ads
Tuesday, 17 May 2022|سه شنبه، 27 ارديبهشت، 1401|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 96 نفر

مروری بر گذشته

اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
فال روزانه دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
فال روزانه دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
شوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!
شوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!
فال روزانه دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
فال روزانه دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
مهم ترین مراحل زیر سازی آرایش روزانه
مهم ترین مراحل زیر سازی آرایش روزانه
صحبت های جالب مصطفی میرسلیم در مورد طرح واردات خودروهای خارجی
صحبت های جالب مصطفی میرسلیم در مورد طرح واردات خودروهای خارجی
واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوش
واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوش
تیتر روزنامه های چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
ناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سال
ناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سال
ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه ها در سه شهر مذهبی؟ [تکذیب شد]
ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه ها در سه شهر مذهبی؟ [تکذیب شد]
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
دستگیری عروسی که در غذای عروسی اش ماریجوآنا ریخته بود!
تیتر روزنامه های یکشنبه 18 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های یکشنبه 18 اردیبهشت 1401
علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!
علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!
افشاگری کارگر سابق رستوران لندن نصرت گوکچه درباره کلاهبرداری های آشپز معروف
افشاگری کارگر سابق رستوران لندن نصرت گوکچه درباره کلاهبرداری های آشپز معروف
واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هرد
واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هرد
جزئیات جدید از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی از زبان وزیر دفاع سابق آمریکا
جزئیات جدید از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی از زبان وزیر دفاع سابق آمریکا
لیگ برتر بیست و یکم | هفته بیست و ششم
لیگ برتر بیست و یکم | هفته بیست و ششم
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 20 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 20 اردیبهشت 1401

لیست پاداش‌های هنگفت عزیزی خادم به مشاوران رسانه‌ای خود در فدراسیون فوتبال

تاریخ انتشار: سه شنبه، 6 ارديبهشت، 1401 اخبار ، اخبار ورزشی
+ A -

حدود ۷۰ روز از عزل شهاب الدین عزیزی خادم از مقامت ریاست فدراسیون فوتبال می گذرد. حسابرسی اسناد بودجه و اعتبارات دولتی فدراسیون در سال ۱۴۰۰ نشان می دهد رییس سابق فدراسیون مبالغ هنگفتی را به عنوان پاداش و تنخواه برای مشاوران رسانه ای خود تنها در سه سفر خارجی دریافت کرده است.

فدراسیون فوتبال در دوره کمتر از یک سال ریاست عزیزی خادم، اعزام‌های خارجی بسیار زیادی داشت که در برخی از آنها نفراتی خارج از چارچوب تیم‌ها یا حتی فدراسیون فوتبال، در کنار عزیزی خادم حضور دارند.

وقت حسابرسی!

حالا که وقت حسابرسی و رو شدن مستندات فرارسیده است روز به روز بیشتر تخلفات فدراسیون فوتبال ایران در ابعاد وسیع افشا می شود؛ فدراسیونی که به علت همین تخلفات به فدراسیون خوبان عالم نام گرفته است.

البته، موضوع تخلفات فدراسیون به این دوره ختم نمی شود زیرا قبلا هم اسنادی دال بر ریخت و پاش ها و پاداش های عجیب و غریب عزیزی خادم در مقام ریاست فدراسیونی و سرپرستی تیم ملی فوتبال منتشر شده بود که در زمان خودش هم بی سابقه بود و هم توانسته بود توجه محافل زیادی را به خود جلب کند.

این روزها دیگر وقت رو شدن تومار بلندی از تخلفات گسترده عزیزی خادم در بخش رسانه و روابط عمومی فدراسیون فوتبال است.

محمودرضا رضایی، مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال، که از تصویربرداران باسابقه تلویزیون محسوب می شود یکی از چهره های مورد استفاده فدراسیون فوتبال است. اما رضایی گزینه مناسبی برای مدیریت رسانه و روابط عمومی تیم های ملی و باشگاهی نیست. و حتی گفته شده است که او با پارتی بازی و به سفارش یکی از نزدیکان حاشیه ساز رییس فدراسیون در آن زمان به این سمت رسیده است.

استخدام افراد دوشغله و سه شغله در دیگر بخش های حوزه رسانه و روابط عمومی با حقوق و مزایایی بیش از سایر کارکنان و بدون ثبت ورود و خروج تنها جزء کوچکی از تخلفات آنها بر مبنای ضوابط اداری است.

فهرست افراد متخلف در فدراسیون فوتبال

اعضای این گروه سفرهای پرحاشیه و خبرسازی را به داخل و خارج از کشور می رفتند انجام می دادند و بابت آنها هزینه های چشمگیری را طلب می کردند.

این افراد که تصویر دریافتی های آنها را بر اساس حسابرسی های انجام شده در ادامه می توانید مشاهده کنید عبارتند از:

  • علی عالی (مشاور و دستیار رییس)

  • حسین شریفی (مدیر روابط عمومی)

  • حسین قهار (خبرنگار و کارمند روابط عمومی)

  • سعید زارعیان (عکاس و کارمند روابط عمومی)

افراد نام برده تیم ملی را در سفرهای خارجی به ویژه به کشورهای بحرین، اردن، لبنان و امارات همراهی کردند. این گروه برای سفرهای خود نه تنها هزینه‌های اقامتی را دریافت کردند بلکه مبالغی با ارقام بالا (به ترتیب ۸۵، ۱۵۰، ۱۳۱ و ۱۴۶ میلیون تومان) به عنوان پاداش دریافت کردند؛ آن هم بدون دریافت مجوز شورای برون مرزی و به صورت غیرقانونی.

آشپز اختصاصی برای مشاوران رسانه ای فدراسیون فوتبال

ناگفته نماند که به علی عالی ۶۰۰ یورو و به سایر نفرات هر کدام ۸۵۰ یورو به عنوان حق ماموریت سفر های برون مرزی را تنها در سفر به بحرین پرداخت شد؛ مبلغی که چندین برابر دستورالعمل پرداخت حق ماموریت در سفرهای خارجی وزارت ورزش و جوانان بوده است.

از دیگر اسامی نام برده در مستندات حسابرسی ۱۴۰۰ ، علی رستم منش (آشپز تیم ملی)، حمیدرضا مهرعلی و امیر اسماعیلی نیز هستند که باز هم بدون دریافت مجوز شورای برون مرزی به سفر خارجی اعزام شدند.

رستم منش هم‌چنین اسماعیلی پاداش صعود را نیز علاوه بر حق ماموریت برون مرزی دریافت کرده‌اند.

رستم‌منش به عنوان آشپز تیم ملی را در سفر به بحرین همراهی کرد؛ آن هم در حالی که تیم‌های ملی در کشورهای عربی معمولا مشکلی از جهت تهیه غذای مناسب نداشته‌اند و در هتل ۵ ستاره منامه اقامت داشتند. بنابراین، همراه داشتن آشپز ضروری به نظر نمی‌رسید.

نکته دیگر مستندات این بود که به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال ایران ، علی عالی و حسین شریفی تیم ملی فوتسال را در سفر به کشور لیتوانی در حالی همراهی کردند که هیچ مجوز شورای برون مرزی نداشتند. البته ناگفته نماند که هنوز گزارش پاداش و یا حق ماموریت های این سفر در مستندات مالی ثبت نشده است.

سفرهای بدون مجوز اما با حق ماموریت!

عالی، شریفی، قهار و زارعیان در سفر به لبنان، اردن و امارات نیز مجوز شورای برون مرزی را دریافت نکردند و با تکرار تخلف قبلی باز هم ۸۵۰ یورو (شریفی ۷۰۰ یورو) به عنوان حق ماموریت برون مرزی دریافت کردند.

جالب است بدانید که موارد پرداختی ارزی و ریالی ذکر شده، تحت عنوان حق ماموریت خارجی و پاداش صعود به جام جهانی جدا از پرداخت حقوق، اضافه کار، کارانه و سایر مزایا و بدون توجه به ضوابط و دستورالعمل های اداری و سازمانی توجهی صورت پذیرفته است.

سند دیگری که بعد از حسابرسی های اولیه افشا شد نشان می داد که حسین شریفی، قهار و زارعیان مجموعا مبلغ ۶ هزار یورو از امور مالی فدراسیون دریافت کرده‌اند که باید اسناد مرتبط با هزینه آن به عنوان تنخواه و یا عین مبلغ به امور مالی بازگردانده می‌شد که این اقدام تاکنون صورت نگرفته است.

اما با وجود مشکلات عدیده و بدهی‌های سنگین فدراسیون فوتبال، اینگونه پاداش‌های ریالی و ارزی از محل اعتبارات و کمک‌های دولتی پرداخت شده آن هم در شرایطی که پرداخت پاداش بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی بابت صعود از مرحله اول دور مقدماتی جام جهانی به نفرات تیم رسانه‌ای همراه با تیم ملی که حتی مجوز سفر را نیز دریافت نکرده بودند بی‌سابقه به نظر می‌رسد.

از سوی دیگر، برخی از این نفرات در سفرهای داخلی و حتی برون مرزی تیم ملی فوتبال بانوان نیز حضور داشته‌اند که این تخلف بر خلاف ضوابط صریح ابلاغی وزارت ورزش و جوانان و ممنوعیت حضور آقایان به عنوان اعضای تیم های ملی بانوان روی داده و در نوع خودش قابل بحث و بررسی است.

هزینه هتل ها و اقامت

مجموع هزینه‌های هتل مشاوران رسانه‌ای در اردن معادل ۱۰۰ میلیون تومان شده است. همچنین در گزارش ارائه شده، ۳۴ هزار و ۷۰۰ یورو برای پرواز چارتر به قطر هزینه شده که قابل تفکیک نیست. این مبلغ معادل یک میلیارد و ۴۱ میلیون تومان است.

علاوه بر این، مبلغ ۶۵ هزار و ۸۱۰  یورو هزینه صورت حساب هتل در امارات شده که میزان خدمات و نوع اتاق استفاده شده قابلیت تفکیک ندارد. این مبلغ معادل  یک میلیارد و ۹۷۴ میلیون تومان است.

همین موضع باعث شد تا علی کریمی با انتشار این لیست در استوری صفحه اینستاگرام خود به آنها واکنشی همراه با طعنه نشان دهد.

پاداش های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

خالص دریافتی پاداش اعضای هیات رئیسه، دبیرکل و ارکان قضایی فدراسیون را در ادامه مشاهده کنید. (سمت و مسئولیت آنها در کمیته‌های مختلف نیز قابل رویت است).

– مهرداد سراجی : ۵۸۵ میلیون ریال
– احمدرضا براتی : ۵۸۵ میلیون ریال
– خداداد افشاریان: ۵۸۵ میلیون ریال
– احسان اصولی : ۵۸۵ میلیون ریال
– طهمورث حیدری: ۵۸۵ میلیون ریال
– میرشاد ماجدی : ۵۸۵ میلیون ریال
– بهرام رضاییان (دریافتی ۱۵ درصد): ۳۵۱ میلیون ریال
– حسن کامرانی فر (دریافتی ۱۰ درصد): ۲۳۴ میلیون ریال
– یونس اسدی مقدم – رئیس کمیته اخلاق (۵ درصد): ۱۱۷ میلیون ریال
– ابوالفضل حسن زاده محمدی – رئیس کمیته انضباطی: ۱۱۷ میلیون ریال
– علیرضا صالحی – رئیس کمیته استیناف: ۱۱۷ میلیون ریال
– جمشید نورشرقی – رئیس کمیته تعیین وضعیت: ۱۱۷ میلیون ریال
– منصور قنبرزاده – سرپرست سابق دبیرکلی (۱۵ درصد): ۳۵۱ میلیون ریال

سرنوشت پول هایی که بر باد رفته!

منتظر باشید که طی چند روز آینده نام افراد دیگری آورده شود که پایشان در این ماجرا گیر است. احتمالا این افراد به کمیته اخلاقی خواهند رفت تا توضیحات‌ خود و شفاف سازی های لازم را ارائه بدهند. در نهایت نیز کمیته حکم خود را در این ماجرا صادر می کند.

برای اطلاع بیشتر شما، طبق قانون، هر فرد در طول یک سال نمی‌تواند به هیچ عنوان بیش از ۶۵ میلیون تومان پاداش دریافت کند. البته سفرهای افراد هم بدون مجوز شورای برون‌مرزی بوده است. بنابراین، به احتمال زیاد سازمان بازرسی کل کشور به این پرونده ورود کند.

هنوز مشخص نیست سرنوشت ریخت و پاش های فدراسیون فوتبال چه می شود و آیا پاداش‌های پرداخت شده به افراد به حساب فدراسیون برگردانده شود. تنها گذشت زمان است که نشان می دهد با این قضیه و افراد خاطی چطور برخورد می شود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانعلیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردواکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانچرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟ادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟شایعه درگذشت اشکان اشتیاقشایعه درگذشت اشکان اشتیاقهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدفیلم های پرفروش این روزهافیلم های پرفروش این روزهارضا رویگری به خانه جدیدش منتقل شدرضا رویگری به خانه جدیدش منتقل شدواکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوشواکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوشرویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریانرویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریانبازگشت سمیرا سیاح به ایران + تصاویربازگشت سمیرا سیاح به ایران + تصاویرمینا خیامی همسر اول فرامرز قریبیان درگذشتمینا خیامی همسر اول فرامرز قریبیان درگذشتگمشده پیمان معادی در شهر + عکسگمشده پیمان معادی در شهر + عکسشوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!شوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!چرا هالیوود بعد از سال ها پس زدن بروس لی بالاخره به او اعتماد کرد؟چرا هالیوود بعد از سال ها پس زدن بروس لی بالاخره به او اعتماد کرد؟پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری!پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری!یک تغییر بزرگ در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲یک تغییر بزرگ در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲سریال کتونی زرنگی، سریالی که تلویزیون هیچ رقمه پخش نمی کند!سریال کتونی زرنگی، سریالی که تلویزیون هیچ رقمه پخش نمی کند!قول عاشقانه رامبد جوان به همسرش نگار جواهریانقول عاشقانه رامبد جوان به همسرش نگار جواهریان
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیحمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!عاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشواکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشاعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حساباعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حسابناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسسلن دیون بازیگر شدسلن دیون بازیگر شداعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریاناعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریانسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندگوگوش به پارکینسون مبتلا استگوگوش به پارکینسون مبتلا استصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱ماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱
معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس