ads
Sunday, 28 November 2021|يکشنبه، 7 آذر، 1400|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 113 نفر

چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟

تاریخ انتشار: جمعه، 16 مهر، 1400 دنیای مد ، طلا و جواهرات
+ A -

بعضی از خانم ها فکر می­کنند هنوز هم استفاده بیش از حد از جواهرات نشانه خوش پوش بودن است. داشتن استایل هایی تجملاتی با جواهرات بسیار زیاد و چندین انگشتر و النگو با گردنبند های پهن این روزها طرفداری ندارد و بیشتر برای دیگران این استایل ها خنده دار هستند. سعی کنید تا از جواهرات به اندازه نیاز هر استایل استفاده کنید و زیاده روی در استفاده از این المان یک استایل از مد افتاده برایتان خواهد بود. استفاده بیش از حد از طلا و جواهر شما را فردی ثروتمند نشان نمی­دهد. در استفاده از این مورد کمی بیشتر دقت و حوصله به خرج دهید تا هرچه بیشتر خوش استایل به نظر برسید. اما این که کدام جواهرات برای چه مراسم و موقعیتی مناسب تر هستند هم نکته مهمی است که در اینجا می­خواهیم به باید ها و نباید های استفاده از جواهرات بپردازیم. در واقع بسیار مهم است که شما بدانید که چه چیزی را کجا باید استفاده کنید و چه مکان هایی برای استفاده از جواهراتی خاص مناسب نیست. اینجا ما به شما یاد می­دهیم که چگونه در هر موقعیتی بهترین باشید.

لباس های شب مهمانی با جواهراتی مانند الماس و برلیان

لباس های شب با پارچه های گرانقیمت و زیبا و طرح های خاص مناسب مهمانی ها و مجالس هستند و پوشیدن یک لباس شب گرانقیمت و زیبا به تنهایی استایلتان را منحصر به فرد نمی­کند. این که از چه جواهراتی به همراه لباستان استفاده می­کنید می­تواند شما را به ستاره یک جشن تبدیل کند.

اگر لباس شما یک دامن بلند دنباله دار ماهی دارد و یقه لباستان فرم دلبری دارد گردنبند های کوتاه که تا پایین استخان ترقوه باشد و فرمی جمع و جور و v شکل داشته باشد به همراه نگین های الماس استایل­تان به استایل زیبایی تبدیل خواهد شد که همه را متحیر خواهد کرد. می­توانید از یک دستبند خاص و متفاوت هم استفاده کنید.

استایل دیگری که می‌توانید از لباس های شب به همراه جواهرات استفاده کنید لباس های کوتاه و گشادی هستند که به تازگی ترند شده اند. پیراهن هایی که از زیر بغل تا زیر باسن فون شده و آستین های پفی دارند و مچ این آستین ها حالتی کلوش دارد. این لباس ها به همراه گردنبند استفاده نمی­شوند. دلیل همین است که یقه این لباس ها عموماً یقه های عروسکی یا یقه سه سانت هستند و امکان استفاده از گردنبند روی این لباس ها وجود ندارد. بنابراین بهتر است از یک النگوی ظریف و یک انگشتر تک نگین استفاده کنید و دقت داشته باشید که کفشی که به همراه این لباس ها استفاده می­کنید بهتر است کفش های پاشنه دار جلو باز باشند.

لباس دیگری که به عنوان لباس شب می‌توانید بپوشید تاپ ساده از جنس ساتن با یک دامن تمام کلوش میدی است. این استایل را هم میتوانید با کفش های جلوباز پاشنه دار و هم با کفش های جلو بسته پاشنه دار ست کنید جواهراتی که می‌توانید با این استایل استفاده کنید شامل یک دستبند به پهنای یک سانت به همراه انگشتر و گوشواره های نگین دار و گردنبند دور نگین است. استایل ساده با تاپ و دامن برای آنکه از حالت یکنواختی و خسته کننده بودن خارج شود بهتر است تا کمی با جواهرات تزیین شود. بنابراین استفاده از جواهرات درخشانی و ظریفی مانند الماس و برلیان با این ترکیب بسیار دلنواز خواهد بود.

استایل اسپرت با ساعت های قیمتی

به همراه استایل های اسپرت و کتانی ها و شلوار های گشاد استفاده از جواهرات و گردنبند و گوشواره چندان مناسب نمی‌باشد و بهتر است استایل خود را با یک ساعت زیبا ترکیب کنید. می‌توانید از برند معتبری مانند سواروسکی، تام فورد، هابلوت و بسیاری دیگر از برند های معروف دیگر استفاده کنید.

داشتن ساعت به عنوان یک اکسسوری جذاب و زیبا استایل­تان را خاص و به روز می‌کند. اگر از کسانی هستید که به ساعت های گرانقیمت علاقه دارند می‌توانید ساعت هایی که درون آنها جواهراتی مانند الماس و طلا کار شده خریداری و استفاده کنید و استایل خودتان را بیش از پیش متفاوت کنید.

استایل مناسب محل های اداری با جواهراتی سبک و به دور از تجملات

محل دیگری که برای استفاده از تجملات سنگین گردنبندهای الماس و النگوهای طلا مناسب نیست محل های اداری هستند. شما می‌توانید برای آنکه استایل تان زیبایی خود را حفظ کند تنها از یک ساعت بند فلزی به رنگ نقره‌ای یا رزگلد و یک آویز ساعت طلا و همچنین این یک دستبند بسیار ظریف و ساده طلایی استفاده کنید. میتوانید از این اکسسوری ها به همراه یک کت فیت تنتان و یک شلوار پارچه‌ای گشاد و کیف و کفش چرمی استفاده کنید. بی شک همه از استایل شما لذت خواهند برد. برای آشنایی با قوانین بیشتر لباس پوشیدن متناسب با محل کار این مطلب را نیز مطالعه کنید.

استایل هایی که در آنها از کت و شلوار استفاده می‌شود علاوه بر محل های اداری مناسب برخی مهمانی های خاص هم می‌باشد و شما می‌توانید از استایلی که گفته شد برای مهمانی های خاص هم استفاده کنید و تنها با این تفاوت که از شلوار فیت به جای شلوار گشاد استفاده کنید. میتوانید از یک کفش پاشنه دار پاشنه سه سانتی هم استفاده کنید.

استایل های چرمی پاییزه با گوشواره

با نزدیک شدن به پاییز استایل های پاییزه بیش از هر چیزی جلب توجه میکند و کسانی که به جواهرات و اکسسوری ها علاقه­مند هستند می‌توانند از استایل هایی با کیف و کفش چرمی و یک کلاه انگلیسی به همراه گوشواره های طلا سوارسکی و کت‌های موهر چهارخانه با یک شلوار جین تنگ استفاده کنند. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که گوشواره های آویز مناسب جشن و میهمانی ها می‌باشند و برای استفاده روزانه مناسب نیستند بنابراین از یک گوشواره کوچک و راحت میخی استفاده کنید. میتوانید از یک ساعت بند چرمی هم برای تکمیل استایل­تان استفاده کنید.

 باید ها و نباید های استفاده از جواهرات

  1. از گردنبند های چند تکه استفاده کنید

اگر یقه لباس شما باز و هفتی است به جای این که از چندین گردنبند مختلف استفاده کنید بهتر است تا از یک گردنبند قسمتی استفاده کنید. این گردنبندها که اخیراً مد شده‌اند برای لباسهایی با یقه های خیلی باز پوشش بسیار زیبایی هستند. اما بهتر است این گردنبندها را در روی لباس های یقه دار استفاده نکنید و بهترین نوع استفاده از این گردنبند ها روی خود بدن می‌باشد.

  1. استفاده از چندین النگوی پهن

چندین النگویی پهن و بزرگ چیزی است که تعداد بسیار کمی از افراد به آن علاقه مند هستند و اون خانم هایی که بیش از ۷۰ سال سن دارند از این ترکیب ها استفاده می‌کنند بنابراین خرید و استفاده از این مدل النگو ها امروز دیگر معقول به نظر نمی‌رسد و زیبایی چندانی ندارد و شما را مسن نشان خواهد داد. اگر به النگو علاقه دارید بهتر است از النگو های ظریف و به تعداد بسیار کم استفاده کنید.

  1. استفاده از تک پوش های قدیمی

تک پوش ها طلاهای بسیار بزرگی هستند که بیشتر افراد سنتی به آنها علاقه دارند و این مدل طلاها به هیچ عنوان مورد پسند افراد کم سن و سال نیست و استفاده از آن برای کودکان به هیچ عنوان زیبایی ندارد.

  1. در خرید جواهرات ظرافت زنانه به خرج دهید

به طور کلی استفاده از طلا و جواهرات ظریف چیزی است که هرگز قدیمی نمی­شود و هرگز دلتان را نخواهد زد. خانم‌ها بهتر است از جواهراتی استفاده کنند که هر چه بیشتر ظرافت و زیبایی آنها را نشان دهد و استفاده از طلاهای بزرگ برای خانم ها مناسب و زیبا نیست. انگشتر های ظریف و تک نگین گوشواره های میخی کوچک و گردنبندهای ساده و کوتاه از آن دسته جواهراتی هستند که در بسیاری از مکان ها می توانید از آن ها استفاده کنید و همیشه احساس کنید زیبا و آراسته هستید.

امیدواریم توانسته باشیم تا در این مقاله نیز به شما در یافتن بهترین استایل با جواهرات مختلف کمک کرده باشیم.


جهت خرید انواع سنگهای قیمتی، نیمه قیمتی و کلکسیونی و سفارش انواع حکاکی و تراش روی سنگ های قیمتی و... به پیج سنگهای زینتی و کلکسیونی در اینستاگرام مراجعه کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

سریال عازم جهنم یک روزه رکورد بازی مرکب را شکست!سریال عازم جهنم یک روزه رکورد بازی مرکب را شکست!واکنش الناز شاکردوست به بی آبی در اصفهانواکنش الناز شاکردوست به بی آبی در اصفهانجوان اول عاشق سینمای ایران را بشناسیدجوان اول عاشق سینمای ایران را بشناسیدآنچه رامین پرچمی را آزار می دهدآنچه رامین پرچمی را آزار می دهداین ۵۰۰ میلیارد تومان از کجا به سینمای ایران آمد؟این ۵۰۰ میلیارد تومان از کجا به سینمای ایران آمد؟آقای مهران مدیری شما چرا انتخاب کردید؟آقای مهران مدیری شما چرا انتخاب کردید؟روزی که سروش صحت نمک گیرمان کردروزی که سروش صحت نمک گیرمان کردحادثه رانندگی برای جواد عزتی در رودبارحادثه رانندگی برای جواد عزتی در رودبارزبان لیندا کیانی بند آمد!زبان لیندا کیانی بند آمد!مهناز افشار با صورت کبود + عکسمهناز افشار با صورت کبود + عکسگشت ارشاد با ریحانه پارسا ۷ میلیارد فروختگشت ارشاد با ریحانه پارسا ۷ میلیارد فروختحال کردن به روایت سروش صحتحال کردن به روایت سروش صحتداریوش فرضیایی: ما نمی رقصیمداریوش فرضیایی: ما نمی رقصیمرابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شودرابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شودحسادت بهروز افخمی به اصغر فرهادی؟حسادت بهروز افخمی به اصغر فرهادی؟جایزه چپق طلایی برای مهران مدیریجایزه چپق طلایی برای مهران مدیریداریوش اسدزاده: با ۱۰۰ تومان می شد یک محله را خرید!داریوش اسدزاده: با ۱۰۰ تومان می شد یک محله را خرید!گوهر خیراندیش: دیگر غلط بکنم برقصم!گوهر خیراندیش: دیگر غلط بکنم برقصم!ترافیک سلبریتی ها و بازیگران در جشن حافظترافیک سلبریتی ها و بازیگران در جشن حافظشهرام قائدی به من گفت حسین گفتند تو قتل عمد کردی!شهرام قائدی به من گفت حسین گفتند تو قتل عمد کردی!ریحانه پارسا و گشت ارشاد انبار باروت و رفتار عاقلانه ارشادریحانه پارسا و گشت ارشاد انبار باروت و رفتار عاقلانه ارشاداسماعیل سلطانیان: دستم را جلوی کسی دراز نمی کنماسماعیل سلطانیان: دستم را جلوی کسی دراز نمی کنمجزییات نون خ ۴ به روایت بازیگر نقش سلمانجزییات نون خ ۴ به روایت بازیگر نقش سلمانحمله به اصغر فرهادی شما را قهرمان نمی کندحمله به اصغر فرهادی شما را قهرمان نمی کندواکنش مهناز افشار به تبرئه شدن همسر سابقش + عکسواکنش مهناز افشار به تبرئه شدن همسر سابقش + عکس
حمید صفت و تازه ترین خبر از پرونده قتل ناپدریحمید صفت و تازه ترین خبر از پرونده قتل ناپدریانصراف همایون شجریان از فیلم سینمایی «مست عشق»انصراف همایون شجریان از فیلم سینمایی «مست عشق»ازدحام طرفداران مسیح و آرش در سینما کوروش حادثه آفریدازدحام طرفداران مسیح و آرش در سینما کوروش حادثه آفریداتهام پاموک: توهین به مصطفی کمال آتاتورک و تمسخر پرچم ترکیهاتهام پاموک: توهین به مصطفی کمال آتاتورک و تمسخر پرچم ترکیهبلیت کنسرت باید ۸۰۰ هزار تومان باشد اما بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار نگه می داریم!بلیت کنسرت باید ۸۰۰ هزار تومان باشد اما بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار نگه می داریم!در نبود کنسرت، خواننده ها برای سریال ها خواندنددر نبود کنسرت، خواننده ها برای سریال ها خواندندجایزه بزرگ مسابقه بین‌المللی بلژیک برای دومین بار به حمید صوفی رسیدجایزه بزرگ مسابقه بین‌المللی بلژیک برای دومین بار به حمید صوفی رسیدرهایی بریتنی اسپیرز از ۱۳ سال سوءاستفادهرهایی بریتنی اسپیرز از ۱۳ سال سوءاستفادهمرگ دلخراش ماریلیا مندونکا خواننده مشهور برزیلی + عکسمرگ دلخراش ماریلیا مندونکا خواننده مشهور برزیلی + عکسآرشیو ملی هنر ایران در شیراز راه اندازی شدآرشیو ملی هنر ایران در شیراز راه اندازی شداز ارسلان کامکار تا مجید انتظامی مجوز گرفتنداز ارسلان کامکار تا مجید انتظامی مجوز گرفتنداحمد آزاد خواننده سرشناس قدیمی درگذشتاحمد آزاد خواننده سرشناس قدیمی درگذشتخانه پرویز مشکاتیان در آتش سوخت!خانه پرویز مشکاتیان در آتش سوخت!سالار عقیلی: ما اولین قربانیان کرونا بودیمسالار عقیلی: ما اولین قربانیان کرونا بودیمایران درودی درگذشتایران درودی درگذشتغلام‌سخی رسولی: طالبان پایم را با آبجوش سوزاند!غلام‌سخی رسولی: طالبان پایم را با آبجوش سوزاند!تتلو و تتلیتی‌ها و داستان یک میلیون دلاریتتلو و تتلیتی‌ها و داستان یک میلیون دلاریحسن ریوندی: من هم افسرده می‌شوم!حسن ریوندی: من هم افسرده می‌شوم!پروین بهمنی خالق لالایی‌های مادرانه درگذشتپروین بهمنی خالق لالایی‌های مادرانه درگذشتکانیه وست رسماً نام خود را به «یه» تغییر دادکانیه وست رسماً نام خود را به «یه» تغییر دادسهراب سپهری رکورددار تعویض سنگ قبر در جهان!سهراب سپهری رکورددار تعویض سنگ قبر در جهان!علی پهلوان دلایل مهاجرتش را فاش کردعلی پهلوان دلایل مهاجرتش را فاش کردمحبوب‌ترین خواننده زن در بریتانیا معرفی شدمحبوب‌ترین خواننده زن در بریتانیا معرفی شدادل ملکه اسپاتیفای شد | رکورد جدید خانم ستارهادل ملکه اسپاتیفای شد | رکورد جدید خانم ستارهادل درباره طلاقش آهنگ خواندادل درباره طلاقش آهنگ خواند
بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمبا ۵ نامزد نهایی ریاست فدراسیون فوتبال آشنا شویمرونالدو بستنی فروش می‌شودرونالدو بستنی فروش می‌شودازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایرانحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازحمله تند شجاع خلیل‌زاده به کامبیز دیربازجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کردجان سینا با شهرزاد شریعت زاده مهندس ایرانی ازدواج کرداظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!اظهارات کیمیا علیزاده درباره مهاجرتش: شوهرم فریبم داد!کسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کروناکسب و کار جدید دیوید بکهام بدنبال ابتلا به کرونافیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!