ads
Monday, 29 November 2021|دوشنبه، 8 آذر، 1400|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 71 نفر

با نشانه های عشق دروغین آشنا شوید

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 8 مهر، 1400 زناشویی ، دانستنیهای قبل از ازدواج
+ A -

اگر در یک رابطه عاطفی به ظاهر جدی و متعهدانه به سر ببرید و بالاخره تصمیم بگیرید که عشق خود را آشکارا به زبان آورید، اما طرف مقابل تان به یک تشکر بسنده یا حتی سکوت کند، حتماً احساس می کنید دنیا روی سرتان خراب شده است. حالا کم کم از خودتان می پرسید که آیا شخص مقابل تان واقعاً آنقدری با شما صادق و روراست هست که فکر می کردید باشد. اما این ناتوانی او در بیان احساسات خود حتماً باید شما را به فکر بیاندازد.

در ادامه از نشانه هایی خواهیم گفت که از واقعی نبودن عشق شریک عاطفی تان حکایت دارند.

۱- بیشتر در شبکه های اجتماعی و جلوی دیگران به شما ابراز علاقه می کند تا در خلوت

گذاشتن عکس پشت عکس در اینستاگرام برای نشان دادن اینکه چه زوج خوبی هستید، نشانه ی بزرگی از حس ناامنی روانی است. به علاوه اگر شریک عاطفی تان فقط جلوی دوستان تان با شما خوش رفتار است و به شما توجه می کند، این را باید یک نشانه ی هشدار دهنده بدانید. محبت او نباید با تنها شدن تان به پایان برسد. پس اگر پشت درهای بسته ابراز علاقه جایش را به سکوت می دهد، معنی اش آن است که شریک عاطفی تان دوست دارد یک نمایش عشق و محبت برای دیگران راه بیاندازد.

به احتمال زیاد، این میزان موفق بودن رابطه تان است که میزان شادی شریک عاطفی تان را تعیین می کند. بنابراین اگر دیگران در شبکه های اجتماعی بگویند که چه زوج خوبی هستید، همین امر او را خوشحال می کند. به علاوه او فکر می کند رابطه تان تا زمانی موفق است که نگاه مثبتی نسبت به آن در شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد.

۲- گفتگوهایتان از صحرای آفریقا هم خشک تر است

در یک رابطه عاطفی سالم و عمیق دو طرف باید شفاف و روراست درباره ی خود و دنیای پیرامون شان صحبت کنند. اما شریک عاطفی شما تا چیزی لازم نداشته باشد با شما صحبت نمی کند. و حتی زمانی هم که سعی می کنید سر صحبت را باز کنید، به نظر نمی رسد هیچ علاقه ای به حرف های شما داشته باشد. بحث اصلاً جلو نمی رود و حتی موضوعاتی که چند کلمه ای درباره شان صحبت می کنید هم بسیار خسته کننده و کوتاه هستند.

۳- سعی می کند شما و عادت هایتان را تغییر دهد

هر دوی شما ممکن است بعضی خصوصیات همدیگر را دوست نداشته باشید. اگر رابطه عاطفی تان حقیقی نباشد، شریک عاطفی تان احتمالاً می خواهد چیزهایی که در شما دوست ندارد را تغییر دهد. او از شما می خواهد که خودتان را برای ارضای او و نیازهایش فدا کنید. او خودش را بر شما و رابطه تان ارجح می داند و اگر به خواسته هایش عمل نکنید، به دردسر بزرگی می افتید.

۴- با شما برای پیدا کردن راه حل مشکلات تان همکاری نمی کند

مشاجره و اختلاف نظر در روابط عاطفی امری عادی است و برای حل آن ها به تلاش هر دو طرف نیاز است. هر دوی شما باید مسئولیت پذیر باشید و باهم کنار بیایید. اما شریک عاطفی شما علاقه ای به انجام هیچ کدام این کارها ندارد و فقط می خواهد دور شود و منتظر بماند تا توفان فروکش کند. او علاقه ای به شنیدن نگرانی هایتان ندارد.

علاوه بر آن، به نظر می رسد که احساسات شما و اینکه احتمالاً شما را رنجانده باشد، اهمیتی برایش ندارد. شریک عاطفی تان اگر واقعاً دوست تان داشته باشد، باید شما و تأثیر منفی رفتارهایش بر شما برایش مهم باشد. شما نباید برای گرفتن جوابی که هیچ مشکلی را هم حل نمی کند تحت فشار قرار گیرید.

۵- اولویت زندگی اش نیستید

احتمالاً شریک عاطفی تان بیشتر اوقات، آن هم با بهانه های سطحی برنامه های مشترک تان را لغو می کند. ممکن است ناراحتی خود را هم از بابت آن و اینکه کنترل این اتفاق از دستش خارج بوده ابراز کند. گرچه لغو گهگاه برنامه ها امری طبیعی است اما وقتی این رفتار بیش از حد ادامه یابد، شاید معنایش این باشد که آنقدری که باید اولویت زندگی شریک عاطفی تان نیستید.

لازم نیست حتماً دست به کار عجیب و غریبی بزنید یا با دوستان تان سفر دسته جمعی بروید. مهم ایجاد ریشه هایی عمیق است. بنابراین اگر شریک عاطفی تان از شما خواست با هم یک پیاده روی طولانی بروید و گشتی در طبیعت بزنید، معنایش این است که سعی دارد فرصتی مخصوص به خودتان فراهم کند تا باهم وقت بگذرانید. حتی ممکن است اگر لازم باشد برای دیدن شما تمام برنامه هایش را تغییر دهد.

۶- زیاد از شریک عاطفی قبلی اش حرف می زند

احتمالاً شریک عاطفی قبلی اش هنوز برایش تمام نشده و شما برای او تنها راهی برای التیام شکست عاطفی اش بوده اید. اگر درباره ی شریک عاطفی قبلی اش زیاد حرف می زند و بدتر از آن، شما را با او مقایسه می کند، باید به این موضوع مشکوک شوید. این یک نشانه ی واضح است که فکر و دلش هنوز در گذشته باقی مانده و با شما وارد رابطه شده تا حواس خود را پرت کند. ممکن است فقط دنبال بالا بردن اعتماد به نفس خود بعد از رابطه ی ناموفق قبلی اش بوده باشد.

نشانه ی دیگری که می گوید فکر و دل شریک عاطفی تان جای دیگری است پرهیز او از تماس چشمی با شما است. اینکه چون شما شریک عاطفی تان را در آغوش گرفتید او هم شما را در آغوش گرفته یا حضور فیزیکی اش در کنار شما، لزوماً به این معنا نیست که فکرش هم پیش شما است. اگر شریک عاطفی تان از نگاه کردن در چشمان شما خودداری می کند، وقتش رسیده تجدیدنظری در رابطه ی خود کنید یا از خودتان بپرسید که آیا مرتکب کار اشتباهی شده اید.

۷- جایی در برنامه های آینده اش ندارید

در یک رابطه ی عمیق و صادقانه، دو طرف باید دیر یا زود برنامه های خود برای آینده را مطرح کنند – نه تنها در مورد ازدواج یا بچه دار شدن بلکه درباره ی چیزهای ساده ای همچون سفرهای آینده یا ملاقات با خانواده ی یکدیگر. اگر شریک عاطفی تان علاقه ای به صحبت درباره ی چنین موضوعاتی با شما ندارد، احتمالاً به مشکل تعهد دچار است. یا ممکن است اصلاً به این موضوع فکر نکرده باشد که این هم شاید نشانه ی بدی باشد.

۸- از خودنمایی لذت می برد

این روزها شبکه های اجتماعی تنها راه برای خودنمایی شریک عاطفی تان نیستند. او دوست دارد لباس های گران قیمت به تن کند یا منحصراً یه رستوران ها و کافه های مجلل و کلاس بالا برود. اگر دوست نداشته باشید پول زیادی خرج غذا کنید ممکن است با شما دعوا کند. بنابراین اگر نیازهای تجملاتی اش را ارضا نکنید، احساسش به شما کم کم از بین می رود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

سریال عازم جهنم یک روزه رکورد بازی مرکب را شکست!سریال عازم جهنم یک روزه رکورد بازی مرکب را شکست!واکنش الناز شاکردوست به بی آبی در اصفهانواکنش الناز شاکردوست به بی آبی در اصفهانجوان اول عاشق سینمای ایران را بشناسیدجوان اول عاشق سینمای ایران را بشناسیدآنچه رامین پرچمی را آزار می دهدآنچه رامین پرچمی را آزار می دهداین ۵۰۰ میلیارد تومان از کجا به سینمای ایران آمد؟این ۵۰۰ میلیارد تومان از کجا به سینمای ایران آمد؟آقای مهران مدیری شما چرا انتخاب کردید؟آقای مهران مدیری شما چرا انتخاب کردید؟روزی که سروش صحت نمک گیرمان کردروزی که سروش صحت نمک گیرمان کردحادثه رانندگی برای جواد عزتی در رودبارحادثه رانندگی برای جواد عزتی در رودبارزبان لیندا کیانی بند آمد!زبان لیندا کیانی بند آمد!مهناز افشار با صورت کبود + عکسمهناز افشار با صورت کبود + عکسگشت ارشاد با ریحانه پارسا ۷ میلیارد فروختگشت ارشاد با ریحانه پارسا ۷ میلیارد فروختحال کردن به روایت سروش صحتحال کردن به روایت سروش صحتداریوش فرضیایی: ما نمی رقصیمداریوش فرضیایی: ما نمی رقصیمرابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شودرابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شودحسادت بهروز افخمی به اصغر فرهادی؟حسادت بهروز افخمی به اصغر فرهادی؟جایزه چپق طلایی برای مهران مدیریجایزه چپق طلایی برای مهران مدیریداریوش اسدزاده: با ۱۰۰ تومان می شد یک محله را خرید!داریوش اسدزاده: با ۱۰۰ تومان می شد یک محله را خرید!گوهر خیراندیش: دیگر غلط بکنم برقصم!گوهر خیراندیش: دیگر غلط بکنم برقصم!ترافیک سلبریتی ها و بازیگران در جشن حافظترافیک سلبریتی ها و بازیگران در جشن حافظشهرام قائدی به من گفت حسین گفتند تو قتل عمد کردی!شهرام قائدی به من گفت حسین گفتند تو قتل عمد کردی!ریحانه پارسا و گشت ارشاد انبار باروت و رفتار عاقلانه ارشادریحانه پارسا و گشت ارشاد انبار باروت و رفتار عاقلانه ارشاداسماعیل سلطانیان: دستم را جلوی کسی دراز نمی کنماسماعیل سلطانیان: دستم را جلوی کسی دراز نمی کنمجزییات نون خ ۴ به روایت بازیگر نقش سلمانجزییات نون خ ۴ به روایت بازیگر نقش سلمانحمله به اصغر فرهادی شما را قهرمان نمی کندحمله به اصغر فرهادی شما را قهرمان نمی کندواکنش مهناز افشار به تبرئه شدن همسر سابقش + عکسواکنش مهناز افشار به تبرئه شدن همسر سابقش + عکس
حمید صفت و تازه ترین خبر از پرونده قتل ناپدریحمید صفت و تازه ترین خبر از پرونده قتل ناپدریانصراف همایون شجریان از فیلم سینمایی «مست عشق»انصراف همایون شجریان از فیلم سینمایی «مست عشق»ازدحام طرفداران مسیح و آرش در سینما کوروش حادثه آفریدازدحام طرفداران مسیح و آرش در سینما کوروش حادثه آفریداتهام پاموک: توهین به مصطفی کمال آتاتورک و تمسخر پرچم ترکیهاتهام پاموک: توهین به مصطفی کمال آتاتورک و تمسخر پرچم ترکیهبلیت کنسرت باید ۸۰۰ هزار تومان باشد اما بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار نگه می داریم!بلیت کنسرت باید ۸۰۰ هزار تومان باشد اما بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار نگه می داریم!در نبود کنسرت، خواننده ها برای سریال ها خواندنددر نبود کنسرت، خواننده ها برای سریال ها خواندندجایزه بزرگ مسابقه بین‌المللی بلژیک برای دومین بار به حمید صوفی رسیدجایزه بزرگ مسابقه بین‌المللی بلژیک برای دومین بار به حمید صوفی رسیدرهایی بریتنی اسپیرز از ۱۳ سال سوءاستفادهرهایی بریتنی اسپیرز از ۱۳ سال سوءاستفادهمرگ دلخراش ماریلیا مندونکا خواننده مشهور برزیلی + عکسمرگ دلخراش ماریلیا مندونکا خواننده مشهور برزیلی + عکسآرشیو ملی هنر ایران در شیراز راه اندازی شدآرشیو ملی هنر ایران در شیراز راه اندازی شداز ارسلان کامکار تا مجید انتظامی مجوز گرفتنداز ارسلان کامکار تا مجید انتظامی مجوز گرفتنداحمد آزاد خواننده سرشناس قدیمی درگذشتاحمد آزاد خواننده سرشناس قدیمی درگذشتخانه پرویز مشکاتیان در آتش سوخت!خانه پرویز مشکاتیان در آتش سوخت!سالار عقیلی: ما اولین قربانیان کرونا بودیمسالار عقیلی: ما اولین قربانیان کرونا بودیمایران درودی درگذشتایران درودی درگذشتغلام‌سخی رسولی: طالبان پایم را با آبجوش سوزاند!غلام‌سخی رسولی: طالبان پایم را با آبجوش سوزاند!تتلو و تتلیتی‌ها و داستان یک میلیون دلاریتتلو و تتلیتی‌ها و داستان یک میلیون دلاریحسن ریوندی: من هم افسرده می‌شوم!حسن ریوندی: من هم افسرده می‌شوم!پروین بهمنی خالق لالایی‌های مادرانه درگذشتپروین بهمنی خالق لالایی‌های مادرانه درگذشتکانیه وست رسماً نام خود را به «یه» تغییر دادکانیه وست رسماً نام خود را به «یه» تغییر دادسهراب سپهری رکورددار تعویض سنگ قبر در جهان!سهراب سپهری رکورددار تعویض سنگ قبر در جهان!علی پهلوان دلایل مهاجرتش را فاش کردعلی پهلوان دلایل مهاجرتش را فاش کردمحبوب‌ترین خواننده زن در بریتانیا معرفی شدمحبوب‌ترین خواننده زن در بریتانیا معرفی شدادل ملکه اسپاتیفای شد | رکورد جدید خانم ستارهادل ملکه اسپاتیفای شد | رکورد جدید خانم ستارهادل درباره طلاقش آهنگ خواندادل درباره طلاقش آهنگ خواند
بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!