولتاعتراض رضا کیانیان به گرانی و جراحی اقتصادی دولتسروش صحت: من کی هستم؟!سروش صحت: من کی هستم؟!افشاگری مصطفی کیایی درباره دستمزدهای نجومیافشاگری مصطفی کیایی درباره دستمزدهای نجومیممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شودممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شودواکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کنواکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کنواکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرشواکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرشبه راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردمبه راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردمنامه پرویز پرستویی به رهبر انقلابنامه پرویز پرستویی به رهبر انقلابمارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر استمارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر استفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانعلیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردواکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانچرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟ادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟شایعه درگذشت اشکان اشتیاقشایعه درگذشت اشکان اشتیاقهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدفیلم های پرفروش این روزهافیلم های پرفروش این روزها
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیحمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!عاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشواکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشاعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حساباعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حسابناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسسلن دیون بازیگر شدسلن دیون بازیگر شداعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریاناعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریانسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندگوگوش به پارکینسون مبتلا استگوگوش به پارکینسون مبتلا استصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱ماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱
معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس