ads
Saturday, 21 May 2022|شنبه، 31 ارديبهشت، 1401|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 104 نفر

مروری بر گذشته

تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسی
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسی
تیتر روزنامه های چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
واکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادها
واکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادها
تیتر روزنامه های دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟
چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟
هنگام خرید سرویس خواب به چه نکاتی توجه کنیم؟
هنگام خرید سرویس خواب به چه نکاتی توجه کنیم؟
واکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرش
واکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرش
آیت‌ الله سید عبدالله فاطمی‌ نیا درگذشت
آیت‌ الله سید عبدالله فاطمی‌ نیا درگذشت
واکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کن
واکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کن
بهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایران
بهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایران
فال روزانه چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
فال روزانه چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
فال روزانه یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
فال روزانه یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شد
فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شد
وزیر صمت؛ واردات خودرو آزاد شد
وزیر صمت؛ واردات خودرو آزاد شد
تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401
اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
گروه موسیقی اوکراینی برنده مسابقه آواز یوروویژن ۲۰۲۲
گروه موسیقی اوکراینی برنده مسابقه آواز یوروویژن ۲۰۲۲

چگونه عطری مخصوص برای شخصیت خود را پیدا کنیم؟

تاریخ انتشار: سه شنبه، 17 اسفند، 1400 آرایش و زیبایی ، لوازم آرایشی
+ A -
رایحه خوب و بد در روابط اجتماعی انسان نقش مهمی دارد یعنی بر روی تقویت و تضعیف آن تاثیر دارد. ذهن ناخودآگاه انسان، به دلیل داشتن قدرتی فوق العاده هرکسی که بوی بهتری داشته باشد را در نظر ما جذاب‌تر نشان می‌دهد.

باید بدانید داشتن یک عطرخوب باعث ایجاد حس ناب و آرامش در روزهای شلوغ ما خواهد شد و انرژی زیادی را در ما ایجاد می‌کند تا با روحیه‌ای بهتر و آزادتر روزهای خود را سپری کنیم. همانطور که می‌دانید داشتن یک عطر با رایحه‌ای خوب و دلنشین می‌تواند نشانگر شخصیت و تیپ سلیقه‌ای ما باشد.

جالب است بدانید دسته‌ای از افراد هستند که چنان به یک عطر عشق می‌ورزند که آن را برای سالهای متوالی اسفاده می‌کنند. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که برای خرید یک عطر اورجینال رفته باشید.

البته این بدان معنا نیست که اکثرا از عطرهای اورجینال و گران قیمت استفاده می‌کنند، بلکه به معنای علاقه زیاد شما و تمامی حسهای خوبی است که آن عطر به شما و روحیه شما  القا می‌کند.

اگر از این دسته افراد هستید باید بدانید، که شما به طور کاملا ناخودآگاه دارای یک عطر مخصوص به خود هستید. داشتن یک عطر مخصوص در دنیای عطر و ادکلن یک سبک به خصوص است، که بسیاری از مردم بدون آنکه بدانند از آن پیروی دارند.

عطر مخصوص چیست؟

هر فردی، چه آقا و چه خانم و در هر سنی، می‌تواند احساسات، سلیقه، اخلاق و شخصیت منحصر به فرد خودش را داشته باشد. با توجه به همین مسئله هر فردی استایل متفاوتی را برای خود در نظر دارد و با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب می‌نماید. عطر مخصوص یا عطر شخصی اصطلاحا به عطری گفته می‌شود که شما را در هر مکانی به بهترین شکل معرفی می‌کند. عطر مخصوص شما نشان دهنده روحیات فردی شخص شماستاست. عطر مخصوص می‌تواند نشان دهد که آیا شما فردی حساس، صبور شوخ یا جدی هستید.

به طور دیگر عطر مخصوص و شخصی شما، عطر همیشگی شما است. عطری که شما آن را همیشه خریداری می‌کنید و تمام اطرافیان شما با رایحه آن شما را به یاد می‌آورند. عطر مخصوص نیز مانند لباس پوشیدن و استایل شما، نماینگر شخصیت شما نیز است. پس عطری که مخصوص و برای شخص خودتان انتخاب می‌کنید باید سازگاری زیادی با مشخصات رفتاری، شخصیتی و حرفه‌ای شما داشته باشد.

در واقع هر فردی باید عطر مخصوص به خود را داشته باشد، تا اثر وی و رایحه مخصوص عطر همیشگی او در هر زمان و مکانی که حضور دارد باقی بماند.

وقتی عطر مخصوص و شخصی خود را داشته باشید دیگر نیازی نیست عطرتان را با روحیه هر روزتان هماهنگ کنید، و به همین دلیل لباس پوشیدن هرروز صبح یا آماده شدن برای مهمانی‌های شبانه یا قرارهای رسمی آسان‌تر می‌شود. علاوه بر این داشتن یک عطر جذاب در موقعیت مناسب شما را در چشم دیگران جذابتر نشان خواهد داد و ارتباط گرفتن را برای شما راحتتر خواهد ساخت. اگر عطر مخصوص شما در طی سالها گران قیمت شده است شما می‌توانید به راحتی از نمونه عطر شرکتی آن یا عطر کوچک آن استفاده نمایید و همان رایحه را در همه جا به همراه داشته باشید.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید زمانی که می‌خواهید عطری را انتخاب کنید از توصیفات عجیب و غریبی مانند: “خلوتگاهی از یونیکورن‌ها که در آن با عشقی الهی و آسمانی کنار یکدیگر هستند و از تن آنها رایحه‌ای مشک فام خلق می‌شود” دوری کنید! شاید این توصیفات به نظر شما رویایی بیاید ولی چیزی از رایحه عطر دستگیرتان نمی‌شود.

چگونه عطر مخصوص خود را پیدا کنیم؟

تنها مقدار کمی از عطر مناسب با روحیه و احساس شما، برای افزایش انرژی‌تان کافی است. برای انتخاب عطر مخصوص به خود،‌ باید در بهترین شرایط روحی و احساسی خود قرار داشته باشید، تا بتوانید از بین هزاران عطر رنگارنگ در بازار عطر، بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

رایحه شخصی شما، یک رایحه ساده است، که هر روز شما را در خود غرق می‌کند و احساس آرامش و شادی بی‌نظیری را در وجودتان بیدار می‌کند. فراموش نکنید که عطر مخصوص و شخصی برخی افراد، ممکن است در یک عطر خلاصه نشود و چند عطر خاص و ویژه داشته باشند که از آنها برای موقعیت‌ها و مکانهای مختلف استفاده می‌کنند.

در عین حال برای انتخاب عطر مخصوص و شخصی خود باید چندین نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید و بر اساس آن عطر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای بهترین انتخاب در راستای عطر مخصوص خود

باید به سراغ عطرهایی بروید، که با شخصیت شما همخوانی دارند وعطرهایی که برای شما و شخصیتتان مناسب نیست بشناسید. به این ترتیب، در نهایت عطرهایی را به عنوان عطر مخصوص انتخاب خواهید کرد، که شخصیت شما را به بهترین نحو ممکن نشان میدهد.

به طور مثال اگر شخصیت آرام، ظریف و با لطافتی دارید، مطمئنا استفاده از عطرهای تند با روحیه شما سازگار نخواهد بود و اطرافیان شما را در مواجهه با شما سردرگم خواهد کرد.

با خودتان صادق باشید

برخورد کردن با خانمی که چهره‌ای عصبانی و خشمگین و پوششی تیره و رسمی دارد، ولی بوی عطری گلدار، شاد و خوشمزه از او به مشام می‌رسد، کمی دور از انتظار است. یا برای مثال، مردی را تصور کنید که با شلواری مشکی و پارچه‌ای، کفشی رنگی و اسپورت، وارد یک جلسه کاری جدی و مهم میشود. حتی فکر کردن به همچین موقعیتی عذاب‌آور و خنده‎‌دار است.

به همین دلیل، هماهنگ کردن رایحه عطر با روحیه، اخلاق، رفتار و همچنین پوشش افراد یکی از نکات بسیار مهم در استایل و انتخاب عطر مخصوص مناسب است. اگر فردی مهربان و آرام هستید، پس حتما روحیه‌ای لطیف دارید. پس بهتر است، به سراغ عطرهایی با رایحه‌ای گلی و میوه‌ای بروید.

یا اگر شخصیتی جدی و متعصب دارید، از نظر اصول عطرشناسی، عطری رسمی، سنگین و البته تاریک و تلخ احتمالا با روحیات و استایل کلی شما سازگار خواهد بود.

خاص پسند باشید

یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب درست عطر مخصوص، خاص بودن عطر است. عطری که قرار است، عطر مخصوص و عطر شخصی شما باشد، نباید برای تمام افراد آشنا و تکراری به نظر برسد. اگر خانم هستید در نظر داشته باشید با تهیه مدل عطر کوچک، می‌توانید رایحه مورد علاقه خود را همه‌جا همراه خود داشته باشید.

با سه عطر شروع کنید

اگر نمی‌دانید به چه نوع عطر و رایحه‌ای علاقه دارید، همه چیز را بو کنید. در نهایت انتخاب‌های نزدیک خود را تا سه عطر پایین بیاورید. در واقع باید بدانید که ساختار بویایی انسان که آن را به عنوان “پیاز بویایی  olfactory bulb” نام میبرند، نمی‌تواند در زمانی کوتاه بیش از سه عطر را تحمل کند، پس باید به هر عطری فرصت دهید تا خودش را به خوبی اثبات نماید.

از عطرهای سبک شروع کنید

سعی کنید در هنگام انتخاب عطر از عطرهایی شروع کنید که رایحه‌ای آبزی یا مشک فام دارند. زیرا بیش از ۵۰ درصد از مردم نمی‌توانند آن را تشخیص دهند. این دسته از عطرها رایحه‌ای شبیه به مواد شوینده دارند، در حالی که رایحه‌های آبزی بسیار با طراوت و شاداب هستند. پس به همین دلیل بهتر است همیشه از عطرهای مشک فام شروع کنید و سپس به دنبال عطرهایی با روایح مرکباتی، میوه‌ای، گلی و در آخر روایح چوبی بروید.

 گروه‌های بویایی را بشناسید

همانطور که میدانید عطرها دسته ‌بندی‌های مختلفی دارند. از جمله این دسته ‌بندی‌ها گروه‌های بویایی هستند که به گروه‌های بویایی چوبی، میوه‌ای، گلی، سبز، مرکباتی، چرمی و… تقسیم می‌شوند.

آشنایی با گروه‌های بویایی مختلف اصلی بسیار مهمی برای تست و خرید عطر به شمار می‌رود. برای آنکه بتوانید عطر مخصوص درستی انتخاب کنید، بهتر است آگاهی و اطلاعات‌ خود را در زمینه گروه‌های بویایی و آکوردهای مختلف عطری افزایش دهید. یا می‌توانید مدل عطر شرکتی و عطر کوچک آن را تهیه کنید و اگر به سلیقه و شخصیت شما نزدیک بود، مدل عطر اورجینال آن را تهیه نمایید.

از دانه قهوه دوری کنید

شاید در برخی از فروشگاه‌های عرضه کننده عطر دیده باشید که مقداری دانه قهوه را در محیط فروشگاه قرار می‌دهند. نکته آن این است که برخی اعتقاد دارند بوییدن دانه‌های تازه قهوه باعث میشود تا حس بویایی شما از نو فعال شود. اما در واقع این یکی از باورهای غلط و بسیار قدیمی است که همچنان نیز رواج دارد.

دانه‌های قهوه به خودی خود بسیار رایحه نیرومندی دارند، ظرفیت بویایی شما را اشغال می‌کنند. پس بهتر است برای بدست آوردن دوباره حس بویایی خود بینی خود را در یکی از آرنج‌هایتان برای مدتی حبس کنید، تا بوی طبیعی بدن خود را دوباره احساس کنید، از این طریق دوباره سیستم بویایی شما از نو فعال میشود.

از یک عطر برای تمام فصول استفاده نکنید

همان طور که می‌دانید، عطرها طبع و طعمهای مختلفی دارند. از نظر طبعی بعضی عطرها سرد و برخی دیگر گرم هستند. همچنین ممکن است، عطری معتدل و برای چهارفصل مناسب باشد.

همچنین طعم آن‌ها، برای عطرهای مختلف ممکن است، شیرین، تلخ یا ترش باشد. ترکیب طعم و طبع عطرها،‌ برای یک فصل مناسب است و با یک نوع آب و هوا همخوانی دارد.

بنابراین شما نباید در همه فصول از یک نوع عطراستفاده کنید و حتما باید به دنبال عطرهای معتدل و چهار فصل بروید. این عطرها معمولا نه گرم هستند و نه سرد و به همین دلیل می‌توان آن را در همه فصول سال استفاده کرد.

البته اگر بیشتر فکر کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که شما نمی‌توانید عطرهای گرم را در تابستان استفاده کنید، زیرا باعث آزار و اذیت خود و اطرافیانتان خواهد شد.

نت های مورد علاقه خود را بیابید

هر عطر از نت‌های مختلفی ساخته شده است. در ساختار عطر سه نت اولیه، میانی و پایه وجود دارد، که هر کدام از ترکیب یک یا چند نت مختلف تشکیل شده‌اند.  در نظر داشته باشید پیش از انتخاب عطر مخصوص خود، ابتدا خوب فکر و نت‌های سازگار با روحیات، شخصیت، نوع پوشش و سلیقه خود را پیدا کنید.

مثلا روایح تلخ و سنگین همچون عود یا چرم مناسب افراد پخته‌تر، رسمی پوش و نسبتا جدی و مطمئن است. یا عطرهایی که از جنس مرکبات ساده هستند، بیشتر برای تیپ‌های روزانه و انرژیک مناسب‌تر است.

به عطرهای مورد علاقه خود در گذشته باز گردید

اگر چندین بار به سراغ یک عطر رفته‌اید یعنی آن را دوست داشته‌اید. یعنی چیزی در روایح جذاب آن عطر بوده است که توجه شما را به خودش جلب کرده است. پس دوباره به عطرهایی بازگردید، که قبلا از آن‌ها استفاده می‌کردید و آن‌ها را دوست داشتید. استفاده از عطرهایی که در گذشته از آن‌ها استفاده می‌کردید، حافظه بویایی اطرافیان را در خصوص شما شکل می‌دهد. این حرکت باعث ماندگاری شما در ذهن اطرافیان و افراد مهم زندگیتان خواهد شد.

عطر را بر موهای خود اسپری کنید

زمانی که بلاخره عطر مورد علاقه و مخصوص خود را پیدا کردید، مقداری از آن را بر روی موهای خود اسپری کنید. اینکار باعث می‌شود که موی شما ذرات را به گونه‌ای در خود جای دهند که حالتی خاص را به وجود می‌آورد. پس حتما این نکته را در انتخاب عطر مخصوص خود به یاد داشته باشید.

به روند تغییر رایحه‌ها در ساعات اولیه دقت نمایید

در میان اصطلاحات اساسی دنیای عطر میشنوید که از “نت اولیه” یا “پس رایحه” استفاده می‌شود. شما عطرها را باید مانند موجود زنده‌ای بدانید که در طول زمان تغییر پیدا میکند. نت اولیه عطر باید حدود ۲۰ دقیقه ماندگاری داشته باشد و اولین دریافت شما را از عطر خواهد ساخت. نت میانی حدود ۴ ساعت ماندگاری دارد. بنابراین باید به روند ماندگاری در طول این زمان بسیار توجه داشته باشید.

از عطر مخصوص خود به  درستی استفاده کنید

آداب و رسوم استفاده ازعطر برای افراد متفاوت است. اگر عطر مخصوص به خود را دارید، پس باید از آن درست استفاده کنید، چون استفاده اشتباه از عطر، باعث ماندگاری کمتر رایحه آن می‌شود.

بهتر است برای ماندگاری بیشتر رایحه عطر مخصوص و محبوبتان مقداری از آن را به مو‌های‌تان اسپری کنید. جالب است بدانید، مو‌ها به خوبی رایحه عطرها را در فضا منتشر می‌کنند. همچنین فراموش نکنید، که اگر پوست خشکی دارید، باید به میزان بیشتری از عطر خود بر روی پوست‌تان اسپری کنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

واکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادهاواکنش وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی به انتقادهاروایت مارال فرجاد از تجربه بیماری سرطانروایت مارال فرجاد از تجربه بیماری سرطانحمله کیهان به رضا رشیدپورحمله کیهان به رضا رشیدپوراعتراض رضا کیانیان به گرانی و جراحی اقتصادی دولتاعتراض رضا کیانیان به گرانی و جراحی اقتصادی دولتسروش صحت: من کی هستم؟!سروش صحت: من کی هستم؟!افشاگری مصطفی کیایی درباره دستمزدهای نجومیافشاگری مصطفی کیایی درباره دستمزدهای نجومیممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شودممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شودواکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کنواکنش اصغر فرهادی به اتهام سرقت ادبی در کنواکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرشواکنش رضا رویگری به اعتراض‌ها علیه همسرشبه راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردمبه راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردمنامه پرویز پرستویی به رهبر انقلابنامه پرویز پرستویی به رهبر انقلابمارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر استمارین دختر هلندی که در تهران بازیگر سینما و تئاتر استفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانعلیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردواکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانچرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟ادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟شایعه درگذشت اشکان اشتیاقشایعه درگذشت اشکان اشتیاقهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدفیلم های پرفروش این روزهافیلم های پرفروش این روزها
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیحمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!عاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشواکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشاعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حساباعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حسابناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسسلن دیون بازیگر شدسلن دیون بازیگر شداعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریاناعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریانسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندگوگوش به پارکینسون مبتلا استگوگوش به پارکینسون مبتلا استصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱ماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱
معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس