ads
Tuesday, 17 May 2022|سه شنبه، 27 ارديبهشت، 1401|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 64 نفر

مروری بر گذشته

نامه احمد توکلی به قالیباف: باید مانع سفر خانواده‌تان به ترکیه می‌شدید
نامه احمد توکلی به قالیباف: باید مانع سفر خانواده‌تان به ترکیه می‌شدید
رویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریان
رویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریان
تیتر روزنامه های یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401
گمشده پیمان معادی در شهر + عکس
گمشده پیمان معادی در شهر + عکس
جزئیات جدید از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی از زبان وزیر دفاع سابق آمریکا
جزئیات جدید از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی از زبان وزیر دفاع سابق آمریکا
پریسا جهانفکریان دومین قهرمان وزنه بردار زن ایرانی مهاجرت کرد
پریسا جهانفکریان دومین قهرمان وزنه بردار زن ایرانی مهاجرت کرد
تتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شد
تتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شد
فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شد
فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شد
نشانه های کمبود ویتامین D که باید به آن ها توجه کنیم
نشانه های کمبود ویتامین D که باید به آن ها توجه کنیم
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 19 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی شنبه 24 اردیبهشت 1401
تیتر روزنامه های ورزشی شنبه 24 اردیبهشت 1401
اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
اشتباهات رایج که هنگام خرید کفش مرتکب می شویم
پاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکان
پاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکان
عصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالی
عصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالی
مهم ترین مراحل زیر سازی آرایش روزانه
مهم ترین مراحل زیر سازی آرایش روزانه
فال روزانه یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
فال روزانه یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
فال روزانه چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
فال روزانه چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401
معیار دولت در دهک بندی خانوارهای ایرانی برای یارانه معیشتی
معیار دولت در دهک بندی خانوارهای ایرانی برای یارانه معیشتی

واکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوش

تاریخ انتشار: يکشنبه، 18 ارديبهشت، 1401 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای ایران
+ A -

صحبت های جنجالی فائقه آتشین ملقب به گوگوش، خواننده زن مشهور پیش از انقلاب، درباره ی مسعود کیمیایی، واکنش او و پسرش پولاد کیمیایی را به دنبال داشته است.

گوگوش در مصاحبه ای مفصل با هما سرشار که چند روز قبل از شبکه من و تو پخش شد، به صحبت درباره ی خود و زندگی اش پرداخت. در بخشی از این مصاحبه به زندگی خصوصی گوگوش از جمله ازدواجش با مسعود کیمیایی، کارگردان سرشناس سینمای ایران نیز پرداخته شد. صحبت های گوگوش درباره ی کیمیایی، همسر مرحوم او گیتی پاشایی و پسرشان پولاد کیمیایی، واکنش این پدر و پسر مشهور را در پی داشته است.

پس از انتشار مصاحبه ی گوگوش، پولاد کیمیایی ابتدا عکسی از خودش در کودکی در کنار مادرش گیتی پاشایی و گوگوش در ایران پس از انقلاب، به عنوان سند دوستی آن ها در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت در سالگرد فوت مادرش از سر مزار او پیامی منتشر و در آن پس از سال ها ناگفته هایی را بیان خواهد کرد.

او در این پست نوشت: «(عکس دوستی مادرم با گوگوش) یه مثالی هست که میگه مجرم به صحنه جرم برمیگردد. فردا سالگرد فوت مادرم (گیتی پاشایی تهرانی) است. از سر خاکش پیامی خواهم فرستاد. وقت آن رسید تا در صندوق دل باز شود و خیلی ناگفته ها گفته شود. میگن دست به مهره بازیه!»

او دیروز به حرف خود عمل کرد و با انتشار ویدئویی از سر مزار مادرش از شبکه من و تو خواست با او نیز مصاحبه ای داشته باشند تا پاسخ صحبت های گوگوش را دهد.

او در این ویدئو گفت: «من از خانم هما سرشار و تلویزیون من و تو می‌ خواهم که حق من را برای دفاع از طرف گیتی پاشایی برای باز کردن حقایق محفوظ بدارند و آن چیزی که در طول این ۸ سال بر من گذشت و نامادری‌ ای که دیدم و چرا مجبور شدم برگردم و چرا برگشتیم و چراهای دیگر را پاسخ دهم. آیا ما از کنسرت‌ های گوگوش پول دزدیدیم؟! جواب خواهم داد. جواب خواهم داد که چه اتفاقی بر ما گذشت. فقط کمی صبر و می‌ خواهم که در جایی بی‌ طرف و بدون یک کلمه سانسور این اتفاق بیفتد و حقایق گفته شود و خانم هما سرشار موضوع را وسط حرف من منحرف نکند. مردم ببینند. یک ماه فرصت می‌ دهم که این اتفاق بیفتد و در غیر این صورت با تلویزیون دیگری گفتگو خواهم کرد و برملا خواهم کرد و پدرم هم باید جوابگوی همه ی این سؤالات باشد. حرف‌های بسیار زشتی علیه او زده شد، خودش خواهد گفت.»

پولاد کیمیایی همچنین در این پست نوشته است: «۱۷ اردیبهشت سالروز مرگ مادرم که از سرطان درگذشت ولی واقعیت اینه که کشته شد از شکست روحی. ولی زمان این رسیده چهره واقعی کسی دیده شه که ستاره است، که شما ساختیدش، با آهنگش هاش خاطره دارین ولی این دلیل چشم بستن نیست بر واقعیت. همه چیز خواهم گفت. فقط به خاطر مادرم همین. اگر با من مصاحبه نکنن نشان از دروغ کلیه مجموعه آنها است. بت ها رو باید شکست!»

همچنین پس از انتشار مصاحبه ی جنجالی گوگوش، حسین لامعی، منتقد سینما مدعی شد با مسعود کیمیایی درباره ی این گفتگو صحبت کرده است.

او در یک استوری اینستاگرامی درباره ی واکنش مسعود کیمیایی به صحبت های گوگوش نوشت: «با مسعود خان کیمیایی حرف زدم… مفصل… پاهایشان را عمل کرده اند و نمی توانند راحت راه بروند… خسته تر از همیشه… مصاحبه ی دیشب گوگوش را هم دیده بود و همین غمگین ترش می کرد… حرف هایی زد که قابل گفتن نیست… فقط تهش گفت عزیرم من وقاحت بلد نیستم؛ بلد نیستم آدم ها را به لجن بکشم؛ بلد نیستم جواب این همه بی معرفتی را بدهم… وگرنه این حال و روزم نبود…»

گوگوش در مصاحبه ی خود با هما سرشار به شایعاتی که از سالیان دور درباره ی رابطه اش با مسعود کیمیایی وجود داشت پاسخ داد. در گذشته شایعه شده بود گوگوش و گیتی پاشایی با یکدیگر دوست بودند اما گوگوش به دوست خود خیانت کرد و با همسر او وارد رابطه او شد.

گیتی پاشایی، خواننده ی مشهور پیش از انقلاب که همسر مسعود کیمیایی بود، در سال ۷۴ در سن ۵۴ سالگی بر اثر سرطان درگذشت. بعد از فوت وی، مسعود کیمیایی در سال ۷۶ با گوگوش ازدواج کرد و آن ها در سال ۸۲ از یکدیگر جدا شدند.

حالا اما گوگوش در مصاحبه ی جدید خود ضمن تشریح نحوه ی آشنایی اش با مسعود کیمیایی، داشتن رابطه ی دوستی با گیتی پاشایی را تکذیب کرد اما گفت پاشایی خود پیش از مرگ، همسر و پسرش را به دست او سپرد.

گوگوش گفت رابطه ی صمیمانه‌ ای با گیتی پاشایی نداشت و بعد از بازگشت او از آلمان به خانه‌ اش دعوت شد و حتی آدرس خانه‌ اش را هم بلد نبود. همان شب بعد از گپ زدن با گیتی پاشایی، مسعود کیمیایی به خانه آمد و خیلی صمیمی‌ تر از همیشه با او رفتار کرد. نیمه‌ شب گیتی پاشایی از کیمیایی خواست تا گوگوش را به خانه‌ اش برساند. کیمیایی در راه از او پرسید که آیا فیلم‌ های بعد از انقلابش را دیده است یا نه. گوگوش گفت که از فردای آن روز کیمیایی مدام به او سر می‌ زد و برایش فیلم می‌ برد. این مسأله مصادف شد با سفر گیتی پاشایی به آلمان. گوگوش گفت که پاشایی موقع خداحافظی به او گفت مواظب مسعود باشد و همدیگر را تنها نگذارند. در ادامه هم توضیح داد که چند روز بعد از رفتن پاشایی، کیمیایی از او خواست که همراهش به خانه ی فریبرز لاچینی برود و آنجا بعد از مدت‌ ها موفق شد پشت میکروفن برود و بخواند. این تجربه آنقدر برایش خوشایند بود که ارزش کیمیایی را پیش او بیشتر کرد و رابطه‌ اش با او صمیمی‌تر شد. گوگوش گفت وقتی پاشایی به ایران برگشت حالش بسیار بد بود و حتی کیمیایی ماشین او را برای اینکه بتواند اکسیژن و سایر وسایل درمانی پاشایی را به خانه ببرد قرض گرفته بود. چند روز بعد هم پاشایی وصیتش را گفت و فوت کرد. همان روزی که پاشایی از دنیا رفت، کیمیایی دست پولاد را گرفت و به خانه ی گوگوش برد و از آن به بعد با هم زندگی کردند.

تصویری از کودکی پولاد کیمیایی در کنار مادرش گیتی پاشایی

گوگوش در بخش دیگری از صحبت هایش از نقش مسعود کیمیایی در اعتیاد دوباره اش به تریاک نیز گفت. او گفت اولین بار در ایران بعد از جدایی از همسر سومش، همایون مصداقی تریاک را کنار گذاشت. با این حال بعد از آشنایی و ازدواج با مسعود کیمیایی دوباره ناخواسته به سمت تریاک رفت و فقط برای آنکه پای منقل کیمیایی باشد، بار دیگر گرفتار اعتیاد شد.

گوگوش همچنین گفت پس از مهاجرتش به آمریکا، مسعود کیمیایی او را بدون پشتیبان در غربت رها کرد و به همراه پسرش پولاد به ایران بازگشت. او گفت پولاد می خواست به ایران بازگردد به همین دلیل مسعود کیمیایی هم با او رفت. گوگوش البته پولاد را بهانه می دانست. او گفت در نهایت پس از گذشت دو سال از بازگشت مسعود کیمیایی به ایران، از آمریکا به طور غیابی از وی جدا شد.

این خواننده ی مشهور در بخش هایی از مصاحبه ی خود اتهاماتی را نیز به طور غیر مستقیم به مسعود کیمیایی و پسرش وارد کرد. او گفت بعد از خروج از ایران، چندین کنسرت اجرا کرد که پول های آن هرگز به دستش نرسید و همچنین گفت در تهران تابلوهای هنری ارزشمندی دارد که بارها خواسته آن ها را برایش ارسال کنند اما این اتفاق رخ نداده است.

مسعود کیمیایی در سال ۹۹ در مصاحبه ی خود با حسین دهباشی درباره ی گوگوش گفته بود: «در زندگی خصوصی من خانم بسیار بزرگوار و پاکیزه ای بود. از بخش های دیگر زندگی اش شناختی ندارم و چیزی نمی دانم اما آنچه در زندگی خودم دیدم، انسان فوق العاده ای بود.»

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

فرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدفرزند بریتنی اسپیرز و سام اصغری سقط شدبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانبهنوش بختیاری و تراجنسیتی های سینمای ایرانعلیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!علیرضا خمسه: قدیما با ۶۰ هزار تومان عروس می‌آوردند!واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردواکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هردپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانپاسخ سروش صحت به حذف خودش و ساختمان پزشکانچرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟چرا گلشیفته فراهانی در کن ۲۰۲۲ غایب است؟ادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیادعای جنجالی شبنم فرشادجو علیه ۵ مرد سینماگر مطرح ایرانیحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استحمله روزنامه فرهیختگان به گوگوش: او زنی اغواگر استماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟شایعه درگذشت اشکان اشتیاقشایعه درگذشت اشکان اشتیاقهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردهومن حاجی عبداللهی از مردم ایران عذرخواهی کردادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدادامه کدورت صدا و سیما با سروش صحت | ساختمان پزشکان هم حذف شدفیلم های پرفروش این روزهافیلم های پرفروش این روزهارضا رویگری به خانه جدیدش منتقل شدرضا رویگری به خانه جدیدش منتقل شدواکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوشواکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوشرویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریانرویا نونهالی در آلبوم جدید همایون شجریانبازگشت سمیرا سیاح به ایران + تصاویربازگشت سمیرا سیاح به ایران + تصاویرمینا خیامی همسر اول فرامرز قریبیان درگذشتمینا خیامی همسر اول فرامرز قریبیان درگذشتگمشده پیمان معادی در شهر + عکسگمشده پیمان معادی در شهر + عکسشوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!شوخی بیجای هومن حاجی عبداللهی به گران شدن ماکارونی!چرا هالیوود بعد از سال ها پس زدن بروس لی بالاخره به او اعتماد کرد؟چرا هالیوود بعد از سال ها پس زدن بروس لی بالاخره به او اعتماد کرد؟پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری!پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری!یک تغییر بزرگ در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲یک تغییر بزرگ در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲سریال کتونی زرنگی، سریالی که تلویزیون هیچ رقمه پخش نمی کند!سریال کتونی زرنگی، سریالی که تلویزیون هیچ رقمه پخش نمی کند!قول عاشقانه رامبد جوان به همسرش نگار جواهریانقول عاشقانه رامبد جوان به همسرش نگار جواهریان
حمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیحمید صفت بازیگر شد | رپر جنجالی در یک ماجرای سیاسیتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدتتلو رسماً خواستار بازگشت به ایران شدعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعصبانیت محمود قربانی همسر اول گوگوش از ادعاهای خواننده مشهور در مصاحبه جنجالیعاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!عاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!واکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشواکنش کنایه‌آمیز مهرداد آسمانی به مصاحبه گوگوشاعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حساباعتراض سیروان خسروی به قانون عجیب یک بانک برای افتتاح حسابناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سالحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاحضور سحر قریشی در کنسرت تتلو و قیمت نجومی بلیت هاکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشکنسرت رایگان محمد اصفهانی خواننده پاپ در پارک آب و آتشجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیجدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگیعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسعذرخواهی ابی بخاطر صحبت‌هایش درباره خلیج فارسسلن دیون بازیگر شدسلن دیون بازیگر شداعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریاناعلام زمان انتشار آلبوم "گاه فراموشی" همایون شجریانسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشسلفی خانمان برانداز و خیانت؛ علت طلاق ماهسون از همسرشابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانابراز تمایل خواننده امید برای بازگشت به ایرانپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیپخش صدای مهدی یراحی در کلیپ ابراهیم رئیسیبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشبریتنی اسپیرز باردار شد | سام اصغری در انتظار اولین فرزندشخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندخوانندگان افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدندگوگوش به پارکینسون مبتلا استگوگوش به پارکینسون مبتلا استصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینصحبت های مازیار فلاحی درباره فرارش از اوکراینجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشجنیفر لوپز باز هم عروس می شود | داماد تکراری همان سلبریتی ۱۸ سال پیشتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادتصمیمی که زندگی سلنا گومز را تغییر دادشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانشورش آریانا گرانده علیه معتبرترین جایزه موسیقی جهانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانبازگشت شهاب تیام خواننده مشهور لس آنجلسی به ایرانماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱ماکان بند در تهران، بقیه در کیش؛ فروردین عجیب ۱۴۰۱
معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودشکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"شکایت شطرنج باز معروف از سریال "گامبی وزیر"استعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوراستعداد ستاره تیم ملی در نوازندگی سنتوربرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلبرگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیلعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشعلت کاهش وزن شدید حسین رضازاده از زبان خودشقبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]قبض عجیب برق برای علی کریمی؛ ۴/۵ میلیون تومان برای یک ماه! [به‌روزرسانی]داستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهانداستان سرخیو راموس؛ گلزن ترین و خشن ترین مدافع فوتبال جهان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریان۲۵ هزار امضاء برای شفاف‌سازی علت مرگ علی انصاریانماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدماجرای جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی؛ عشقی که هرگز کمرنگ نشدادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهادعای آسیه اسدزاده در رابطه با نامزدی با علی انصاریان + تکذیبیهآیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟آیا نامزدی آرون رودجرز و شیلین وودلی حقیقت دارد؟رونالدو و مسی بازیگر می‌شوندرونالدو و مسی بازیگر می‌شوندمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استمبارزه علی انصاریان با کرونای جهش یافته/ وضعیت نگران‌کننده استادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگرادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگررافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکسرافائل لیائو بازیکن میلان خواننده شد + عکس